Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam znajomych !
Autor Wiadomość
pajtka majtka  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: nr
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

FreaK napisał/a:
Ja szukam ludzi z obozu Nowa Ruda i Ani z Rybnika byla rozbita kolo flagi "The Game".


Nowa Ruda wita! Artur, to Ty? :>
 
 
 
malkusso  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 9
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Szukam Rafała z Zielonej Góry, blond dredy, ok. 18 lat, który w piątek poczęstował mnie wybornym winem ;P
Namiot miał za wioską piwną, niedaleko żółtych toi toi, gdzie grali na zlewach. Ktokolwiek kojarzy niech da znac.
 
 
 
ejker  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: woodstock
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

chętnie pogadałbym jeszcze z małą i szczupłą Darią, gadaliśmy w drodze do namiotów a potem odpoczywaliśmy na wzgórzu. mieliśmy spotkać się w pogo ale niestety się nie udało, kolega z czerwoną bandamką po której miałaś mnie tam poznać :P wal na PW
 
 
rudzielcowa  
Forumowy prawiczek

Wiek: 28
Dołączyła: 06 Sie 2012
Posty: 9
Skąd: LUBIN
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

A jest tu może ktoś z Wałbrzycha? Andrzej, Andrzej, Andrzej i może Andrzej ;>? kontakt tutaj: caleimme@poczta.fm
 
 
wocker  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Chojnice
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Szukam 4 dziewczyny jadące z Łodzi które mnie na wyjście z pociągu szczypnęły. Spotkaliśmy się w pociągu w Krzyżu na przesiadce.
2 Blondynki, jedna brunetka w lokach i jedna w różowych spiętych włosach z tunelami w uszach :P
Charakterystyczne było to że dosiedli się do nas faceci , jeden z nich był ogromny i ja z kumplami piliśmy z nim flaszkę. Ja miałem białą koszulkę z napisem i flagą Grecce i dużą torbę na kółkach na której wszyscy siadali w przejściu. ^^
 
 
czarny40  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: paradise city
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Jeśli czytają to jacyś ludzie dobrej woli z Lublina lub okolic to ja właśnie do nich się zwracam.
Szukam kontaktu do 20-letniej niewiasty o imieniu Beata która studiuje w Lublinie jest długowłosą brunetką do tego dzień przed woodstockiem można ją było spotkać odzianą w czarną koszulkę Illusion, miałem nadzieje ją jeszcze spotkać ale fantazja mnie poniosła i na takim dużym festiwalu znalezienie nawet samego siebie to wyczyn nie lada, a co dopiero kogoś, jeśli nie uda mi się z nią skontaktować to w ramach pokuty za swoją głupotę nie jadę na następny woodstock.
Pozdrawiam
 
 
FreaK  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 344
Skąd: Anglia
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

@pajtka majtka Tak to ja a ty kim jestes ;> jak cos to pisz na PW to ci podam gg czy cos :D
 
 
nuth.red  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Sie 2012
Posty: 18
Skąd: Chorzów
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

ok, więc i ja się dołączę .
szukam pana weekendowego autostopowicza z Gdańska bodajże, który rozmawiał ze mną i paroma losowymi osobami w sobotę przy niebieskiej karimacie przed stanowiskiem Play . umówiliśmy się, że kiedyś na siebie wpadniemy podczas podróży na stopa, i chciałabym to jakoś zsynchronizować :)

jeżeli czytasz i zastanawiasz się, czy to Ty, ewentualnie - kim ja do cholery jestem, to przybliżę Ci moją osobę :
czekałam na znajomego z piwem, podróżowałam z Katowic, mam wytatuowaną lewą rękę w niedokończoną jeszcze kreskówkę :)
 
 
tomekkz1  
Forumowy prawiczek
Carpe Diem

Wiek: 39
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 31
Skąd: Tychy
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

szukam Kasi poznanej w sobotę wieczorem na pasażu bawiliśmy sie pod scenom była z 2 koleżankami jedną odprowadziliśmy do namiotu pod laskiem za przystankiem Jezus potem troszkę posiedzieliśmy na wiosce Tychy wiem ze w niedziele o 9:00 miała wracać do domu dałem swój nr telefonu ale musiał zaginąć fajnie było by trzymać kontakt tomek jak by co pisz na pw
 
 
 
Monciak  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 18 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: Sieraków
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   Szukam Kacpra z Kielc

Haloo, haloo! Poszukuję Kacpra z Kielc, mego sąsiada, który przyjechał z kolegami srebrnym autem.. :)) Świetnie mi się z Tobą rozmawiało, dałeś mi parę świetnych rad co do gry na elektryku.. Byłeś w Jarocinie, Ursynaliach (zazdroszczę- Billy Talent)..
Miałeś koszulę w kratkę, krótkie spodenki, krótkie blond włosy..
Mówiłeś o genialnych akcjach w akademikach w Warszawie po Ursynaliach..
"Gitara mnie wzywa" <rotfl3> Kurcze, nie mam do Ciebie żadnego kontaktu.. Pisz do mnie na PW, albo na nr. 609241429. Monika z Sierakowa, mieszkaliśmy pod lasem, niedaleko parkingów i stacji benzynowej. Moi kumple grali na bębnach "Teraz tutaj właśnie tak" <rotfl3> Odezwij się! Długowłosa
 
