Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Dahomej
Czw 07 Kwi, 2011
[Duża Scena] The Prodigy
Autor Wiadomość
free-tekkno
Gość
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   

Prodigy miażdzy i kult sieje w mózgach od 20 lat...i pierwsza ich płyta typowo elektroniczna jungle'owa też miażdżyła i miażdży po dzień dzisiejszy.. rave z Prodigy trwać będzie do konca świata..
 
 
rave or die
Gość
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   

Prodigy wyrosło z nurtu kultury uk hardcore rave...wystarczy posłuchać ich pierwszej płyty "Experience". Dopiero na drugiej płycie pojawiły się brzmienia gitarowe+breakbeat+jungle i Bóg wie co jeszcze..a trzecia "The fat Of the Land" to już nosi znamiona elektronicznego techno-punka -posłuchajcie z tej płyty kawałka "Fuel My Fire" - toż to elektroniczny punk i ska
 
 
elektron
Gość
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   

Mnie jako zagorzałego zwolennika pure.techno też wpienia obecność nażelowanych bojów z cukierkowatymi laluniami z srajszajsów na dobrych techno bibach, na których takich elementów być nie powinno..to taka przypadłość czasów współczesnych , że do alternatywnej niekomercyjnej przyklejają się takie pasożyty ..i ją niszczą..to samo tyczy się rocka i pochodnych gatunków..prawdziwy ambitny rock też umiera (tak samo jak elektronika) przez komercjalizacje, internet, zasysanie muzy z neta..coraz mniej dobrych grup , które nagrały by CD..bo i po co jak nikt tego nie kupi..bo zassają..przesluchają na Wiampie i wywalą do windowsowego Kosza..a potem będą nucić Lejdi Zgagę.
 
 
technopunk  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 10
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   

a napisał/a:
Technopunk, zbyt mądry to ty nie jesteś no ale cóż, tacy również mogą mieć swoje zdanie. Techno nie zrodziło się z żadnego punku, tylko funku (cóż, literka ci się pomyliła)


po
1. Co ma do tego mądrość?
2. Otóż nie nic mi się nie pomyliło.
3. Może nie chodzi o moją mądrość tylko twoją ignorancję.
 
 
a  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 2
Skąd: Planet Earth
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   

technopunk napisał/a:
a napisał/a:
Technopunk, zbyt mądry to ty nie jesteś no ale cóż, tacy również mogą mieć swoje zdanie. Techno nie zrodziło się z żadnego punku, tylko funku (cóż, literka ci się pomyliła)


po
1. Co ma do tego mądrość?
2. Otóż nie nic mi się nie pomyliło.
3. Może nie chodzi o moją mądrość tylko twoją ignorancję.


1. Człowieku skończ wreszcie wprowadzać ludzi w błąd!
2. Ignorantem jesteś ty. Wiem o techno dużo więcej od ciebie.
3. Mądrzy ludzie nie wypowiadają się o czymś o czym nie mają pojęcia.


/wszyscy się znajom na muzyce, na skokach narciarskich, formule de fyrst i żużlu. to nie temat. wracamy zatem do Prodidży.. jak nie wrócimy, będą warany leciały, dziekuję za uwagę /Sis.
 
 
zgagga  
Forumowy prawiczek
do wyboru i koloru wybrac mozesz w polskim gnoju..


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Mar 2009
Posty: 14
Skąd: Katowice/Łódź
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011   

http://www.facebook.com/e...166239423430731

nic dodac nic ujac. niema juz przystanku woodstock, jest the prodigy na jakims tam woodstocku(najwazniejsze ze za free!), a raczej w kostrzynie

pozatym przykladowe wypowiedzi:
"ja pierdole XD chyba nawet pojade ale nie wiem czy wytrzymam w tym gównie ale chyba sie poswiece XD"
"no woodstock?! Chyba kpisz... Wiesz co myślę o tej bandzie narkomanów i homoseksualistów... tymże dla mnie jest ten woodstock ;P"
"A Prodigy mogę sobie w spokoju posłuchać w domu, bez zbędnych krzyków fetoru alkoholu, papierosów innych substancji smolistych i ludzi nie myjących się od bóg wie kiedy. ;)"

akurat to ostatnie to dobrze, ze koles nie jedzie. ale niestety duzo ludzi z takimi pogladami ma zamiar przyjechac, ze wzgledu na darmowe Prodigy. gratuluje.

juz widze te tabuny "otwartych i przyjaznych ludzi", podejdziesz zeby poznac kogos i zarobisz w ryj. swoja droga "nalezy ci sie bo jak mozna w tym gownie wytrzymac, masz bardzo ograniczony stan umysłu" (cytujac)



to tylko przypadkowe wypowiedzi na ktore natrafilam. innych szkoda bylo kopiowac...

[ Dodano: Pon 11 Kwi, 2011 ]
elektron napisał/a:
a potem będą nucić Lejdi Zgagę.


ja ci dam lejdi zgage.

ja sie ciesze na prodigy, zawsze chcialam ich uslyszec na zywo, a nigdy nie bylo mnie stac na openery czy inne. wiec sie ciesze.

nie ciesze sie tylko tym co widze/czytam, jestem pewna ze w tym roku woodstock bedzie zupelnie inny...

mam tylko nadzieje ze jakos dotrwamy do konca.
 
 
Evela  
Lubi pieprzyć
;]


Wiek: 95
Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Lubin
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011   

zgagga napisał/a:
http://www.facebook.com/event.php?eid=166239423430731

nic dodac nic ujac. niema juz przystanku woodstock, jest the prodigy na jakims tam woodstocku(najwazniejsze ze za free!), a raczej w kostrzynie

pozatym przykladowe wypowiedzi:
"ja pierdole XD chyba nawet pojade ale nie wiem czy wytrzymam w tym gównie ale chyba sie poswiece XD"
"no woodstock?! Chyba kpisz... Wiesz co myślę o tej bandzie narkomanów i homoseksualistów... tymże dla mnie jest ten woodstock ;P"
"A Prodigy mogę sobie w spokoju posłuchać w domu, bez zbędnych krzyków fetoru alkoholu, papierosów innych substancji smolistych i ludzi nie myjących się od bóg wie kiedy. ;)"

akurat to ostatnie to dobrze, ze koles nie jedzie. ale niestety duzo ludzi z takimi pogladami ma zamiar przyjechac, ze wzgledu na darmowe Prodigy. gratuluje.

juz widze te tabuny "otwartych i przyjaznych ludzi", podejdziesz zeby poznac kogos i zarobisz w ryj. swoja droga "nalezy ci sie bo jak mozna w tym gownie wytrzymac, masz bardzo ograniczony stan umysłu" (cytujac)



Pięknie, po prostu pięknie. Ale wydaje mi się że wczują się w klimat i nie będzie żadnych problemów. Gorzej jeśli przyjadą ludzie z "ograniczonym umysłem" i już z góry będą na wszystkich dziwnie patrzeć. Cieszę się że zobaczę The Prodigy na żywo ale też mam obawy związane z taką gwiazdą na imprezie która zawsze charakteryzowała się rockiem, metalem, reggae itd. Nie możemy być z góry uprzedzeni. Zobaczymy za 115 dni co z tego będzie :D
 
 
elektron  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 9
Skąd: mekka
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011   

zgagga napisał/a:
elektron napisał/a:
a potem będą nucić Lejdi Zgagę.


ja ci dam lejdi zgage.


:P nie no miałem na myśli to, że teraz na topie jest tandetna znana popowa Lejdi G., która z muyzką nie ma nic wspólnego..i ogólnie większość pseudo fanów dobrej muzy jara się takim dziadostwem i porównuje ją ot chociażby do Madonny czy innych popowych gwiazd sprzed lat :D
Świat schodzi na psy..coraz mniej fanów/fanatyków jakichkolwiek brzmień alternatywnych.coraz mniej się sprzedaje płyt i coraz mniej dobrych kapel czy projektów powstaje..a coraz więcej takich pseudo muzycznych Lejdi i Menów zwanych celebrytami..jak dla mnie kupa
..ave Rave
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011   

Kuffa już tego czytać się nie da. Tylko narzekacie i narzekacie. Wszyscy chcieliby jakieś super zajebiste zespoły, a jak doszło coś "z górnej półki" to odrazu płacz że jacyś tam Pseudo żeluśie przyjadą. A niech se ku*wa przyjezdzają. Zostaną tylko na 1 wieczór po przecież w Gównie nie będą się bawić razem z nami. Uwalą się błotem, w pogo dostaną z glanów i w ch*j pojadą.

PEACE & Love Music kuffa jego mać :p

Rozumiem, że tacy ludzie mogą sprawiać problemy, ale szanse można im dać :P Co niektórzy na pewno przystosują się do ludności woodstockowej i też będzie fajnie:)
 
 
technopunk  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 10
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011   

a napisał/a:


1. Człowieku skończ wreszcie wprowadzać ludzi w błąd!
2. Ignorantem jesteś ty. Wiem o techno dużo więcej od ciebie.
3. Mądrzy ludzie nie wypowiadają się o czymś o czym nie mają pojęcia.



Ad. 2 Skąd to przekonanie? Jesteś jasnowidzem, wróżbitą Maciejem, czy czytasz w myślach?
Ad. 3 Paradoks, czemu więc zabierasz głos uznając się jednocześnie mądrym człowiekiem.

Wracając do PRODIGY, elektroniczny punk to chyba trafne określenie, by znowu pan a się nie doczepił, poniżej zamieszczam bibliografię:

"The Prodigy - Elektroniczny Punk" - Martin Roach
 
 
Evela  
Lubi pieprzyć
;]


Wiek: 95
Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Lubin
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

http://kwejk.pl/obrazek/4...gy,na,woodstock'u.html
 
 
Melodykarz  
Forumowy prawiczek
Black Math


Wiek: 32
Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 10
Skąd: Malbork
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

Czytając ten temat i zgłębiając swoją wiedzę o tym zespole, nasuwa mi się jedno pytanie...

...o co wam właściwie chodzi??
 
 
 
fallenangel1209  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 7
Skąd: Żary
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

Koncert The Prodigy na Woodstocku to dopiero niespodzianka:D ale nie zaprzeczam, że miła ;-) ciekawa odmiana. Jest jednak obawa, ponieważ nigdy nie było takiego typu zespołów na PW więc nie wiadomo jakie będą reakcje Woodstockowiczów :-P mam nadzieję, ze będzie spokojnie i obejdzie się bez zamieszek heh i że The Prodigy dadzą nieźle czadu :-D :-D :-D
 
 
a  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 2
Skąd: Planet Earth
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

technopunk napisał/a:
a napisał/a:


1. Człowieku skończ wreszcie wprowadzać ludzi w błąd!
2. Ignorantem jesteś ty. Wiem o techno dużo więcej od ciebie.
3. Mądrzy ludzie nie wypowiadają się o czymś o czym nie mają pojęcia.



Ad. 2 Skąd to przekonanie? Jesteś jasnowidzem, wróżbitą Maciejem, czy czytasz w myślach?
Ad. 3 Paradoks, czemu więc zabierasz głos uznając się jednocześnie mądrym człowiekiem.

Wracając do PRODIGY, elektroniczny punk to chyba trafne określenie, by znowu pan a się nie doczepił, poniżej zamieszczam bibliografię:

"The Prodigy - Elektroniczny Punk" - Martin Roach


O tym że niewiele wiesz świadczą bzdety które wypisujesz. Polecam ci obejrzeć film dokumentalny "High Tech Soul - The Creation OF Techno Music". Pionierzy techno opowiadają w nim o początkach techno. Nie usłyszysz w tym filmie ani jeden raz słowa "punk". Wiesz dlaczego wydaje ci się że punk miał jakiś wpływ na powstanie techno? Powiem ci, techno podobnie jak punk było (z resztą ciągle jest) alternatywą dla muzyki pop itp., jest swego rodzaju przejawem buntu. Poza tym europejskie techno z lat 90 miało charakterystyczne brudne brzmienie. Stąd ta twoja teoria. Buntownicza postawa towarzyszyła również początkom np. Jazzu czy Hip Hopu. Czyli według twojego rozumowania muszą one pochodzić z punku, co jest oczywiście totalną bzdurą!
PS Prodigy to nie techno!!! W jednym z wywiadów mówili że bardzo nie podoba im się to że są utożsamiani z techno, ba powiedzieli nawet że nienawidzą techno!
 
 
grzesii  
Forumowy prawiczek


Wiek: 35
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 5
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2011   

http://www.youtube.com/watch?v=unhvmkhQgZ8

This is not Techno
This is not Rock
This is not Metal
This is not Electro

This is The Prodigy
 
 
iwa  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 244
Skąd: Głogów
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2011   

Nie powiem spodziewałam się gwiazdy troszkę innego formatu, ale z braku laku.
Nigdy nie byłam na koncercie live, możemy się miło zaskoczyć:)

[video]http://www.youtube.com/watch?v=uIFUSx3-NBY[/video]
  
 
 
 
katasza  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 28 Mar 2011
Posty: 59
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Pon 18 Kwi, 2011   

grzesii napisał/a:

This is not Techno
This is not Rock
This is not Metal
This is not Electro

This is The Prodigy



Dokładnie. :)
 
 
FreaK  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 344
Skąd: Anglia
Wysłany: Pon 18 Kwi, 2011   

Wgl. wy tylko narzekacie a założę się ze jak wejdą na scenę i zaczną grac będziecie się dobrze bawić i potem będziecie pisać ze myliliście się z tym ze są do du... itp..

This is not Techno
This is not Rock
This is not Metal
This is not Electro

This is The Prodigy !!!
 
 
scorpion1077  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 93
Skąd: Gryfino
Wysłany: Śro 20 Kwi, 2011   

Tak odnośnie zjazdu masy przypadkowych ludzi na the prodigy...

W poniedziałek na lekcji TI wszedłem na forum uctok. jeden z kumpli siedzący obok przyuważył to i powiedział na głos coś w stylu "Ty to tylko na ten pw czekasz"
Jak nawiązała się rozmowa okazało się, że dwóch gości chce ze mną jechać, bo gra progigy. Pod koniec dnia szkolnego jak już wieść się rozniosła okazało się, że nagle wszyscy chcą jechać...
Tak, połowa z nich to rodem z sunrise'a 8-)

Osobiście po dłuższych przemyśleniach, stwierdzam że na koncert się wybiorę, a pod uwagę biorę nawet fakt, że może będę się dobrze bawić.
 
 
 
exploited  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 33
Wysłany: Nie 24 Kwi, 2011   

a w jarocinie Bad Religion... i Apocaliptica.
dobrze ze woodstock posiada scene Hare Krishna,
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 24 Kwi, 2011   

exploited napisał/a:
a w jarocinie Bad Religion... i Apocaliptica.
dobrze ze woodstock posiada scene Hare Krishna,

Co to ma do koncertu The Prodigy ? Akurat z tych 2 kapel które wymieniłeś ewentualnie Bad Religion mogłoby konkurować z The Prodigy, chociaż mi się personalnie ta kapela średnio podoba.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga