Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
The Qemists [Duża Scena]
Autor Wiadomość
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

Za przeproszeniem, ale... sranie w banie!
Macie takie pewniaki (oprócz tego :P) i prawie same marudy w tym jednym temacie widzę.
Nie podoba się ten koncert to nie idźcie. Mnie też ten pewniak nie rajcuje, ale jakoś nie piszczę, że PW się kończy.
Już to było x razy przerabiane, że na WOŚP wrzucają nie tylko "metale", ale inni też, więc chociaż trochę niech t muzyka będzie urozmaicona. Ten zespół jest o wiele mniej znany niż Prodigy, więc ludzi ciekawych gwiazdy wielkiego formatu za darmo jak w zeszłym roku NA PEWNO będzie mniej!!! Więc spokojnie ludzie.
Dopóki takich gwiazdek nie będzie więcej - myślę, że możemy być spokojni.
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

Alien napisał/a:
Nie podoba się ten koncert to nie idźcie.


i ch*j, nie pójdę, a pomarudzić mam prawo
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

Aras666 napisał/a:
Alien napisał/a:
Nie podoba się ten koncert to nie idźcie.


i ch*j, nie pójdę, a pomarudzić mam prawo


Typowe polskie myślenie :)
Jak Ci to w czymś pomoże to sobie marudź, może wtedy będzie Ci lepiej.

Też mnie ta propozycja nie zachwyciła, ale mam wiele innych fajnych koncertów na oku i jęczeć nie mam zamiaru z powodu jednego słabszego koncertu.
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

może tak typowomyśle jak polak bo nim chyba jestem. Typowo polskiemyślenie to też:

Alien napisał/a:
Nie podoba się ten koncert to nie idźcie.


chyba w każdym kontrowersyjnym temacie o jakimś zespole pojawia się to twierdzenie... a w tym chyba kilka razy.


Dajcie ludzią do cholery pomarudzić, jak się podoba to idzcie na koncert i nic nie piszczcie.To, że ci się podoba zespół, nie znaczy, że możesz o nim pisać jak chcesz i negować wypowiedzi innych
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

Aras, nigdy nie będzie tak, że każdemu w 100% będą pasowały wszystkie zespoły na PW. A skoro masz już ileś koncertów upatrzonych, to naprawdę w tym jednym trzeba się publicznie żalić i marudzić, bo to typowo polskie?

Aras666 napisał/a:
To, że ci się podoba zespół, nie znaczy, że możesz o nim pisać jak chcesz i negować wypowiedzi innych


W którym momencie napisałam, że ten zespół mi się podoba?

Też jestem Polakiem (swoją drogą narodowości pisze się wielką literą) i jakoś potrafię się nie żalić jak strasznie mi to nie pasuje i że Woodstock się kończy.


Do dalszej wymiany poglądów zapraszam na priv, żeby tu już więcej tematu nie zaśmiecać.
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

Osobiście kapela może i w porządku,ale moim zdaniem zupełnie nie pasująca na woodstock,nie wiem z kąd u organizatorow taka decyzja.Bardziej pasująca na Sunrise Festiwal
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

Generalnie słucham przeróżnych rzeczy, ale to mi nie pasuje nie w kwestii stricte muzycznej tylko ze względu na to, że taka muzyka jest dobra jak grzejesz po trasie 150km/h albo w jakimś " electro klubie " czy czymś tam, a nie na Woodstocku. Owszem, trzeba być tolerancyjnym ale to nie powód by robić z tego mieszankę kilku światów bo równie dobrze możemy zapraszać zespoły w klimatach white power i tego typu szajs bo rozwijamy się tematycznie i muzycznie.. Jest takie powiedzenie " jeśli coś jest do wszystkiego to jest do niczego " i uważam, że nie jest to przesadzone w najmniejszym nawet stopniu.
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

Nawet nieźle i zapewne kozacko będzie sobie poskakać do takiej muzy bo osobiście lubię tego typu elektronikę. Też mnie wku*wia postrzeganie takich składów tak jak Prodigy ale cóż zrobić...

milan napisał/a:
Proszę o więcej.Stop.Muzycznych ortodoksów pozdrawiam machaniem prawej dloni.Koniec.


Może nie koniecznie o więcej ale z drugą częścią się zgadzam.
 
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

Dobrze by było jak by Jurek Owsiak wytłumaczył co spowodowało o wyborze tego typu kapeli
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

woodstock92 napisał/a:
Dobrze by było jak by Jurek Owsiak wytłumaczył co spowodowało o wyborze tego typu kapeli


także popieram bo nie jest jakoś wielce wymiatająca a szczerze po przesłuchaniu większości to nawet dość nudna... Mogli Penduluma dać albo hadoukena ;s Jeśli elektronika to chociaż jakaś dobra k..a mac
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

Jurek mówił co było powodem zaproszenia tej kapeli w Antyradiu. Nie pamiętam dokładnie co mówił, ale mówił.
 
 
Patryko  
Forumowy prawiczek
Patryko


Wiek: 35
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 21
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

woodstock92 trochę nie rozumiem chyba mało znasz się na muzyce żeby porównywać The Qemists czy The Prodigy do Sunrsie? chyba nie masz bladego pojęcia o muzyce elektronicznej na wielu imprezach punkowych bardzo często występują kapele grające punk hc itp a na afterach puszczana jest muzyka elektroniczna dubstep dnb brejkor i jakoś nikomu to nie przeszkadza : O
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

1. Każdy odbiera muzykę indywidualnie i jeśli uważa, że bardziej pasuje na sanrajs ma do tego prawo. (Moim skromnym zdaniem średnio pasuje i tu i tam)
2. Woodstock nie jest i nie był imprezą punkową.
3. Niech ktoś kto słuchał powie jak Owsiak to argumentował (moze gdzieś w necie jest zapis?)
4. Dalej mi się ten pomysł nie podoba. :d
5. Zjadbłym coś...
  
 
 
 
wolfcreek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   To wina sponsora SZAJSBERGA :-/

Ja uważam że takie zespoły jak The Prodigy i teraz The Qemists pojawiają się na woodstocku za sprawą tego nieszczęsnego sponsora CALSBERGA i tyle, oni niestety rządzą przez 3 lata na woodstocku i będziemy mieli elektronike niestety w dyskotekowym wydaniu, jestem pewny że to ich sprawka, jakby nadal był sponsorem TYSKIE czy LECH to by tego syfu nie było , a tak mamy jakiś zagraniczny ochłap do słuchania i taki sam ochłap na woodstocku do picia. Jedyny plus dla nich to zaproszenie MACHINE HEAD i MINISTRY :)
 
 
katasza  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 28 Mar 2011
Posty: 59
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

Osobiście lubię muzykę elektroniczną tak samo jak metal czy muzykę klasyczną i nie widzę nic złego w zaproszeniu tego zespołu. Może mnie nie oczarował, ale kto wie czy nie zrobi tego na koncercie? Myślę że pójdę posłuchac, o ile nie zasnę. I nie marudźcie tak - na woodstock przyjeżdżają bardzo różni ludzie i po prostu musi byc tak różna muzyka.
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

o nie! Jurus grabisz sobie.....
 
 
wolfcreek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

NIE NIE NIE... to zabija ten prawdziwy rockowy klimat tego festiwalu wypracowanego przez te lata, tak się nie robi,nie taka muzyka na festiwalu z korzeniami i tradycjami rock'n'rollowymi :( to wszystko idzie w złą stronę od 2008 roku niestety , wtedy się woodstock bardzo zaczął zmieniać, eh dobrze że są jeszcze kapele które ratują tren klimat
 
 
konraDOOM  
Forumowy prawiczek
vel Krymek


Wiek: 33
Dołączył: 06 Lis 2011
Posty: 3
Skąd: spod Łowicza
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

FeSTeR napisał/a:
Cytując kierowce rajdowego ze słynnego filmiku:

"CO TO K*RWA JEST?!"


polać mu.
 
 
Klaudia;))  
Coś już napisał
woodstokowiczka;)

Wiek: 28
Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 77
Skąd: Świat
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

Szczerze, nie mówię, że jakoś bardzo ubolewam nad tym zespołem, ale pomimo tego, że na Woodstocku byłam tylko raz ( oczywiście to się zmieni ;D) to według mnie to w ogóle do Wooda nie pasuje....chociaż właściwie z chęcią pójdę, ale mimo wszystko tak mi się wydaje.
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

I zaczęlo się biadolenie o końcu Woodstocku <ziewa2> .Macie zdrowie,oj macie.Żeby się zaraz nie okazalo,że część forumowiczów bardziej się doluje na myśl o wystepie The Qemists niż cieszy się z kilkunastu rockowych bandów,które na glównej zagrają (i których nazwy za jakiś czas do wiadomości podane zostaną).
Swoją drogą,Juras to jednak jest ostry gracz.Mając świadomość kontrowersyjnego pomyslu z występem The Prodigy,nie daje za wygraną i znów puszcza oko także i do trochę inszej publiczności.Zresztą,może sęk w tym,że publiczność jest i tak jedna...
 
 
kecaj1603  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 131
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   

jak dla mnie nic ciekawego od sobie coś a'la the prodigy. Mi się to nie podoba i podobać pewnie nie będzie a zamiast iść na ich koncert będę najprawdopodobniej spożywał duże ilości alkoholu

Hexen napisał/a:
Od razu skreślcie Mike Pattona z Faith no More bo to jego ulubiony zespół i nawet z nimi zagrał.



I co z tego że Mike Patton ich lubi to nie znaczy że to coś jest dobre na taki festiwal. Zresztą to ze jakiś muzyk którego lubię i szanuję (choć akurat Patton do moich ulubieńców nie należy) nie oznacza że muszę słuchać tego co on i nie musi to dla mnie wcale być dobre.

[ Dodano: Pią 10 Lut, 2012 ]
milan napisał/a:
I zaczęlo się biadolenie o końcu Woodstocku


Co racja to racja to że zagra jakaś kapela która nie do końca wg mnie pasuje nie oznacza że wood się kończy. Ba występ Machine Head w tym roku czy Airbourne albo Papa Roach tylko udowadniają że festiwal przyciąga co raz to większe gwiazdy.
Zresztą zgadzam się w 100% że po prostu Juras chcę przyciągnąć też trochę inną publiczność (choć byle nie taką jak z The Prodigy) a poza tym nie zawsze się trafi we wszystkich gusta dla mnie the qemists jest słaby i nie podoba mi się natomiast zajebiście się ciesze na występ m.in Machine Head a zresztą nie na każdy zepsół trzeba iść każdy ma coś do wyboru
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group