Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Michał Szpak (X Factor)
Autor Wiadomość
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

1) Ciężka praca - fakt, górnik to ciężko robi, ale biorąc pod uwagę dzisiejsze możliwości to albo się taką robotę lubi albo nie, ale popatrzcie na to. Co do pielęgniarzy to może w Polsce mają ciężkie życie bo tam generalnie każdy uczciwie pracujący człowiek który się nie wbił w jakieś struktury i nie ma znajomości, albo nie zrobił kariery naukowej jest udupiony - ale praca artysty to praca w której brak życia socjalnego, myślicie, że on może sobie pojechać na woodstock ? :lol: No i nikt nie weźmie na scenę i w trasy artysty, żadna porządna firma nie zatrudni muzyka o którym wiadomo, że skacowany i po końskiej ilości alkoholu i narkotyków gra koncerty, jest kontrakt i robi się kasę i tyle, może gwiazdki typu Doda czy jakieś zagraniczne Lidsaye Lohany mają łatwą robotę i dostają hajs za nic.
2) Nie chodzi o wasz brak sympatii do jakiegoś gościa a "tolerancja" dla homosiów ? Co w tym złego ? Taki człowiek jak i Ty, je, sra, pierdzi, poci się, chce być szanowany, mieć dobrą pracę, żyć spokojnie - Ja wiem, że katolicka tradycja się temu sprzeciwia, ale nie zapominajmy, że jesteśmy też ukształtowani przez liberalne wpływy starożytnych, w końcu nie po to był okres w historii w którym odkryliśmy na nowo ich ideały, żeby teraz się od nich na nowo odcinać i pogrążać w ciemnocie. Ja nikomu nie każę tego personalnie lubić ani uznawać za normę - bo normą nie jest, ale to, że coś jest nienormalne, nie czyni tego od razu nagannym(w drugą stronę też to idzie swoją drogą). Bo teraz to widzę postawę w rodzaju: "nie pasujesz do stada to wypie*dalaj ze wspólnoty!".
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

Simon napisał/a:

2) Nie chodzi o wasz brak sympatii do jakiegoś gościa a "tolerancja" dla homosiów ? Co w tym złego ? Taki człowiek jak i Ty, je, sra, pierdzi, poci się, chce być szanowany, mieć dobrą pracę, żyć spokojnie - Ja wiem, że katolicka tradycja się temu sprzeciwia, ale nie zapominajmy, że jesteśmy też ukształtowani przez liberalne wpływy starożytnych, w końcu nie po to był okres w historii w którym odkryliśmy na nowo ich ideały, żeby teraz się od nich na nowo odcinać i pogrążać w ciemnocie. Ja nikomu nie każę tego personalnie lubić ani uznawać za normę - bo normą nie jest, ale to, że coś jest nienormalne, nie czyni tego od razu nagannym(w drugą stronę też to idzie swoją drogą). Bo teraz to widzę postawę w rodzaju: "nie pasujesz do stada to wypie*dalaj ze wspólnoty!".


Podpisuję się pod tym obiema dłońmi, nogami, ustami i nawet uchem.

Simon napisał/a:
1) Ciężka praca - fakt, górnik to ciężko robi, ale biorąc pod uwagę dzisiejsze możliwości to albo się taką robotę lubi albo nie, ale popatrzcie na to. Co do pielęgniarzy to może w Polsce mają ciężkie życie bo tam generalnie każdy uczciwie pracujący człowiek który się nie wbił w jakieś struktury i nie ma znajomości, albo nie zrobił kariery naukowej jest udupiony - ale praca artysty to praca w której brak życia socjalnego, myślicie, że on może sobie pojechać na woodstock ? :lol: No i nikt nie weźmie na scenę i w trasy artysty, żadna porządna firma nie zatrudni muzyka o którym wiadomo, że skacowany i po końskiej ilości alkoholu i narkotyków gra koncerty, jest kontrakt i robi się kasę i tyle, może gwiazdki typu Doda czy jakieś zagraniczne Lidsaye Lohany mają łatwą robotę i dostają hajs za nic.


Ja bym pojechał na Woodstock a i on może, wszystko się da zorganizować gdyby ktoś chciał x]
Poza tym.. Musi być wiadomo? Musi być oficjalnie? Ze wszystkiego można się wytłumaczyć, nawet z orgiastycznej hałaśliwej imprezy, kaca, dużych oczu itd itp, poza tym TO JEST POLSKA, tutaj wszystko jest możliwe nawet w "porządnej" firmie. A Szpak i Doda się różnią wielę, na Tą i na tego jest ciśnienie i popyt więc kasa będzie za nic.
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

To się dyskusja nawiązała :)
Szkoda tylko, że niektórzy maja problem z rozumieniem tekstu. Oczywiście, że macie prawo kogoś nie lubić. Szkoda tylko, część z Was ocenia go po tym, jak wygląda, a nie jak śpiewa. Ktoś powiedział, że chłopak nie ma głosu. Absolutnie nie! Ma kawał mocnego, dobrego głosu, ma niesamowita skalę, potrafi świetnie śpiewać w dolnych i górnych rejestrach, ma piękną wibrację. Nie ma klimatu? To kwestia gustu. A jak ktoś twierdzi, że tak nie jest to albo się nie zna albo po prostu jest złośliwy i próbuje go oceniać sugerując się wyglądem. NIKT WAM NIE KAŻE GO LUBIĆ, ale nie bądźcie z zasady złośliwi ;)
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

Alien napisał/a:
Ma kawał mocnego, dobrego głosu, ma niesamowita skalę, potrafi świetnie śpiewać w dolnych i górnych rejestrach, ma piękną wibrację

A siusiak mnie to obchodzi. Może mieć mocny głos, skalę wyjebaną w kosmos, może cudownie śpiewać w rejestrach dolnych, górnych, średnich i pomiędzy, może mieć nawet boską wibrację. Ale mi się to NIE podoba, nie trafia do mnie, nie trafia w mój gust i mam w dupie jego możliwości i talenty wokalne, bo, jeszcze raz powtarzam, MI SIĘ TO NIE PODOBA.
Jego wygląd i zachowanie zdecydowanie nie pomogą mi się do niego przekonać.
Nie jestem złośliwy z zasady.
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

Alien napisał/a:
To się dyskusja nawiązała :)
Szkoda tylko, że niektórzy maja problem z rozumieniem tekstu.


Jeżeli chodzi o mnie to jak już wytłumaczyłem nie wyrażałem się dość precyzyjnie i raczej po mojej stronie leży wina iż ktoś nie zrozumiał, jednak nie byłem nie rozumiejącym ;)
Co do przedmówcy to chyba pierwszy raz widzę normalne 'po prostu do mnie nie przemawia nie lubię go' bez żadnych innych niepotrzebnych docinek i bez czegokolwiek to czego mogę się doczepić.
 
 
 
Jorguś  
Lubi pieprzyć
Jorgus89


Wiek: 34
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 358
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

hmm... Jeden Gosciu a takie zamieszanie;) Teraz jak jestes cichy i spokojny to nikt Cie nie zauwaza wiec trzeba z siebie robic idiote i nagle bum jebudup i kasiura leci;) Oto (MOIM ZDANIEM!!) cala filozofia Pana Michala Szpaka;) Jestes przecietny odpadasz jestes zjawiskowy jestes w finale jakiegos programu ktory nie jest tak naprawde po to zeby wylonic SUPER talen sceny muzycznej ale po to zeby ludzie ktorzy maja za duzo pieniedzy na koncie wyslali smsa i TVN zarobi;) A co do glosu owego pana Mi sie nie podoba. A co do jego wizerunku to przemilcze bo juz raz zaczelem rozmowe z jedna Pania na tym forum co prosila zeby pomoc pewnym gejom czy tez lesbijkom przeleciec sie samolotem i zle sie to skonczylo. To moje zdanie i prosze je uszanowac;) Dziekuje;)
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

Nie zgadzam się co do faktu iż robi z siebie idiotę dla hajsu... On już dawno taki był, tutaj ktoś kazał mi się zapoznać z tematem, byłem zapoznany dlatego przekazuję słowa poprzednikowi gdyż dużo bardziej się mu przydadzą... Poza tym uważasz iż można by aż tak świetnie grać? Trzeba by być mną albo kimś inteligentnym... A to ciężkie przyznać muszę...
No i oczywiście nie zgadzam się co do gejów czy tam lesbijek i samolotu bo jak przypuszczam nawet w ciemno mogę się nie zgodzić :P
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

Na mnie zrobił takie same wrażenie, jak ten wokalista z tokio hotel. Czyli żadne. Chociaż, może trochę lepiej śpiewa.
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

kijana napisał/a:
Na mnie zrobił takie same wrażenie, jak ten wokalista z tokio hotel. Czyli żadne. Chociaż, może trochę lepiej śpiewa.


Wokalista z Tokio Hotel jest nawet dobry ;P Ale wrażenia żaden z nich nie robi to prawda... Chociaż przy tym pierwszym kawałku Niemena... Cudownie mu wyszło, a później to... No cóż, ale to repertuar nie dla mnie więc nie powinienem oceniać...
 
 
 
żaba  
Rozkręca sie
łajza

Wiek: 31
Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 100
Skąd: ze wsi
Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

Alien napisał/a:
Szkoda tylko, część z Was ocenia go po tym, jak wygląda, a nie jak śpiewa.


Tyle że on sam o to zadbał. Osoba myśląca, która robi wielkie halo ze swojego wizerunku chyba ma świadomość, że głównie na podstawie niego będzie oceniana. Człowiek rejestruje świat za pomocą wielu zmysłów i jeśli jest bombardowany z każdej strony bodźcami nie jest w stanie wyselekcjonować tego, co chce odbierać. Na przykładzie Michała Szpaka polega to na tym, że skoro się go jednocześnie widzi i słyszy to wrażenie silniejsze tłumi wrażenie słabsze. W tym wypadku strona wizualna stanowczo zakłóca odbiór jego głosu. I to już jest porażka sama w sobie.

Kwestia homoseksualistów, która wypłynęła w tej rozmowie jest kwestią zasługującą na osobny temat. Tutaj piszę o konkretnej osobie i nie chcę generalizować, dlatego nie napiszę nic o jego orientacji i moich odczuciach z tym związanych :lol:


Chciałam jeszcze napisać, że w moim słowniku występuje wyraźne rozgraniczenie między "człowiekiem showbiznesu" a "artystą" i nie mają one żadnego wspólnego punktu. Dla mnie są to dwa zupełnie skrajne określenia. Michał Szpak poprzez swój wizerunek i zachowanie jasno określił swój kierunek ku showbiznesowi, więc ocena jego pod względem artystycznym nie ma sensu. On nie wybrał drogi artysty, tylko drogę widowiska, szumu wokół swojej osoby i szokowania którym stara się maskować własną bezwartościowość.
 
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

...nooo i trafiła w sedno...a dla mnie to On ,poważnie-Alien, nie ma głosu-ale może się nie znam...zobaczymy jak nagra coś swojego- jeśli nagra...bo jak napisała Żaba- jeśli pójdzie w showbiznes-a na to się zanosi- to nic już nie nagra...
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

Kolejny raz widzę iż ludzie są nieobeznani z tematem... Michał jest liderem swojego zespołu Rockowego a xfactor było dla niego po prostu rozwinięciem siebie, przeżyciem czegoś... Czemu wy jesteście tacy płytcy w ocenie? To Gienek też nie jest artystą gdyż tam polazł? No okej nie jest, jedynie wykonawcą bo o ile wiem nic nie wnosi prócz śpiewu i gry ale gdyby był? Także zostałby określony mianem człowieka show biznesu a nie artysty bo chciał przeżyć coś innego? To jest płytkie rozgraniczanie... Nie każdy kto pójdzie do telewizji musi już odstąpić od tabliczki "Artysta"
Co do odbierania wszystkimi zmysłami... No skoro przez to jak ktoś wygląda odbiera się to jak śpiewa to jest się prymitywnym. To że człowiek jest stworzony do poligami czy ma wpojoną agresję też świadczy o tym iż musi tak czynić? oO

http://www.myspace.com/whiplashardrock <-- Tak żeby nie było... Kiedyś Korwin rzekł iż gdy się ma jakieś argumenty to się je podaję a że się z nim zgadzam więc proszę.
Akurat to co Tworzą nie jest zbytnio stworzone dla mnie jednak udowadnia iż nie jest to osoba która po prostu polazła do xfactora i struga kretyna... A czego dowodzi? Iż to nie Ja a większość krytykujących jest nieobeznana z tematem i za przeproszeniem pierdoli a gówno wie.

Btw: Tak mi się teraz przypomniało... Alien... Nie napijesz się z nim NIGDY, to abstynent ;P
 
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

...z chęcią przesłucham później..ale zaskoczyłaś mnie całkowicie..popiół na głowę...ale czy nie pójdzie w showbiznes to się okaże...
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

Udun napisał/a:
...z chęcią przesłucham później..ale zaskoczyłaś mnie całkowicie..popiół na głowę...ale czy nie pójdzie w showbiznes to się okaże...


Akurat polecam "Jeden cień w dolinie mgieł" - ten ich "wideoklip" z garażu czy cóż to tam jest. Reszta jest raczej hmm mało zachwycająca.
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

Simon napisał/a:
myślicie, że on może sobie pojechać na woodstock ?


Taki Popcorn sobie łazi po wiosce piwnej i właściwie mało kto go rozpoznaję :P
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Wto 14 Cze, 2011   

tez kiedyś trzech acidów spotkałam,jak się zabawiali przy toitoiach,ale Szpaka nie chcę tam zobaczyć.On jest złem. :-P Ale każdy artysta ma jakiś fanów,dobrze,że jakiś ma :-P
 
 
żaba  
Rozkręca sie
łajza

Wiek: 31
Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 100
Skąd: ze wsi
Wysłany: Wto 14 Cze, 2011   

Bekier napisał/a:
To jest płytkie rozgraniczanie... Nie każdy kto pójdzie do telewizji musi już odstąpić od tabliczki "Artysta"


Tutaj wychodzi różnica w naszym pojmowaniu słowa "artysta". Prawdziwy artysta, a nie jakiś tam celebryta. I dla mnie każdy kto idzie do jakiegoś programu tego typu przestaje być prawdziwym artystą.


Bekier napisał/a:
No skoro przez to jak ktoś wygląda odbiera się to jak śpiewa to jest się prymitywnym.


Skoro przez to jak ktoś wygląda odbiera się to jak śpiewa to jest się normalnym. Człowiek jest człowiekiem i nie wyłączy sobie wzroku i uczuć jaki ten widok w nas budzi.


Bekier napisał/a:
To że człowiek jest stworzony do poligami czy ma wpojoną agresję też świadczy o tym iż musi tak czynić? oO


Oczywiście, że nie, ale jeśli chodzi o odbieranie bodźców jest trochę inaczej. Zazwyczaj działa to nieświadomie - stąd wszystkie zasady marketingu, tworzenia reklam. Zazwyczaj, bo jest oczywiście możliwe niedopuszczenie do siebie jakiegoś bodźca, ale dzieje się tak tylko w sytuacjach ekstremalnych - na przykład nieodczuwanie bólu podczas ratowania bliskiej sobie osoby; lub w sytuacjach zaślepienia przez fanatyzm.

Rzeczywiście, przyznaję się bez bicia :lol: że nie słyszałam o jego zespole pisząc wcześniejsze posty. Ale zmienia to tylko tyle, że po przesłuchani kilku ich piosenek już wiem, a nie tylko domyślam się, że ten chłopak nic poza zdumiewającym wyglądem sobą nie prezentuje.

Dodatkowo znalazłam taki wywiad z nim: http://www.jaslonet.pl/ku...actor,4479.html

Szczególnie podobają mi się wypowiedzi na temat przygotowań do występu. Na dodatek ten chłopak nie potrafi mówić po polsku.

Ale ta rozmowa i tak nie ma sensu, tak myślę :lol:
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Wto 14 Cze, 2011   

Po co w ogóle tak dyskutujecie na jego temat skoro i tak wszyscy o nim zapomną podczas następnej edycji tego wątpliwie potrzebnego i wartościowego programu.
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 14 Cze, 2011   

Dlaczego zamiast normalnej dyskusji próbujecie przekonać innych, że to Wy macie rację? Nie lubisz kogoś? Ok, masz do tego prawo. Ale na cholerę oczerniać i wyzywać?

Bekier napisał/a:
Czemu wy jesteście tacy płytcy w ocenie?
(...) Większość krytykujących jest nieobeznana z tematem i za przeproszeniem pie*doli a gówno wie.

Dokładnie.

Żaba - mam nadzieję że w życiu codziennym nie oceniasz ludzi / znajomych po wyglądzie, choć pewnie tak jest, bo przecież sobie uczuć i wzroku nie wyłączysz...
Założyłam ten temat, bo myślałam, że będzie to ciekawa wymiana zdań, a większość z Was to tylko teksty typu "dziwak, gej" itd.
Jak dla mnie gość jest artystą i życzę mu jak najlepiej.
I bardzo chciałabym go spotkać na Woodstocku!!

P.S. Fester, spokojnie - ja nie zapomnę. Drugiego takiego wokalu w Polsce nie ma!
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 14 Cze, 2011   

FeSTeR napisał/a:
Po co w ogóle tak dyskutujecie na jego temat skoro i tak wszyscy o nim zapomną podczas następnej edycji tego wątpliwie potrzebnego i wartościowego programu.


