Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
:) niech nikt nie mówi Jurkowi...
Autor Wiadomość
airsoftowo  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 16 Kwi 2012
Posty: 10
Skąd: Stróża
Wysłany: Śro 18 Kwi, 2012   

Mysi napisał/a:
czemu wszyscy maja zajawke z tym Mysim :D? ja rozumiem ze bylem pijany, ale chyba az tak duzej furory nie zrobilem :D


haha, widze, że kolega nowy na Forum i nieświadomy tak samo jak ja :D

A do tematu to powiem, że watro by również nagłośnić sprawę na FB czy gdzieś tam. (nie wiem, nie bawie sie w portale społecznościowe)
 
 
 
kachlok  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 33
Skąd: Wawa
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2012   

airsoftowo napisał/a:
Mysi napisał/a:
czemu wszyscy maja zajawke z tym Mysim :D? ja rozumiem ze bylem pijany, ale chyba az tak duzej furory nie zrobilem :D


haha, widze, że kolega nowy na Forum i nieświadomy tak samo jak ja :D

A do tematu to powiem, że watro by również nagłośnić sprawę na FB czy gdzieś tam. (nie wiem, nie bawie sie w portale społecznościowe)




Też myśle że to fejsowcy musieliby ogarnąć. ich jest cała masa - wtedy to ma sens
 
 
Marg!tta666  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 438
Skąd: Bojanowo
Wysłany: Nie 29 Kwi, 2012   

Fejsowcy już zaczęli akcje :D Wczoraj było ok 200 osób dziś jest już ponad 300 także szybko przybywa chętnych :P tutaj link http://www.facebook.com/e...f_t=plan_edited
 
 
 
CzekoLady  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 18 Lis 2011
Posty: 25
Skąd: z brzucha mamusi
Wysłany: Nie 29 Kwi, 2012   

Wszystko pięknie ładnie z fejsbukową akcją, tylko czy nie rzeczywiście lepiej w konfetti się pobawić? To, że zaznaczyli sobie w wydarzeniu "biorę udział" nie znaczy, że zaopatrzą się w te barwniki... A konfetti można nawet na Woodzie na szybko zrobić <haha>
 
 
gaM44  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 1
Skąd: Solec Kujawski
Wysłany: Pią 04 Maj, 2012   

Ja bym zrobił to bardzo prosto.
Barwniki: Kreda sproszkowana/mąka + barwnik z krepy/bibuły Potem dobrze wysuszyć (w przypadku kredy podejrzewam że trzeba będzie ponownie sproszkować)
Rozpylanie w powietrzu: Myślałem o czymś ala "PUKAWKI" czyli korek od napoju/gilza od taśmy klejącej z naciągniętym balonem. wsypujesz barwnik do balonu naciągasz i jest czad.
Akcja jak najbardziej na TAK a tym bardziej na otwarcie. Zaraz rozpowszechnię akcje między swoją ekipą jeśli będzie sporo chętnych to dołączymy się
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pią 04 Maj, 2012   

tak tylko że dlaczego nikt nie myśli o tym że co będzie jak ktoś dostanie tym w oczy ? lub przypominam że są ludzie którzy mają jakieś astmy i inne duperele tak noszą maski wiem no ale to jest pomysł idiotyczny! Jeżeli tak bardzo wam się podoba to jeździcie sobie na ten festiwal kolorów a nie na Woodstock !
 
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Pią 04 Maj, 2012   

Zwykłe okulary przeciwsłoneczne już ograniczyłyby możliwość dostania się większej ilości tych barwników do oczu. A dla tych co mają astmę lub coś podobnego no to chusta/maska. No ale jak ktoś jest nastawiony na nie to choćby było i 1500 argumentów to nie da rady przekonać. Jak jest tyle osób na nie to może rzeczywiście lepsze będzie to konfetti z bibuły - większa dostępność, nikt się tym nie zadusi, nie będą boleć oczy i łatwo się rozpuści na ziemi po pierwszym deszczu.
Osobiście wolę wersje z barwnikami (bardzo fajnie wyglądało to na filmiku) ale konfetti też będzie ok.
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pią 04 Maj, 2012   

Oxx napisał/a:
Osobiście wolę wersje z barwnikami (bardzo fajnie wyglądało to na filmiku)


tez tak mysle
 
 
Marg!tta666  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 438
Skąd: Bojanowo
Wysłany: Pią 04 Maj, 2012   

Ale to nie będzie przecież sypane przez cały woodstock, po drugie jak ktoś zauważył osoby chore na astme i tak noszą maski, po trzecie to wydarzenie do woodstocku będzie tak rozpowszechnione przez ludzi którzy będą tam wcześniej i przez nas że jeśli ktoś nie będzie chciał brać w tym udziału odejdzie po prosty na chwile na bok, a jeśli ktoś by nie wiedział to przecież zauważy że się zbieramy pod sceną z tym proszkiem. A tak w ogóle to Jurek już wie o wszystkim bo do niego napisali fejsowcu że szykujemy pewną akcje na rozpoczęcie pod sceną czy nie dało by rady załawtić proszku od krisznowców i odliczanie specjalnie na to. Ma dać odpowiedź niby w tym tygodniu....

EDIT: w przyszłym tygodniu a nie w tym :D
  
 
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 04 Maj, 2012   

Ciekawe... :d
 
 
regret666  
Rozkręca sie
jawna szydera


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 264
Skąd: warszawa
Wysłany: Sob 05 Maj, 2012   

@ironnia

jak nie chcesz, to po prostu nie jedź na Woodstock. Już wystarczy, że na fb hejtujesz każdy pomysł. jeśli przeszkadza Ci brud i farba, to serio, zostań w domu, bo az szkoda słów na takie 'argumenty'. nikt przecież nie będzie Ci farbą po twarzy sypał przez cały Woodstock, to akcja parominutowa, wtedy możesz odejść np. do wioski piwnej i napić się browara, widzisz w tym jakiś problem?
 
 
Vega  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 9
Skąd: Pszczyna
Wysłany: Sob 05 Maj, 2012   

Piękne! jestem całą swoją osobą za! Jasne że wszyscy będą uwaleni od stóp do głów tym barwnikiem ale czy to się dużo różni od kurzu czy błotnych kąpieli? To nie marker, to sie da zmyć ;))
 
 
maniek14  
Na pewno offtopuje
mam na to wszystko wyjebaaaneee


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 832
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sob 05 Maj, 2012   

to zajebiscie wyglada ;) http://jebzdzidy.pl/obrazek/18935
 
 
 
dydaa  
Rozkręca sie
:D


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 274
Skąd: Skwierzyna
Wysłany: Sob 05 Maj, 2012   

maniek14 napisał/a:
to zajebiscie wyglada ;) http://jebzdzidy.pl/obrazek/18935


to jest lepsze :D a jakby jeszcze było więcej kolorów to już w ogóle świetny efekt ;p
 
 
 
karagen  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 20 Cze 2010
Posty: 25
Skąd: Tarnów
Wysłany: Nie 06 Maj, 2012   

Wygląda fajnie, ale to tylko reklamowy filmik...
1. Ciekawe, kto zainwestuje i porozdaje wszystkim te torebki?
2. Wśród ludzi pod sceną będzie 90% osób, które w życiu nie zaglądały na to forum i nie będą wiedziały, o co chodzi... A 50% nie będzie sobie życzyła uje....nia kolorowym czymś swojego ubrania...
3. Choćby nie wiem jak bezpieczna była to substancja - chyba niezbyt fajnie będzie, jeśli ten pył wpadnie komuś do oczu... Kto zagwarantuje, że nikomu się nic nie stanie?
4. Można by tak wymieniać i wymianiać itd itp...
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Nie 06 Maj, 2012   

karagen napisał/a:

2. Wśród ludzi pod sceną będzie 90% osób, które w życiu nie zaglądały na to forum i nie będą wiedziały, o co chodzi... A 50% nie będzie sobie życzyła uje....nia kolorowym czymś swojego ubrania...


Ciekawe skąd masz te statystyki :) robiłeś jakąś ankietę na ten temat?:p Chyba nie.
Też myślałam, że mało kto będzie wiedział o takiej akcji, ale na forum jest dużo zarejestrowanych userów, a o niezarejestrowanych już nie wspomnę (Dezaprobator gdzieś wypisał statystyki ile osób odwiedza forum, ale szukanie tego posta to jak szukanie igły w stogu siana więc sobie to darowałam). Poza tym można by spróbować ogarnąć jakoś telebimy (oczywiście jeśli organizatorzy czy ktoś, kto jest odpowiedzialny za telebimy właśnie, sie zgodzą...) i na nich wyświetlać od czasu do czasu informacje o akcji, a na końcu samo odliczanie do wyrzucenia barwników w powietrze :)
 
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 06 Maj, 2012   

Nie rozumiem po co uzgadniacie szczegóły, jak bez Fundacji nie jesteście w stanie nic zrobić...



<ziewa2>
 
 
Marg!tta666  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 438
Skąd: Bojanowo
Wysłany: Nie 06 Maj, 2012   

Dlatego trzeba poczekać co odpowie fundacja w przyszłym tygodniu :P Bo Owsiak dostał sporo maili z tym pomysłem tzn co chcemy, gdzie, jak itp i na razie to rozważa :P Może w audycji o tym coś wspomni :) a z tymi telebimami to nie głupi pomysł :)
 
 
 
kopernikth  
Coś już napisał

Wiek: 38
Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 58
Skąd: police
Wysłany: Nie 06 Maj, 2012   

jeśli chodzi o to żeby zrobić flagę Polski to na biały proponuję np mąkę (kredą można sobie albo co gorsze komuś zrobić krzywdę z oczami) a na czerwony barszcz w proszku znaczy instant winiary tudzież knorr albo jakiś inny tańszy biedronkowy :P
 
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 06 Maj, 2012   

Marg!tta666, a ten... skąd Ty wiesz, że Jurek ma dać znać?
 
 
regret666  
Rozkręca sie
jawna szydera


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 264
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie 06 Maj, 2012   

kopernikth napisał/a:
jeśli chodzi o to żeby zrobić flagę Polski to na biały proponuję np mąkę (kredą można sobie albo co gorsze komuś zrobić krzywdę z oczami) a na czerwony barszcz w proszku znaczy instant winiary tudzież knorr albo jakiś inny tańszy biedronkowy :P


z flagą to ciężko, trzeba by się było jeszcze pod sceną podzielić, ci z przodu białe farbki, a ci z tyłu czerwone, lub na odwrót. lepiej po prostu część tych, część tych i tak będzie patriotycznie :D chyba, że jakimś cudem wyjdzie różowy haha <haha>

Ohimee - bo się zapowiedział, odpowiedź w przyszłym tyg.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime