Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Janusz Korwin Mikke
Autor Wiadomość
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Myślę,że nie do końca przekreśla,bo równie dobrze można powiedzieć, że obecność właśnie księdza jest walką z lewactwem,a nie przekreśla to jego obecności. Wszystko zależy od tematyki spotkania i jeżeli nie byłoby ono polityczne to czemu nie. Byli goście związani z polityką,ale mówili np. o ekonomii i w tej dziedzinie można było sporo ogarnąć dzięki takiemu spotkaniu. Wątpię jednak,że w przypadku JKM jest to możliwe i nie sprowadziłoby się do politykowania.
 
 
Ingenue  
Rozkręca sie

Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 104
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

JKM nie ma na koncie żadnych dokonać, ma tylko poglądy wyrażone w kontrowersyjny sposób, zresztą widzicie co się dzieje jak zapraszają do ASP polityków lub ludzi jakoś z nią kojarzonych. Za kilka miesięcy zaczną się te wszystkie kampanie wyborcze i na pewno będziecie mieć okazje zobaczyć JKM w granicach swojego województwa.
 
 
unu  
Rozkręca sie


Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 104
Skąd: z rosomaka
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Niez napisał/a:
W ramach walki z lewactwem (...)


A to na Woodstocku trwa jakaś walka z "lewactwem"? To może na wzgórzu ASP zrobić szubienice na których będą sobie dyndali ludzie o nie słusznych poglądach? Będzie to bardziej skuteczna walka z "lewactwem" niż Korwin na ASP, czy rozmowa z księdzem na temat rodziny.

Jak widać słowa Owsiaka na Woodstocku "miłość, przyjaźń, muzyka" nie do wszystkich trafiają, i co poniektórzy nie potrafią nawet przez te kilka dni w roku wyłączyć w swojej główce ideologi czy to nałożonej z prawej, czy lewej strony.

Dlatego mówie stanowcze NIE gościom na Woodstocku, którzy będą te podziały jeszcze bardziej umacniać i przyciągać ludzi którzy nie rozumieją że przez te kilka dni bawimy się wszyscy razem.
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Spieszę z wyjaśnieniem/powtórzeniem. Nie trwa i nie chcę by coś takiego się odbywało,co jest w poście napisane,a z cytowanymi 3 słowami odniosłam się do poprzednich wpisów i ogólnie krążącej opinii o JKM jako pożeracza "lewactwa". Unu,warto się odnosić do sensu,a nie wyrywać parę słów ze zdania.
Napisałam również,że sama obecność duchownego w ASP może być odebrana jako walka z lewactwem,a tak się nie dzieje. Dużo zależy od charakteru spotkania i niech one nie będą (powtórzę), polityczne i werbujące.
 
 
unu  
Rozkręca sie


Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 104
Skąd: z rosomaka
Wysłany: Śro 14 Sie, 2013   

Niez napisał/a:
Spieszę z wyjaśnieniem/powtórzeniem. Nie trwa i nie chcę by coś takiego się odbywało,co jest w poście napisane,a z cytowanymi 3 słowami odniosłam się do poprzednich wpisów i ogólnie krążącej opinii o JKM jako pożeracza "lewactwa". Unu,warto się odnosić do sensu,a nie wyrywać parę słów ze zdania.
Napisałam również,że sama obecność duchownego w ASP może być odebrana jako walka z lewactwem,a tak się nie dzieje. Dużo zależy od charakteru spotkania i niech one nie będą (powtórzę), polityczne i werbujące.


Odniosłem się do twojego fragmentu postu, ale konkretnie chodziło mi o ogólny wydźwięk postów typu "panoszące się lewactwo" itd. Przepraszam, bo nie wyjaśniłem że nie chodziło mi konkretnie o to co napisałaś, bo zrozumiałem twój przekaz w poście.
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Śro 28 Sie, 2013   

Jakieś nowe wieści? Czy Król pojawi się na PW? :D
 
 
Amareichi  
Coś już napisał
Nanananabatman


Dołączyła: 25 Maj 2013
Posty: 91
Skąd: Ciechanów, Mazowsze
Wysłany: Śro 28 Sie, 2013   

Nu, ja też jestem bardzo ciekawa.
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Śro 28 Sie, 2013   

Zmartwiony z S napisał/a:
Jakieś nowe wieści? Czy Król pojawi się na PW? :D

Hello, mamy koniec sierpnia ;-) Owsiak ledwo co z wakacji przyjechał ;D o gościach asp nie spodziewałbym się żadnych informacji przynajmniej do końca roku ;]
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 29 Sie, 2013   

Generalnie wszystkie rozmowy nabierają tępa po WOŚP czyli styczeń.
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw 29 Sie, 2013   

chyba jestem jakiś tępy, ale nie ogarniam co to jest 'tępo' ;-]

Myślę, że chodziło o 'tempo'/vin
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 29 Sie, 2013   

Oj tam oj tam
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 09 Wrz, 2013   

Patrzcie na to:
Celowo daję link z czasem więc proszę mi go nie zamieniać na video.
http://youtu.be/c7lyzNJSyho?t=12m21s

Janusz jest niemożliwy.
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 09 Wrz, 2013   

Ale z niego zgrywus.
 
 
krylas  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 154
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 10 Wrz, 2013   

Ja jestem przeciwny czynnym politykom na woodzie, już na prezydentów byłem wkurzony, chociaż oni nie reprezentują partii a cały naród, co do koriwna to według mnie jest nieco odjechany w niektórych kwestiach więc tym bardziej go nie chce, a i kolejny powód to że niedługo wybory wiec kampania ruszy pełną parą, tym bardziej że Korwin przy każdej okazji prowadzi kampanie wyborczą.
 
 
kuba_perkowski  
Coś już napisał

Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 92
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 11 Wrz, 2013   

A ja Bym chciał JKM na ASP :) Pomijając że człowiek jest bardzo logiczny ( choć to kwestia poglądów) a tym bardziej że jego partia ma małe poparcie ( choć ostatnio przekroczyli 5 % i są lepsi niż Palikot :D ) i tacy mogą się wypowiadać.
 
 
Rosa  
Lubi pieprzyć
Co ty wiesz o sztuce!?


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 455
Skąd: Narnia
Wysłany: Śro 11 Wrz, 2013   

Czynnym politykom dziękuję. Skoro już dziennikarze potrafią wywoływać takie burze to co dopiero kandydat w środku kampanii? I bez tego ludzie mają dość pretekstów do kłótni, po co dokładać.
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 11 Wrz, 2013   

Bo Dezu się zakochau i w ten związek bardzo zaangażował <serducho>
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 11 Wrz, 2013   

Ja dziekuje politykom i czynnym i biernym. Złodzieje do wiezienia a nie na przystanek.
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Śro 11 Wrz, 2013   

krylas napisał/a:
co do koriwna to według mnie jest nieco odjechany w niektórych kwestiach więc tym bardziej go nie chce,


Właśnie o to chodzi aby iść tam gdzie Cię nie chcą. Nie ma co przekonywać przekonanych.
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Śro 11 Wrz, 2013   

Wow, to ma przyjść na PW nas przekonywać? Jak on, to czemu nie przewodniczący innych partii? Bo padnę zaraz.
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 12 Wrz, 2013   

kizia napisał/a:
Wow, to ma przyjść na PW nas przekonywać? Jak on, to czemu nie przewodniczący innych partii? Bo padnę zaraz.


A czy on wejdzie do twojego namiotu i na siłę Cię będzie przekonywał ?

No właśnie czemu nie przewodniczący innych partii ? Może się boją. Ja bym poszedł na spotkanie z Tuskiem Kaczyńskim bardzo chętnie.

Ci ludzie decydują o każdym skrawku waszego życia a wy ich nie chcecie pytać o nic.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania