Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
The Qemists [Duża Scena]
Autor Wiadomość
Pigul  
Rozkręca sie
I love this smell I love this sound As an napalm i


Wiek: 35
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 136
Skąd: Legnica
Wysłany: Śro 15 Sie, 2012   

Mi tam osobiście się podobał ten konceert.Nie powiem trochę zróżnicowana muzyka od pozostałych kapel ale było super.Jak na taką gwiazdeczkę dali radę no i ludzie z tego co widziałem chętnie się bawili ;))
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 15 Sie, 2012   

Ja się cieszę, że są takie "wynalazki" jak The Qemists, bo jak mam co roku ze sceny słyszeć "Zapal świeczkę", czy "Powstanie Warszawskie" to szlag mnie trafia. Co do rozmywania Woodstocku, najbardziej rozmywają go ludzie, psioczący ile wlezie, marudzący, że to im się nie podoba i tamto. Kiedy się w końcu nauczycie, że Woodstock w starej formule bez wielkich sponsorów i znanych kapel umarł śmiercią naturalną w 2007 roku.

Zresztą, ja mam nadzieję, że za rok będzie coś podobnego jak The Qemists, podobnego lub mniejszego formatu. Bo ja się bawiłem świetnie, a reszta, cóż, Jurek powiedział to dosadnie "nie podoba się nie przyjeżdżaj".
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 38
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 15 Sie, 2012   

Niech jeszcze ktoś napisze coś, o czym wiem, i wciąga tę hiperbolę w główny wątek tematu. Nie krępujcie się ^^ Wbrew pozorom jestem bardzo spokojny, cierpliwy i życzliwy i was za to nie pogryzę ;d

Tylko kolejny raz zaznaczę, że to wiem, a w samym wątku chodzi o coś zupełnie innego.
 
 
Pigul  
Rozkręca sie
I love this smell I love this sound As an napalm i


Wiek: 35
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 136
Skąd: Legnica
Wysłany: Śro 15 Sie, 2012   

Tu Was może zaskoczę,może nie ale wcześniej The Quemists grali muzykę rockową ;)) Dopiero później stwierzili skoro Drum and bass jest na topie czemu by tego nie dołożyć do swoich utworów ;)) więc nie wiem po cholere te spory. Polecam pierw poczytać o czymś się czegoś dowiedzieć a następnie się sprzeczać ;))
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Śro 15 Sie, 2012   

Posty nie na temat pofrunęły w nieznane, "nagrody" rozdane. Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group