Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze sugestie, pomysły na usprawnienia festiwalu na rok2016
Autor Wiadomość
Mina!  
Forumowy prawiczek
Nie jest tym na co wygląda.


Wiek: 32
Dołączyła: 03 Lip 2015
Posty: 12
Skąd: Wadowice
Wysłany: Sob 30 Kwi, 2016   

Dziewczyno bierz pod uwagę, ze to jest FORUM, zaproponowałam coś od siebie , to nie musi Ci sie podobać. I przypominam, iż pisałam, że samochody to były dobre schowki i w zamian proponuję szafki/przechowalnie. "Nasze sugestie, pomysły na usprawnienia festiwalu na rok2016"
Niczego nikomu nie wciskam - więc nie obrażaj mnie z łaski swojej ;)
 
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Sob 30 Kwi, 2016   

Nie obrażam, a Twoje gadanie właśnie tak odbieram - jako wciskanie komuś czegoś. Dobre schowki, ale poza tym to samo zło i zagłada.
Co do schowków są CO NAJMNIEJ trzy zasadnicze kwestie, które uniemożliwiają takie rozwiązanie:
1) ile by ich musiało być, skoro na patelni aut jest w grube setki, a nie raz pakuje do nich swoje rzeczy po kilka ekip i robi się tego np. 20 osób.
2) jakiej miałyby być wielkości, żeby zmieścić tam cokolwiek sensownego? Bo normalne przechowalnie jak w supermarketach/na dworcach są wielkości małej torby podróżnej lub większego plecaka. Ludzie zajmowaliby po kilka szafek i w tym momencie zamiast fajnej alternatywy byłby powód do wku*wiania bo "mam coś cennego, ale jakiś dziad już zajął wszystko". Wydaje Ci się, że nie znalazłyby się takie cwaniaczki, które uznałyby, że mają samochód za ASP lub Krishną i zostawią sobie w szafce kratę browara, żeby nie musieć chodzić zawsze, chcą napić się podczas koncertu?
3) już widzę tych panczurów wyżywających się na tych nowych urządzeniach...
 
 
 
timo69  
Forumowy prawiczek

Wiek: 38
Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 2
Skąd: Olesno/Opole
Wysłany: Sob 30 Kwi, 2016   

Mina! napisał/a:
samochody to były dobre schowki i w zamian proponuję szafki/przechowalnie


Mam propozycję: postaw sobie w jednym miejscu łóżko i - powiedzmy - szafkę nocną, bo można w niej schować mniej więcej tyle rzeczy, co zabrać ze sobą do namiotu, a całą resztę szaf, szafek i półek postaw kilkaset metrów dalej. Spróbuj tak funkcjonować przynajmniej przez tydzień. Jak nie zmienisz zdania, to... nie widzę dla Ciebie możliwości powrotu do zdrowia :)
 
 
Mina!  
Forumowy prawiczek
Nie jest tym na co wygląda.


Wiek: 32
Dołączyła: 03 Lip 2015
Posty: 12
Skąd: Wadowice
Wysłany: Sob 30 Kwi, 2016   

Nasze sugestie, pomysły na usprawnienia festiwalu na rok2016

Przechowalnia niekoniecznie musi być szafkami z kluczem. To 2 osobne luźne propozycje. Ja byłabym za połączeniem 2 w 1. Z tym że nie byłaby to samowolka, a miejsce obsługiwane przez odpowiednie osoby. Który właśnie nie pozwoliłby na "przechowywanie" takiego czegoś jak skrzynka piwa i niszczenie (jak kranów, tojtojów, czy niedawno jeszcze umywalek). A szafki z kluczem byłyby na takie rzeczy jak sprzęt - cenne. Inne mogłyby lądować na regały odpowiednio oznaczone, masz kwitek wracasz kiedy chcesz. Choć tu pewnie pojawi się kolejna uwaga - postój w kolejce. Coś za coś, przynajmniej byłaby pewność, że ktoś pilnuje tych rzeczy. Gdy masz klucz do szafki, sprawa prostsza możesz obsłużyć się sama. Gabaryty to osobna kwestia.
Oczywiste jest, ze nie dogodzisz każdemu. Ale lepszy rydz jak nic.

To dotyczy przechowywania rzeczy, które mogą zostać np. skradzione. Nie piszcie mi co bierzecie, ile - bo mnie bagaże nie interesują. Pakujcie się nawet do tira. a potem z tym walczcie.


