Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Iluminaci
Autor Wiadomość
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   

http://www.youtube.com/watch?v=1zx3puwpDTs

...nooo I wszystko w Tym temacie...
 
 
 
Jasiu  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 14
Skąd: MMz
Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   

Alias83, o ile jak sprawa stoi z przemysłem muzycznym to nie wiem, ale z tą kasą się zgadzam. Polecam film Od wolności do Faszyzmu. Jak to jest, że PRYWATNA organizacja wypuszcza pieniądze którymi obraca się na całym świecie? IRS ma prywatną policję do ściągania nielegalnie nałożonego podatku, którego nikt nie musi płacić, ale każdy to robi. Więc jednak nikt nie może mówić, że wszystko jest w porządku, jeżeli nie jest. To, że kto ma pieniądz, ten ma władzę to wie każdy, a teraz pieniądze prowadzą pewnie do pewnej osób, która je kontroluje (obojętnie, co to za grupa). To wszystko odnosi się głównie do USA, bo tam taki stan rzeczy jest najbardziej prawdopodobny.

Rewolucja w Libii. Kraj był uciskany przez tyle lat i jakoś nikomu to nie przeszkadzało, ale gdy Kaddafi chciał zapłaty za ropę w euro, to nagle trzeba uwolnić lud z pod okowów tyrana. Nie można było dopuścić, żeby euro osłabiło pozycję dolara.

Jestem jeszcze ciekawy co z Chinami. Jak dotąd siedzą spokojnie gdzieś tam daleko, ale słyszałem, że planują wypuścić własną walutę z innymi państwami, która ma zagrozić dolarowi (jak to dokładnie jest to nie pamiętam). Ciekawe, gdzie wtedy pojadą wojska wolnych ludów do niesienia pokoju.
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   

Zmiartwiony z S, no to mamy wspólny temat do obgadania, bo ze wszystkim z tobą się zgadzam.
 
 
Murk  
Coś już napisał


Wiek: 36
Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 75
Skąd: Chorzów
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

Zmartwiony z S, Ma rację co do Iluminatów to, że kiedyś sobie żyli jest faktem czy nadal istnieją i chcą zmienić świat po swojemu tego raczej nie wie nikt. Zwróćcie jednak uwagę iż jest wiele sekt/ugrupowań nie tylko w USA które przejęły ideologiczne dziedzictwo nie jednej grupy takiej jak iluminaci czy wolno murarze. Z drugiej strony w dzisiejszych czasach mamy trend (po mojemu) hapa hapa na kasę czy to jest właściciel restauracji czy zarząd korporacji czy sami politycy. Oczywiście nie wszyscy tacy są ale jak się ogląda w telewizji afery że gdzieś tam po znajomość się zarabia 50 tys. zł miesięcznie to potem nie można się dziwić iż ludzie wierzą w teorie spiskowe.

Wracając jednak do tematu to przemysł muzyczny to kupa kasy więc nie dziwi mnie iż ktoś sięgnie po manipulacje, symbolikę, psychologie czy co tam jeszcze chcecie aby tylko więcej zarobić.

Wszystkim jednak poszukiwawczą teorii spiskowych i tajnych stowarzyszeń dam jedną radę sięgnijcie do książek, artykułów i filmów dokumentalnych z pewnych źródeł bo internet (i tu was zadziwię! ) to nie wszystko :))
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

Ok, Murk, ale o jakich to pewnych źródłach piszesz?
 
 
Felas  
Coś już napisał

Wiek: 53
Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Berlin
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

Bardziej wiarygodne niż encyklopedia YouTube i Alex Jones.
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

Czyli? Bo jestem zainteresowany i chciałbym się do nich odnieść.
 
 
Felas  
Coś już napisał

Wiek: 53
Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Berlin
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

Poddasz je zapewne równie wnikliwej analizie co internetowe, paranoiczne sensacje.
 
 
Chronic  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączył: 06 Cze 2012
Posty: 10
Skąd: żory
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

Obejrzyjcie sobie ten film dokumentalny, wszystkie przedstawione w nim fakty są udokumentowane niezależnie, poza tym film znika z YT. Przedstawia to co się dzieje i prawdziwą funkcję rządów, czyli to jak ludzie dają się robić w ch uja przez tyle lat i nic z tym nie zrobili jeszcze. Były pojedyncze osobniki ale z takimi bardzo łatwo się rozprawiali, jeśli nie pogróżki to zabójstwa. Dlatego uważam iż cała ludzkość powinna się zjednoczyć, zrobić ten krok i powiedzieć wkoncu DOŚĆ ! Bo ile można... i pomyśleć że gdyby nie ci Tyrani nasz rozwój technologiczny byłby znacznie szybszy a o kryzysie nie było by mowy.
Film najlepiej oglądać z otwartym i trzeźwym umysłem. Bless

[video]http://www.youtube.com/watch?v=Y7HLev07NBE[/video]
 
 
Felas  
Coś już napisał

Wiek: 53
Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Berlin
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

Przekonałeś mnie.
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

na pewno obejrzę, bo czuję że to jest konkret.
Ja jestem od dawna przekonany że świat wygląda tak naprawdę inaczej, niż to co prezentują politycy, ekonomiści, mass-media i inni cudotwórcy oraz że mógłby wyglądać inaczej.
Myślę że wywiad/rozmowa z prezydentem na ASP też będzie wyglądać dość jałowo i wokół prostych i wesołych tematów, choć chciałbym się mylić.
 
 
Felas  
Coś już napisał

Wiek: 53
Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Berlin
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

Światem rządzą kosmiczne jaczurki. Wiem, bo widziałem na jutubie. Jutub się nie myli.
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

Felas, jesteś zwyczajnie głupi. Nikt nie wspomniał nawet o reptoidach/reptilianach czy po Twojemu kosmicznych jaszczurkach, bo to nie temat o tym tylko o Illuminati, a mimo to musiałeś wtrącić tu jakąś głupotę bo Ty jesteś najmądrzejszy i na każdym kroku musisz pokazać jak wszyscy się mylą, tylko Ty, jedyny błyszczysz tutaj i wgl. klękajcie narody. Jeśli nie masz o czymś pojęcia to się nie wypowiadaj i szlus - myśl sobie dalej co chcesz ale nie zaśmiecaj takimi pierdołami tego tematu.
 
 
Felas  
Coś już napisał

Wiek: 53
Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Berlin
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

Każdy wie, że Illuminaci działają w porozumieniu z kosmitami. Czyżbyś nie uznawał autorytetu naczelnego błazna Davida Icke?

Zarzut o wtrącaniu głupot w temacie opartym o wymysły paranoików i frustratów? Srsly?
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

Jest jak w Matrixie, większość żyje jak po niebieskich tabletkach.
 
 
Felas  
Coś już napisał

Wiek: 53
Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Berlin
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

Masz szansę otworzyć głupcowi oczy.
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

Felas napisał/a:
Każdy wie, że Illuminaci działają w porozumieniu z kosmitami. Czyżbyś nie uznawał autorytetu naczelnego błazna Davida Icke?

Zarzut o wtrącaniu głupot w temacie opartym o wymysły paranoików i frustratów? Srsly?

Wyjąłeś mi to z ust. A to pierdzielenie o czipach i złych rządach które będa tymi czipami nas szpiegować, kontrolować, itd. Heh... paranoja i tyle. Sam bym się dał jako pierwszy zaczipować, jeśli taki podskórny czip miałby mi służyć za bilet w komunikacji miejskiej, kartę to płacenia, czy klucze do domu/samochodu. No coś cudownego jak dla mnie.
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Śro 25 Lip, 2012   

Cytat:
Wyjąłeś mi to z ust. A to pierdzielenie o czipach i złych rządach które będa tymi czipami nas szpiegować, kontrolować, itd. Heh... paranoja i tyle. Sam bym się dał jako pierwszy zaczipować, jeśli taki podskórny czip miałby mi służyć za bilet w komunikacji miejskiej, kartę to płacenia, czy klucze do domu/samochodu. No coś cudownego jak dla mnie.


Oczywiście, że do takich filmów trzeba podchodzić z pewną dozą zdrowego rozsądku i nie łykać wszystko jak leci. W tym jak i w wielu innych filmach znajduje się trochę ciekawych faktów i trochę naciąganych teorii.

O większości z tych rzeczy o których mówią w filmie słyszałem już wcześniej z zupełnie innych źródeł i są one niezaprzeczalne.

Chociażby takie, że tabletki antykoncepcyjne, prowadzą do bezpłodności co jest kontrolowane przez przemysł farmaceutyczny.

Tesla wymyślił urządzenie do tworzenia darmowej energii i od razu odebrano mu środki do życia. Film sugeruje, że po nim takich osób było więcej i schemat się powtarzał. Dlaczego ?

Wiele wynalazków mimo, że mają niesamowity potencjał, nigdy nie zostają wprowadzone. Chociażby dawno wymyślony samochód na wodę. Dlaczego ?

Na filmach z 11 września faktycznie widać wybuchy w równych odstępach czasu podczas walenia się budynku. Budynek z metalową konstrukcją nie wali się pionowo w dół bo ma w tą stronę największy opór, lecz pod wpływem ciepła metalowe kolumny powinny się wygiąć w którąś ze stron. Faktycznie, są w sieci zdjęcia pokazujące poprzecinane kolumny rodem z Discovery "Wybuch kontrolowany".

W następnie 11 września pod pretekstem terroryzmu, godzimy się na to, że jeśli nas oskarżą o terroryzm to mogą nas legalnie torturować. Wracamy do czasów, dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie.

Banki na prawdę pożyczają nam pieniądze, których nie mają. Pompując w ten sposób dług, którego w skali globalnej nigdy się nie da spłacić. Czemu państwa są pozadłużane ? Czy sądzicie, że dzisiaj kilka największych banków, nie mogło by obalić rządu grecji, włoch czy nawet Polski ? Wystarczy przecież wywołać kryzys, co mając tyle pieniędzy nie jest trudne...


Nie twierdzę, że teorie w filmie są w 100% prawdziwe, ale niezaprzeczalnie istnieje wiele faktów, które każdemu rozsądnemu człowiekowi dają do myślenia. Nie jestem paranoikiem, nie widzę wszędzie spisku ale staram się analizować to co się wokół dzieje i wysnuwać wnioski, a wnioski są niestety przerażające...

Pozdrawiam
 
 
 
Felas  
Coś już napisał

Wiek: 53
Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Berlin
Wysłany: Śro 25 Lip, 2012   

Cytat:
Chociażby takie, że tabletki antykoncepcyjne, prowadzą do bezpłodności co jest kontrolowane przez przemysł farmaceutyczny.


Jakieś wyniki badań masz czy kolejny filmik z YT?


Cytat:
Tesla wymyślił urządzenie do tworzenia darmowej energii i od razu odebrano mu środki do życia. Film sugeruje, że po nim takich osób było więcej i schemat się powtarzał. Dlaczego ?

Wiele wynalazków mimo, że mają niesamowity potencjał, nigdy nie zostają wprowadzone. Chociażby dawno wymyślony samochód na wodę. Dlaczego ?



No przecież to spisek. Darmowa energia taka jak baterie słoneczne czy wiatraki jest
zabroniona!11one


Cytat:
9/11


Rząd USA tak bardzo przejął się opinią publiczną i żeby zaatakować Afganistan i Irak potrzebował pretekstu w postaci masowego, dobrze zorganizwanego morderstwa. Tak jakby nie wystarczyły sfałszowane dane wywiadu i zwykłe straszenie ludzi w mediach. Kto wie, może Pearl Harbor też było zaplanowane?
Żadnego z organizatorów (a było ich pewnie koło kilku tysięcy (od kucharek, kierowców po saperów itd). nie gryzło sumienie, albo zostali zabici, czyli tym samym podwaja nam się liczba ofiar. Dzień wcześniej obdzwonili jeszcze wszystkich Żydów, żeby nie szli do roboty, bo umrą. Proste co?
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Śro 25 Lip, 2012   

Cytat:
Jakieś wyniki badań masz czy kolejny filmik z YT?

Nie posiadam wyników badań, czytałem opinie lekarzy. Tabletki antykoncepcyjne zaburzają naturalny cykl hormonalny, który jest odwracalny po zaprzestaniu brania tabletek. Jednakże okazuje się, że długotrwałe branie tabletek u sporej części pacjentów powoduje problemy z zajściem w ciążę bo mocno wydłużony jest czas powrotu do równowagi hormonalnej.

Felas napisał/a:
No przecież to spisek. Darmowa energia taka jak baterie słoneczne czy wiatraki jest
zabroniona!11one

Czyli podważasz, że tesla wynalazł urządzenie do wytwarzania darmowej energii ?
Wiatraki i baterie słoneczne to trochę innej natury wynalazek, nie mający takich konsekwencji jak by wprowadzić urządzenia tesli. Do wiatraka niezbędny jest wiatr, do paneli słonecznych słońce, a my mówimy o czymś, co można zamontować zamiast silnika spalinowego w aucie i jedziesz za free gdzie chcesz. Montujesz w piwnicy budynku i cały budynek ma prąd. Na prawdę nie rozumiesz konsekwencji jego odkryć ?

Felas napisał/a:
Rząd USA tak bardzo przejął się opinią publiczną i żeby zaatakować Afganistan i Irak potrzebował pretekstu w postaci masowego, dobrze zorganizwanego morderstwa. Tak jakby nie wystarczyły sfałszowane dane wywiadu i zwykłe straszenie ludzi w mediach. Kto wie, może Pearl Harbor też było zaplanowane?
Żadnego z organizatorów (a było ich pewnie koło kilku tysięcy (od kucharek, kierowców po saperów itd). nie gryzło sumienie, albo zostali zabici, czyli tym samym podwaja nam się liczba ofiar. Dzień wcześniej obdzwonili jeszcze wszystkich Żydów, żeby nie szli do roboty, bo umrą. Proste co?

A co to mało takich historii w ostatnim stuleciu ? Chociażby całe góry sowie, gdzie zastraszano całe wsie przez jeszcze wiele lat po wojnie, aby nikt nie śmiał się mówić, co hitlerowskie Niemcy tam wyrabiali.

Ogólnie tak jak mówiłem, nie jestem paranoikiem, nie widzę wszędzie spisku, ale informacje, które do mnie docierają pozwalają mi wysuwać takie tezy. To wszystko jest grubymi nićmi szyte.

A dla tych co nigdzie zupełnie nie widzą podstępu polecam jeszcze:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=QPPW8KM7eEU[/video]
 
 
 
Felas  
Coś już napisał

Wiek: 53
Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Berlin
Wysłany: Śro 25 Lip, 2012   

Cytat:
Nie posiadam wyników badań, czytałem opinie lekarzy.


Tak się składa, ze opinie lekarzy są nic nie warte o ile nie są podparte badaniami prowadzonymi według sprawdzonej metody, dalej już tylko parę recenzji, prezentacja badań, grupy kontrolne i inne pierdoły.




Cytat:
Tesla


Pisałeś, że stworzył maszynę do tworzenia darmowej energii i sugerujesz, że ktoś go za to ukarał tak jak jego następców. To ja się pytam, skoro wiatrak czy bateria słoneczna nie jest urządzeniem do tworzenia darmowej energii to czym jest? Dalej lecisz, że wcale nie chodziło ci o pierdolniczek przyłączany do silnika spalinowego. Naprawdę nie rozumiesz konsekwencji swoich słów?


Cytat:
A co to mało takich historii w ostatnim stuleciu ?


Wymień kilka i daj jakieś źródła, które nie są filmikiem z YT albo stroną o spiskach.

Cytat:
Chociażby całe góry sowie, gdzie zastraszano całe wsie przez jeszcze wiele lat po wojnie, aby nikt nie śmiał się mówić, co hitlerowskie Niemcy tam wyrabiali.


To straszna historia. Bożesztymój, przeżyli to? Co twoim zdaniem tam te nimce robiły?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group