 
Sliper  
Coś już napisał

Wiek: 31
Dołączył: 08 Sie 2012
Posty: 76
Skąd: Żnin
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Poszukuję koleżanki, obok której stałem na koncercie Sabatonu. Na koncert przyszła z inną znajomą lub kimś z rodziny. Łysy brodaty klimaciarz/metalowiec przypalił drugą z dziewczyn papierosem w tłumie(przypadkowo). Staliśmy bliżej lewej strony sceny. W trakcie koncertu tłum wyniósł Cię na rękach w kierunku sceny, później oboje wróciliśmy na to samo miejsce. Miałaś na sobie glany i czarną spódniczkę. Włosy - ciemny blond, długie dredy. Jeśli myślisz, że to możesz być Ty, pisz na PW/PM. : )
 
 
jakub  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Połduniowy - Zachód
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Hej,

szukam Agnieszki z Olsztyna, z którą spędziłem 2 noce na imprezie przy stacji benzynowej Shell, gdzie podobno nieźli tancerze się bawili ;). Może ktoś z Olsztyna ją zna? 26lat, czarne długie włosy, ok. 160cm. Była ubrana w jeansy, buty trekkingowe, czarną bluzę wieczorem, czarną koszulkę na ramiączkach + ciemne okulary za dnia.

Gdy ostatni raz Cię widziałem, ( sobota 5:00 ) podarowałem Ci białego kwiata.
 
 
SirWitek  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Uniejów
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Poszukuje Kamili z Warszawy 18 lat (1994), o 3 w nocy jechała pociągiem z kumplami. Ciemne długie włosy. spałaś w namiocie u gościa z dredami blond

Witek (1993) blondyn z bródką :)


Moze jednak sie zobaczymy więcej niż tam :)
 
 
Closure  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 7
Skąd: Polska
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Czy jest tu student z okolic Wrocławia? :c
 
 
Jadź  
Forumowy prawiczek

Wiek: 28
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: nikt nie wie
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

A ja szukam chłopaka w długich włosach, który podszedł do mnie po koncercie Sabatonu. Po krótkiej rozmowie, okazało się, że oboje zgubiliśmy swoich znajomych, gdy chcieliśmy podbić pod scenę na Sabatonie. Później podniosłeś mnie, żebym miała większe pole widzenia w poszukiwaniu moich znajomych. Potem gdzieś Cię zgubiłam. Jeśli to czytasz, to napisz do mnie na gg: 3496382 (pisz nawet, gdy jestem niedostępna, bo bardzo możliwe, że jestem po prostu na niewidoku) lub na priv.
Mam nadzieję, że Cię znajdę! c:
 
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

szukam chłopaka z charakterystyczną chrypą w głosie,któremu powiedziałam,że jest b. podobny do Titusa z Acid Drinkers :D rzecz działa się podczas koncertu grupy Sabaton.
jeśli to Ty - odezwij się w prywatnej wiadomości! :)

P.S. pozdro dla wszystkich amatorów wolnego przytulania!!
 
 
 
King  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: Nie skąd a dokąd
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Może to głupie ale co tam! ;)

1. szukam nieznanej mi dziewczyny o ciemnych brązowych włosach. Miałaś na sobie czarną koszulkę z białą wielką kropką/sukienkę z dużymi białymi kropkami . Widziałem Cie ze swego namiotu (na górce - za wioską kryszny) jak przechodziłaś później zniknęłaś w tłumie. [gdzieś na zdjęciu Cie wyczaiłem /tak mi się wydaje ^^\ HTC]


2. Dziewczyny (brunetki) która odpowiedziała uśmiechem na mój uśmiech :) kiedy ja wchodziłem w głąb tłumu na koncercie (początek) Damiana Marleya, Ty wychodziłaś (dlaczego?:>). Miałaś na sobie plecak. Nic więcej sobie nie przypomnę tym bardziej iż to trwało zaledwie pół minuty?;> --> ponawiam pytanie dlaczego wychodziłaś z koncertu?:=)

Jeżeli jakimś dziwnym trafem to przeczytacie i miałybyście chęć popisać, moje PW czeka :)
 
 
KateArtemida  
Forumowy prawiczek
Sabaton <3

Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 5
Skąd: Legnica
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

KONCERT SABATONU, szukam czterech chłopaków, których poczęstowałam wodą na Sabatonie ;D jeden z Was ciągle wspominał, że to jego najlepszy koncert i później żegnaliśmy się w błocie (po tym jak wychodziliśmy małym pociągiem z tłumu) ;D chcieliście mnie podnieść, żebym mogła zrobić zdjęcie mojego zespołu i pokazywałam Wam moje foto z Sabatonem. liczę na odzew! :)
mój facebook; http://www.facebook.com/kateartemida
 
 
ama  
Rozkręca sie


Dołączyła: 06 Gru 2010
Posty: 164
Skąd: Ustroń
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

OLKUSZ, jesteście tu?! Szukam prawdopodobnie waszego kolegi Daniela- Kobry. :DDD
 
 
Sliper  
Coś już napisał

Wiek: 31
Dołączył: 08 Sie 2012
Posty: 76
Skąd: Żnin
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Strasznie to przykre... Ale wydaje mi się, że prawdopodobieństwo znalezienia kogoś jest bardzo niskie, a wyobrażam sobie jak niektórym może zależeć. Czy komuś już się udało? : )
Dzisiaj jestem w takim nastroju, że z łatwością ucieszę się czyimś szczęściem! : D

Powodzenia w szukaniu! :))
 
 
Czarna94  
Forumowy prawiczek
Wszyscy mamy źle w głowach ! ;)


Wiek: 29
Dołączyła: 08 Sie 2012
Posty: 29
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Sprinter napisał/a:
Szukam dziewczyny od której dostałem free huga przy błocie na koncercie elektrycznych gitar.

Ja miałem wtedy na sobie zieloną koszulke i zielone spodeni i bełem trochę w błocie jak i koleżanka =D

________

Ja kogoś takiego przytulałam niedaleko sceny kto wie może to właśnie byłeś Ty;))
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group