Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
[Koncert] Prodigy

Na ile oceniasz koncert prodigy ?
Rewelacja
2%
 2%  [ 7 ]
Bardzo dobry
4%
 4%  [ 14 ]
Dobry
12%
 12%  [ 37 ]
Przeciętny
16%
 16%  [ 47 ]
Marny
19%
 19%  [ 56 ]
Beznadziejny
45%
 45%  [ 132 ]
Głosowań: 293
Wszystkich Głosów: 293

Autor Wiadomość
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

Glober napisał/a:
XVII edycja PW i nigdy nikomu nic się nie stało z powodu braku barierek.

Dokładnie. Jakby coś się miało stać, to by się stało na Guano Apes albo Papa Roach.
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

Ogólnie lubię Prodigy, lecz generalnie ich koncert mnie znużył, po połowie koncertu poszedłem w diabły bo wiało nudą.
 
 
Larry  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 25
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

Wrażenia widzę negatywne - może by tak zorganizować jakiś internetowy apel do Jurka o to, żeby w przyszłości nie było tego rodzaju wykonawców? Przepraszam jeśli taki pomysł już padł, ale nie przebijałem się przez pełne 13 stron tematu.
 
 
kasiulaaa666  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 165
Skąd: Nietążkowo
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

Jurek juz raczej sam o tym dobrze wie. Ale głupi pomysł to nie jest, możemy w taki sposób przekazać Jurkowi nasze zdanie.
 
 
Glober  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 235
Skąd: Nowogard / Warszawa
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

http://www.cgm.pl/aktualn...odigy,news.html
 
 
Kudłaty  
Rozkręca sie
Born to lose, live to win


Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 242
Skąd: Z Mordoru
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

Tylko teraz ciekawe czyje oświadczenie będzie miało większy rozgłos w mediach zagranicznych. Ale w sumie nie obchodzi mnie co kto myśli o PW - dla mnie jest zajebisty i będę tam wracał co roku, podobnie jak kilkaset innych ludzi ;-)
 
 
królik  
Forumowy prawiczek

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Sie 2011
Posty: 25
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Pewnie tak będzie, że srodigy będą wszystkim opowiadać jak to jest źle na Woodstocku i cała ta reklama jaką robił paproch pójdzie się gonić. I bardzo dobrze, bo nie wiem bo poco nam była ta reklama, kto chciał wiedzieć o Woodstocku to się o nim dowiedział. A przez reklamy pojawiło się całe stado ciekawskich, którzy chcieli zobaczyć ten sławny Woodstock, ale nie byli wcale jego częścią.
 
 
Tysk1e  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 135
Skąd: Sie biorą dzieci
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

królik napisał/a:
Pewnie tak będzie, że srodigy będą wszystkim opowiadać jak to jest źle na Woodstocku i cała ta reklama jaką robił paproch pójdzie się gonić. I bardzo dobrze, bo nie wiem bo poco nam była ta reklama, kto chciał wiedzieć o Woodstocku to się o nim dowiedział. A przez reklamy pojawiło się całe stado ciekawskich, którzy chcieli zobaczyć ten sławny Woodstock, ale nie byli wcale jego częścią.



królik powiem ci że już robią antyreklame :/ Ktafony niewyjebane

tutaj macie link gdzie jest wymiana listowa pomiedzy Jurkiem a panem prezesem srezesem albo kims takim od Prodgiy
http://wosp.org.pl/woodst...barierkach.html


Cytat:
Poczuliśmy ogromną ulgę, kiedy poinformowano nas, że podczas koncertu nikt nie uległ poważnemu wypadkowi. Jeśli chodzi o wypowiedź Pana Owsiaka dotyczącą barierek ochronnych, mogę tylko stwierdzić, że Przystanek Woodstock jest jednym z najbardziej niebezpiecznych miejsc, które odwiedziłem podczas mojej 25-letniej pracy. Przestrzegam też wszystkich promotorów i artystów, aby poważnie rozważyli decyzję o udziale w tym festiwalu ¬- może być fatalna w skutkach z powodu niezachowania standardów opieki medycznej oraz bezpieczeństwa zgromadzonej publiczności.



Qrde jak kiedys naprawde lubilem ten zespol i to co robili tak teraz leje na nich cieplym moczem za ich podejscie
 
 
 
hiroaki  
Coś już napisał
Urodzony aby żyć

Wiek: 29
Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 71
Skąd: Mielec
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

to co teraz robi prodigy cala tą antyreklama cześciowo minie się z celem.zespól który chcialby przyjechać na woodstock i tak przyjedzie ale jurkowi może być cieżej przekonać tę zespoły które poddadzą się kłamstwom prodigy.caly ten incydent może być też nauczką na przyszlośc żeby dobrze się zastanowic kogo zaprosic i czy w ogóle pasuje do takiego eventu jakim jest woodstock.teraz najwazniejsze to nie dac się zgnoic i walczyć o swoję
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Tysk1e napisał/a:
Qrde jak kiedys naprawde lubilem ten zespol i to co robili tak teraz leje na nich cieplym moczem za ich podejscie


Abstrahując od tego, co ich manager opowiada, to jednak ocenianie kapeli nie przez jej twórczość ale gościa od organizowania im koncertów jest trochę średnio heloł. ;-)
 
 
Baszoł  
Forumowy prawiczek
DERZZ NOŁ ŁEJ BATA HAAARD ŁEEEEEJ!!!!!

Wiek: 36
Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 3
Skąd: Jawor
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Lubię ich muzykę ale sam koncert był średniawy i w połowie uderzyłem na zapiekanki. To "tejk tu steps bak" było mega irytujące i pomyślałem sobie, że może chłopaki są na czymś i się schizują takim tłumem. Myślę, że to było dla Jurka i dla nas pożyteczne doświadczenie i wyjdą z tego dobre wnioski, a ta antyreklama jest słaba i szybko zdechnie. Przystanek będzie miał się dobrze, ci co mają przyjechać to tak zrobią, a zbędna reszta sobie odpuści. Ho.
 
 
królik  
Forumowy prawiczek

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Sie 2011
Posty: 25
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Dahomej napisał/a:


Abstrahując od tego, co ich manager opowiada, to jednak ocenianie kapeli nie przez jej twórczość ale gościa od organizowania im koncertów jest trochę średnio heloł. ;-)


Gdybym jak miała zespół, to nigdy nie byłabym na tyle zamknięta na świat, że pozwalałbym decydować o wszystkim menagerowi a sama nie ruszyłabym tyłka, żeby się dowiedzieć, co on w moim imieniu ustala. To, że Prodigy pozwoliło o wszystkim decydować innym, że sami nic nie wiedzieli nie jest ich usprawiedliwieniem. W takim razie olali ten festiwal, nie chcieli nic o nim wiedzieć i przyjęli na siebie odpowiedzialność za to co robi ich manager.
 
 
Winiacz  
Forumowy prawiczek
Mandżurskie wiosło.

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 40
Skąd: Wałcz
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

http://imageshack.us/phot...woodstockw.png/
 
 
smokwa  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 18
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Artykuł o Prodigy. Nie wiem czy ktoś już czytał.

http://muzyka.interia.pl/...akow,1679819,45
 
 
 
maciej_88  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 9
Skąd: wrocław
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Nie no chuj mnie strzela jak to czytam. Nie po to chlopaki z Papa Roach tak pozytywnie sie wypowiadali na calym swiecie jaki to piekny festiwal zeby teraz jakies scierwa z Prodigy narobili nam takiego syfu. Az przykro...szkoda mi Jurka bo tak czekal jak i my wszyscy na ten koncert a tu takie cos... zeby chociaz zagrali jakos w miare a olali nas totalnie... LEJE NA NIEC CIEMNYM SMIERDZACYM PO PRZEPICIU MOCZEM!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: Czw 11 Sie, 2011 ]
NA NICH*
 
 
Hellann  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 08 Sie 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Dobra, słuchajcie, nie ma co rozpaczać. Było jak było. Jednym się podobało, innym nie. To, że wyszły kwasy może teraz wyjść tylko na dobre. Jak dla mnie to i tak mega reklama dla Woodstocku, Owsiak dobrze komentuje, miejmy nadzieję, że więcej takiego bubla na scenę nie zaprosi.
 
 
Archi  
Coś już napisał


Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

A ja sie ciesze ze The Śmrodidżi robi taka anty reklame, i mam nadzieje ze wiecej nie przyjada zespoly ich pokroju, ktore przyciagaja taka holote jaka przyjechala. Wiecej nieznanych rockowych i metalowych kapel! A nie takie gówno.
 
 
triodante  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 4
Skąd: wlkp
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

koncert dało się przelknąć, choć spodziewałem się torpedy a był ledwie kapiszon...
najgorszy aspekt tego koncertu jest taki, że ściągnął na Wooda masowo nieciekawy element -łysogłowy, gołoklaciasty w białych najaczach na nogach...było chamsko!!! to tu to tam ktoś dostał w ryj, słyszałem o wielu przypadkach niewybrednego "podmacywania" dziewcząt w tłumie!!! nigdy przedtem tego nie było.......podkreślam- koncert ok, publika jaką ściągnął wysoce nieok......
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 40
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

triodante napisał/a:
koncert dało się przelknąć, choć spodziewałem się torpedy a był ledwie kapiszon...
najgorszy aspekt tego koncertu jest taki, że ściągnął na Wooda masowo nieciekawy element -łysogłowy, gołoklaciasty w białych najaczach na nogach...było chamsko!!! to tu to tam ktoś dostał w ryj, słyszałem o wielu przypadkach niewybrednego "podmacywania" dziewcząt w tłumie!!! nigdy przedtem tego nie było.......podkreślam- koncert ok, publika jaką ściągnął wysoce nieok......


przyznaje rację.
Koncert był nie taki jak trzeba to fakt ale część winy stoi tez po stronie techniki bo najpierw było cicho potem pogłośnili bas i nie było słychać nic poza basem itp - na koncercie republiki był podobnie dźwięk spaprany - pierwsze kawałki.

I dodam jeszcze abyście sie przestali podniecać. Najgorsze co można zrobić to jeszcze podsycać atmosferę. I do czego wam to jest potrzebne??? Owsiak po koncercie the Prodigy tez powiedział za dużo niepotrzebnych słów, ale co sie stało to sie nie odstanie.
Jeżeli musicie wylewać swoje żale to idź sie nawalić i walnijcie głową w beton.
 
 
 
kubennos  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 23 Maj 2011
Posty: 2
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Rider święta rzecz. O wymogach Owsiak wiedział dużo wcześniej, jeśli artysta ma jakieś wymagania i fundacja to podpisała to muszą się z tego wywiązać(nawet jeśli zespół chciał pójść do muzeum techniki:)to trzeba taką zachciankę zrealizować. To co robi WOŚP to dziecinada, jeszcze publiczne wyciąganie tych wymagań i nabijanie się z tego. Wszystko to ośmiesza Pana Jurka, jego festiwal, wiarygodność. Kwestii tego czy Prodigy pasowało do formuły festiwalu nie poruszam.
 
 
hans olo  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 27 Cze 2011
Posty: 9
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

To prawda. Kiedyś Owsik mówił +- "nikogo nie prosimy o zagranie na przystanku, przyjeżdżają tylko te zespoły, które same się zgłoszą". Potem Kazik się obraził, bo była afera, ze ktoś dostał kasę za występ, podczas gdy inni musieli się zadowolić zwrotem kosztów dojazdu. No i dalej już z górki, pojawili się sponsorzy, pierdy, śmierdy, nagle Owsik nie ma już wymagań, tylko spełnia wymagania, ale nie potrafi już powiedzieć "nie", bo jak wielki by nie był i tak chodzi o kasę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group