[ Dodano: Nie 01 Maj, 2016 ]
Ktoś juz widzę wspominał - może warto byłoby przywrócić umywalki?! Teraz znacznie dłużej czeka się w kolejkach do kranów i więcej wody się marnuje.
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Nie 01 Maj, 2016   

W tych wanienkach po paru dniach zbierała się cała tablica Mendelejewa, więc nie wiem do czego się przydawały :D
 
 
Mateńka  
Forumowy prawiczek
Przerażona

Wiek: 53
Dołączyła: 04 Maj 2016
Posty: 2
Skąd: z W-wy
Wysłany: Śro 04 Maj, 2016   

Hejka, tu 46 letnia przerażona mama. Moja córka chce pojechać na Wasz festiwal, trochę czytałam różnych postów na forum i zwyczajnie się boję. Chciałam więc uzyskać odpowiedź nie jako u źródła. Córa ma 15 lat wybiera się z bratem dorosłym 24 latkiem i jego sprawdzoną ekipą. Ale wiadomo, stara matka zawsze ma wizje hordy pijanych młodych ludzi chcących zrobić krzywdę mojej małej córeczce. Zwracam więc się z prośbą o szczere opinie, mogę ją wypuścić na Wasz festiwal ? <urwanie glowy>
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Śro 04 Maj, 2016   

Mateńka, jeśli ma Pani zaufanie do córki i że sama sobie nic nie zrobi to ze strony uczestników nie ma się czego obawiać ;)
 
 
Elys  
Coś już napisał
Zawodowy prokrastynator.

Wiek: 31
Dołączył: 12 Sie 2015
Posty: 64
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Śro 04 Maj, 2016   

Dokładnie, ludzi niema co się bać.
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Śro 04 Maj, 2016   

Mateńka napisał/a:
Córa ma 15 lat wybiera się z bratem dorosłym 24 latkiem i jego sprawdzoną ekipą. <urwanie glowy>


Jeśli córka ma tendencję by uciekać od rodziny, pić na umór i po pijanemu atakować ludzi maczetą to wtedy - tak, może mieć kłopoty na Woodstocku. Szlaban i niech siedzi w domu. <olaboga>

Jeśli jedzie z dorosłym bratem i jego ekipą, to naprawdę trudno mi sobie wyobrazić co może jej grozić. Tam nikt nikogo nie bije i nie porywa, a trzęsienia ziemi się w tym rejonie nie zdarzają. Sprawdzać prognozę pogody czy Kostrzynowi nie grozi potop lub zamiecie śnieżne, kupić jej dodatkowa baterię do starego telefonu i kazać by dwa razy dziennie pisała smsa, że jest cała i zdrowa ;)
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 04 Maj, 2016   

Miałam 16 lat, gdy pojechałam na pierwszy Woodstock. I powiem tak - jest bezpiecznie, raczej nic nie grozi. Że posmakuje alkoholu to jest pewne, ale kto w tym wieku nie próbował? Jeśli brat jest odpowiedzialny - to dlaczego miałaby nie jechać?
Wyjazd na Woodstock uczy samodzielności, ale również pozwala na wyrobienie sobie zaufania do dziecka. Daj jej stary telefon, raczej niech nie bierze cennych rzeczy, może meldować się raz dziennie ;)
 
 
 
sabina  
Coś już napisał


Wiek: 57
Dołączyła: 25 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Jelcz-laskowice
Wysłany: Śro 04 Maj, 2016   

Mateńka, moja córka też chciała zawitać na Woodstocku. Bałam się tak bardzo, że wybrałam się tam, aby sprawdzić wszystko osobiście...i wracam tam teraz prawie co rok. Razem z córką oczywiście, choć Ona rozbija się baaardzo daleko ode mnie:) Mam 50 lat, córka 25 - jeździmy od 8 lat.
Jest wspaniale :)
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Czw 05 Maj, 2016   

Mazu napisał/a:
raczej niech nie bierze cennych rzeczy;)


fakt, zdarzają się kradzieże z namiotów, szczególnie w trakcie najatrakcyjniejszych koncertów. Tu nawet najbardziej doświadczona ekipa nie pomoże bo ciężko wyznaczyć dyżury na cały wieczór w namiocie. Jak jest auto - lepiej wszystko zamykać do nocy. Jak nie ma - warto na ten czas nauczyć dzieci nieporządku w namiocie -podobno stare skarpetki i zużyte majtki rozrzucone przy wejściu już zniechęciły niejedna ekipę podjeżdżająca golfem na obrzeże pola by ładować co tam się udało wynieść z namiotów
 
 
czarnyaniol1990  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 244
Skąd: Kępno kiedys Zdw
Wysłany: Czw 05 Maj, 2016   

Dokladnie, bajzel w namiocie dziala ;) plus niech poprostu nie bierze nic cennego...chyba wytrzyma 3 czy 4 dni bez ajfonow, internetow i zlotej bizuteri... daj jej stary telefon i baterie zapasowa (taki za 5 dych z komisu nawet )dokumenty, pieniadze, bilet na powrót i tel. Niech nosi przy sobie w saszetce i o ile jest rozgarnieta to nic sie nie stanie. Or zawsze mozesz pojechac z nia ;)
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 05 Maj, 2016   

Mateńka napisał/a:
Hejka, tu 46 letnia przerażona mama. Moja córka chce pojechać na Wasz festiwal, trochę czytałam różnych postów na forum i zwyczajnie się boję. Chciałam więc uzyskać odpowiedź nie jako u źródła. Córa ma 15 lat wybiera się z bratem dorosłym 24 latkiem i jego sprawdzoną ekipą. Ale wiadomo, stara matka zawsze ma wizje hordy pijanych młodych ludzi chcących zrobić krzywdę mojej małej córeczce. Zwracam więc się z prośbą o szczere opinie, mogę ją wypuścić na Wasz festiwal ? <urwanie glowy>


Jak córka będzie się trzymać z dala od ludzi z irokezami i miejsc gdzie gra się muzykę tzw. punkową (tzw. pokojowa wioska kryszny) to nic złego nie powinno jej się stać :)
 
 
 
czarnyaniol1990  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 244
Skąd: Kępno kiedys Zdw
Wysłany: Czw 05 Maj, 2016   

KazikHansen napisał/a:
Mateńka napisał/a:
Hejka, tu 46 letnia przerażona mama. Moja córka chce pojechać na Wasz festiwal, trochę czytałam różnych postów na forum i zwyczajnie się boję. Chciałam więc uzyskać odpowiedź nie jako u źródła. Córa ma 15 lat wybiera się z bratem dorosłym 24 latkiem i jego sprawdzoną ekipą. Ale wiadomo, stara matka zawsze ma wizje hordy pijanych młodych ludzi chcących zrobić krzywdę mojej małej córeczce. Zwracam więc się z prośbą o szczere opinie, mogę ją wypuścić na Wasz festiwal ? <urwanie glowy>


Jak córka będzie się trzymać z dala od ludzi z irokezami i miejsc gdzie gra się muzykę tzw. punkową (tzw. pokojowa wioska kryszny) to nic złego nie powinno jej się stać :)



Kazik ty to chyba masz jakas traume z dziecinstwa, w jakikolwiek temat by nie zajrzeć tam Kazik i jego "punk to zlo"...
 
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Czw 05 Maj, 2016   

Dopowiem tylko do wypowiedzi Anioła, że to wikingowie zasłynęli w całym świecie bezkompromisowymi kontaktami z płcią przeciwną i nieznoszeniem sprzeciwu w tej materii, więc nie powinieneś się chyba, Kazik, tak mądrzyć :P
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Czw 05 Maj, 2016   

KazikHansen napisał/a:
Jak córka będzie się trzymać z dala od ludzi z irokezami i miejsc gdzie gra się muzykę tzw. punkową (tzw. pokojowa wioska kryszny) to nic złego nie powinno jej się stać :)


Ale i wtedy specjalna tragedia jej sie nie stanie hueueue :p

https://www.facebook.com/...6920117475241:0 A tu potwierdzenie zakazu wjazdu na pole i info dla tych co wcześniej przyjadą.
 
 
kabanos  
Coś już napisał

Wiek: 34
Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 67
Skąd: legnica
Wysłany: Czw 05 Maj, 2016   

Ja proponuje omijać typów jak kazik szerokim łukiem <gafa>
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Czw 05 Maj, 2016   

Decyzja fatalna, ale zmiany były konieczne. Woodstock od lat trzymał się tylko na słowo honoru i zawsze dziwiło mnie to że jeszcze nikt nie zrobił tam jakiejś kontroli. I nie, nie jestem żadnym hejtrem, po prostu zawsze panowała tam dosyć duża dowolność i momentami nawet prowizorka. Tak czy inaczej ta decyzja jest kolejnym gwoździem do trumny, bo za rok szeroko pojęte służby wymuszą barierki, ogrodzenia i inne tego typu. Oby nie, ale już od paru lat widać w jaką stronę idzie ten fest. Ludzie na polu przeszkadzają bo w ich miejsce można wstawić ogrodzone "wioski" sponsorów.
 
 
kabanos  
Coś już napisał

Wiek: 34
Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 67
Skąd: legnica
Wysłany: Czw 05 Maj, 2016   

Najlepiej zakazać wjazdu na pole samochodami a playa powiększyć do 10 hektarów i festyn na całego <mysli2>
 
 
czarnyaniol1990  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 244
Skąd: Kępno kiedys Zdw
Wysłany: Czw 05 Maj, 2016   

kabanos napisał/a:
Najlepiej zakazać wjazdu na pole samochodami a playa powiększyć do 10 hektarów i festyn na całego <mysli2>


Jak juz mowilam od jakiegos czasu to juz nie jest przystanek woodstock tylko woodstock festiwal of poland i to jest wlasnie cena tej ambicji robienia miedzynarodowego festiwalu, ktora ponosimy my male żuczki...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group