Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze niemiłe przeżycia na PW
Autor Wiadomość
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Śro 27 Lis, 2013   

Przemo drący mordę dziendobry przed jakies 2 godziny rano... ;P
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Pią 27 Cze, 2014   

2013' to był dla mnie najgorszy Woodstock i tak naprawdę zanim zabawa się na dobre rozpoczęła, byłem już w pociągu powrotnym..

Najpierw straciłem przytomność, po udaniu się do punktu medycznego na ulicy z pasażami gdzie lekarz powiedział że jestem zwyczajnie pijany (alkoholu nie pije, bo jestem straight edge hehe) trafiłem do dużego polowego, koniec końców wspaniały personel ubłagał mnie bym odespał spokojnie noc i następnego dnia wrócił do domu ;))

oby ten był lepszy rok :D
 
 
Rutek  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączył: 06 Lis 2013
Posty: 63
Skąd: Grodzisk Wlkp
Wysłany: Wto 08 Lip, 2014   

Dla mnie najgorsze co widziałęm na woodzie to nożownik z 2013 w okolicach kryszny. Straszna sytuacja;/
 
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Wto 08 Lip, 2014   

Rutek napisał/a:
Dla mnie najgorsze co widziałęm na woodzie to nożownik z 2013 w okolicach kryszny. Straszna sytuacja;/


Możesz opisać sytuacje jaśniej o ile widziałeś co dalej było.. ciekaw jest całej sprawy?
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Wto 08 Lip, 2014   

Grzecznie sobie sram, trzymając drzwi (zamknięcie nie działało). Ktoś przechodził i szukał wolnego tojka, szarpiąc za drzwi w celu sprawdzenia czy wolne. Tak mocno ciągnął że mnie z kibla na trawę wyrzucił z gołym pindolem. Btw to były tojki na ASP więc jak ktoś mnie widział to proszę napiszcie.
 
 
 
Rutek  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączył: 06 Lis 2013
Posty: 63
Skąd: Grodzisk Wlkp
Wysłany: Wto 08 Lip, 2014   

w sumie to szedłem już spakowany w stronę samochodu i nagle cała masa ludzi zaczeła mnie wymijać i bec do przodu, wydało mi się to trochę dziwne więc się odwróciłem, a tam włąśnie jakiś łysy koleś ubrany w harringtonkę, jasne jeansy i glany gonił 2giego kolesia.Po chwili gonitwy uciekający się o coś potknął i wypierdolił na glebe a napastnik się na niego rzucił i chyba z 2 razy wbił mu nóż w żebra. po czym sie od niego oderwał i pierwszą lepszą osobę (przynajmniej na to mi wyglądało) przeciął nożem, mniej więcej w miejscu miedzy nadgarstkiem a łokciem. Po chwili jakichś 2 kolesi go spacyfikowało, wyrwali kij który robił prawdopodobnie za maszt od flagi i ruszyli na niego. słyszałęm tylko krzyki typu ,,wyjeb kurwa ten nóż" no a po chwili przyjebali mu kijem. Co się stało dalej już nie wiem. Byłem z kumplem i jego dziewczyną która była strasznie przerażona tą sytuacją więc musieliśmy już iść do auta. Ale podrodze widzieliśmy na początku biegnących w tamtą stronę kolesi z pokojowego, a kwawałęk dalej żandarmerię wojskową jadącą w tamtą stronę.
 
 
 
Gaja99  
Rozkręca sie
Gaja99


Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2014
Posty: 107
Skąd: Katowice
  Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   Małe smutki

Upał był czasem nieznośny, ale na to nie mamy wpływu.
Zabolało mnie, że ktoś mi obrzygał namiot - ale wybaczyłam mu.
Jednak nie dało się wybaczyć fatalnego jedzenia w strefie gastro. Ceny idą w górę, a jakość w dół. Szkoda, bo kiedyś było przyzwoicie. Tęsknię za gorącą gotowaną kukurydzą!

Na szczęście znacznie więcej jest pozytywów niż negatywów :)
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Pon 14 Lip, 2014   

Rutek napisał/a:
Dla mnie najgorsze co widziałęm na woodzie to nożownik z 2013 w okolicach kryszny. Straszna sytuacja;/


A to na pewno nie był 2012?
http://kryminalne.trojmia...ock-n60674.html
 
 
Rutek  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączył: 06 Lis 2013
Posty: 63
Skąd: Grodzisk Wlkp
Wysłany: Pon 14 Lip, 2014   

Tasior napisał/a:
Rutek napisał/a:
Dla mnie najgorsze co widziałęm na woodzie to nożownik z 2013 w okolicach kryszny. Straszna sytuacja;/


A to na pewno nie był 2012?
http://kryminalne.trojmia...ock-n60674.html




Nie nie rok temu była zupełnie inna akcja ale przeryłęm nie raz internety co do tego zeszłorocznego i nic nie mogłem znaleść. Może to i nawet lepiej po co robić afere i dawać powody fanom radia MaRyja do komentowania jaki to woodstock nie jest zły.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
vw kombi

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime