Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze niemiłe przeżycia na PW
Autor Wiadomość
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

AlterEgo napisał/a:

Może ktoś z tutaj obecnych gościa/samochód skojarzy.
Mój namiot był rozbity w wiosce obok wioski forumowej (w kierunku gastronomii) - flaga Górnego Śląska (i jeszcze jakaś większa w niebieskie, białe i czerwone pasy) a na skraju stał czerwony volkswagen, kombi.
5 metrów dalej był słup, obok którego stały ze trzy samochody: czarny - Megane, srebrne kombi i właśnie bordowe coś w/w gościa.

Bordowa Laguna o ile się nie mylę, spotkałem tego dziada. Jak praktycznie nigdy w życiu nie użyłem przemocy to gdyby nie koleżanka to moje emocje w jego kierunku eksplodowałyby ze zdwojoną siłą i rękoczyny same by weszły w życie. Jak żyję większego chama nie spotkałem.
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

Jaaasiek napisał/a:

Bordowa Laguna o ile się nie mylę, spotkałem tego dziada. Jak praktycznie nigdy w życiu nie użyłem przemocy to gdyby nie koleżanka to moje emocje w jego kierunku eksplodowałyby ze zdwojoną siłą i rękoczyny same by weszły w życie. Jak żyję większego chama nie spotkałem.

Macie zdjęcie?
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

Jaaasiek napisał/a:
AlterEgo napisał/a:

Może ktoś z tutaj obecnych gościa/samochód skojarzy.
Mój namiot był rozbity w wiosce obok wioski forumowej (w kierunku gastronomii) - flaga Górnego Śląska (i jeszcze jakaś większa w niebieskie, białe i czerwone pasy) a na skraju stał czerwony volkswagen, kombi.
5 metrów dalej był słup, obok którego stały ze trzy samochody: czarny - Megane, srebrne kombi i właśnie bordowe coś w/w gościa.

Bordowa Laguna o ile się nie mylę, spotkałem tego dziada. Jak praktycznie nigdy w życiu nie użyłem przemocy to gdyby nie koleżanka to moje emocje w jego kierunku eksplodowałyby ze zdwojoną siłą i rękoczyny same by weszły w życie. Jak żyję większego chama nie spotkałem.


Hipisy hehe. Trochę charakteru.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

Wybacz pampers ale tylko kretyn załatwia wszystko za pomocą przemocy. Charakter polega właśnie na tym, żeby się kontrolować i nie używać przemocy kiedy nie trzeba. A dla mnie trzeba jedynie w samoobronie i w czyjejś obronie. Jedna z pierwszych zasad jakich mnie nauczyli na sztukach walki.

@Niez, nie nie mam niestety. Ale to auto stało obok drogi jak się szło na górkę ASP, obok w głąb były rozłożone 2-3 plandeki.
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

Pampers ma charakter to pęcherze do niego mogą lgnąć. Woodstockowy dziadek klozetowy z każdym sobie poradzi:D
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

Nawiązuję do kolesia, który pisał, że coś tam popyskował i pogroził, ale jak już miało się coś zacząć to siedział cicho, a koleś nadal lał sobie obok jego namiotu.
Nie załatwiam spraw za pomocą piąchy, bo nie jestem troglodytą, ale w konfrontacji z bydłem pyskówka często kończy się na pytaniu "no i co mi zrobisz" wtedy staram się odpowiedzieć.
 
 
AlterEgo  
Forumowy prawiczek
Mateusz


Wiek: 31
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 23
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

Ale co zrobić z takim gościem?
Mnie, jak i kolegę wcześniej właśnie opanowania nauczono na sportach walki, które trenuję od 6 lat. Sprawa mogłaby być załatwiona jednym kopnięciem ale tu chyba nie o to chodzi. Mogę się mylić ;).
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

AlterEgo napisał/a:
wyrywać linki z ziemi, jakby nie można było łaskawie podnieść nóżki na 20 cm. Dla nich trudne a mi się udaje.


dla mnie trudne, w nocy ni chuja nie widzę tych jebanych linek i się potykam i wkurwiam. Ty się wkurwiasz na mnie, ja na ciebie... jesteśmy kwita
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

Karny kutas w dupę temu, kto wymyślił czarne linki od namiotów...
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

Sobie pomalujcie farbą fluo.
 
 
shanon  
Forumowy prawiczek
wszyscy kłamią

Wiek: 31
Dołączyła: 29 Sie 2012
Posty: 12
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

