Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Dahomej
Czw 07 Kwi, 2011
[Duża Scena] The Prodigy
Autor Wiadomość
nofuturee  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 16
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

Z The Prodigy nie jestem za bardzo zadowolona. A nawet się rozczarowałam lekko, bo nie podoba mi się ta muzyka. No ale na koncert pójdę z czystej ciekawości :P Liczę na epicki rozpier*ol, taki, o jakim wszyscy mówią, no ale zobaczymy :P
 
 
MichaÓ
Gość
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

smieje sie po prostu tutaj czytajac Wasze wielkie obawy, o technożelów, ktorzy mieli by się rzekomo zjechać na Przystanek. To bzdura. Pomijam fakt, ze powinno sie być tolerancyjnym, i powinniście sobie dać z tym siana...Usprawiedliwia Was to , że jednak jakiś podział na imprezy, kultury - no musi być . Spokojna Wasza głowa, po pierwsze typowe " zele" w wakacje maja sanrajsy, mejdeje, i inne trans pigułowe spotkania...po drugie Prodigy nie jest Muzyka dla takich ludzi , i spotykając typowego żela, z blond laską przy boku, i BMW - pytając go o Prodigy odpowie że cos tam kojarzy...ale bardziej woli najnowszy mix lejdi gagi zrobiony przez dj $%$^%$ - proste.
mylicie pojęcia, milicie klimat, i spinacie się całkiem bezproblemowo...
jedyny jaki może być tam wysyp ludzi, to fanów prawdziwej Muzyki elektronicznej, a to już całkiem inna bajka, no i sztuka przede wszystkim .


obym sie nie mylił, ale z ciekawościa tutaj wpadne po Woodzie...i jestem pewien iz 80 procent, moze nawet wiecej wpisów, to będzie coś w stylu...
" Prodigy rozjebalo " ; " pozamiatali na scenie " ; " Mistrze "
albo co lepsza..." zloty bączek dla prodigy "

mysle iz naprawde sie przyloza do tego wystepu, i bedzie tam sporo zywych instrumentów, znaczy sie nie bedzie to typowy koncert " elektroniczny " - wspomicie moje slowa...

peace.
 
 
edk  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 12
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

The Prodigy, spełnienie marzeń :P
 
 
sratatata
Gość
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

Chodzę do liceum i znam kilka osób, które po sanrajsie mają zamiar przyjechać na woodstock i zdecydowanie są to, jak ich nazwałeś, typowe "żele". Myślę, że Prodigy bedzie dla nich zachętą. Z doświadczenia wiem, że również techniarze słuchają Prodigy, więc ich pojawienie się na woodzie nieco mnie niepokoi.

Jednak marudzić będziemy mogli dopiero po woodstocku ;)
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

Co jak co, jakieś fajne pogo pod sceną się rozkręci ;]
 
 
 
Evela  
Lubi pieprzyć
;]


Wiek: 95
Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Lubin
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

To żele pospierdajalą :]
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

Thunderpussy napisał/a:
1. Pozyskanie bogatych sponsorów,

Fakt, z tymi biednymi sponsorami na pewno więcej by zdziałali!
Thunderpussy napisał/a:

2. Dołączenie do eurpoejskiej ligi festiwali (no tak, bo przecież trzeba się zrzeszać...)

Dodatkowa reklama i promocja w świecie, łatwiejszy dostęp do ważnych sponsorów, faktycznie straszne.

Thunderpussy napisał/a:
3. Zaproszenie gwiazdy typu Prodigy, która jest gwarantem ogromnej frekwencji na festiwalu.

Jasne, lepiej zaprosić zespół punk-rockowy z koziel wólki o nazwie"zgubiłem guzika i teraz zapomnam spodnie agrafką!", gwarancja tego, że nikt się nie zjawi.

Thunderpussy napisał/a:

Tak, moc białych nosów, jeśli wiesz o co mi chodzi ( i nie są to tylko moje przypuszczenia, a fakt, poszukasz w Internecie, to znajdziesz).
Ciekawe czy bez "paliwa" robiliby taki rozpierdziel na każdym koncercie.

A to mało muzyków rockowych ćpa ? Mało z nich chleje whisky ne hejnał przed koncertem ?
Zresztą, ćpanie podczas występów jest nieprofesjonalne i prędzej czy później doprowadza do wydalenia takiego gościa z zespołu, nie mówię, że to się nie zdarza, po prostu twierdzę, że nie da się być tyle lat na scenie i ciągle dawać świetne koncerty będząć na każdym ućpanym jak cholera. Czy tam najebanym, to nie ma w sumie znaczenia alkohol to też narkotyk.
Thunderpussy napisał/a:

Tu się zgadzam, też mi się to nie uśmiecha :evil:

a Ja mam to w dupie, niech podejdą bliżej sceny to ich tam rozpierdolimy.
 
 
Norberto666  
Forumowy prawiczek
Wrucimy Tu Jeszcze...


Wiek: 30
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 39
Skąd: Warszawa/Trowbridge
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

Tak dobry d&b... :D Bardzo się ciesze że prodigy będzie na woodstock'u :D
I niektórzy poruwnywali jak widze z postów prodigy do tiesto powiem wam tyle .... jesteście w wielkim błędzie ^^
 
 
 
Rimmel  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 103
Skąd: Gorzyce
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

Nie ukrywam, że nie jest to dla mnie pozytywna wiadomość. Nie jestem sympatykiem tego typu muzyki i wolałbym naturalnie co innego. Ale zamierzam wcześniej zapoznać się z twórczością, kto wie może znajdę jednak coś dla siebie. Nie wykluczam też tego, że pojawię się na koncercie, głównie z ciekawości. Co do obecności "techno maniaków" to średnio mnie ona obchodzi, jak chcą to niech sobie będą, jedyne czego się obawiam to, żeby nie doszło do żadnych bójek. No bo nie oszukujmy się przeciętny Woodstockowicz i przeciętny fan zespołu The Prodigy nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego, dodajmy do tego jeszcze alkohol, no i może być na prawdę różnie. No ale póki co nie ma się czym martwić, zobaczymy jak to będzie...
 
 
 
Ruda  
Rozkręca sie
zuaaa czarownica


Wiek: 34
Dołączyła: 18 Lip 2010
Posty: 126
Skąd: Częstochowa/Opole
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

Na co dzień nie słucham muzyki, ale Prodigy to klasyka muzyki elektornicznej. Jak komuś nie pasuje to słuchawki w uszy i jazda, nikt nikomu nie każe iść i słuchać...
Ja tam idę w falę!!!! 8-)
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

Muzycznie jak dla mnie zajebiście, zauważyłem co prawda, że nie jarają mnie tak jak kiedyś ale mimo wszystko, koncert zapewne pourywa jaja nie tylko mi z resztą.
Ale na tym koniec miłych słów. Ich obecność na Woodstocku cholernie mi się nie podoba. Moim skromnym zdaniem jedzie się po prostu na Woodstock (jak jechałem pierwszy raz to wiedziałem tylko, gdzie jest i że jest zajebiście, a kto gra dowiedziałem się z gazetki na miejscu, dla mnie mogłoby nawet zagrać te 36 kapel z FZ i bym był, podobnie z resztą jak wielu innych), a nie na jakiś koncert, który może być tylko smaczkiem albo dodatkową motywacją. Każdy, który nigdy by się tam nie zjawił gdyby nie to, że gra dany zespół, powinien się zastanowić i dla mnie lepiej jakby wybrał inny sposób spędzania wolnego czasu. Każdy „as” z jakim by wyskoczyli ściągnąłby masę ludzi. Ale jak już wielu pisało statystyczny fan Prodigy różni się od statystycznego Woodstokowicza dużo bardziej niż fan RHCP czy innej Metallicy. Podawałem już przykład z fejsbuka na którym 11 moich znajomych ma oznaczone „lubię to” przy Prodigy z czego dwoje było kiedykolwiek na Woodzie, a reszta nawet się o taki klimat nie ociera. Nie wątpię w to, że takich osób będzie dużo, co może spowodować sporo niepotrzebnych konfliktów z powodu braku zrozumienia i problemów w komunikacji, nie tylko z „ich” strony ale także ze strony ludzi od wielu lat jeżdżących do Kostrzyna czy innych Żar. Osobiście „od zawsze” byłem przeciwny zapraszaniu „gwiazd”. Woodstock to nie jest jakiś tam festiwal tylko takie miejsce do którego z chęcią wracamy, gdzie czujemy się dobrze z tymi ludźmi, którzy w ogromnej większości podzielają nasze odczucia co do niego. O czym z resztą najlepiej świadczy istnienie tego forum. I niech nikt nie pisze, że jak komuś nie pasuje to może nie jechać, bo to ludzie którzy od lat się pojawiają na polu go tworzą , a nie ktoś, kto przyjedzie tylko dlatego, że takie Prodigy gra za darmo. Takie moje zdanie, jak się komuś nie podoba to "sorry Gregory".

Może żeby milej zakończyć to tutaj LINK do zajebistego teledysku Prodigy właśnie (sry, że nie z jutuba ale tam cenzurują ;-)) Proszę obejrzeć do końca.
 
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   

Norberto666 napisał/a:
Tak dobry d&b... :D Bardzo się ciesze że prodigy będzie na woodstock'u :D
I niektórzy poruwnywali jak widze z postów prodigy do tiesto powiem wam tyle .... jesteście w wielkim błędzie ^^


Prodigy to D&B???
Stary... zginąłem. W takim razie Pearl Jam to chyba black metal?

Sorki że się dopie*dalam (bo sam bezbłędny nie jestem), ale zajrzyj do słownika ort. zanim coś napiszesz.


Simon, ja tam nie pisałem że to jest złe czy straszne, tylko udowadniałem gostkowi, iż tym razem słowa o komercjalizacji Przystanku Woodstock nie są bezpodstawnym pie*doleniem
 
 
Ifrith  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 17 Mar 2011
Posty: 21
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   

Thunderpussy napisał/a:
RacA napisał/a:
No no bo jak coś nie pasuje to najlepiej od razu zbojkotwać, i sugerować komercjalizacje Wooda..
Ale to nie jest bezpodstawne. Co innego gdyby to było taie pierdo*enie o szopenie. 1. Pozyskanie bogatych sponsorów, 2. Dołączenie do eurpoejskiej ligi festiwali (no tak, bo przecież trzeba się zrzeszać...) 3. Zaproszenie gwiazdy typu Prodigy, która jest gwarantem ogromnej frekwencji na festiwalu.
To już o czymś mówi, czyż nie?



To według Ciebie świadczy o komercjalizacji festiwalu? Festiwale zarabiające pieniądze na publice = bilety/opłaty itp. - to są festiwale komercyjne.
Przystanek Woodstock nie zarabia i nie będzie zarabiał pieniędzy w ten sposób gdyż tym samym kłóciłoby się to z jego ideą.

Jak to Jurek powiedział, kiedy podobne teksty o komercji padały na temat sponsora przystanku jakim w tym roku jest Carlsberg: "Festiwal jest komercyjny kiedy my mamy z tego zysk, kiedy my sprzedajemy Wam coś a pieniądze do nas wracają, tutaj jest zupełnie odwrotnie, to my musimy te pieniądze znaleźć aby zainwestować w festiwal, abyście Wy mogli czuć się tam bardzo dobrze."

Dołączenie do europejskiej ligi festiwali - nie chodzi o zrzeszanie się, a o promocję Festiwalu w europie (woodstock jest zupełnie nieznany w europie i masa ludzi dziwi się pierwszy raz o nim słysząc że taki festiwal (darmowy) w ogóle istnieje.

Fundacja chce promować Przystanek Woodstock, chce żeby się rozwijał to coś złego ?
W naszych mediach nie można uświadczyć jakichkolwiek relacji/fragmentów związanych z Przystankiem (jakby w ogóle nie istniał). Łudzisz się że jest znany w Europie ?

Zapraszam do obejrzenia http://owsiaknet.pl/channel/blog/21024988#video może to Ci trochę rozjaśni w głowie.

Thunderpussy napisał/a:
udowadniałem gostkowi, iż tym razem słowa o komercjalizacji Przystanku Woodstock nie są bezpodstawnym pie*doleniem

tym razem słowa o komercjalizacji Przystanku Woodstock po raz kolejny są bezpodstawnym pierdoleniem

sorry za off-top ale wk...a mnie takie gadanie na temat komercji gdy nie ma się o pewnych rzeczach pojęcia.


Przystanek Woodstock jest formą podziękowania dla wszystkich, którzy wspierają kwesty WOŚP organizowane co roku, w styczniu. Organizatorzy podkreślają, że nie jest ono finansowane z pieniędzy zebranych podczas finału WOŚP, ale dzięki umiejętnie zarządzanym środkom, które zebrano w czasie WOŚP oraz całorocznym darowiznom.

Widzisz tu miejsce na bilety/płatny wstęp - zarabianie pieniędzy = komercyjność?

Jak już wcześniej pisałem - kłóciłoby się to z ideą Przystanku.



Thunderpussy napisał/a:


Ifrith napisał/a:
Widzisz tu miejsce na bilety/płatny wstęp - zarabianie pieniędzy = komercyjność?

Jak już wcześniej pisałem - kłóciłoby się to z ideą Przystanku.

Jakby się uprzeć to widzę, bo zawsze można zmienić poglądy. Mało to historia zna takich przypadków, że najpierw się obstaje za X, a potem nagle za Y ?


idąc takim sposobem rozumowania możemy założyć, że kiedyś z powodu zmiany poglądów, na przystanku wystąpią zespoły disco-polo a prowadzącym zostanie ojciec dyrektor :lol:
 
 
obiektyw
Gość
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   

marudzicie i tyle... :P

wielkim fanem The Prodigy nie jestem ale byłem na 2 ich koncertach i powiem że robią lepszy rozp....ol na koncertach niż większość zespołów z PW razem wzięta.

co do obecności The Prodigy na Woodstocku... na Glustonburry, Mayday, Coke Live Festival, Heinekenie i wielu innych festach też wielu się ich nie spodziewało bo "nie pasują i techno grają" i zdanie się zmieniało po koncercie. mało tego okazywało się że te festivale zdobywały nagrody i chwaliły się rekordami publiczności po wytstępie tej kapeli.

tiesto? nie załamujcie mnie... poczytajcie troche o nich tak jak ja to zrobilem zanim będziecie dalej głupoty wypisywać! tiesto i tym podobni gitary i perkusji na koncertach nie mają!

żadnych żeli nie będzie a nie zdziwcie się jak między fanem The Prodigy a Wami nie będzie żadnej różnicy wizualnej chociaż The Prodigy ma bardzo szerokie grono fanów (nie są zaszufladkowani).

Tyle.
 
 
Misza_RAAF  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 25
Skąd: Bielawa
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   

Nigdy nie sądziłem że spotka mnie taka przyjemność jak zabawa przy Prodigy na Woodstocku !
Będzie jazda :)

A ci co uważają że jest to jakakolwiek profanacja woodstocku, to szczerze powiem ze ostatni klimatowy woodstock odbył się w 2005 roku jak dla mnie, także ten woodstockowy klimat padł już dawno, tyle tylko że nie widzicie tego... Ciekawe czy tak protestowaliście przed jakimiś tenorami jebanymi co darli pyska itp, a tutaj nagle zjawia się kapela na której koncerty przychodzi tak mieszane towarzystwo, że na prawde czasami sie nie wie czy jest się na punkowej imprezie czy tez na imprezie Rave. Trzeba być otwartym na choryzonty muzyczne :)
 
 
Lubinpozdrawia
Gość
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   

Ciemna masa sie tutaj zbiera. Sam słucham raczej ciężkiej muzyki Pantera, Lamb of God, Chimaira. Jednak Prodigy to taki zespoł ktory zasluguje na respekt chyba kazdej subkultury :D i jak dla mnie WOODSTOCK jest NAJELEPSZYM MIEJSCEM W POLSCE DLA TEJ KAPELI ! \m/ To bedzie niezapomniany wieczór a wam radze zmienic nastawienie i posluchac troche ich kawałków, szczegolnie z ostatniej plyty ktorą przebili samych siebie.

http://www.youtube.com/watch?v=uIFUSx3-NBY

http://www.youtube.com/watch?v=qriH-8yeqcE - taki starszy kawalek ;)

Precz z ksenofobizmem ;)

Ave \m/!

Prodigy i komercjalizacja ? Krytykujecie ich za zalete, ONI jako jedna z nielicznych kapel potrafi trafic praktycznie do wszystkich technomłota, JP-eka, Metala czy punka ;).
 
 
Owca Inblack  
Rozkręca sie
Faszystka językowa


Wiek: 33
Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 212
Skąd: Żary/Wrocław
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   

Minął mi pierwszy szok, przemyślałam sprawę... i jestem cholernie zadowolona.

1. Prodigy zniszczy system, tak myślę. Może tak muzyka nie trafia do mnie jakoś specjalnie, ale znalazłam w moich zbiorach parę ich kawałków, czyli ich słuchałam, czyli będzie fajnie :)
2. Że dużo ludzi przejedzie? No i dobrze! Będę mieli okazję sami zobaczyć, jak wygląda Najpiękniejszy Festiwal Świata, a nie za pomocą TV Trwam. A może zarażą się atmosferą, połkną bakcyla i będą przyjeżdżać co roku?

Woodstock jest miejscem, gdzie można być sobą i nie trzeba nic udawać i myślę, że znajdzie się miejsce dla każdego :)

Do zobaczenia pod sceną :mrgreen:
 
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 39
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   

milan napisał/a:
Jest The Prodigy-jest główna. Się cieszę. Widziałem ich już na żywca. I z największą rozkoszą zobaczę ich raz jeszcze.Dla mnie-rewelacja.

P.s.Poprawcie mi humor narzekaniami,ze to śmierć Woodstocku i takimi tam,proszę. :mrgreen:

Aha,jakoś 2 dni temu na krzyż ukazało się koncertowe "World's On Fire" i na CD i na DVD.To co? Zajaweczka dla smaku?

[video]http://www.youtube.com/watch?v=rRTXOzaTNeM[/video]


No scena spłonie. Miałem se przerwę zrobić od wooda bo mi sie trochę przejadł. miałem jechać na off-festival. Ale dzięki Prodigy bede na mym 8 woodzie.
  
 
 
 
Eclaircie  
Rozkręca sie
Trochę słodyczy,ale z pieprzem proszę!


Wiek: 33
Dołączyła: 30 Paź 2008
Posty: 208
Skąd: Bytom
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   

Podobnie jak PianA.Miałam nie jechać,ale Prodigy mnie przekonało. Oj ludzieeee,żeby tak nie docenić takiej pięknej nowiny....
 
 
 
wkurwionaAga  
Forumowy prawiczek

Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2011
Posty: 5
Skąd: Chojnice
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   

Pójdziecie sobie na piwo w tym czasie, albo lepiej zrezygnujcie z woodstocku! haha! To jest mega wkur*wiające, że piszecie, że się na wood nie nadają, nie od dziś wiemy, ze muzyka elektryczna ma wzięcie na woodzie!
Ograniczenie ludzkie nie zna granic! :D

Chyba chodziło Ci o muzykę elektroniczną.
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   

Jak macie coś mądrego do powiedzenia na temat zespołu to napiszcie, a nie debatujcie czy się nadają, czy nie. Prodigy zagra i tyle - jednych to jara, innych nie - tyle w temacie.
  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group