Obawiam się,że TVN mniej lub gorzej zadba o to,by o nim nie zapomniano.Wiesz jak to jest ze złotymi kurami...?Eee,srebrnymi?Mniejsza o barwy.
A na poważniej-obstawiam,że koleś skończy jak popkulturowa maskotka (ależ Pudelki i spółka budą mieć używanie!),którą się zaprasza do studia (lub na scenę) w nadziei,że powie cosik dosadnego,komuś podniesie ciśnienie,zrobi "szoł",itd. A ile w tym znajdzie się miejsca na jego twórczość? Ot,pytanie.
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Wto 14 Cze, 2011   

żaba napisał/a:


Tutaj wychodzi różnica w naszym pojmowaniu słowa "artysta". Prawdziwy artysta, a nie jakiś tam celebryta. I dla mnie każdy kto idzie do jakiegoś programu tego typu przestaje być prawdziwym artystą.



Przestaje być? Bo chce przeżyć coś nowego, poznać jak to jest, przyglądnąć się z bliska? I już przestaje? To może jak wypnie dupę też przestanie być? Artysta, artystą pozostanie jeśli tworzy sztukę a co robi w czasie wolnym to akurat chyba mało ważne oO

żaba napisał/a:

Skoro przez to jak ktoś wygląda odbiera się to jak śpiewa to jest się normalnym. Człowiek jest człowiekiem i nie wyłączy sobie wzroku i uczuć jaki ten widok w nas budzi.


Odpowiem cytatem innej użytkowniczki :P

Alien napisał/a:
Żaba - mam nadzieję że w życiu codziennym nie oceniasz ludzi / znajomych po wyglądzie, choć pewnie tak jest, bo przecież sobie uczuć i wzroku nie wyłączysz...

<podpisuje się nogami, rękami, ustami, nosem, uszami, tyłkiem i kręgosłupem>
"I nie ważne są podziały, między podziałami. Wszyscy tak naprawdę jesteśmy tacy sami"


żaba napisał/a:
Oczywiście, że nie, ale jeśli chodzi o odbieranie bodźców jest trochę inaczej. Zazwyczaj działa to nieświadomie - stąd wszystkie zasady marketingu, tworzenia reklam. Zazwyczaj, bo jest oczywiście możliwe niedopuszczenie do siebie jakiegoś bodźca, ale dzieje się tak tylko w sytuacjach ekstremalnych - na przykład nieodczuwanie bólu podczas ratowania bliskiej sobie osoby; lub w sytuacjach zaślepienia przez fanatyzm.


Skoro Ty tak masz tylko w sytuacjach ekstremalnych bo Ja bym się Ciebie bał oO
Nie, nic nie jest inaczej, uwierz mi.

żaba napisał/a:
Rzeczywiście, przyznaję się bez bicia :lol: że nie słyszałam o jego zespole pisząc wcześniejsze posty. Ale zmienia to tylko tyle, że po przesłuchani kilku ich piosenek już wiem, a nie tylko domyślam się, że ten chłopak nic poza zdumiewającym wyglądem sobą nie prezentuje.


Oj tam, oj tam. Po prostu ma własny pogląd na to co robi, tworzy "my own shit" i może to się podobać może nie, tak czy tak dla mnie przekaz ma pozytywny a tego Cienia w Dolinie mgieł to wczoraj długo słuchałem ;P Po prostu może się podobać może się nie podobać.
Wiesz... To tak samo (ekhm żeby nie było iż porównuje Szpaka do Nergala) jakbym powiedział iż np Nergal gówno sobą reprezentuje prócz wyglądem. Zdania bywają podzielone, do jednego to trafia do drugiego nie. Każdy z nas jara się czymś innym, żyjecie tyle lat na tym świecie a nadal tego nie pojmujecie?

żaba napisał/a:
Dodatkowo znalazłam taki wywiad z nim: http://www.jaslonet.pl/k/...actor,4479.html

Szczególnie podobają mi się wypowiedzi na temat przygotowań do występu. Na dodatek ten chłopak nie potrafi mówić po polsku.


A po jakiemu mówi? Po Japońsku? Czepiasz się jakiś fanatycznie chorych szczegółów ortografii czy składni o ile się domyślam jednak Ja sam się niczego nie doszukałem więc także nie potrafię mówić po Polsku. Ale gardzę tym krajem więc mi to nie przeszkadza ;P
A co do wypowiedzi na temat przygotowań to co? Zrobił dokładnie to co ja bym zrobił ma ogromnego plusa u mnie za to. Jak słyszę te sztuczne jak dildo wypowiedzi "ojeju jak ja się denerwuje jako to trema no bo to pielwshy raz i wgl ziomek bez kitu ;(" to rzygam tymi ludźmi ;) Powiedział chłopak szczerze co myślał i bardzo dobrze zrobił ! Przygotowywał się do tego co dla niego ważne, no i ? Czepiasz się aż jad płynię z Tych kłów, Żmijko :P Pardon, Żabko :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group