Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Trunki do pociągu.
Autor Wiadomość
Miskov  
Coś już napisał

Wiek: 28
Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 54
Skąd: Kobyłka
Wysłany: Wto 11 Paź, 2011   Trunki do pociągu.

Witam wszystkich. zastanawia mnie jaki alkohol najlepiej nadaje się do pociągu (Woodstockowego oczywiście). Piwko raczej odpada ze względu na właściwości moczopędne :p no a może wolicie palić? (nie chodzi mi o fajki) no i w jaki sposób. np. wódkę to z gwinta czy kubeczki. zapraszam do dyskusji :)
 
 
phantommm  
Coś już napisał
phantommm


Wiek: 30
Dołączyła: 12 Sty 2010
Posty: 52
Skąd: dąbrowa górnicza
Wysłany: Wto 11 Paź, 2011   

W tym roku piłam w pociągu absolutnie wszystko co tylko ma procenty :mrgreen:
Łącznie z obrzydliwym bimbrem, którym obczęstowałam wszystkich :-D
Co do piwa to o ile pociąg nie jest bardzo obładowany to spokojnie się da ;) a wódka oczywiście elegancko z kubeczka :-)
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Wto 11 Paź, 2011   

wszystko mozna walic :P ja pilem duzoo piw i nawet nalewki choc pociag byl ostro zaladowany dawalismy rade :)
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Wto 11 Paź, 2011   

w tym roku o mało gały mi nie wyskoczyły jak zobaczyłam kolesia (jak na mój gust nie więcej niż 17 lat) jak wpadł do przedziału ze spirytusem (taki czeski z przemytu) - litrowa butelka, pełna poprosił kogoś o dolewke czegoś na rozrzedzenie - dostal nestea dopełnił aż po zakrętkę i zaczął sobie pić z gwinta grubymi łykami, twierdzac, że teraz jest najlepsza bo ma tak ok 88% <lol> spirol z gwinta - widocznie da się, jak dla mnie nie do przejścia.... koleś twerdził, że tak pije od czterech lat i nic mu nie jest...

osobiście polecam mieszankę czeski rum i Cola:D
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Wto 11 Paź, 2011   

Raczkins napisał/a:
osobiście polecam mieszankę czeski rum i Cola:D
a pilem na woodzie i daje rade :)
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 11 Paź, 2011   

tanie wino z colą jest dobre:)
 
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Wto 11 Paź, 2011   

whisky z colą, ale to jest trunek wyższych sfer :D
jabol z colą też przejdzie, ale ja tam lubię się jabolem delektować xD co kilka minut jakieś dwa łyki, ahh :p
a do pociągu to chyba właśnie winiacz najlepszy :lol:
bynajmniej tak myślę ;)
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Wto 11 Paź, 2011   

komandos oczywiscie :)
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Wto 11 Paź, 2011   

Ja nie piję w pociągu. Pilnuję osób pijących i udzielam im pomocy medycznej w razie potrzeby. Częstuję piwem z turystycznej lodówki kiedy już się obudzą ci,których zaczyna suszyć. Biorę też 2 paczki fajek,żeby poczęstować każdego,kto mnie poprosi.Mam za sobą też apteczkę, 5 paczek chusteczek i 10 bułek(połowę wegetariańskich),dla potrzebujących. Dotrzymuję towarzystwa osobom,które nagle doznają filozoficznych olśnień podczas zmian świadomości i nikt nie chce z nimi dyskutować. Aaaaa byłabym zapomniała: obowiązkowo drobne dla tych,którzy zbierają na bilet. :-P
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Wto 11 Paź, 2011   

Niez napisał/a:
Ja nie piję w pociągu. Pilnuję osób pijących i udzielam im pomocy medycznej w razie potrzeby. Częstuję piwem z turystycznej lodówki kiedy już się obudzą ci,których zaczyna suszyć. Biorę też 2 paczki fajek,żeby poczęstować każdego,kto mnie poprosi.Mam za sobą też apteczkę, 5 paczek chusteczek i 10 bułek(połowę wegetariańskich),dla potrzebujących. Dotrzymuję towarzystwa osobom,które nagle doznają filozoficznych olśnień podczas zmian świadomości i nikt nie chce z nimi dyskutować. Aaaaa byłabym zapomniała: obowiązkowo drobne dla tych,którzy zbierają na bilet. :-P


to zabrzmiało jak przemowa polityczna przed wyborami;p
ale tak serio pisząc, to bardzo miła z Ciebie Niez towarzyszka podróży:D
 
 
 
unu  
Rozkręca sie


Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 104
Skąd: z rosomaka
Wysłany: Wto 11 Paź, 2011   

amarenka, tudzież inne winko owocowe :-D
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Śro 12 Paź, 2011   

Ja polecam tanie wina albo wódkę. Nie z kwestii smakowej, raczej chodzi o samopoczucie (szczególnie kobiet). Piwo jest moczopędne, a wiadomo jak wyglądają niektóre pociągi. Tak więc, do kibla czasem trudno się dostać, a sikanie przy wszystkich nie jest bardzo komfortowe xd
 
 
 
niekontrolowana  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączyła: 25 Lut 2011
Posty: 50
Skąd: Guzikolandia
Wysłany: Śro 12 Paź, 2011   

Również piłam jakiś bimber phantommm, w pierwszą stronę, nawet kogoś urodziny były chyba. A tak to zwykle piję winiacza albo wódkę z gwinciora.
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Śro 12 Paź, 2011   

Niez napisał/a:
Ja nie piję w pociągu. Pilnuję osób pijących i udzielam im pomocy medycznej w razie potrzeby. Częstuję piwem z turystycznej lodówki kiedy już się obudzą ci,których zaczyna suszyć. Biorę też 2 paczki fajek,żeby poczęstować każdego,kto mnie poprosi.Mam za sobą też apteczkę, 5 paczek chusteczek i 10 bułek(połowę wegetariańskich),dla potrzebujących. Dotrzymuję towarzystwa osobom,które nagle doznają filozoficznych olśnień podczas zmian świadomości i nikt nie chce z nimi dyskutować. Aaaaa byłabym zapomniała: obowiązkowo drobne dla tych,którzy zbierają na bilet. :-P


celujesz w admina ? :-P
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 12 Paź, 2011   

Niez, tak się zastanawiam czy jak dwa lata temu spotkałam Cię w pociągu nie piłaś :p Nie pamiętam..
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Śro 12 Paź, 2011   

Szampan produkowany przez Bartex :) Prawie każda sieciówka ma swój własny odpowiednik. W tym roku częstowałam ludzi jadących z Poznania :)
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Pią 14 Paź, 2011   

My w tym roku też piliśmy wszystko. O ile dobrze pamiętam, to w zeszłym roku ktoś miał 5 litrowy baniak Kamikaze. Co do spirytusu, to my kupowaliśmy przez kilka la na polu, ale niczym nie rozrabialiśmy, tylko waliliśmy z gwinta jak leci. Z reguły był dobry. Tylko raz nam się trafił techniczny :D
 
 
 
wisienka20  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Cze 2011
Posty: 135
Skąd: Świdnica
Wysłany: Sob 15 Paź, 2011   

Ja zawsze piwko w pociągu piję :) właściwości moczopędne absolutnie mi nie przeszkadzają ;p
 
 
 
gdaga  
Forumowy prawiczek


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 15 Paź, 2011   

ja w tym roku piłam piwo i winiacza. Faktycznie przy dużym ścisku może być problem, ale akurat w drodze DO Kostrzyna nie było aż tak źle ;]
 
 
Merrson91  
Forumowy prawiczek
pogromcca Koczkodanów.

Wiek: 32
Dołączyła: 10 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 16 Paź, 2011   

My w tym roku bawiliśmy się na burżuja ! wszytkiego po trochu xD a gdzy nasz asortyment się skończył dołączlył do nas Czaja z Natalią z Kutna i czestowali nas wybornymi Harnasiami ! przy okazji jeśli to czytaja to pozdrowienia dla nich ;)
 
 
 
Pryncypałek  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 43
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 17 Paź, 2011   

Burżuazyjny napój.
1l wódki
1l tigera
2l sprite
2 piwa Dębowe Mocne.

Wlewamy to wszystko(najlepiej wódkę na końcu żeby 'zabiło' pianę) do 5 lub 6 litrowej butli po wodzie, zakręcamy, trząchamy jakiś czas, czekamy chwilę żeby wszystko się ładnie wymieszało i pijemy. Bardzo dobry chociaż drogi trunek (50zł+/- za 5 litrów) ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime