Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
The Qemists [Duża Scena]
Autor Wiadomość
auberginesgeneration  
Coś już napisał
blizny, alkohol i tatuaże


Wiek: 27
Dołączyła: 10 Lut 2011
Posty: 97
Skąd: Posen
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

Dobrze, PRZEPRASZAM zatem że źle to zinterpretowałam, powinniście mnie ukamieniować od razu.
Badhorse, dlaczego? Bo modne i popularne to to samo, co złe?
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

Hahha, gwiazdy podane beda juz 8 marca! :D Ale szybko! ^^
 
 
FreaK  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 344
Skąd: Anglia
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

eh... i znów się plebsy zjada :/
 
 
Badhorse  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Rybnik
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

auberginesgeneration napisał/a:

Badhorse, dlaczego? Bo modne i popularne to to samo, co złe?


Zwykle tak właśnie jest, ale nie w tym rzecz.
Napisałaś, że Woodstock idzie z postępem i stara się być modnym a mi się wydaje, że właśnie wcześniej to nie miało miejsca, bo od bycia modnym i trendy zawsze był Open'er, Coke itp. ;)
Wiadomo, że "The Qemists" to nie jest zespół formatu The Prodigy który ma moc przyciągnięcia takich tłumów i wpłynięcia na klimat całego festiwalu, gwiazdorzyć też nie powinni, ale mimo wszystko trudno się dziwić, że ludzie po zeszłorocznej wpadce są sceptycznie nastawieni do tego typu eksperymentów.
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

Synu napisał/a:
Nie podoba się wielu osobom, ale i wielu się podoba (np. mi). Dlaczego ma liczyć się zdanie wyłącznie hejterów


Czytamy ze zrozumieniem, kiedyś nie było takich zespołów i jakoś wszyscy zap******ali na PW aż się tory gięły, więc skoro część ludności uważa, że takie zmiany są niepotrzebne i wręcz złe dlaczego nie uznać ich zdania. Jakoś nie słyszałem wielu głosów domagających się elektroniki przed ogłoszeniem tej kapeli.
A to, że komuś się coś nie podoba to od razu "hejter". Jakoś inne zespoły też nie wszytskim pasują, a tylu negatywnych opini tam nie ma, więc to chyba Ci, którzy tak bardzo są za występem The Qumists, a wcześniej o nich nie słyszeli przesadzają
 
 
 
Pigul  
Rozkręca sie
I love this smell I love this sound As an napalm i


Wiek: 35
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 136
Skąd: Legnica
Wysłany: Czw 16 Lut, 2012   

Się jeszcze kurdę pobijcie o to.Co ma być to będzie.Ludzie.Odrobinę dystansu do siebie ;)
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 16 Lut, 2012   

Nie rozumiem zasady dla której, ktoś porównuje the Quemists z The Prodigy. Przecież zjechali się ludzie bo to było The Prodigy !
Myślicie, że dresy znają i lubują się w The Quemists ? No błagam.
Zjechali się bo albo lubią albo przynajmniej wiedzą, że jest taki zespół znany jak Prodigy. Spytajcie swoich kolegów co sądzą o The Prodigy a potem o The Quemists i ciekawe ilu z nich zna Prodigy a ile The Quemists...
 
 
 
Adzianu  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 36
Skąd: Rogoźno WLKP.
Wysłany: Czw 16 Lut, 2012   

Nie wiem na cholerę Ci którym się to podoba tak się spinają. I tak nic napinką nie zmienicie. Nie podoba się to idźcie się nawalić/spać/czy co tam chcecie. Z rockowymi zespołami które się wam nie podobają takich problemów nie macie.

Koniec woodstocku? Bitch please... "Jedna jaskółka wiosny nie czyni". Nie wiem czy dobrze to przysłowie dopasowałem do sytuacji ale powinniście wiedzieć co miałem na myśli pisząc to.

Dziękuję, dobranoc :)
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Pią 17 Lut, 2012   

ło jezu, kolejna kupa pokroju prodiżi.
i nie chodzi mi o tłumy, co przybyły na poprzedni łudztok, ale o samą muzykę.
Kefir, dobrze mówisz, polać mu.
 
 
dev  
Forumowy prawiczek

Wiek: 38
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 5
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 17 Lut, 2012   

Marry napisał/a:
ło jezu, kolejna kupa pokroju prodiżi.
i nie chodzi mi o tłumy, co przybyły na poprzedni łudztok, ale o samą muzykę.
Kefir, dobrze mówisz, polać mu.


Wszystkim myślącym podobnie, proponuję wejść na wikipedię i przeczytać czym tak naprawdę dnb jest i czym się różni od reszty muzyki elektronicznej. Następnie radzę wejść pod termin muzyka elektroniczna i przeczytać jakie są jej rodzaje. Jak już się dokształcicie to dopiero wróćcie prowadzić dyskusję z ludźmi słuchającymi muzyki elektronicznej, na temat podobieństw pomiędzy techno, punk industrialem, a dnb.
Krew mnie zalewa widząc porównania tego typu. To tak jakby porównać dezertera do metaliki. Chcesz se posłuchać drum'n'bassu z muzyką prodigy w roli głównej? Puść se Pendulum - Voodoo People i inne tego typu remixy. W samym prodigy czystego dnb raczej nie uświadczysz.
 
 
 
Layne  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 16
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 17 Lut, 2012   

Łojezu. Nie podoba mi się. Chociaż brzmi zdecydowanie lepiej niż Prodigy.
 
 
katasza  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 28 Mar 2011
Posty: 59
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Nie 19 Lut, 2012   

Mam propozycję - hejtujcie po koncercie a nie przed. Bo jasnowidzami nie jesteście (chyba że jesteście) i nie wiecie co będzie. Mi się np Anti-Flag nie podoba ale jakoś wielce nad tym faktem nie ubolewam. Po prostu będzie tak jak niektórzy piszą: "Nie podoba się, nie muszę słuchac i pójdę w tym czasie na piwko, do znajomych" czy cokolwiek. I na cholerę drażyc?
 
 
Synu  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 15
Skąd: Chojnice
Wysłany: Pon 20 Lut, 2012   

Kiedyś nie było też metalu, a wcześniej nawet koła. Pod tym tematem jest najwięcej komentarzy na nie, gdyż społeczność, która korzysta z tego forum to w większości jak łatwo można zauważyć fani metalu i też trochę jak ktoś tu napisał muzycznie ortodoksyjni. Z tego co wiem Owsiak każe nam słuchać na woodstocku muzyki, a nie gatunku muzyki. Myślę też, że The Qemists znajdzie liczną publikę na woodstockowym gruncie, rozkręcą dobrą imprezę i wszelkie bulwersacje ucichną ( a pomysł, że na ten zespół zjedzie się spęd ludzi jak na Prodigy jest nonsensem).
 
 
Niwel  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączył: 01 Cze 2011
Posty: 47
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 01 Mar, 2012   

Najgorsze jest to, że wy mylicie idee Uctoku. Uctok nie jest festiwalem stricte muzycznym jak OpenAir, Coock Music Festival czy inne tego typu eventy. Organizatorzy chcieli, aby był to festiwal uniwersalny, aby jego uczestnicy poza ulubioną muzyką mogli również poznać inne nurty. A niestety po wielu komentarzach muszę stwierdzić, że sporo z was ma klapki na oczach. Muzyki nie można być zaszufladkować do wyłącznie do dwóch, czy trzech nurtów. I takie jest właśnie założenie Woodstocku. I ja również zgadzam się z ideeą, żę "Nie gramy gatunków, gramy MUZYKĘ."

Ja swoją drogą cieszę się jak młoda jabłonka na wiosnę, że usłyszę na żywo The Qemists. Uwielbiam drummy i uważam, że to kapitalny pomysł, aby dołączyć je do Woodstockowego repertuaru.
 
 
 
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 07 Mar, 2012   

Oby tylko nagłośnienie było troszke lepsze niż rok temu :P Wielką napie*dalanke w powietrzu przeczuwam :D Ja się bardzo cieszę, że taka muzyka pojawia się na woodzie ;) Miło, że będzie jakies urozmaicenie. A zespół jest raczej mało znany, więc wszyscy przerażeni zlotem przypadkowych ludzi mogą raczej spać spokojnie, będzie dobrze ;) Na LUCa przeciez tez sie dresy nie zjechały (no chociazby dlatego, ze pewnie nie rozumieja jego tekstów :D )
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 08 Mar, 2012   

Kryptonix napisał/a:
Na LUCa przeciez tez sie dresy nie zjechały (no chociazby dlatego, ze pewnie nie rozumieja jego tekstów :D )

Sam sobie odpowiedziałeś, dresy raczej nie słuchają LUC....
 
 
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 08 Mar, 2012   

Agó napisał/a:
Kryptonix napisał/a:
Na LUCa przeciez tez sie dresy nie zjechały (no chociazby dlatego, ze pewnie nie rozumieja jego tekstów :D )

Sam sobie odpowiedziałeś, dresy raczej nie słuchają LUC....


Tak samo sie nie zjadą na The Qemist, AFD czy Goorala bo

1. Nie znaja
2. Nie sluchaja d'n'b/dubstepu

Idzcie ludzie na jakas impreze dnb/dubstep, ludzi, ktorych tak sie boicie ze świecą tam szukać ;)

Powiem wiecej, ostatnio jak bylem na Borgore to było zatrważająco dużo ludzi w długich kudłach, aż sam byłem zdziwiony ;)
 
 
Pacynka  
Forumowy prawiczek
Pijedużoaleczensto

Wiek: 35
Dołączył: 09 Mar 2012
Posty: 7
Skąd: Spadają coty?
Wysłany: Pią 09 Mar, 2012   

Ciekaw jestem reakcji co po niektórych po koncercie.
Myślę że może to być jeden z lepszych gigów w tym roku na PW.
 
 
maxreal  
Forumowy prawiczek

Wiek: 88
Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 1
Skąd: Sulechów
Wysłany: Sob 10 Mar, 2012   

I znów hipokryzja doświadczy woodstock, Jurek w zeszłym roku wybrał sobie prodigów jako główną gwiazdę, podniecał się pół roku, i wyszło jak wyszło, czyli zero akceptacji ze strony zagorzałych ortodoksyjnych fanów gitar, po tym jak Jurek zrównał z błotem zespół który sprawił, że jego śmieszny przystanek pobił rekord, a wszystko poszło o głupie barierki, które z kolei okazały się błędem Jurka bo nie chciało mu się przeczytać umowy. Ale ok, ten etap mamy za sobą, jestem fanem prodigów od 16 lat, ale kocham także parę innych zespołów nie mających nic wspólnego z elektroniką. Mniejsza z tym, do czego dążę.

Kolejny przystanek przed nami, Jurek wypluł troszkę śmieci, nie potrzebnych ale jednak poszły w eter. Teraz wszyscy nienawidzą prodigów, i sami nie wiedzą czemu, ale że Juraś kazał to się słuchają. Teraz rok później, wydawało by się, że Jureczek się na swych "błędach" nauczył, ale jednak nie. Zaprosił dwa zespoły elektroniczne, i już czuję co się będzie działo po woodstocku. "Prodigy zabiło ducha woodstocku"," Prodigy to...", "Prodigy tamto...". Skoro tak mu było źle to czemu brnie w te same schematy?, właśnie oglądam Prodigy na festiwalu rock am ring, tam nikomu nie przeszkadzało, że Prodige zagrali z mettalicą, czy Kornem, wręćż przeciwnie, ludzie bawili się co nie miara, tylko w Polsce muszą jak zwykle być jakieś niesnaski, fanaberie, i nienawiść.

Polaku, skąd o Ciebie ta nienawiść?
 
 
Ramirez666  
Coś już napisał
Kindermetal ze mnie:)


Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 10 Mar, 2012   

"maxreal" czytając Twojego posta sadzę ze nie byłeś na zeszłorocznym woodzie i sam nie wiesz o co tak naprawdę chodziło z TP. gdyby zagrali dobry koncert i nie robili fanaberii to nie było by takiego szumu wokół tej sprawy, następna kwestia to ludzie którzy przyjechali tam tylko na ten koncert nie czując kompletnie ducha całego festiwalu, banda przypadkowych dresów którzy szukali tylko dymu, zaczepiali obrażali a niejednokrotnie dochodziło do przepychanek i tylko w tym tkwi sedno sprawy, a Ty szanownie wchodzisz na forum woodstokowe i jedziesz po Prezesie jak by był Twoim kolegą a chciał bym zauważyć iż należy się temu człowiekowi wielki szacunek za jego prace którą robi dla nas i wszystkich Polaków.

P.S.
Wybaczcie ten offtop
 
 
Cru  
Lubi pieprzyć
Asia


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 356
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 11 Mar, 2012   

A ja jestem nawet zadowolona. Chłopaki mają niezłą energię na tej scenie i myślę, że na pewno się przejdę poskakać ;p I uważam, że zespół nie jest jakoś bardzo znany, żeby zjechało się zbyt dużo ludzi.
To będzie dobry koniec pierwszego dnia, a jak ktoś nie ma ochoty ich słuchać to może pójść na piwo albo wcześniej położyć się spać :)



Ja nie wiem ludzie, nigdy nie mam jakiegoś problemu z zespołem, który ma zagrać. Nie lubię, nie jestem zadowolona, ale cóż, jest nas na Woodstocku mnóstwo i ciężko trafić w gust każdego z osobna. Nie podoba mi się - nie idę i nie najeżdżam na ludzi, którym akurat to się podoba. Mamy jeszcze trochę czasu do Przystanku więc cierpliwości, ale na pewno pojawi się jeszcze coś co sprawi, że będziecie zadowoleni ;))
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang