Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Janusz Korwin Mikke
Autor Wiadomość
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Nie 29 Gru, 2013   

Huba, nie byłby odpowiednim człowiekiem na ASP, bo ASP to nie jest miejsce gdzie politycy mają szukać nowych wyborców. Korwin ciekawie gada (chociaż używa ciągle tych samych porównań i się powtarza. no i czasem zdarza mu się powiedzieć coś głupiego, np. że lekka pedofilia jest ok, albo, że słowo gej kojarzy mu się z gównem), ale na pewno nie nadaje się na ASP, bo to powinno być miejsce wolne od polityki. pozdrawiam
 
 
Astrall  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: UK
Wysłany: Pon 30 Gru, 2013   

A to Korwin nie miał w swoim planie wyborczym przywrócenia kary śmierci? :d Może i czasem spoko gada ale jakoś za nim nie przepadam i na Woodstocku to bym go nie widział.
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 31
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto 31 Gru, 2013   

Niespecjalnie mi się widzi, że miałby coś ciekawego do powiedzenia. Jeden z tych, którzy życie ograniczyli do polityki i tylko o tym potrafią rozmawiać.
 
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Wto 31 Gru, 2013   

Wiem, że to nie najlepsze miejsce na dyskusje o tym, ale kara śmierci to chyba bardzo mądre i dobre rozwiązanie. bo jaka inna kara powinna spotkać psycholi mordujących czy gwałcących dzieci albo andrzejów breivików? Tutaj się z korwinem zgadzam na 100%
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią 03 Sty, 2014   

@nie mam pleców
http://uctok.com/topics50...-vt1254,225.htm
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sob 25 Sty, 2014   

aqu32 napisał/a:
Korwin jest wolnościowcem, wyznaje zasade "chcącemu nie dzieje sie krzywda", i "wolność jednego kończy sie na wolności drugiego", a na Woodstocku jest muuuuultum podobnych mu ludzi wyznajacyh te same zasady, wiec myśle ze Korwin byłby odpowiednim człowiekiem na ASP.


Oczywiście, że tak. Niektórym się kłóci woodstock z JKM bo widzą Woodstock jako bandę lewicującej młodzieży podczas gdy prawda jest inna.
 
 
 
Morow  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 2
Skąd: :)
Wysłany: Sob 25 Sty, 2014   

Dezaprobator napisał/a:
widzą Woodstock jako bandę lewicującej młodzieży podczas gdy prawda jest inna.

A jaka jest prawda? Większość to jednak niestety lewa strona, wystarczy popatrzeć na kult Che na woodstocku...
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob 25 Sty, 2014   

Dezaprobator napisał/a:
aqu32 napisał/a:
Korwin jest wolnościowcem, wyznaje zasade "chcącemu nie dzieje sie krzywda", i "wolność jednego kończy sie na wolności drugiego", a na Woodstocku jest muuuuultum podobnych mu ludzi wyznajacyh te same zasady, wiec myśle ze Korwin byłby odpowiednim człowiekiem na ASP.


Oczywiście, że tak. Niektórym się kłóci woodstock z JKM bo widzą Woodstock jako bandę lewicującej młodzieży podczas gdy prawda jest inna.


Dez, czemu przypisujesz mi cytat, którego nigdy nie napisałem ?
Ze swojej strony dodam, że hasło "chcącemu nie dzieje się krzywda" ma bardzo wypaczony sens, a znaczenie jakie przypisują mu neoliberałowie zupełnie nie pokrywa się z praktyką dzisiejszych czasów.
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sob 25 Sty, 2014   

aqu32 napisał/a:
Dez, czemu przypisujesz mi cytat, którego nigdy nie napisałem ?

Jakaś pomyłka. Sorki :)
Morow napisał/a:
A jaka jest prawda? Większość to jednak niestety lewa strona, wystarczy popatrzeć na kult Che na woodstocku...

Akurat osoby, które noszą Che z reguły nawet nie wiedzą co noszą.

Dalej podtrzymuję swoje zdanie, że większość ludzi jeździ na Woodstock bo uwielbia wolność. Czasem nawet nie umie tego nazwać.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Sob 25 Sty, 2014   

Bo sam Woodstock to poniekąd "lewacka" idea? Bo prawiczki widzą w nim zło szatana, brud i narkotyki i nic więcej?
 
 
 
Morow  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 2
Skąd: :)
Wysłany: Nie 26 Sty, 2014   

Dezaprobator napisał/a:
Akurat osoby, które noszą Che z reguły nawet nie wiedzą co noszą.

Akurat jakiś "punk" wyciągnął flagę Che na koncercie Skowytu jak gadał o polityce, przed utworem "Ona jest nazi". I tak przeszkadza mi to.
 
 
Pijany Marcin  
Forumowy prawiczek
ZARAZ BĘDZIE CIEMNO

Dołączył: 07 Lip 2012
Posty: 48
Skąd: Tortuga
Wysłany: Nie 26 Sty, 2014   

Dezaprobator napisał/a:
JKM nie wystąpi w 2014 roku na Przystanku Woodstock.

Widać Jurek nie wydał zgody.





UFF dobrze
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Zawsze traktowałem Woodstock jako pewną odskocznie od całej rzeczywistości.. Ucieczkę od mediów, ucieczkę od manipulacji ludzkimi głowami, oraz przede wszystkim ucieczkę od pieprzonej polityki, która świadomie i tak nas wszystkich wykańcza. To piękny festival, najpiękniejszy! Wydaje mi się że zapraszanie jakichkolwiek polityków czy to z lewej czy z prawej brudzi to wszystko. Strzelamy sobie sami w kolano, bo przecież każdy polityczny niuans rodzi coraz to nowe podziały.. Wydaje mi się że jest ogromne grono wspaniałych i wartościowych ludzi którzy mogliby godzinami gadać o życiu i świecie, muzyce, kinie, sztuce i milionie innych rzeczy. Osobiście nawet na takie spotkanie bym nie poszedł, bo po co? Prędzej czy później ktoś by na scenę coś tam rzucił, wyszła by afera - media by napisały że zamach na krula lewaki zrobiły i zaś znowu kolejna awantura - stąd nie chciałbym bym nawet być tego świadkiem hehe... dużo chętniej bym to zastąpił np. spotkaniem z Arturem Rawiczem z CGM czy nawet Martyną Wojciechowską czy takim Kamilem Stochem :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group