Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Michał Szpak (X Factor)
Autor Wiadomość
żaba  
Rozkręca sie
łajza

Wiek: 31
Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 100
Skąd: ze wsi
Wysłany: Sob 11 Cze, 2011   

Niech chłopak zaprezentuje coś swojego, to wtedy można pogadać. Bo śpiewać cudze piosenki (lepiej lub gorzej) może każdy, ale żeby zaśpiewać coś swojego, trzeba coś sobą prezentować. Oczywiście te "cosie" są różne - lepsze, gorsze, ambitniejsze, denne, klimatyczne, nieklimatyzowane - ale są "cosiami". Niech Michał Szpak pokaże swojego "cosia" (nie widzę tutaj podtekstu :lol: ) to wtedy będę mogła ocenić czy mi się podoba czy nie.

Jego wizerunek gówno mnie obchodzi. Z reguły wolę słuchać niż oglądać - a on śpiewając powinien woleć być słuchanym niż oglądanym.
 
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 12 Cze, 2011   

żaba napisał/a:


Jego wizerunek gówno mnie obchodzi. Z reguły wolę słuchać niż oglądać - a on śpiewając powinien woleć być słuchanym niż oglądanym.


...oo i tu chyba trafiłaś w sedno...mam wrażenie ,że Jemu bardziej o show chodzi niż o śpiew...
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Nie 12 Cze, 2011   

Thunderpussy napisał/a:
Alien napisał/a:
Jakbym była młodsza to bym się za niego brała

Obawiam się, że mogłoby Ci się to nie udać, ze względu na jego, jak mniemam, skrzywioną tożsamość seksualną.
Jumbo napisał/a:

To ja pie*dole taki XXI wiek....

W mojej głowie Ty i Ja przybijamy sobie właśnie piątkę ;-)


Koleś jest tak zmanierowany, przekonany o swojej "zajebistości" i tak żałosny, że... w sumie nie wiem. Jak to mówi młodzież: "żal typa".


A skąd wiesz że jest gejem? Z tego co widać i wiadomo jest jedynie metroseksualny więc tego typu teksty są żałosne i tylko Ci uwłaczają.
Pier.. licie taki wiek 21, tak? No proszę kolejny stereotypowi Polacy. Ludzie jak Ja nienawidzę gdy ktoś się komuś wp..a w życie. To jego wygląd, jego sprawa, dopóki nie wkracza bezpośrednio na teren waszej wolności nie macie prawa go poniżać ani czegokolwiek zabranić/pier...lić, jedynie wyrazić swoją opinię...
Zmanierowany i przekonany o swojej zajeb...ci ? A skąd to wiesz? UMIESZ CZYTAĆ W MYŚLACH?! Stary zapłacę Ci jak poczytasz w niektórych. A może po prostu nie bierzesz pod uwagę tego iż człowiek to inny niż Ty, inaczej wyraża swoje emocje... I po prostu ubzdurałeś sobie taką głupotę x]
Osobiście uważam jego głos za dobry a taniec czy wygibasy jakie wyprawia to tylko jego sprawa, on to śpiewa więc on ma się wczuć. Nie po to byście się wgapiali tylko po to by popłynął swoim mózgiem z kawałkiem który wykonuję... A jak wiadomo te kawałki nie są jego więc interpretuje to wszystko tak jak ma ochotę.
Wiecie co widzę jak czytam "P... taki wiek 21" itd? Faszyzm i Rasizm a raczej coś bardzo bliskiego x] Za daleko od tych pojęć odbiegać nie będziecie póki ludzie nie będą równi bez względu na to jak wyglądają i się zachowują.
Znałem kiedyś za czasów mojej nauki w szkole osobę bardzo podobną do Szpaka. Również taki "krejzol" z tym iż nie stroił się jak szpak a inteligencją odbiegał od niego w dół. I co? I szanuję go bardziej od wielu z was, dlategoż iż człowiek ten miał w sobie tyle agresji i nietolerancji co nic. Był tak zaje... pozytywny i sympatycznie nastawiony do każdego że sam się uśmiech na usta sunął. Tego powinniście mu zazdrościć bo tego wam brakuje, i to wiele. A gdyby nie brakowało ten świat byłby o wiele piękniejszym miejscem... Wybaczcie chaotyczny język i zapewne masę błędów lecz zmęczony jestem, skacowany i krew mnie zalewa jak czytam takie przepełnione nietolerancją wypociny. Amen
Btw: podajcie sobie rękę z Natankiem bo chyba też wiecie że coś się dzieje oO
 
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Nie 12 Cze, 2011   

Bekier napisał/a:

Z tego co widać i wiadomo jest jedynie metroseksualny więc tego typu teksty są żałosne i tylko Ci uwłaczają.

O kurwa, ale mi to uwłacza, rzeczywiście. Aż boli!
Bekier napisał/a:
. Ludzie jak Ja nienawidzę gdy ktoś się komuś wp..a w życie

A ktoś z nas mu się wpierdala? Dzwonię do niego, wysiaduję pod domem, piszę obraźliwe artykuły do gazety?
Bekier napisał/a:
nie macie prawa go poniżać ani czegokolwiek zabranić/pier...lić, jedynie wyrazić swoją opinię...

O mój prawodawco, przeczytaj swoje zdanie kilka razy i zorientuj się, jakie jest głupie.
Bekier napisał/a:
Zmanierowany i przekonany o swojej zajeb...ci ? A skąd to wiesz? UMIESZ CZYTAĆ W MYŚLACH?!

O koleś, to od dziś, aby ocenić postawę i zachowanie drugiej osoby, trzeba umieć czytać w myślach? Poszperaj sobie trochę w Internecie a potem wróć bogatszy o nową wiedzę i skończ pieprzyć.
Bekier napisał/a:
I szanuję go bardziej od wielu z was,

Ojej, znów będę musiał wydać kasę na psychologa :( :roll:
Cytat:
Btw: podajcie sobie rękę z Natankiem bo chyba też wiecie że coś się dzieje oO

nie wiem nawet jak to skomentować. Żal?
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 12 Cze, 2011   

....może za bardzo skacowany był i go za bardzo krew zlała...może jak wytrzeźwieje i przeczyta raz jeszcze to przemyśli to co napisał...
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Nie 12 Cze, 2011   

Thunderpussy napisał/a:
Bekier napisał/a:

Z tego co widać i wiadomo jest jedynie metroseksualny więc tego typu teksty są żałosne i tylko Ci uwłaczają.

O kurwa, ale mi to uwłacza, rzeczywiście. Aż boli!
Bekier napisał/a:
. Ludzie jak Ja nienawidzę gdy ktoś się komuś wp..a w życie

A ktoś z nas mu się wpierdala? Dzwonię do niego, wysiaduję pod domem, piszę obraźliwe artykuły do gazety?
Bekier napisał/a:
nie macie prawa go poniżać ani czegokolwiek zabranić/pier...lić, jedynie wyrazić swoją opinię...

O mój prawodawco, przeczytaj swoje zdanie kilka razy i zorientuj się, jakie jest głupie.
Bekier napisał/a:
Zmanierowany i przekonany o swojej zajeb...ci ? A skąd to wiesz? UMIESZ CZYTAĆ W MYŚLACH?!

O koleś, to od dziś, aby ocenić postawę i zachowanie drugiej osoby, trzeba umieć czytać w myślach? Poszperaj sobie trochę w Internecie a potem wróć bogatszy o nową wiedzę i skończ pieprzyć.
Bekier napisał/a:
I szanuję go bardziej od wielu z was,

Ojej, znów będę musiał wydać kasę na psychologa :( :roll:
Cytat:
Btw: podajcie sobie rękę z Natankiem bo chyba też wiecie że coś się dzieje oO

nie wiem nawet jak to skomentować. Żal?


1. "Żal?"
2. Fakt może i przesadziłem jednak chodziło mi o to że po prostu nie pasuje Ci, tak jak i innym to co typ robi. Jakby to była wasza sprawa... Okej Może naprawdę jestem przewrażliwiony i masz na niego wyjebane aczkolwiek po prostu mówisz co myślisz ale naczytałem się słów ludzi którzy najchętniej by go zajebali więc zrozum
3. Fakt, to samo co wyżej, jeżeli w myślach nie wolałbyś świata bez takich ludzi (lekko mówiąc) to owo zdanie jest głupie.
4. "Koleś" skoro oceniłeś jego zachowanie i postawę na podstawie tych krótkich wypowiedzi to żeś jest pacan za przeproszeniem bo się nie da :P "Nie oceniaj książki po okładce" - po pierwszej stronie też nie oO
5. Taka prawda, Twoje sarkazmy pokazują jak wszystko masz w dupie, no i dziękuję iż tak cenisz mój szacunek ! Ale mówiąc poważnie taka prawda, typ nikomu nie ubliża bynajmniej, szanuje wszystko takim jakim jest
6. A tutaj miałem na myśli akurat "taki 21 wiek to ja p..." bo to brzmi tak samo jak kazanie Natanka ;p

Udun napisał/a:
....może za bardzo skacowany był i go za bardzo krew zlała...może jak wytrzeźwieje i przeczyta raz jeszcze to przemyśli to co napisał...


Przemyślałem, fakt przesadzam i sam oceniam zbyt prędkawo x] A od was jad bije na kilometr, uh ;s, więcej lajtu kur..a oO
 
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 12 Cze, 2011   

...nieee..ja pisałem- że głosu nie ma, ale ma osobowość, która mi nie pasuje-ale mam to w nosie...i tyle...poczytaj...
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Nie 12 Cze, 2011   

Udun napisał/a:
...nieee..ja pisałem- że głosu nie ma, ale ma osobowość, która mi nie pasuje-ale mam to w nosie...i tyle...poczytaj...


Mówiłem o ogóle ludzi i o grzmiącej pipie np , nie pamiętam o czym pisałeś akurat Ty, nie zapadasz w pamięci wybacz OO
 
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 12 Cze, 2011   

...i tu jest problem- piszesz- ogólnie- a są różne głosy...nie uraziłeś mnie- ale to świadczy, że nie czytasz dokładnie co i kto pisze...
 
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Nie 12 Cze, 2011   

Bekier napisał/a:
"Koleś" skoro oceniłeś jego zachowanie i postawę na podstawie tych krótkich wypowiedzi to żeś jest pacan za przeproszeniem bo się nie da :P "Nie oceniaj książki po okładce" - po pierwszej stronie też nie oO

GRUBO się mylisz. Mówię: poczytaj, zorientuj się w temacie a zrozumiesz.
Cytat:
A od was jad bije na kilometr,

Jesteś zajebiście mocno przewrażliwiony.

Generalnie wygląda to tak, jakbyś czytał po kilka słów/zdań z każdej wypowiedzi i bez zastanowienia i zgłębienia tematu się bulwersował
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Nie 12 Cze, 2011   

Thunderpussy napisał/a:
Bekier napisał/a:
"Koleś" skoro oceniłeś jego zachowanie i postawę na podstawie tych krótkich wypowiedzi to żeś jest pacan za przeproszeniem bo się nie da :P "Nie oceniaj książki po okładce" - po pierwszej stronie też nie oO

GRUBO się mylisz. Mówię: poczytaj, zorientuj się w temacie a zrozumiesz.
Cytat:
A od was jad bije na kilometr,

Jesteś zajebiście mocno przewrażliwiony.

Generalnie wygląda to tak, jakbyś czytał po kilka słów/zdań z każdej wypowiedzi i bez zastanowienia i zgłębienia tematu się bulwersował


Ale ja jestem zorientowany w temacie, i nadal nie rozumiem, dlatego twierdzę iż chyba nie tylko ja tutaj jestem przewrażliwiony. Fakt przesadziłem może z tym jadem... Bah pieprzyć to ;P

Udun napisał/a:
...i tu jest problem- piszesz- ogólnie- a są różne głosy...nie uraziłeś mnie- ale to świadczy, że nie czytasz dokładnie co i kto pisze...


Ech... Mówię "ogólnie" o ludziach mających pogląd taki o jakim wspomniałem. Faktycznie pomyliłem Cię z innym użytkownikiem forum, wybacz.
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 12 Cze, 2011   

Thunderpussy napisał/a:

Jumbo napisał/a:

To ja pie*dole taki XXI wiek....

W mojej głowie Ty i Ja przybijamy sobie właśnie piątkę ;-)

W mojej głowie to powinniście obydwoje skoczyć nadzy na bungee na woodstocku zaraz po przekłuciu penisa i zawieszeniu na nim porcelanowego słonia, swoją drogą przeloty do krajów arabskich nie są takie drogie, tam konserwatywne społeczeństwo jest, śmierć za homoseksualizm, śmierć za zdradę, śmierć za wszystko! Społeczeństwo idealne! :lol:

Alien napisał/a:
Thunderpussy, lasek pewnie miał (a na pewno będzie miał) więcej niż Ty :P

A to ciężko o to ? Poza tym pełno lasek które się będą kręciły koło niego ze względu na medialnie rozdmuchaną popularność to raczej kiepska liga. Łatwy seks ale satysfakcji niewiele :-P Nie mówiąc o tym, że artysta wraca ze sceny do domu, gdzie na scenie ma pod sobą tysiące ludzie którzy się bawią, wiwatują, klaszczą, zachwycają a po koncercie wraca do pustego hotelowego pokoju(najczęściej). Sorry ale tak bywa, to nie lata 70,80's gdzie po koncertach gwiazdy urządzały orgiastyczne imprezy :mrgreen: Teraz gwiazda jak najszybciej idzie spać bo następnego dnia ranu zapierdala do Japonii a umowy trzeba dotrzymać bo inaczej pieniążków nie będzie :-P Ciężka robota.
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Nie 12 Cze, 2011   

Simon napisał/a:
Nie mówiąc o tym, że artysta wraca ze sceny do domu, gdzie na scenie ma pod sobą tysiące ludzie którzy się bawią, wiwatują, klaszczą, zachwycają a po koncercie wraca do pustego hotelowego pokoju(najczęściej). Sorry ale tak bywa, to nie lata 70,80's gdzie po koncertach gwiazdy urządzały orgiastyczne imprezy :mrgreen: Teraz gwiazda jak najszybciej idzie spać bo następnego dnia ranu zapierdala do Japonii a umowy trzeba dotrzymać bo inaczej pieniążków nie będzie :-P Ciężka robota.


Wybaczcie Panowie i Panie za offtop ale zawsze mnie bawiło gdy ktoś nazywał show biznes ciężką pracą... I nie widzę problemu z wyprawieniem orgiastycznej orgii a rano o 7 zapi... skacowany do na samolot do Japoni. Co za problem? Co za ciężka robota? Wyspać się w samolocie można a kaca to piwkiem. Ciężka robota to jest na taśmie jak do kibla 8h iść nie można ani szluga przypierdolić.
Ogrom bym oddał za taką "ciężką pracę" jak oni mają ;s
 
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Nie 12 Cze, 2011   

Simon napisał/a:
W mojej głowie to powinniście obydwoje skoczyć nadzy na bungee na woodstocku zaraz po przekłuciu penisa i zawieszeniu na nim porcelanowego słonia, swoją drogą przeloty do krajów arabskich nie są takie drogie, tam konserwatywne społeczeństwo jest, śmierć za homoseksualizm, śmierć za zdradę, śmierć za wszystko! Społeczeństwo idealne! :lol:

A pie*dolisz.
Nie każdy postęp jest dobry. fakt że jedną z domen XXI wieku jest zwiększenie tolerancji dla homosiów, poje*ów i innych dziwaków, wcale nie znaczy, że to jest dobre.
Bekier napisał/a:
Wybaczcie Panowie i Panie za offtop ale zawsze mnie bawiło gdy ktoś nazywał show biznes ciężką pracą... I nie widzę problemu z wyprawieniem orgiastycznej orgii a rano o 7 zapi... skacowany do na samolot do Japoni. Co za problem? Co za ciężka robota? Wyspać się w samolocie można a kaca to piwkiem. Ciężka robota to jest na taśmie jak do kibla 8h iść nie można ani szluga przypierdolić.
Ogrom bym oddał za taką "ciężką pracę" jak oni mają ;s

W 100% się zgadzam. Też dałbym wiele za tak "ciężką" robotę.
 
 
Owca Inblack  
Rozkręca sie
Faszystka językowa


Wiek: 33
Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 212
Skąd: Żary/Wrocław
Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

Bekier napisał/a:
Wybaczcie Panowie i Panie za offtop ale zawsze mnie bawiło gdy ktoś nazywał show biznes ciężką pracą... I nie widzę problemu z wyprawieniem orgiastycznej orgii a rano o 7 zapi... skacowany do na samolot do Japoni. Co za problem? Co za ciężka robota? Wyspać się w samolocie można a kaca to piwkiem. Ciężka robota to jest na taśmie jak do kibla 8h iść nie można ani szluga przypierdolić.
Ogrom bym oddał za taką "ciężką pracę" jak oni mają ;s
A ja zgadzam się z Simonem. W cholerę ciężka. Nie dość, że prowadzisz strasznie męczący tryb życia, to jeszcze walczysz z fanami, dziennikarzami i tłumem innych dziwnych ludzi.
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

Simon napisał/a:
Thunderpussy napisał/a:

Jumbo napisał/a:

To ja pie*dole taki XXI wiek....

W mojej głowie Ty i Ja przybijamy sobie właśnie piątkę ;-)

W mojej głowie to powinniście obydwoje skoczyć nadzy na bungee na woodstocku zaraz po przekłuciu penisa i zawieszeniu na nim porcelanowego słonia, swoją drogą przeloty do krajów arabskich nie są takie drogie, tam konserwatywne społeczeństwo jest, śmierć za homoseksualizm, śmierć za zdradę, śmierć za wszystko! Społeczeństwo idealne! :lol:


a tutaj jesteśmy wolni? nawet nie mogę nie lubić Michała Szpaka. Wszyscy lubią Michasia Szpaka bo to XXI i muszą go lubić... BULLSHIT. Zrozumcie, że nie każdy musi wszystko lubić.
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

Owca Inblack napisał/a:
Bekier napisał/a:
Wybaczcie Panowie i Panie za offtop ale zawsze mnie bawiło gdy ktoś nazywał show biznes ciężką pracą... I nie widzę problemu z wyprawieniem orgiastycznej orgii a rano o 7 zapi... skacowany do na samolot do Japoni. Co za problem? Co za ciężka robota? Wyspać się w samolocie można a kaca to piwkiem. Ciężka robota to jest na taśmie jak do kibla 8h iść nie można ani szluga przypierdolić.
Ogrom bym oddał za taką "ciężką pracę" jak oni mają ;s
A ja zgadzam się z Simonem. W cholerę ciężka. Nie dość, że prowadzisz strasznie męczący tryb życia, to jeszcze walczysz z fanami, dziennikarzami i tłumem innych dziwnych ludzi.


...straszne...ciekawe kto by się z kim zamienił na pracę...showman z górnikiem, pielęgniarką, kasjerką - czy odwrotnie...
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

Kolejny temat, który dowodzi, że ludzie na tym forum mają problem ze zrozumieniem, że ktoś kogoś/czegoś może nie lubić :roll:
 
 
 
żaba  
Rozkręca sie
łajza

Wiek: 31
Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 100
Skąd: ze wsi
Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

vin napisał/a:
Kolejny temat, który dowodzi, że ludzie na tym forum mają problem ze zrozumieniem, że ktoś kogoś/czegoś może nie lubić :roll:


I bardzo fajnie, że nie rozumieją, ponieważ przynajmniej jest o czym pogadać. Byle tylko znać umiar i nie walić tak bezczelnie po mordzie argumentami ad personam.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

żaba napisał/a:
Byle tylko znać umiar


o tym myślałam..
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

Owca Inblack napisał/a:
Bekier napisał/a:
Wybaczcie Panowie i Panie za offtop ale zawsze mnie bawiło gdy ktoś nazywał show biznes ciężką pracą... I nie widzę problemu z wyprawieniem orgiastycznej orgii a rano o 7 zapi... skacowany do na samolot do Japoni. Co za problem? Co za ciężka robota? Wyspać się w samolocie można a kaca to piwkiem. Ciężka robota to jest na taśmie jak do kibla 8h iść nie można ani szluga przypierdolić.
Ogrom bym oddał za taką "ciężką pracę" jak oni mają ;s
A ja zgadzam się z Simonem. W cholerę ciężka. Nie dość, że prowadzisz strasznie męczący tryb życia, to jeszcze walczysz z fanami, dziennikarzami i tłumem innych dziwnych ludzi.


Męczący tryb życia? Oh... Wy chyba nie doświadczyliście męczącego trybu życia ale okej oO. Fanami i dziennikarzami? Co to jest za walka? Ludzie, jak nie ma się dystansu do świata to niby ciężkie... Ale dla mnie to nigdy nie był problem, od nadmiaru fanów mam ochronę a jak się przysiądą w knajpie i mi postawią piwo to tym lepiej oO
A dziennikarze? Ja nigdy nie miałem nic do ukrycia i nigdy nie irytowało mnie nic co ktoś o mnie mówi. Tak ta "praca" może być ciężka ale dla jakiejś żałosnej atrapy człowieka. Naprawdę idźcie na taśme i powiedzcie że show biznes to męczący tryb życia ...

A wracając do głównego wątku... Cholera okej można kogoś nie lubić ja też wielu ludzi nie lubię. Po prostu irytuje mnie osobiście że zamiast "nie lubić" osób agresywnych i tępych którzy rozpieprzają ten "piękny" kraj to nie lubi się że tak potocznie powiem "Nieszkodliwego poje...a". Zamiast mieć go w dupie to trzeba nie lubić... Jej, ludzie naprawdę nie mają ważniejszych spraw i obiektów do swojego "nielubstwa"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group