Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Janusz Korwin Mikke
Autor Wiadomość
MuchaDG  
Coś już napisał
Bzzzzy


Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 63
Skąd: Dabrowa Górnicza
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Strasznie mnie ciekawi co by się działo na tym spotkaniu i jeśli by było, to bym poszedł, ale zdecydowanie jestem przeciw. Sprzeczność? Nie sądze. A media milczom...
Zapraszanie syfu politycznego na woodstock to zly pomysł. Co innego bloto, rozsmarowane gówno w toi tou, ale prosze, polityka? Szanujmy się.
Z drugiej strony fajnym pomysłem mogłoby być stworzenie hyde parku na woodzie, ambone z mikrofonem, udosteoniana na maks 3 minuty każdemu i z kupa niebieskich do okoła. Dyskusja, wymiana poglądów mimo wszystko nie powinna być zaniedbywana przez apolityczność.
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Zawsze byłem aktywnym wyborcą i pomimo iż sądzę, że nie jestem jakiś strasznie głupi to jednak dawałem się nabierać na to co się dzieje w Polityce. Moment w którym zacząłem słuchać JKM traktuję jak wyjście z Matrixa. No ale jak ktoś nie wierzy w istnienie Matrixa pomimo dowodów to już mu nic nie pomoże.

Wiecie jaka jest różnica pomiędzy Janszem Korwin Mikke a Mariuszem Max Kolonko ?

Mariusz mówi Jak jest a Janusz jak będzie.
 
 
 
havik  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 202
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Bardzo lubię JKM a raczej jego poglądy, jednak uważam tak jak większość:
Woodstock to nie miejsce na politykę!
 
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Król? Jasne, uwielbiam go słuchać :) Przy odrobinie szczęścia zmasakruje cały woodstock xd
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

A ja uważam, że jego partia ma tak niskie wyniki w sondażach właśnie ze względu na jego osobę i durne wypowiedzi/zachowanie etc.

Zdecydowane nie.
 
 
 
kowal  
Rozkręca sie


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 235
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

a ja bym się chętnie przeszedł : )
 
 
xXXxGumisxXXx  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 253
Skąd: Głogów
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Też bym się przeszedł, bo czasami sam mam bekę z tego co mówi, a porównanie
Dezaprobator napisał/a:
Wiecie jaka jest różnica pomiędzy Janszem Korwin Mikke a Mariuszem Max Kolonko ?
Mariusz mówi Jak jest a Janusz jak będzie.

jest prawidłowe i zauważalne.
Z drugiej strony nieuniknione na pewno byłyby spiny ze strony ludzi, którzy mają inny pogląd niż Korwin i kto wie, czy by się to nie skończyło gorzej niż historia z Miecugowem.
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

xXXxGumisxXXx napisał/a:
Z drugiej strony nieuniknione na pewno byłyby spiny ze strony ludzi, którzy mają inny pogląd niż Korwin i kto wie, czy by się to nie skończyło gorzej niż historia z Miecugowem.

Prezes wyrażał się entuzjastycznie na temat tego pomysłu. Nie można chodzić na wiece gdzie Ci klaszczą lecz tam gdzie Cię nie chcą, trzeba przekonywać nieprzekonanych a nie tych przekonanych.
 
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Dezaprobator napisał/a:
Nie można chodzić na wiece gdzie Ci klaszczą lecz tam gdzie Cię nie chcą, trzeba przekonywać nieprzekonanych a nie tych przekonanych.


Swoją drogą tak chyba powinien rozumować polityk :p Dużo ludzi nie lubi JKM, ponieważ nagonka na niego nie daje im obrazu jako takiego tylko pierdoły w stylu paraolimpiad, babochłopów czy innych zamienników.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Dezaprobator napisał/a:
xXXxGumisxXXx napisał/a:
Z drugiej strony nieuniknione na pewno byłyby spiny ze strony ludzi, którzy mają inny pogląd niż Korwin i kto wie, czy by się to nie skończyło gorzej niż historia z Miecugowem.

Prezes wyrażał się entuzjastycznie na temat tego pomysłu. Nie można chodzić na wiece gdzie Ci klaszczą lecz tam gdzie Cię nie chcą, trzeba przekonywać nieprzekonanych a nie tych przekonanych.

Ale nie na Woodstocku. Agitację to niech sobie uprawia na festynach i spotkaniach. Woodstock ma być od tego wolny. Amen.
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Skoro byli prezydenci to czemu nie inni politycy ?

Pragnę zauważyć że ASP to jest miejsce w którym ludzie się spotykają bez przymusu.
 
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Jaaasiek napisał/a:
Woodstock ma być od tego wolny. Amen.


Bo Ty tak mówisz? xd Byli już politycy, czy ludzie związani z polityką więc dlaczego nie JKM? Bo ćwierć mózgi nie rozumieją co mówi i wolą robić mało śmieszne memy czy filmiki?
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Ale jakoś na spotkaniu z prezydentami nie było agitacji, że ci mają rację, ci się mylą, ci są źle a ci dobrzy. Poza tym za tak nietolerancyjnymi poglądami jak u Krula to ja mówię nie. Nie na takim festiwalu.
 
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Jaaasiek, skoro uważasz się za tolerancyjnego to zrozum, że to nie działa w jedną stronę. Wybiórczo każdy jest tolerancyjny, ale jeśli chcesz się mianować takim wyznacznikiem osobowości to raczej nie możesz wykluczać bo coś Ci nie pasuje, czyż nie? ;)
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Czyli krótko mówiąc mam tolerować nietolerancyjne poglądy? :D To coś nowego :D
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

śmiesznie, nie pamiętam tylu "nie dla polityki na woodzie" jak miał przyjechać Konkretnie z całej Polski Komoroski
polityka na woodzie od jakiegoś czasu jest i będzie pogódźcie się z tym, a jak Wam nie odpowiada, to albo udawajcie, ze namiot asp nie istnieje, albo jeździjcie na alternatywne/inne imprezy
 
 
 
MuchaDG  
Coś już napisał
Bzzzzy


Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 63
Skąd: Dabrowa Górnicza
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Prezydenci są pewnym symbolem, że woodstock jest zauważalny, ze ktoś się z nim liczy to raz. Po drugie nalozyła się okrągła rocznica PW. Po trzecie teoretycznie prezydent ma być apolityczny (w sensie reprezentować naród a nie partie polityczną).
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Prezydenci zaproszeni byli z uwagi na pełnione przez nich funkcje i raczej w formie wyjątku od reguły, a nie precedensu. Warto też wspomnieć, że zarówno prezydent Polski jak i Niemiec pełnią głównie funkcje reprezentatywne i dość mają ograniczony wpływ na to jakie mamy prawo w obu krajach. To trochę tak jak z przyjazdem Papieża do Izraela. Jego wizyta wcale nie oznacza, że powinno się także z otwartymi rękoma przyjmować kardynałów czy misjonarzy, którzy będą chodzić na wykłady do synagog i szerzyć chrześcijaństwo wśród Żydów. Zaproszenie JKM byłoby precedensem i w ramach równości powinno wówczas oznaczać otworzenie osobnego panelu politycznego wokół ASP, czemu ja osobiście jestem w pełni przeciwny.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Poza tym ja nie wyobrażam sobie jednoczesnej obecności na festiwalu kapel, jakie były w Wiosce Kriszny, różnych organizacji wolnościowych oraz JKM.
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

W ramach walki z lewactwem wolę posłuchać mądrego księdza lub filozofa, który przekona ludzi do wartości rodzinnych. Młodemu człowiekowi najpierw trzeba pomóc zbudować fundamenty. Potem sam zdecyduje w jakim państwie chce żyć i jak je współtworzyć poprzez głosowanie.
Mikke,jak żyję i ile razy go słyszałam, niczego wartościowego mnie nie nauczył, takie polityczne klepanie. A ASP jest miejscem spotkań, z których można coś "wynieść". Oczywiście zdaje sobie sprawę,że dla innych może to być wartościowe,czy nawet przełomowe,bo jego rozumowanie jest "wyjatkowe". Jednak pomijając czy poglądy,które JKM prezentuje są dobre czy nie,nie widzi mi się taka osobistość w tym miejscu.
Chyba,że pojawiłby się tam jako specjalista w danej dziedzinie, ale temat niestety wskazuje, że jako polityk przekonujący do swoich racji i szukający wyborców. Nie tędy droga do ASP.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

I właśnie już sama ta walka z "lewactwem" już przekreśla na wstępie i JKM i innych, bo ASP nie jest miejscem do tego.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime