Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Dahomej
Czw 07 Kwi, 2011
[Duża Scena] The Prodigy
Autor Wiadomość
FreaK  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 344
Skąd: Anglia
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   

[video]http://www.youtube.com/watch?v=GaxZPP-lRN0[/video]

ROZP*ERDOL niezly robia!!

Ja sie ciesze. =]


Taki młody i klnie ...\ Yava
No i co ze klne? :D
Wazne ze nie pije ani nie cpam .. ;D
 
 
AdmirałJachaś  
Forumowy prawiczek
Mesjasz Polibudziański


Wiek: 31
Dołączył: 12 Lis 2010
Posty: 30
Skąd: wioska w mazowieckim
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   

Jak widać na załączonym przez Frika materiale wideo, The Prodigy robi rozpie*dol,jest to niepodważalny fakt.
 
 
Corruptior
Gość
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   

[quote="AdmirałJachaś"]@milan: Owsiak ewidentnie idzie w kormecjalizację łudstoka, tylko patrzeć jak wprowadzi bilety i będzie zapraszał zespoły grające w przyciasnych portkach i trampkach! A ten prodidżi to nawet bojówek i arafatek nie noszą!

PS. Liczę, że dopie*dolą co najmniej tak jak na Openerze.[/quote]

Po raz: nie "kormecjalizacja" bo tego sie tak głąbie nie pisze (naucz sie gramatyki i odmiany czasow), Owsiak nigdy w komerche nie szedl i za to go kocham,(i jesli Ty smiesz nam wmawiac ze tak jest to wypieprzaj na swoj OPENER bo tam komercji nie ma z tego co wspomniales xD) bo robi to dla "nas" czyli dla wszystkich a nie tylko dla ciebie tępa dzido, na Woodzie nie ma tylko metalu, rocka, punku itp jest tez regge, klasyka i inne typy muzyki ktore łącza wszystkich ludzi, a nie jak to mowisz ludzi z arafatkami i bojowkami (buahuaha)
Po dwa: Arafatki sa dla pedalow i pajacow ktorzy mysla ze jak to zaloza sa fajni, a bojowki moze nosic kazdy, ja akurat chodze w jeansach i mam byc przez to gorszy ? xD
Po trzy: Jak uslyszalem ze The Prodigy bedzie na Woodzie to myslalem ze oczy mi z orbit wyskoczą i spadlem z krzesla z zachwytu, w tym momecie odliczam dni do Woodstocku bo to bedzie mega MASAKRA
Pozdrawiam wszystkich WOODSTOKOWICZOW (nawet tego gląba ktorego zacytowalem;D)

ZACHOWUJ KULTURĘ WYPOWIEDZI. / Alien
 
 
AdmirałJachaś  
Forumowy prawiczek
Mesjasz Polibudziański


Wiek: 31
Dołączył: 12 Lis 2010
Posty: 30
Skąd: wioska w mazowieckim
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   

Poczytaj sobie "głąbku" w jakim kontekście pisany był ów post. Powierzchowność z jaką zgłębiasz temat mnie przytłacza. Jeżeli już zabierasz się do pisania i upubliczniania swoich wypocin to przynajmniej dbaj aby jakoś składnie wyglądały (a propos: co ma wspólnego neologizm, rzeczownik "komercjalizacja" wspólnego z odmianą czasów? ) i uważnie dobieraj słownictwo, bo Ci internetowa słoma z butów wystaje. Ode mnie tyle w temacie.
Moderatorów proszę o to aby pozwolili mojemu postowi powisieć chociaż kwadrans.
 
 
Ifrith  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 17 Mar 2011
Posty: 21
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   

Wyluzujcie...

The Prodigy to jedna z tych kapel których nie można zaszufladkować.
Wychowałem się na zespołach grających cięższe brzmienia i takowe preferuje, aczkolwiek i w The Prodigy potrafię znaleźć to "coś" dla siebie.
Zespół świetnie wypada na koncertach i potrafi poderwać do zabawy. Na przystanku mamy do czynienia z całą gamą różnorodnych zespołów jak i projektów muzycznych jak dla mnie mniej lub bardziej trafionych, jedne mnie zachwycą inne spowodują pójście na piwo :) najważniejsze, że każdy może znaleźć coś dla siebie i się dobrze przy tym bawić.
 
 
wolfcreek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   

Powiem tak: Jeżdżę na WOODSTOCK OD 2004 ROKU i zauważyłem że muzyka elektroniczna coraz bardziej tam króluje... więc nie jestem aż tak zaskoczony że będzie prodigy, jak już tam swój koncert electro dał taki chociażby ZION TRAIN LUB taki MASALA. Nie jestem fanem prodigy... wole ciężkie brzmienia, ale cenie ich za jeden album ''the fat of the land'' i myślę że to będzie największy koncert jaki do tej pory się odbył w kostrzynie, z ogromną ilością różnych ludzi, i to mnie najbardziej niepokoi... ale może nie będzie tak źle :) a swoją drogą to liczyłem na KORNA... jak zobaczyłem że graja w czerwcu w warszawie na jakimś festivalu dosłownie za grosze to się zdziwiłem, i zastanawiam się czemu ich nikt nie ściąga na woodstock... koncert w wawie przy tym festiwalu to nic... może kiedyś będą.
 
 
Plac3k
Gość
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   

Na Woodstocku niestety nie będę, ale tym co maja wapliwosci, byłem 4 razy, w 2006 w Spodku byl rozpierdziel, gitary, porzadna perkusja, wystroj i swiatla w tonacji "czarno bialej", bez wydziwiania, kolorowych swiatelek, etc i na prawde mocno dawali, porownania jakies do tiesto (nie nawidze tej "nazwy") sa kompletnie nie na miejscu :-P
Pozdro!
 
 
kostrzyn nad odra
Gość
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   Re: [Duża Scena] The Prodigy

ja sie ciesze
 
 
Winiacz
Gość
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

jakiekolwiek gadanie że Prodigy to ludzie związani z elektro, którzy będą patrzeć na woodstockowiczów z pogardą to bzdury.
ja jestem psychofanem Prodigy, a zacząłem od AC/DC, Moterhead itd.
jakby nie patrzeć, to nie DJ i tancerz na scenie, to perkusja i gitara na żywo, i dorzucona reszta od Liama.
podejrzewam że większość z was, ma opinie o prodigy, jeszcze z lat 90, kiedy to była naprawdę elektronika.
w 2008 sie wszystko pozmieniało. zaczęła się era IMD, ostatniego albumu, który z pogardzaną tak elektroniką ma sporo mniej do czynienia. przynajmniej wersje utworów grane na żywo.
Chociażby Their Law.
 
 
true-tekkno
Gość
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

elektronika rządzi 8-)
 
 
golonnn
Gość
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

"przynajmniej bedzie kiedy pójść na piwko" Oj teraz tak piszecie :) ten koncert to będzie magia ;]
 
 
FrozenTom
Gość
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

Dokładnie. Narzekać na Prodigy i marudzić że się elektronika z samplami wdziera na Woodstock to można, ale jeżeli ktoś ich porównuje do Tiesto lub innych metro-grajków, puszczających muzę z miksera, to znaczy, że niewiele w życiu słyszał jednego i drugiego....
 
 
technopunk  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 10
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

Mazu napisał/a:
Disco-elektronicznej skopiemy tyłki! Niech wiedzą, jak bawi się elita polskiego narodu! A i może poznają poza Prodigy jakąś porządną muzykę ;]


Zbulwersowała mnie ta dyskusja więc postanowiłem zabrać głos.

Droga młodzieży w wieku gimnazjalnym, klasyfikowanie muzyki według schematu Techno - Rock - Disco Polo jest co najmniej śmieszne. Otóż nie wszystko co wam się nie podoba (ponieważ słuchanie techno to obciach) i co grane jest w klubach i w radiu RMF tudzież ESKA (i tu was zaskoczę) to nie TECHNO, ba, techno już nie ma! Otóż schyłek lat 90 to również koniec owego gatunku. Lansujący się chłopcy i dziewczęta tak naprawdę zazwyczaj styczność z muzyką techno mogą mieć jedynie pośrednio, to co grane jest obecnie w klubach to w 90% Eska-papka, nie techno. Muzyka ta według niektórych zrodziła się... z PUNKU :shock: , czyż przesłanie nie jest podobne? Miłość, wolność... Imprezy organizowane w latach 90 jak Love Parade można w pewnym aspekcie porównać do wooda.

Wracając do Prodigy to muzyka ciężka do sklasyfikowania, pewnego czasu określenie muzyki RAVE najlepiej pasowało do owej gry. Jakiś pierwiastek Techno, Drum'n'Base, Rocka, Metalu a nawet reggae (Out of Space). Z całym szacunkiem ale takie prostolinijne podejście do tematu jest gówniane. Tak na pierwszy rzut oka może się okazać że będzie to najlepszy koncert w Kostrzynie 2011, rage jest dobre na popołudnie przy słoneczku i piwku, blues uwielbiam, wręcz jest to moja któraś miłość, po naładowaniu baterii potrzebne jest (jak rzekł by pewien chłopak z siłowni ) pi...nięcie i myślę że takie zaoferuje państwu Prodigy (z uwagi na to że skład tegorocznego przystanku nie gwarantuje podobnego - Papa Roach?).
Żeby nie było moja 10 na woodstock:
1. Dżem
2. Gogol Bordello
3. Panteon Rococo
4. KSU
5. Nirvana ;-)
6. Brudne Dzieci Sida
7. The Bill
8. GLB
9. Papa Roach
10. Korpiklaani
 
 
Amarena  
Forumowy prawiczek
rozpierdolmy kosmos!


Wiek: 31
Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 25
Skąd: Gdańsk!
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

Klimat na koncercie rozpierdoli kosmos. Szkoda tylko, że istnieje prawdopodobieństwo zjazdu drech elity xd

tak na zachętę;


http://www.youtube.com/watch?v=GaxZPP-lRN0
 
 
sekator2020  
Rozkręca sie
Music is my Hot Hot Sex


Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 229
Skąd: Brzeg-Opolskie
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

Oo fak! Faktycznie na żywo dają radę-plus Woodstockowa pogująca publika pod sceną^^
 
 
a
Gość
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

Co do Prodigy to jest to połączenie breakbeatu, drum & bassu, rave-u, rocka, hip hopu i bóg jeden wie czego jeszcze. Swoją drogą świetny zespół. Pozdrawiam

Technopunk, zbyt mądry to ty nie jesteś no ale cóż, tacy również mogą mieć swoje zdanie. Techno nie zrodziło się z żadnego punku, tylko funku (cóż, literka ci się pomyliła) i awangardowej elektroniki. Większość ludzi na tym forum nie ma zapewne pojęcia co to takiego jest techno a mimo to wygaduje bzdury. Zapewniam was że i tak nie zrozumielibyście tej wspaniałej, szczerej, ambitnej muzyki. Muzyka ta nigdy nie była popularna i nigdy nie będzie popularna, jest w podziemiu (szczególnie w Polsce). Ale to nie znaczy że jej nie ma. Jest i ma się całkiem dobrze.
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

Nie do końca rozumiem sens tej dyskusji na temat tego jaka muzyka króluje i gatunków. Prodigy niech sobie będzie, gra i w ogóle, pogo pod sceną może być niezłe, możliwe, że odwiedzę ten koncert nawet. Bo co jak co, muzyki da się słuchać, powera też pewnie na koncertach mają.
Nie podoba mi się wynikająca z tegoż koncertu obecność dresiarzy i ich laseczek na Woodstocku, co jak co - mają swoje Sunrise'y, ale niektórym bliżej do Kostrzyna. No ale właściwie - oni też mają prawo się bawić, a Woodstock jest organizowany w podziękowaniu za finał WOŚP.

Btw. wg. Wikipedii - Prodigy gra 6 sierpnia, ostatni dzień.
 
 
 
Winiacz
Gość
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

The Prodigy zrodziło się z punku.
TO NIE JEST ZWYKŁA ELEKTRONIKA.
 
 
Pont00s
Gość
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

Prodigy to punk we wszystkim oprócz ścieżki dźwiękowej.
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

Jak to Harry powiedział," Prodigy jest bardziej punkowe niż Polskie zespoły" ahahahah :D
 
 
w3o
Gość
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

Byłem na ich koncercie na Creamfields we Wrocławiu w 2008 r. i powiem am, że wgnietli mnie w ziemię. Niby są z nurtu muzyki elektronicznej ale w wielu utworach brzmią ostre riffy gitarowe a energia jaką emitują ze sceny powoduje że to jest po prostu nie do opisania. Obejrzyjcie kilka filmików na YouTube z występów na żywo a zobaczycie że wcale tak mocno nie odbiegają od rockowo/metalowych klimatów :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime