Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze sugestie, pomysły na usprawnienia festiwalu na rok2016
Autor Wiadomość
kabanos  
Coś już napisał

Wiek: 34
Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 67
Skąd: legnica
Wysłany: Czw 05 Maj, 2016   

No niestety jest tak jak mówisz <beksa> <beksa>
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Czw 05 Maj, 2016   

To prawda, playowi już mogłaby się skończyć umowa
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 05 Maj, 2016   

forysiowa napisał/a:
Dopowiem tylko do wypowiedzi Anioła, że to wikingowie zasłynęli w całym świecie bezkompromisowymi kontaktami z płcią przeciwną i nieznoszeniem sprzeciwu w tej materii, więc nie powinieneś się chyba, Kazik, tak mądrzyć :P


A co wikingowie mają wspólnego ze mną xd ?
 
 
 
czarnyaniol1990  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 244
Skąd: Kępno kiedys Zdw
Wysłany: Czw 05 Maj, 2016   

KazikHansen napisał/a:
forysiowa napisał/a:
Dopowiem tylko do wypowiedzi Anioła, że to wikingowie zasłynęli w całym świecie bezkompromisowymi kontaktami z płcią przeciwną i nieznoszeniem sprzeciwu w tej materii, więc nie powinieneś się chyba, Kazik, tak mądrzyć :P


A co wikingowie mają wspólnego ze mną xd ?


Mysle ze forysiowa chciala ci przekazac ze punk nie taki zly jak go Kazik maluje <haha>
 
 
 
hermenia  
Forumowy prawiczek


Wiek: 27
Dołączyła: 04 Sie 2015
Posty: 16
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 05 Maj, 2016   

Hehe, panczurki to najbardziej całuśne chłopaki jakich kiedykolwiek spotkałam, ja tam nic do nich nie mam. :D
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Czw 05 Maj, 2016   

KazikHansen napisał/a:
forysiowa napisał/a:
Dopowiem tylko do wypowiedzi Anioła, że to wikingowie zasłynęli w całym świecie bezkompromisowymi kontaktami z płcią przeciwną i nieznoszeniem sprzeciwu w tej materii, więc nie powinieneś się chyba, Kazik, tak mądrzyć :P


A co wikingowie mają wspólnego ze mną xd ?


Na takiego wyglądasz i na takiego się malujesz swoim wyznawaniem folku jako jedynej słusznej muzyki :P
 
 
 
Mateńka  
Forumowy prawiczek
Przerażona

Wiek: 53
Dołączyła: 04 Maj 2016
Posty: 2
Skąd: z W-wy
Wysłany: Pią 06 Maj, 2016   

Piwonia napisał/a:
Mateńka napisał/a:
Córa ma 15 lat wybiera się z bratem dorosłym 24 latkiem i jego sprawdzoną ekipą. <urwanie glowy>


Jeśli córka ma tendencję by uciekać od rodziny, pić na umór i po pijanemu atakować ludzi maczetą to wtedy - tak, może mieć kłopoty na Woodstocku. Szlaban i niech siedzi w domu. <olaboga>

Jeśli jedzie z dorosłym bratem i jego ekipą, to naprawdę trudno mi sobie wyobrazić co może jej grozić. Tam nikt nikogo nie bije i nie porywa, a trzęsienia ziemi się w tym rejonie nie zdarzają. Sprawdzać prognozę pogody czy Kostrzynowi nie grozi potop lub zamiecie śnieżne, kupić jej dodatkowa baterię do starego telefonu i kazać by dwa razy dziennie pisała smsa, że jest cała i zdrowa ;)


[ Dodano: Pią 06 Maj, 2016 ]
Super, dzięki, od dzisiaj sprawdzam tylko trzęsienia ziemi w okolicy i przestaję gderać :))

[ Dodano: Pią 06 Maj, 2016 ]
Mazu napisał/a:
Miałam 16 lat, gdy pojechałam na pierwszy Woodstock. I powiem tak - jest bezpiecznie, raczej nic nie grozi. Że posmakuje alkoholu to jest pewne, ale kto w tym wieku nie próbował? Jeśli brat jest odpowiedzialny - to dlaczego miałaby nie jechać?
Wyjazd na Woodstock uczy samodzielności, ale również pozwala na wyrobienie sobie zaufania do dziecka. Daj jej stary telefon, raczej niech nie bierze cennych rzeczy, może meldować się raz dziennie ;)


[ Dodano: Pią 06 Maj, 2016 ]
Czyli jedzie, dzięki za odpowiedź. A co do alkoholu, mhm piwo dobre jest, ja tam uwielbiam, zwłaszcza latem :-) Boję się jedynie, tego, jaką ksywkę syn już zawczasu jej nadał..."browarka" :-)
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pią 06 Maj, 2016   

forysiowa napisał/a:
KazikHansen napisał/a:
forysiowa napisał/a:
Dopowiem tylko do wypowiedzi Anioła, że to wikingowie zasłynęli w całym świecie bezkompromisowymi kontaktami z płcią przeciwną i nieznoszeniem sprzeciwu w tej materii, więc nie powinieneś się chyba, Kazik, tak mądrzyć :P


A co wikingowie mają wspólnego ze mną xd ?


Na takiego wyglądasz i na takiego się malujesz swoim wyznawaniem folku jako jedynej słusznej muzyki :P


Akurat tacy wielcy wikingowie czy poganie to mnie co najwyżej śmieszą ;) Folk nie jest nierozerwalnie związany z wikingami xd
 
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Sob 07 Maj, 2016   

KazikHansen napisał/a:
Jak córka będzie się trzymać z dala od ludzi z irokezami i miejsc gdzie gra się muzykę tzw. punkową (tzw. pokojowa wioska kryszny) to nic złego nie powinno jej się stać :)


wtf?
że punkowcy to zło? :O
od kiedy?!
to są najlepsi ludzie!!
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 08 Maj, 2016   

clover93 napisał/a:
KazikHansen napisał/a:
Jak córka będzie się trzymać z dala od ludzi z irokezami i miejsc gdzie gra się muzykę tzw. punkową (tzw. pokojowa wioska kryszny) to nic złego nie powinno jej się stać :)


wtf?
że punkowcy to zło? :O
od kiedy?!
to są najlepsi ludzie!!


Punkowcy to zło od kiedy ten gatunek muzyki oraz subkultura powstała ;) A najlepsi są gdy ich nie ma xd
 
 
 
Hellu  
Coś już napisał
tanio sprzedam uran (tylko czeczenom)


Wiek: 28
Dołączył: 05 Kwi 2014
Posty: 83
Skąd: Opole
Wysłany: Pon 09 Maj, 2016   

Dobry panczur to panczur zgonujący w rowie kilka kilometrów dalej xD
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 09 Maj, 2016   

Hellu napisał/a:
Dobry panczur, to panczur zgonujący w rowie kilka kilometrów dalej xD


Hellu mądrze gada xD
 
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Pon 09 Maj, 2016   

Nie wiem o co ta gównoburza. Dajcie sobie siana, co?
Punkowcy srunkowcy. Bądź indywidualny bądź sromotnikiem!


Szach-mat stulejarze. ;D Nie nawołujta do nienawiści na tym festiwalu. Albo zmieńta miejsce, hej ho wrocom do kopalni.
 
 
uuuuuuuu  
Coś już napisał


Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 86
Skąd: planeta ziemia
Wysłany: Wto 10 Maj, 2016   

zokolic napisał/a:
gównoburza

Cytat:
stulejarze

pomylił pan portale i nie chodzi mi o spodnie
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Śro 11 Maj, 2016   

KazikHansen napisał/a:
Punkowcy to zło od kiedy ten gatunek muzyki oraz subkultura powstała ;) A najlepsi są gdy ich nie ma


Nie wiem do czego się czepiasz Kaziu. Mam przyjaciela, starego pancura i jest przekochanym człowiekiem :D zresztą, sam go znasz :D
 
 
 
zygmunt  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 130
Skąd: z brzuszka mamusi
Wysłany: Śro 11 Maj, 2016   

Dużo gadacie o pankach i to racja że bywają wkurzający, ale może mi się wydaje, ale coraz mniej panków i subkultur pojawia się na woodstocku, to znaczy ciągle są, ale tak jakby z roku na rok coraz mniej, jakby przestali się wykluwać.
Kiedyś pamiętam było dużo metali, a teraz w ostatnich latach znacznie rzadszy to widok, prawie wcale/ dużo jest osób które wyglądają np. na rastamanów albo właśnie metali ale jak ich zaczepisz i pogadasz to wychodzi na to że nie identyfikują się wcale z tym ruchem.
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Śro 11 Maj, 2016   

To jest normalne zjawisko społeczne. Kiedyś było przeciw czemu się buntować, a bo to peerel, a bo władza tyle zabrania. Dzieci tych buntowników jeszcze jakby "kultywowały tradycję", sami stając się mocnym rdzeniem subkulturowym, buntującym się dlatego, że starzy źli, a sami rodziciele też się buntowali kiedyś - w inne imię, ale zawsze. Teraz wszystko zmierza ku ujednoliceniu i spopkulturzeniu we wszystkich dziedzinach życia. Czy kiedyś na ulicy byli hipsterzy? Nie. Jeżeli ktoś nie był grzecznym dzieckiem z dobrego domu, był punkiem, skinem, metalowcem albo właśnie rastamanem czy - już i 20 lat temu gatunkiem na wymarciu - hipisem. Był określony i w subkulturze szukał sposobu na życie. Dzisiejsze dzieciaki nie potrzebują tego, bo rozwiązania problemów szukają w internecie i nie wytwarzają się tak silne społeczne więzi. Grupa rówieśnicza jest raczej luźnym zbiorowiskiem, oni się ze sobą nie łączą tak ściśle. Zresztą głupio mówię "oni", bo sama jestem w takim wieku. Nie uważam się za przynależną do żadnej subkultury, jestem po prostu dzieciakiem ze wsi - to też jakiś sposób i jakiś start.
Aktualna młodzież nie potrzebuje grupy subkulturowej, bo nie szuka własnej drogi, nie myśli o tym, żeby zwiać z domu i pożyć albo pogotować kompot z makówek podczas wyjazdu pod namiot. Chcą żyć łatwo, bezproblemowo i na garnuszku rodziców, bo tak się nie trzeba przejmować. Przykre, ale jak inaczej wyjaśnić postawę 16-latka, dla którego wartością najwyższą jest ajfon i markowe szmatki?
 
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Czw 12 Maj, 2016   

Ja tam widzę coraz więcej HC :) Kumpel ostatnio stwierdził, że właściwie jest to punk w wygodniejszych ciuchach i ma w tym sporo racji. Poza tym, kiedyś ludzie byli bardziej zadedykowani jakiejś subkulturze czy muzyce. Sam przechodziłem przez różne kręgi często skrajne, ale w gruncie rzeczy nie noszę już glanów czy ramonechy bo przestałem czuć potrzebę nadmiernego zwracania na siebie uwagi i obnoszeniu się z poglądami. Jest wygodniej i w gruncie rzeczy patrzę na siebie z dawnych lat z lekkim uśmiechem :p
 
 
Hellu  
Coś już napisał
tanio sprzedam uran (tylko czeczenom)


Wiek: 28
Dołączył: 05 Kwi 2014
Posty: 83
Skąd: Opole
Wysłany: Czw 12 Maj, 2016   

forysiowa napisał/a:
Kiedyś było przeciw czemu się buntować, a bo to peerel, a bo władza tyle zabrania. Dzieci tych buntowników jeszcze jakby "kultywowały tradycję", sami stając się mocnym rdzeniem subkulturowym, buntującym się dlatego, że starzy źli, a sami rodziciele też się buntowali kiedyś - w inne imię, ale zawsze. Teraz wszystko zmierza ku ujednoliceniu i spopkulturzeniu we wszystkich dziedzinach życia.


Buntujmy się przeciw buntownikom :D
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Nie 26 Cze, 2016   

likwidacja ogrodzenia, przeszukiwań itd..
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Nie 26 Cze, 2016   

Moje stale miejsce rozbicia prawdopodobnie bedzie po za plotem, wiec jesli bedzie trzeba to sie rozkreci jedno przeslo,zeby daleko nie chodzic do bramy kilka razy dziennie.Wolnosci nikt nam nie zabierze,w klatce nie damy sie zamknac,ale jest jedna prosba do was:ludzie mozecie rozkrecac plot,ale nie niszczcie,go bo to tylko zwiekszy koszta.A po za tym niszczyc co nasze tylko politycy umia. <zly>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group