Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
:) niech nikt nie mówi Jurkowi...
Autor Wiadomość
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pon 09 Kwi, 2012   

A ja nadal uważam , że to jest zły pomysł...
 
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 09 Kwi, 2012   

Nie wierze w to, że ludzie kupia barwniki od własnej woli. :) No chyba, że ktoś będzie stał na pasażu i sprzedawał, ale to już trzeba ugadać z Fundacją.

Polak = leń. :)

Po za tym trzeba sprawdzić, czy ten cały barwnik się nadaje. Co Wam po tym jak dacie ogłoszenie, a sprzęt zawiedzie... ;|

A jak zawiedzie to wątpie, że ktoś specjalnie zamówi ze Stanów Zjednoczonych oryginalnego Gulala. ;-)
 
 
gusiekk  
Forumowy prawiczek


Wiek: 27
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 37
Skąd: z daleka :D
Wysłany: Pon 09 Kwi, 2012   

Pomysł fajny, ale raczej ciężki do zrealizowania :p

Z tego co pamiętam to sól kuchenną można zwykłą farbką zabarwić. Może dałoby radę też cukier? Nie wiem, co się stanie jak sól komuś do oka wpadnie, a z cukrem nie powinno być problemu.
Fajny efekt byłby gdyby każdy tak z garść tego podrzucił, a tego barwniku będzie baaardzo mało w opakowaniu, każdy musiałby ich co najmniej z 10 kupić, żeby był jakiś konkretny efekt. A to już jest wydatek. A cukier i farby to chyba każdy w domu ma :) Kwestia tego, czy to wyjdzie.
 
 
Kroplova  
Coś już napisał
Było ich tyyle i pobiegli... TAM!

Wiek: 32
Dołączyła: 29 Mar 2012
Posty: 64
Skąd: Pińczów
Wysłany: Pon 09 Kwi, 2012   

Jak już to cukier puder, cukier raczej tak fajnie nie poleci...
 
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Pon 09 Kwi, 2012   

cukier po zmieszaniu z farbą sie rozpuści no i jest ciężki, sól faktycznie może zrobić komuś ała.... lepsza mąka, jest lepsza, tańsza i lżejsza to lepiej rozniesie sie w powietrzu. gorzej umyć sie z mąki, co się na mokrym strasznie lepi potem

Racja barwnika w tym pudełeczku jest mało, jednak sprawdzałam już i spokojnie po wymieszaniu (np z mąką) zabarwia produkt:), tak, że moim zdaniem spokojnie z pudełeczka barwnika można zrobić ok pół kg mąki kolorowej:D

edit: najlepiej to jest wziąć czerń eriochromową, ale to to droższe i gorzej dostać, jednak to dopiero barwi:D
 
 
 
bolek  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 45
Skąd: Z kapuchy
Wysłany: Pon 09 Kwi, 2012   

Bez pomocy ze strony fundacji, znikome szanse by to wypaliło, wręcz żadne. Ale studzić zapału nie chcę, powodzenia.
 
 
defirujaca  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 99
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 09 Kwi, 2012   

pomysł jest bardzo fajny, tylko trzeba znaleźć coś co się łatwo roznosi w powietrzu
 
 
 
gusiekk  
Forumowy prawiczek


Wiek: 27
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 37
Skąd: z daleka :D
Wysłany: Wto 10 Kwi, 2012   

Raczkins - ten barwnik jest dobry jak każdy robi dla siebie, a nie wszyscy woodstockowicze są tutaj na forum, więc nie każdy będzie wiedział. Dlatego przydałoby się, żeby ktoś rozdawał na polu lub w pociągu.
Im dłużej o tym myślę, tym bardziej ten pomysł wydaje mi się być niemożliwy do zrealizowania. Jak już ktoś napisał - sami tego nie zrobimy, a bez wiedzy Jurka sobie nikt z nas sklepiku na pasażu nie otworzy.
 
 
NickOver  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 10 Kwi, 2012   

Bawił się ktoś już tym ?. Czy trzeba rzucać w opakowaniu, czy na ręce wysypać ? ;p
 
 
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 11 Kwi, 2012   

Jestem za

Pamietam, ze kiedys bylo w sklepach cos takiego jak kolorowe kredy! ;) Mozna kupic opakowanie na kilka osob, sproszkowac. Każda ekpia jak kupi jedno dwa opakowania i kazda z osob wezmie po jednej sproszkowanej kredzie to mogloby byc git.

Bezpieczenstwem nie ma sie raczej co przejmowac, sam nosnik, kreda nie jest jakis niezdrowy przy jednorazowym podaniu :P Barwniki musza byc bezpieczne bo to kreda w koncu dla dzieci! :)[/u]
 
 
regret666  
Rozkręca sie
jawna szydera


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 264
Skąd: warszawa
Wysłany: Śro 11 Kwi, 2012   

Tylko, że jak już mają być barwy biało-czerwone, to kupowanie opakowania kredy jest nieopłacalne ;p
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Śro 11 Kwi, 2012   

Kryptonix, spróbuj zaprószyć oko taką kredą....
 
 
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 11 Kwi, 2012   

Agó napisał/a:
Kryptonix, spróbuj zaprószyć oko taką kredą....


Zamiast pisać głupiomondre nibysarkazmy powiedz lepiej wprost co sie dzieje jak sie zapruszy oko taką kredą bo jakośnie mam zamiaru jej szukac po sklepach i sobie ładować do oka :P
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Śro 11 Kwi, 2012   

hehe nie chciałam żebyś sobie ją ładował do oka, chodziło mi o choć trochę wyobraźni. Ból, pieczenie, zaczerwienienie...łzawienie. Kreda nie jest przyjazna dla oka, uwierz mi. Poza tym taka kolorowa jest dość blada, nie byłby fajnego efektu, nie wiem też, czy byłaby na tyle lekka....
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 11 Kwi, 2012   

Ale macie problemy...

Po pierwsze - Sabaton gra wieczorem - owszem, ale żyjemy w takim wieku, gdzie technologia idzie bardzo szybko do przodu. Wiec nie mówcie mi, że będzie ciemno, bo reflektory sceniczne dają nie ładne, nie piękne, ale zajebiste oświetlenie! Nie tylko na scene, ale też na ludzi!
Po drugie - żyjcie dalej w przekonaniu, że Wasza mąka wyleci na hmmm 5m w górę i da efekt (czytaj: uniesie się ładnie w powietrze) jak na filmie.
Po za tym... Idź na Sabaton, wytarzaj się w mące i idź pod krany! <spoko> To co? Może od razu zróbmy z siebie nalesnika? :D
Po trzecie - Powodzenia z reklamowaniem tego na Facebooku bez pomocy osób trzecich (czytaj: Fundacja WOŚP). Dlaczego? Ponieważ ciężko jest coś zareklamować. Bez pomocy Fundacji możecie zgarnąć garstkę osób, a do dobrego efektu potrzebujecie... kilkaset osób. Nie jesteście w stanie trafić nawet do połowy Woodstockowiczów, bo oczywiście nawet nie podkreśle tego, że na Sabatonie czy na Waszym rozpoczęciu będą tez osoby z zagranicy. :d


Nie, że jestem na "nie", ale właśnie tak widzę realia. :)
 
 
Pigul  
Rozkręca sie
I love this smell I love this sound As an napalm i


Wiek: 35
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 136
Skąd: Legnica
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2012   

Ohimee napisał/a:
Ale macie problemy...

Po pierwsze - Sabaton gra wieczorem - owszem, ale żyjemy w takim wieku, gdzie technologia idzie bardzo szybko do przodu. Wiec nie mówcie mi, że będzie ciemno, bo reflektory sceniczne dają nie ładne, nie piękne, ale zajebiste oświetlenie! Nie tylko na scene, ale też na ludzi!
Po drugie - żyjcie dalej w przekonaniu, że Wasza mąka wyleci na hmmm 5m w górę i da efekt (czytaj: uniesie się ładnie w powietrze) jak na filmie.
Po za tym... Idź na Sabaton, wytarzaj się w mące i idź pod krany! <spoko> To co? Może od razu zróbmy z siebie nalesnika? :D
Po trzecie - Powodzenia z reklamowaniem tego na Facebooku bez pomocy osób trzecich (czytaj: Fundacja WOŚP). Dlaczego? Ponieważ ciężko jest coś zareklamować. Bez pomocy Fundacji możecie zgarnąć garstkę osób, a do dobrego efektu potrzebujecie... kilkaset osób. Nie jesteście w stanie trafić nawet do połowy Woodstockowiczów, bo oczywiście nawet nie podkreśle tego, że na Sabatonie czy na Waszym rozpoczęciu będą tez osoby z zagranicy. :d


Nie, że jestem na "nie", ale właśnie tak widzę realia. :)


Otóż to.Ciężko jest zgrać tyle ludzi by był widoczny ten efekt.Tak samo to widzę bo jednak trzeba sporo wiary zebrać do tego.Gdyby Fundacja coś takiego ogłosiła to owszem.Było by to do zrealizowania.Ale no jeżeli chcemy zrobić z tego jakąkolwiek niespodziankę sami nie jesteśmy w stanie tego zrobić.Więc według mnie to nie wypali.
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2012   

Ohimee napisał/a:
Idź na Sabaton, wytarzaj się w mące i idź pod krany!
ojojoj juz nie badz taka.... w blotku sie tapla i jest spoko wiec akurat z tym to sie nie zgodze... a z reszta no coz... ciezka sprawa ,ale jednak fajnie by bylo to zobaczyc :P
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2012   

No to ludki ruszać paluszkami po klawiaturze i maile do Jurasa i fundacji słać !!!!!!! <gra>
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2012   

zlowieszczy4 napisał/a:
Ohimee napisał/a:
Idź na Sabaton, wytarzaj się w mące i idź pod krany!
ojojoj juz nie badz taka.... w blotku sie tapla i jest spoko wiec akurat z tym to sie nie zgodze... a z reszta no coz... ciezka sprawa ,ale jednak fajnie by bylo to zobaczyc :P



Przepraszam, nie chciałam być okrutna... :-(
Ale niestety nie widzę siebie i swoich włosów w panierce z mąki i wody. :pp
  
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2012   

może kolorowe chusty i nimi napierdalać ?? <rotfl3>
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pią 13 Kwi, 2012   

no chusty to o wiele lepszy pomysł niż ten proszek !
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group