Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Janusz Korwin Mikke
Autor Wiadomość
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Czw 12 Wrz, 2013   

Mysle ze sa odpowiedniejsze miejsca dla osob ,ktore chca im zadawac pytania... Gdyby byl korwin to bym poszedl lecz reszta mnie nie interesuje
 
 
unu  
Rozkręca sie


Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 104
Skąd: z rosomaka
Wysłany: Czw 12 Wrz, 2013   

Dezaprobator napisał/a:

Ci ludzie decydują o każdym skrawku waszego życia a wy ich nie chcecie pytać o nic.


Po co mam pytać, skoro wiem co usłyszę :D Same piękne hasła, idee. Czyli to co słyszymy za każdym razem przed wyborami.

Dodatkowo wiadomo jak bardzo politycznie nasze społeczeństwo jest podzielone, a oszołomów takich jak ten od szturchnięcia Miecugowa, nie brakuje. Po co prowokować sytuacje gdzie będziemy mieli akcje typu "ciśniemy lewaków", albo "gnoimy Korwinistów"?
Ja osobiście bym po prostu nie poszedł na tego typu spotkanie, ale podejrzewam że będzie sporo ludzi którzy pójdą tylko po to by robić dym podczas spotkania z przeciwnikami politycznymi.

Jeśli chcecie rozmowy o polityce, gospodarce na PW, to lepiej już zapraszać różnych ekspertów. Są oni mniej kontrowersyjni a przy okazji bardziej rzeczowi i wiarygodniejsi od Korwina, Kaczyńskiego, Palikota, Tuska itd...
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Czw 12 Wrz, 2013   

unu napisał/a:
Jeśli chcecie rozmowy o polityce, gospodarce na PW, to lepiej już zapraszać różnych ekspertów. Są oni mniej kontrowersyjni a przy okazji bardziej rzeczowi i wiarygodniejsi od Korwina, Kaczyńskiego, Palikota, Tuska itd...

O to to. Nie róbmy z Woodstocku politycznej szopki. Nie sądzę, żeby pan Korwin-Mikke miał mi coś ciekawego do przekazania, już wiem że powinnam siedzieć w domu, a resztę zostawić Panom ;)
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Czw 12 Wrz, 2013   

kizia napisał/a:
już wiem że powinnam siedzieć w domu, a resztę zostawić Panom ;)


Zamiast tego powinnaś z jego wypowiedzi wyciągnąć mniej więcej tyle - nie rozumiesz, nie mów :)
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Czw 12 Wrz, 2013   

Właśnie po to umieszcza się emotki, żeby ktoś nie brał pewnych rzeczy na poważnie.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 12 Wrz, 2013   

Niech sobie jeszcze Oskara zabierze jako asystenta, warci są siebie. Akurat na 20 urodziny to PW mógłby być wolny od szemranych osobników jakimi są politycy.
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Czw 12 Wrz, 2013   

pierdolicie jak przekupy na bazarze
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pią 13 Wrz, 2013   

unu napisał/a:
Po co mam pytać, skoro wiem co usłyszę :D Same piękne hasła, idee. Czyli to co słyszymy za każdym razem przed wyborami.


Zapewniam Cię, że Janusz nie mówi tego co wszyscy. Janusz nie mówi pięknych haseł, nie rozdajemy kiełbasy wyborczej. Wręcz odwrotnie - mówimy jaka jest prawda i dlatego nie możemy się przebić. Ludzie nie chcą słuchać prawdy, wolą żyć w błogiej nieświadomości.

[ Dodano: Pią 13 Wrz, 2013 ]
Ot tak na potwierdzenie moich słów.
Ciekaw jestem czy jakikolwiek polityk miałby odwagę wejść w tłum związkowców i przekonywać ich do swoich niepopularnych idei.
[video]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jNCVj0i3GJs[/video]
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pią 13 Wrz, 2013   

Mikus jest hardkorem ;]
 
 
kuba_perkowski  
Coś już napisał

Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 92
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 23 Wrz, 2013   Przyjedzie pewno

A ja ostatnio na spotkaniu w Siedlcach spytałem Korwina czy przyjechałby na woodstock bo w sumie ma tam tez sporo zwolenników, i powiedział ze jeżeli zostanie zaproszony to chętnie przyjedzie :) a nie przyjeżdzał bo nikt go nigdy nie zaprosił :P
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Pon 23 Wrz, 2013   

Kiedys spotkałem Korwina na jakiejś ekskluzywnej kolacji. Podochodze do niego i mowie czesc Miki ty skurwysynu. A on tylko Elo i odwraca głowe. Sprzedałem mu blache w potylicie i mowie sluchaj mnie bo ci nie dam głosu na twoją kanapową partię. Janusz cos tupnał, cos mruknał ale mowi dobra słucham ciebie cierpliwie, co masz mi do powiedzenia.
-Czemu wolny rynek kurwom jest? Korwin Mikke powiedział do mnie - ty kurwa młody socjalisto i przykleił mi muszkę do koszuli. Potem uciekł za kanapę



A tak na poważnie to pomysł, żeby zapraszać Korwina na ASP jest oderwany od rzeczywistości. Szanuję Korwina, ale nie widzę nawet jednego powodu dla którego miałby być na woodstocku. i tyle
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pon 23 Wrz, 2013   

A ja go nie lubię i go nie chcę.
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Czw 26 Wrz, 2013   

Tylko na Dużą Scenę! :D

[video]http://www.youtube.com/watch?v=15CehuWJXjM[/video]
 
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Czw 26 Wrz, 2013   

Kefir, pogowałbym xD PROJEKT KORWIN KRUL na XX PW
[video]http://www.youtube.com/watch?v=4mSX2x_qrxc[/video]
 
 
Amareichi  
Coś już napisał
Nanananabatman


Dołączyła: 25 Maj 2013
Posty: 91
Skąd: Ciechanów, Mazowsze
Wysłany: Sob 28 Wrz, 2013   

pooogrom :3
[video]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lcWGvYXtnKw[/video]
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Sob 05 Paź, 2013   

Mikus bedzie 8 pazdziernika u mnie w miescie ^.^. Zbutuje go po tej lysiznie;) nie no pojde poslucham co bedzie gadal ;] zapytam go o wooda
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sob 05 Paź, 2013   

zlowieszczy4 napisał/a:
zapytam go o wooda

Nie ma co pytać, on jest chętny. Informacja, że JKM jest chętny również dotarła do WOŚP i będą to rozważać. Jak się zdecydują, że chcą to prezes na pewno przyjedzie.
 
 
 
zygmunt  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 130
Skąd: z brzuszka mamusi
Wysłany: Pią 08 Lis, 2013   

Ja bylem na Korwinie, ale nie wytrzymalem nawet 30 minut, Korwin juz dawno zamienil sie w katarynkę i niczym nakręcany powtarza od lat te same frazesy, w dobie youtuba, to jest juz po prostu nudne, nawet uzywa tych samych zdan, porownan i przykladow, jak ktos nie widzial Korwina na zywo, to wiele nie stracil.

Ponadto nie jest dobrze nastawiony do owsiaka, w swojej ksiazce nazwal go "Panem Serduszko", a na blogu pisal ze Owsiak bredzi(http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/powsiak_bredzi/1973 ) chociaz moim zdaniem Korwin mu nieslusznie jedzie bo Owsiak nie jest politykiem tylko dziennikarzem muzycznym i skoro sie nie zna to ma prawo gadac co mu slina na jezyk przyniesie.

Jestem na tak, pod warunkiem, ze ASP z nim bedzie bardziej ambitne, a Owsiak sie doszkoli nieco, bo taki Wojewodzki a Korwin to dwie rozne klasy intelektualne, aczkolwiek nie uwazam by Korwin porwal tlum i powiedzial cos nowego
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sob 09 Lis, 2013   

JKM nie wystąpi w 2014 roku na Przystanku Woodstock.

Widać Jurek nie wydał zgody.
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Sob 16 Lis, 2013   

I dobrze xd
 
 
 
Huba  
Forumowy prawiczek
piwo&satan


Wiek: 33
Dołączył: 28 Gru 2013
Posty: 24
Skąd: poznan/szczecin
Wysłany: Sob 28 Gru, 2013   

Choć fanbojem Korwina już nie jestem, to nadal uważam, ze gospodarczo i światopoglądowo głosi całkiem dobre rzeczy, pomijajac jego rózne wpadki, które głosi gdy słupki mu skoczą za wysoko, ale to dyskusja na inny temat.

Korwin jest wolnościowcem, wyznaje zasade "chcącemu nie dzieje sie krzywda", i "wolność jednego kończy sie na wolności drugiego", a na Woodstocku jest muuuuultum podobnych mu ludzi wyznajacyh te same zasady, wiec myśle ze Korwin byłby odpowiednim człowiekiem na ASP.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
www.restauracja-kaprys.plserwis niszczarek

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group