Z niemiłych wspomnień na Woodstocku.
Siedziałam sobie ze znajomymi na krawężnikach,na głównej drodze,nagle naprzeciwko nas staje koleś i się na nas patrzy,spojrzałam na niego - nic,ale kiedy spojrzał na niego mój kolega,typ od razu rozłożył ręcę i z tekstem "na ch** się patrzysz" zlaliśmy go,myśleliśmy że sobie pójdzie... po czym koleś podchodzi do nas (był jeszcze z kolegami) iii jakby nigdy nic siada sobie między mną a moją koleżanką która również siedziała z chłopakiem,natręt spojrzał na jej chłopaka i na przywitanie mówi mu,że ma ryj jak pedał :| po czym zaczyna z nimi normalnie gadać... po 20 minutach odwrócił się w moją stronę i zaczął coś skakać do kolegi z którym siedziałam,więc go grzecznie zapytałam po jaką cholerę się do nas przysiadł skoro nie pasuje mu towarzystwo,w odpowiedzi usłyszałam że ile ja mogę mieć lat? Góra 15... i że po ch** się mądruje, więc mu powiedziałam,że nie ma przed sobą zahukanej gówniary i najlepiej by było żeby wstał i sobie poszedł bo my staramy się bawić a on przychodzi i do wszystkich skacze i się czepia, że to on przyszedł do nas nie my do niego i skoro nam przeszkadza i nie umie się zachować to niech sobie znajdzie inne towarzystwo, cóż.. kiedy usłyszałam że zaraz wyłapię cytuje "buta w twarz" stwierdziliśmy że z idiotą nie ma co konwersować,wstaliśmy i poszliśmy sobie stamtąd.
Minęliśmy go później na drodze głównej,ciemno jak cholera.. na szczęście się za nami nie wrócił chociaż słyszałam jak mówił do kolegi że to "ci z krawężnika"
Skąd się biorą tacy idioci na Woodstocku? :(
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

Fajne wspomnienia:

Cytat:
Wróciłem. Atari Teenage Riot moc w chuj (nawet machali czarno-czerwoną flagą i prosili o support dla Antifascist Action. Zresztą antyrasistowski przekaz leciał z każdej sceny i to faktycznie działa na normalsów - przynajmniej na chwilę).

No ale wiem, że czekacie na smaczki. Były. Nasz poznański kierowca z pewnej metalcore'owej kapeli poszedł do Wioski Jezus w koszulce "komornik sądowy" i nalepiał im wszędzie kartki z napisem "zajęcie mienia". Jak nalepił na ten duży krzyż wbity w ziemię to podbili do niego klerycy. Zaczęli buczeć, więc im krótko rzekł, że jak mają jakiś problem - to będzie eksmisja.

Ten sam typ dzień później wbił do marketu gdzie zaczepił go ochroniarz mówiąc "uważaj pedale". Riposta była krótka: "pedał to twój ojciec i twój drugi ojciec". A potem to już szybko poszło... Dwóch ochroniarzy było już do wymiany, kiedy podbiło czterech. Potem policja i podróż do Gorzowa (bo tam najbliżej od Woodstocku jest izba wytrzeźwień).

Jeszcze bym Wam opowiedział o Niemcu, którego dziadek był ochotniczo w Waffen SS, ale nie mam siły...

Pozdro, punk's not dead.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

Niez napisał/a:
Sobie pomalujcie farbą fluo.

Ej, dobry pomył, kupię taką i będę malował wszystkie linki na mej ścieżce powrotnej do namiotu :D
 
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

JA NIE CHCE TAKIEGO WOODSTOCK ;< to wszystko co tu piszecie naprawdę zniechęca do przyjazdu. Agresja, chamstwo, złodziejstwo x.x wrr. I niech Jurek dalej myśli,że muzyka i inne "eventy" nie mają wpływu na to jaki jest festiwal.
 
 
 
Chmi3l  
Coś już napisał
,,|,,


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 74
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

Roxi napisał/a:
JA NIE CHCE TAKIEGO WOODSTOCK ;< to wszystko co tu piszecie naprawdę zniechęca do przyjazdu. Agresja, chamstwo, złodziejstwo x.x wrr. I niech Jurek dalej myśli,że muzyka i inne "eventy" nie mają wpływu na to jaki jest festiwal.


z jednej strony źle że są "eventy", ale festiwal musi się z czegoś utrzymywać.Za darmo tego nie dostajemy, więc nie ma co narzekać :)

Zachowanie woodstokowiczów z marginesu społecznego wynika z czynników na które Woodstock niestety nie ma wpływu tak dużego jak by się chciało lub jak ludzie uważają .
Przy takiej liczbie i różnorodności osób nie da się uniknąć takich sytuacji.

Ale mimo tego, na przystanku jest tylu cudownych,niezapomnianych i fajnych ludzi co zachęca do przyjazdu...nawet jeśli ktoś się "natnie" nawet kilka razy, to ci ludzie i to miejsce pozwoli mu zapomnieć o tym :)

pisze tak, by ktoś się nie zniechęcił od tych historyjek :)
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

Roxi napisał/a:
JA NIE CHCE TAKIEGO WOODSTOCK ;< to wszystko co tu piszecie naprawdę zniechęca do przyjazdu. Agresja, chamstwo, złodziejstwo x.x wrr. I niech Jurek dalej myśli,że muzyka i inne "eventy" nie mają wpływu na to jaki jest festiwal.


Jurek to myśli jakby sobie emeryturę zapewnić i jakby tu wypromować wśród młodzieży politykierów i ludzi pokroju Wojewódzkiego.
 
 
kopernikth  
Coś już napisał

Wiek: 38
Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 58
Skąd: police
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

[ Dodano: Czw 08 Sie, 2013 ]
Cytat:
Jurek to myśli jakby sobie emeryturę zapewnić i jakby tu wypromować wśród młodzieży politykierów i ludzi pokroju Wojewódzkiego.


jurek to emeryture ma juz na bank zapewniona a kase i tak bierze niezła za to że CRAPsberg piwo sprzedaje czemu wysyłamy pieniadze za granice ?? i tak jest w całej polsce biedronka, lidl, real, tesco itp, dajmy zarobić polskim producentom i ich towarom.
 
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

Ej, dobra. koniec offtopu o emeryturach i Lidlach, bo zaraz tu moderacja sie zleci :Q
 
 
 
Oczko66617  
Rozkręca sie
We are your friends


Wiek: 29
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 100
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 09 Sie, 2013   

No Jurasa nie gadajcie bo akurat on sie rozlicza ze wszytkiego a nawet jak jego emeryturka będzie solidna to i bardzo dobrze bo zasłużył na to za to co robi. A gadanie że, woodstock się pieprzy przez muzyke też jest głupie. Bo nawet jak gra jakaś gwiazda to nie przyciąga ona ludzi którzy robią rozpierdol i prują się o wszystko, tylko raczej sezonowców którzy przyjerzdzają na jeden koncert i nikt nawet nie zauważy ich istnienia. Jak dla mnie wszystko co złe jest spowodowane tym że, na wooda zjeżdza się coraz większa grupa ludzi która chce sie po prostu naćpać bez przypału i nie obchodzi ich to że, są wyznaczone tak proste zasady jak stop przemocy bo jak przyjebią komuś to rano i tak nie będą o tym pamiętać. Ogarnia mnie frustracja jak myśle o tym. Najgorsze że jeszcze dwa lata temu nie widziałem tyle chamstwa i przemocy a teraz jest tego coraz więcej, ludzie zamiast się na te 3 dni uspokoić i poczuć ten klimat to właśnie stają się agrsywni. Oczywiście jak już było to mówione jest to tylko mała grupa ludzi, ale niestety coraz bardziej odziałowująca na reszte i na ten piękny klimat.

A i sory za off topa, już kończe ;D
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią 09 Sie, 2013   

Roxi napisał/a:
JA NIE CHCE TAKIEGO WOODSTOCK ;< to wszystko co tu piszecie naprawdę zniechęca do przyjazdu. Agresja, chamstwo, złodziejstwo x.x wrr. I niech Jurek dalej myśli,że muzyka i inne "eventy" nie mają wpływu na to jaki jest festiwal.

Z drugiej strony mnie nic takiego nie spotkało (oprócz pośrednio tego szkodnika co sprayem malował), więc nadal są to przypadki mniej lub bardziej, ale sporadyczne. Otwarty festiwal zawsze będzie wiązał się z jakimś tam ryzykiem, ale wyjątkowość atmosfery wooda jest wciąż niezaprzeczalna.
 
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 09 Sie, 2013   

Przecież fundamenty Woodstocka to margines społeczny :) DDJ (Dorosłe Dzieci Jarocina). Nie ma takiej fizycznej możliwości, żeby festiwal na tych zasadach, proponujący muzykę rockową, który w dodatku nazywa się WOODSTOCK, nie przyciągał ludzi z marginesu społecznego. Jeśli byłby obiletowany to to na pewno by się ukróciło ale z drugiej strony nie byłoby podstawowego jego założenia- wolności. Dlatego musimy to zaakceptować i przykre incydenty wrzucić w "koszty". Wole Woodstock ze złodziejami ale wolny, niż obiletowany obramkowany poklatkowany tak jak te inne bananowe openery czy coke live'y (choć myślę ze tam również zdarza się agresja i kradzieże).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group