Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze sugestie, pomysły na usprawnienia festiwalu na rok2016
Autor Wiadomość
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Czw 30 Cze, 2016   

Azunoth napisał/a:
Dodam jeszcze, że jak ktoś bedzie chciał wniesć cos ostrego i zrobic komuś krzywdę (sic!, to jest Woodstock ludzie -.-), to to zrobi i zadna władza, kontrola, czy Święty Piotr tego nie zmienią.


To sprawa dość oczywista, ale większość internetów zajmuje wojna pomiędzy tymi. którzy zwolniliby z kontroli Woodstock a nałożyli ją na śdm w cz. albo - odwrotnie. Bo żyją tym, żeby dosrać przeciwnikowi

Wolność?

Kogo obchodziłaby wolność jakiś tam prostych ludzi. Jak wygramy, to nasi będą mieli wolność a ci z przeciwka - naloty o 4ej rano.
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Czw 30 Cze, 2016   

Ja tak odbiegnę od tego trzepania (dwuznacznie się zrobiło xd ), bo już w każdym możliwym poście jest ten temat poruszany.

Ja mam taki pomysł - sama nie jeżdżę samochodem, ale moi znajomi jeżdżą. Skoro nie pozwalają tym kółkowym na pole wjechać, niech zrobią parking, bezpłatny, strzeżony, w pobliżu pola. Takie jest moje zdanie i uj.
 
 
 
Jarek1233  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 12
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 30 Cze, 2016   

Można na malinowskiego zostawić auto i iść dalej z buta, z bezpieczeństwem tak jak wszędzie, na prywatnych też masz niestrzeżony. Ja rok temu zostawiłem przy głównej drodze na gorzów, w lesie i nic się nie stało.
 
 
Golem  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 04 Maj 2016
Posty: 9
Skąd: Śląsk
Wysłany: Czw 30 Cze, 2016   

Darmowy jest parkin BlaBla, choć trzeba się postarać o wjazd. Ale dookoła jest właśnie całe gigantyczne pole malinowskiego, na którym można się i rozbić obok auta i postawić je po prostu. Zostawisz je tam i rozbijesz się gdzieś dalej: może ktoś je okradnie, może nie. Jak pod blokiem ;) Dwa lata temu parkowałem gdzieś na parkingu poza terenem i wybuliłem wiele złotych, a czy ktoś pilnował auta? Wątpię.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group