Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Trunki do pociągu.
Autor Wiadomość
regret666  
Rozkręca sie
jawna szydera


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 264
Skąd: warszawa
Wysłany: Sob 05 Maj, 2012   

Dwa piwa to naprawdę niewiele :p
mnie bierze po 4, ewentualnie 5, jak mam dobry dzień.
Komandosów szczerze nigdy nie piłam <haha> ale w tym roku to chyba Wisienkę sandomierską skitram do plecaka, przynajmniej do łazienki tak nie ciągnie.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob 05 Maj, 2012   

regret666 napisał/a:
Dwa piwa to naprawdę niewiele :p


po co więcej jak ludzie dają? cudowne rozmnożenie
 
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Sob 05 Maj, 2012   

Do pociagu wcale nie wezme alko, a na samym woods bede pil tak 0,5 piwa, 0,5 wody i tak na okraglo <rotfl3>
 
 
 
regret666  
Rozkręca sie
jawna szydera


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 264
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie 06 Maj, 2012   

Sister Midnight napisał/a:
regret666 napisał/a:
Dwa piwa to naprawdę niewiele :p


po co więcej jak ludzie dają? cudowne rozmnożenie


wyciągnięte z kontekstu. chodziło o to, że dwa piwa, by zaczęło szumieć w głowie ;) to serio niewiele :D

/mniejsza o to. dwa piwa miałam a wypiłam morze alkoholu;] dwa piwa na taką trasę to nie mało - to jest nic //Sis.

edit:
januszu hrystysu i wszyscy śnięci.. nie dwa piwa na trasę, a dwa piwa, które doprowadzają do szumów w głowie -__- czy tu ktoś jeszcze umie czytać?
 
 
Pola  
Forumowy prawiczek
let the noise continue...


Wiek: 29
Dołączyła: 18 Lip 2011
Posty: 39
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 06 Maj, 2012   

rok temu (mój pierwszy PW) nie wiem sama dlaczego, nic nie piłam w pociągu, aż grzech przyznać :p toteż w tym roku zadbam o to, by nie jechać o suchym pysku :D
Sister Midnight napisał/a:
po co więcej jak ludzie dają?
racja, dwie dziewczyny które były gdzieś obok mnie, miały ze dwa litry wódki przy sobie, rozeszły się jak ciepłe bułeczki i bez popity ludzie sobie wlewali do gardła :D brr!
 
 
 
Vega  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 9
Skąd: Pszczyna
Wysłany: Pon 07 Maj, 2012   

hehehehe te dwa piwa i szumiąca głowa to ja :D
 
 
airsoftowo  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 16 Kwi 2012
Posty: 10
Skąd: Stróża
Wysłany: Wto 08 Maj, 2012   

Ja z kumplem jechaliśmy w tamtym roku pierwszy raz i troche słabo sie zorganizowaliśmy, bo mieliśmy 4 piwa. My sie podzieliliśmy kanapkami i resztkami browarków, a reszta dzieliła się wódką, bimbrem i w sumie wszystkim co mieli. Ale najlepiej było jak wsiedli poznaniacy z Dżekiem Danielsem wypili go a potem dzielili winiaczami :D
 
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Wto 08 Maj, 2012   

Trafisz na ekipę która się dzieli, o wiele taniej żyje się na Wood. Wszyscy zadowoleni i ilu znajomych na kolejny rok się ma :D
 
 
Autsajderka  
Forumowy prawiczek
zawsze warto być człowiekiem


Wiek: 29
Dołączyła: 17 Cze 2011
Posty: 10
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

Pamiętam jak dziś gdy w strasznym tłumie,ścisku i wszystkim gdy juz prawie leżałam na drzwiach od pociągu,chłopak koło mnie otworzył piwo,wziął łyka, a widząc że musiał być juz po takich paru - zasnął, takim sposobem zarobiła piwo.Później szły kolejki wódki przez cały pociąg,wina i czego tam jeszcze nie było! :D
 
 
 
waldus  
Coś już napisał

Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 71
Skąd: [pl]
Wysłany: Sob 12 Maj, 2012   

ja w 2011 ruszając z Bdg wziąłem dwie amareny i 8 browarów, do poznania dojeżdzając wspomogli mnie towarzysze bo wsio wypite a smak pozostał, może z dwa piwka dałem innym aczkolwiek z pragnienia nikt nie umrze bo każdy rozumie pragnienia problem :-)
 
 
kazuar  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 13 Maj, 2012   

siatka vipów z biedronki , tanie wina noi wódka ;]
ale nawet jakbym sobie wziął tylko soczek to i tak bym sie dał rade dobrze bawić (upić xD) bo ludzie są hojni i życzliwi ;D
w 2011 za to iż pożyczyłem gitare na pół godziny dostałem 200 ml spirytusu !
pozdrawiam owych punków ;]
a jak ktoś tylko żuli to najlepiej się przejść z rurą po pociągu.
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Śro 23 Maj, 2012   

zlowieszczy4 napisał/a:
bolczita napisał/a:
KELERIS! :D
i wszystko jasne! :D


ahh! piąteczka :D

Nie było mnie tu kawał czasu, a tu proszę jak się rozgadaliście! Cooooraz mniej czasu do Woodstocku! :) :D

[ Dodano: Sro 23 Maj, 2012 ]
Tak w ogóle, to napiłabym się Wami już teraz jakiegoś winka! Na taki przedsmak woodstockowy. :) Jak ktoś jest chętny, to ja czekam na wiadomości. :D


A co do trunków w pociągu, to aż się nie mogę doczekać kupna tych perełek wszystkich! :P
 
 
 
velKoza  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 25
Skąd: śląsk
Wysłany: Nie 27 Maj, 2012   

Vega napisał/a:
dwa zielone komandosy

najlepsze co mogło być ! ciekawe czemu wycofali ze sklepów.
na szczęście mam na pamiątkę pustą butelkę ostatniego zielonego, którego piłam :(

jadę w tym roku pierwszy raz i pewnie jakieś winko tanie wezmę albo VIPka z biedro.. w sumie mam jeszcze 2miesiące, może przejdzie mi wstręt do wódki. oby !
 
 
regret666  
Rozkręca sie
jawna szydera


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 264
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie 27 Maj, 2012   

@velKoza
Komandos został wycofany, ponieważ spółka, która go produkowała zdechła.
Cytat: Z końcem roku 2010 została ogłoszona decyzja o upadłości ostrowskich Zakładów Przemysłu Spożywczego "Ostrowin"

ja niestety nie miałam okazji tegoż trunku wypróbować, ale piłam Wisienkę Sandomierską i daje radę, także nie narzekam <haha>
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Nie 27 Maj, 2012   

Też nie piłam, a szkoda. Mimo to, pocieszam się innymi truneczkami, które na PW zagoszczą w moim pyszczku na pewno :p
 
 
 
Ovenhaak  
Coś już napisał
Marilize legajuana!


Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 56
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Pon 28 Maj, 2012   

Ja w tym roku zamierzam się pokusić o niedawno odkryty przeze mnie trunek - Party Box. Jest to napój alkoholowy (ni to jabol, ni to wódka) o smaku owoców cytrusowych lub tropikalnych. Ale uwaga! Ma 20 % alkoholu i jest to prawdziwa siekiera. Sprzedawane w litrowych kartonach w cenie 8 - 13 zł (W Wałbrzychu kupuję za 8). O walorach ekonomicznych tego trunku nie trzeba mówić. Nadruk na kartonie informuje nas o równowartości partyboxa z 0,5 l wódki lub 8 piwami.

Na Wooda się nadaje idealnie - jest mocne, w lekkim kartonowym opakowaniu, fajnie się pije w upały. Jak znajdziecie u was w sklepie to się nie wahajcie!

 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 28 Maj, 2012   

ja je*ie....
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Pon 28 Maj, 2012   

Ovenhaak napisał/a:
Ja w tym roku zamierzam się pokusić o niedawno odkryty przeze mnie trunek - Party Box. Jest to napój alkoholowy (ni to jabol, ni to wódka) o smaku owoców cytrusowych lub tropikalnych. Ale uwaga! Ma 20 % alkoholu i jest to prawdziwa siekiera. Sprzedawane w litrowych kartonach w cenie 8 - 13 zł (W Wałbrzychu kupuję za 8). O walorach ekonomicznych tego trunku nie trzeba mówić. Nadruk na kartonie informuje nas o równowartości partyboxa z 0,5 l wódki lub 8 piwami.

Na Wooda się nadaje idealnie - jest mocne, w lekkim kartonowym opakowaniu, fajnie się pije w upały. Jak znajdziecie u was w sklepie to się nie wahajcie!

Obrazek


Nie widziałam czegoś takiego u siebie ani w okolicach!! Jak nie znajdę, to chyba będę musiała Cię ładnie poprosić, żebyś mi odstąpił jeden kartonik (chociażby odpłatnie!) bezpośrednio na PW. :D Z tego co piszesz, musi smakować dobrze. :)
 
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Pon 28 Maj, 2012   

Też jestem zainteresowany tym Party Boxem, u mnie tego nie ma.
 
 
synlucyfera  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 15
Skąd: Świnoujście
Wysłany: Pon 28 Maj, 2012   

PartyBox'y widziałem, ale nie piłem kosztują 8,49 w świnoujskim PoloMarkecie ; )
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Pon 28 Maj, 2012   

Viking napisał/a:
Też jestem zainteresowany tym Party Boxem, u mnie tego nie ma.


W takim razie razem maglujemy Kolegę o kartoniki dla nas! :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group