Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Michał Szpak (X Factor)
Autor Wiadomość
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011   Michał Szpak (X Factor)

Zakładam ten temat już drugi raz, bo przez przypadek wszystko mi się wykasowało - dlatego już nie chce mi się rozpisywać, więc piszę krótko, zwięźle i na temat :-P
Michał Szpak - jak dla mnie niesamowity koleś! Piękny wokal, ciekawy image (te włosy... :mrgreen: ) i ta swoboda na scenie... Zachwyciłam się tym chłopakiem po pierwszym odcinku X Faxtora, chociaż tego nie oglądałam. Usłyszałam o Nim na necie i od tamtego czasu oglądałam ten program obserwując, czy będzie miał jakiegoś poważniejszego rywala w finale. Bo o tym, że do finału dojdzie - wiedziałam (tzn. miałam mega nadzieję) od początku :)
We wczorajszym odcinku z setki chętnych do wygranej wyłowiono 15 finalistów i Michał tam się znalazł. Przemyślał swoje pierwsze "nie do końca przemyślane" obroty i mimo swojej trochę może zbyt dużej pewności, jak dla mnie wypadł znakomicie :mrgreen:
Trzymam za Niego kciuki.
A Wy jak sądzicie? Jego styl pomoże Mu w karierze czy raczej zaszkodzi? Co myślicie o Jego umiejętnościach?


Oto jego pierwszy występ w X Factor:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=Yh6_mT3W5OM[/video]
(I ta mina Kuby w 3.28;-) )

I wczorajsze eliminacje:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=PpJON5Dltko[/video]
  
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 35
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011   

To ja jako wielbicielka tych wszystkich programów też się wypowiem :-P

Głos ma rzeczywiście dobry, dosadny. I na tym jak dla mnie się kończą jego zalety. Abstrahując od wyglądu..to jest zbyt pewny siebie trochę i przemądrzały. Tekst, że się do pracy fizycznej nie nadaję mnie powalił..nie nadaję się, bo co? bo ma taki image? Wczoraj wszyscy uczestnicy się cieszyli, że się dostali a on powiedział coś w stylu 'oczywiście, że się udało' tonem jakby to było takie pewne. W moim odczuciu robi z siebie gwiazdę a jeszcze nią nie jest. Troszeczkę skromności i byłoby ok..

Alien napisał/a:
A Wy jak sądzicie? Jego styl pomoże Mu w karierze czy raczej zaszkodzi?


Tu ciężko powiedzieć. Ludzie nie są tolerancyjni, co świadczy nawet o tym, że publiczność go wyśmiała na eliminacjach zanim cokolwiek powiedział, smutne to. Szczerze mówiąc ja jak go zobaczyłam pierwszy raz to się zastanawiałam czy nie jest czasem transwestytą ( nie to żeby mi to przeszkadzało). Moim zdaniem trochę przesadza z tym image'm, no ale co kto lubi..oby się nie okazało, że to i tak tylko na pokaz. Z drugiej strony myślę sobie czy program czasem nie wymusi na nim w przyszłości zmiany tego wizerunku..jak na wielu artystach dp tej pory..czas pokaże. Jedno jest pewne zrobił sporo szumu wokół swojej osoby tylko pytanie czy nie 'jednosezonowego'.
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011   

Teraz zrobił wokół siebie trochę szumu, bo wystąpił w takim programie. On od paru lat śpiewał w swoim zespole - Whiplash i taki styl miał już wcześniej. Oglądałam wiele wywiadów z Jego udziałem (jak już mówiłam - zafascynował mnie ten chłopak) i powiedział, że na pewne kompromisy może pójść, ale jest do tego raczej niechętny i chciałby współpracować z kimś, kto Go w pełni zaakceptuje.
Też powiedziałam wcześniej, że troszkę ta pewność może Mu przeszkodzić w dalszych sukcesach w X Factorze, bo ludzie z reguły nie lubią pewnych ludzi. Fajnie, że zna swoją wartość, ale odrobinka pokory jeszcze nikomu nie zaszkodziła.
Tak czy inaczej - podoba mi się z jaką swobodą występuje, niesamowicie urzeka mnie Jego głos... I ten image - fajny, oryginalny chłopak. Ma na siebie pomysł i to według mnie jest dobre. "Inny" nie znaczy "gorszy" :)
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011   

vin napisał/a:
To ja jako wielbicielka tych wszystkich programów też się wypowiem :-P



To ja jako zadeklarowany przeciwnik wszystkich tego typu programów się nie(stety) wypowiem.Omijam szerokim łukiem.Czuję w tym wszystkim raczej interes danej stacji niż pasję śpiewania,schody do zrobienia jakiejś kumatej kariery i nagrania materiału,który wykroczyłby poza przeciętność. No oka,nie jestem aż tak zaślepiony niechęcią do takich produkcji,by nie śmieć się domyślać,że i tam może trafić się ktoś warty uwagi,ale cóż kiedy najpewniej telewizyjna machina połknie go,przeżuje i wypluje resztki.

P.s.A tak po ludzku zapytam-dziewczyny,naprawdę nie macie czasem ochoty pokazać środkowego palca Polsatowi,TVNowi i reszcie i np wbić na jeden z setki muzycznych blogspotów w necie i spróbować tam wygrzebać cosik dla się,co nie budzie wam podane na tacy między reklamą Apapu a złośliwostką dobrze opłaconego jurora?
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

Ja oglądam ten program tylko dla tego gościa. Jak wygra (oby :mrgreen: ) to kupię Jego płytę i przestanę oglądać tego typu programy. Jeszcze chyba nigdy nie zafascynował mnie tak czyjś głos (oprócz Adama Lamberta - zdobył 2 miejsce w Amerykańskim Idolu i też jest niesamowity).
Całe szczęście mam "n", więc gównianego Polsatu nie mam, a na TVN'ie sobie nagrywam i reklamy przewijam, więc nie widzę najmniejszego problemu z reklamami Apapu :-P
Dla mnie najlepsze jest to, że chłopak nie ma zamiaru (zobaczymy, czy w tym wytrwa) się zmieniać, głos ma iście rockowy... Zobaczymy co ze sobą dalej zrobi.
Tak czy inaczej, nie raz o nim usłyszycie poza granicami TVN'u.
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

Jakbyś mu Alien dobrze życzyła, to nie chciałabyś żeby wygrał. Zwycięzcy takich programów najczęściej nie wydają nic ciekawego ani "swojego".
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

Życzę Mu bardzo dobrze i jak już mówiłam, widziałam wiele Jego wywiadów i nie wiem czy wiesz, ale już po pierwszym odcinku dostał parę propozycji od producentów, a mimo to, się nie zgodził. Chce naturalnie zakończyć przygodę z tym programem i potem nawiązać współpracę z kimś, kto Go będzie akceptował takim, jakim jest. Więc na większe zmiany się nie zanosi ;-)
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 35
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

milan napisał/a:
P.s.A tak po ludzku zapytam-dziewczyny,naprawdę nie macie czasem ochoty pokazać środkowego palca Polsatowi,TVNowi i reszcie i np wbić na jeden z setki muzycznych blogspotów w necie i spróbować tam wygrzebać cosik dla się,co nie budzie wam podane na tacy między reklamą Apapu a złośliwostką dobrze opłaconego jurora?


wolimy posłuchać Twoich złośliwości :-P

Co do Michała to i tak wydaję mi się, że nie zrobi mimo wszystko jakiejś większej kariery niż jednosezonowa..ale zobaczymy, moze się mylę.
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

vin napisał/a:

wolimy posłuchać Twoich złośliwości :-P




Cała złośliwość,tfu,przyjemność po mojej stronie.


vin napisał/a:

Co do Michała to i tak wydaję mi się, że nie zrobi mimo wszystko jakiejś większej kariery niż jednosezonowa..ale zobaczymy, moze się mylę.


Bo te programiki są jak fabryki.Produkt za produktem.Co sezon absolutna nówka.Promocyjne ceny i takie tam.Tak więc-spieszcie się kochać zwycięzców takich programów,bo tak szybko o nich zapomnicie...
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 35
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

milan napisał/a:
Bo te programiki są jak fabryki.Produkt za produktem.Co sezon absolutna nówka.Promocyjne ceny i takie tam.Tak więc-spieszcie się kochać zwycięzców takich programów,bo tak szybko o nich zapomnicie...


Właśnie między innymi dlatego tak myślę...ale nie przeszkadza mi żeby to oglądać..bo niby co w tym złego? (w oglądaniu)
 
 
 
Wurzel  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 1
Skąd: Bydg
Wysłany: Śro 13 Kwi, 2011   

Jest oryginalny. Trzeba to przyznać
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

Te wszystkie programy to ściema moją siostrę zaprosili bez żadnych eliminacji mówiąc,ze ma już wygraną w ręku pod warunkiem,ze podpisze umowę z tvn po zobaczeniu umowy definitywnie się nie zgodziła: całe wynagrodzenie jakie miałaby wygrać w większej części przeją by tvn, niemogłaby nagrywać własnych projektów itp, cała kasa dla tvn by szła.
Może ze Szpakiem jest tak samo dlatego taki pewny.
A co do Szpaka to mnie denerwuje nie wiem czy udaje czy on naprawdę taki jest.
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 08 Cze, 2011   

Jako, że założyłam ten temat, to może i go zakończę... ;)
Program X Factor dobiegł końca, mój faworyt zaszedł iście daleko - zajął 2 miejsce przegrywając z Gienkiem Loską. Dlaczego? Nie wiem, ale się cieszę. Może ludzie nie są jeszcze gotowi na takiego "wariata" w mediach. A może po prostu było to od początku ukartowane, że niby "amerykański sen" Gienka się spełnił... Młody ma przed sobą życie i karierę, a Gienek... W jego wieku bez takiego zastrzyku finansowego raczej już się wiele nie zmieni. Zajmując 2 miejsce Szpak dostał kasę i możliwość występu na Orange Warsaw Festiwal występując m. in. przed Mobym i przed My Chemical Romance. I nie ma żadnych z góry narzuconych warunków od TVN - jest "wolny" ;) Wokalnie i wizualnie koleś mnie powala - czekam na jego pierwszą płytę :mrgreen:
A jakby kogoś interesowało - oto jego jeden z dwóch ostatnich, finałowych występów:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=GVOXERxaZ7Y[/video]
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 35
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 08 Cze, 2011   

Ja z kolei uważam zupełnie inaczej..że nie zrobi kariery dłużej niż przez jeden sezon. Według mnie nie ma nim nic zachwycającego, głos ma dobry, ale nie jakiś 'och ach' a cała jego osobowość (tzn ta którą ukazał w TV, bo całej nie znam:P) i manieryczność mnie doprowadzała wręcz do szału.

I nie zgadzam się z tym, że wiek Gienka przeszkodzi mu w jakiś sposób w zrobieniu kariery..wręcz przeciwnie, myślę, że zajdzie dalej niż Michał..a co będzie to czas pokaże.
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 08 Cze, 2011   

Nie powiedziałam, że Gienek zaszkodzi Michałowi.
Oni są z 2 zupełnie różnych bajek, na pewno nie będą sobie wchodzić w drogę.

A mnie się ten chłopak naprawdę podoba, bardzo chętnie bym się z nim napiła ;D
Co do "ach i och" odnośnie jego wokalu - jest to to kwestia gustu czy się komuś podoba czy nie. Mnie się szalenie podoba co on robi z tym głosem. Jest świetny (100 razy lepszy - nie wiem czy od Ciebie, ale ode mnie na pewno), a jakieś pojęcie chyba o muzyce mam :P
Jeszcze nam pokaże :) Mam nadzieję, że tej szansy nie spierdzieli.

P.S. Dopiero po chwili załapałam o co chodziło z tym Gienkiem i jego wiekiem. Już ok ;D
  
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 08 Cze, 2011   

...to i ja dodam jedno..głos ma słaby..bez wyrazu...i mówię to poważnie...ma osobowość-ale to za mało...pewnie będzie w mediach...jak długo...aż się znudzi, może jak zmieni wygląd i nie zostanie zrozumiany... i jak pojawi się ktoś inny...szkoda mi Ady...Ona ma głos...choć a ni Jej , a ni Jego płyty nie kupię...a i Gieneka..pewnie też nie kupię...choć Jego głos też mi się podobał...
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 08 Cze, 2011   

Udun, a masz jakieś pojęcie o emisji głosu? O wokalizach? O rejestrach głosowych i o skalach? Bo ja muzyką interesuję się od bardzo dawna i wiem, że głos ma nieprzeciętny i na pewno nie jest bez wyrazu.
Właśnie Ada ma wg mnie mniejsze możliwości wokalne, no ale jak tak sądzisz to spoko - masz do tego prawo ;)
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 35
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 08 Cze, 2011   

Alien napisał/a:
Nie powiedziałam, że Gienek zaszkodzi Michałowi


Ja też nie, napisałam, że wiek Gienka nie zaszkodzi jemu samemu ;-)

Alien napisał/a:
Jest świetny (100 razy lepszy - nie wiem czy od Ciebie, ale ode mnie na pewno)


Z bólem przyznaję, że tak :p

Tak naprawdę to jedyne co mnie irytytuje w Michale to jego osobowość..i to na tyle, że chyba bym nie wytrzymała całego jego koncertu..chyba, żeby śpiewał a nie gadał ;-)
  
 
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 08 Cze, 2011   

..ja tylko jestem konsumentem muzyki...i On jak dla mnie nie ma głosu...to co zrobił np z Californikation- to masakra...ale podkreślam...nie mam wykształcenia muzycznego..ale Jego głos jest bez wyrazu dla mnie...
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 08 Cze, 2011   

vin napisał/a:
Alien napisał/a:
Jest świetny (100 razy lepszy - nie wiem czy od Ciebie, ale ode mnie na pewno)


Z bólem przyznaję, że tak :p


Z bólem przyznajesz, że jest lepszy ode mnie czy od Ciebie? ;)
Może kiedyś pójdziemy na jakiś jego koncert, posłuchamy jak śpiewa, a potem ja się pójdę z nim napić :P
Ale on musi być śmieszny po flaszce... :-P

[ Dodano: Sro 08 Cze, 2011 ]
Udun napisał/a:
to co zrobił np z Californikation-to masakra..


Tu się z Tobą zgodzę, to był najgorszy jego występ - i ten wiatrak rozdmuchujący włosy... :roll:
Ale reszta - bez zarzutu ;)
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Czw 09 Cze, 2011   

Aż sobie włączyłem na jutubie Californication w jego wykonaniu. Nadaje się do tematu "tak, żenujące, że aż śmieszne" albo nawet nie ;-)
Alien napisał/a:
Może kiedyś pójdziemy na jakiś jego koncert, posłuchamy jak śpiewa, a potem ja się pójdę z nim napić :P
Ale on musi być śmieszny po flaszce...

Powodzenia! Zobaczymy ile prawdy jest w powiedzeniu "Nawalony jak szpak" :mrgreen:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania