Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
:) niech nikt nie mówi Jurkowi...
Autor Wiadomość
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2012   

już widze, jak sie z tego myje;)

barwniki spożywcze to nie jest taki drogi interes, a są na tyle wydajne, ze można je spokojnie wymieszać z jakimś białym proszkiem w stosunku nawet 4:1 i to sie zabarwi (troche utrzeć trzeba) kreda byłaby tu najlepsza, ale bezpieczniejsza wydaje się mąka.

ogólni pomysł gitny:D gorzej z synchronizacją tego i jeśli miałyby to być barwy narodowe to rozmieszczenie ludziów który ma jaki kolor gdzie mieć
 
 
 
Rosa  
Lubi pieprzyć
Co ty wiesz o sztuce!?


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 455
Skąd: Narnia
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2012   

Z rozmieszczeniem można by rozwiązać sprawę na zasadzie ludzkiego wężyka - łapka za łapkę i rozciągamy linię przedzielając tłum mniej więcej w połowie odległości pomiędzy rampą sceny, a środkowym telebimem. Dobrze by to było zrobić na krótko przed koncertem, żeby wyjaśnić ewentualnym niezorientowanym co i jak.
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2012   

A ja uważam , że efekt może i cudowny ale jaki syf po tym... na ziemi i tak już jest dużo śmieci do tego by jeszcze to doszło. Dodatkowo będziecie wiedzieć o tym tylko " wy , nie liczni którzy to czytają " więc mała grupa ludzi i będzie to głupio wyglądało a inni się wkurzą , że ich posypaliście i że powpadało im w oczy... więc będzie wielkie zamieszanie. Uważam, że to jednak nie najlepszy pomysł...
 
 
 
poison  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2011
Posty: 59
Skąd: Żywiec
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2012   

ironnia, ma rację, niektórzy nie będą wiedzieli o akcji, mogą mieć jakieś ale. Potem będzie niepotrzebny dym spowodowany kłótniami. Pomysł piękny i barwny ale nie przyszłościowy. Trzeba wymyślić coś fajniejszego i bezpieczniejszego!
 
 
Paula  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączyła: 19 Kwi 2009
Posty: 218
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2012   

Bez przesady, to woodstock, a nie potupaja gdzie się napierdzielają o byle pierdołe. Nie musi całe pole brać w tym udziału, wystarczy kilkadziesiąt osób a i tak efekt będzie fajny.
 
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2012   

Paula napisał/a:
Bez przesady, to woodstock, a nie potupaja gdzie się napierdzielają o byle pierdołe. Nie musi całe pole brać w tym udziału, wystarczy kilkadziesiąt osób a i tak efekt będzie fajny.


niby tak, jednak wtedy jeszcze bardziej zgranie potrzebne, bo tak wyskoczyć nagle z akcją w róznych punktach to dziwnie wyglądać będzie...
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2012   

Weźmie ktoś takie cos i mnie obsypie to chyba pozabijam. : | Nie po to idę na koncert, by wrócić cały uwalony czyms kolorowym /białoczerownym.

Jestem na nie.
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Nie 08 Kwi, 2012   

Vorathiel napisał/a:
Weźmie ktoś takie cos i mnie obsypie to chyba pozabijam. : | Nie po to idę na koncert, by wrócić cały uwalony czyms kolorowym /białoczerownym.

Jestem na nie.


nie spinaj sie... pojdziesz pod grzybka i sie oplukasz..... trzeba sie wyluzowac
 
 
Marg!tta666  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 438
Skąd: Bojanowo
Wysłany: Nie 08 Kwi, 2012   

A mi się pomysł bardzo podoba:P Tylko faktycznie z kolorowymi byłoby łatwiej niż z biało-czerwonymi bo łatwiej byłoby ta akcję ogarnąć organizacyjnie :P
 
 
 
michal220  
Rozkręca sie


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 151
Skąd: Znienacka
Wysłany: Nie 08 Kwi, 2012   

EEE tam gadacie. No to najwyżej nie będzie niespodzianki, Jurka się powiadomi, żeby przed koncertem Sabatonu (ew. przed bisem a takowym będzie Uprising albo 40:1) zapowiedział co i jak, ze sceny tym pokieruje, najwyżej na telebimie w trakcie utworu wyskoczy odliczanie od 3 do 1 i start. Nie wiem czy zauważyliście ale ale czasami tak się dzieje, że zachwala publikę albo nawołuje do określonych zachowań bo: "Będzie ładnie wyglądało na taśmie". Na przykład na Papa Roach "Zachowajcie korytarz, jeszcze trochę...jeszcze chwileczkę"
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Nie 08 Kwi, 2012   

Tak , ale i on na to nie pójdzie bo niby skąd ludzie , którzy o tym nie wiedzieli na woodzie wezmą taki kolorowy proszek ??? myślcie racjonalnie ... To nie jest pomysł dobry do zrealizowania na Woodstock ! Mi bardzo się podoba , ale tam gdzie to było zrobione ludzie byli specjalnie przygotowani i kto nie był za tym pomysłem po prostu nie przyszedł. Nikt nic nie pił ani nic a tak ludziom powpada to wszędzie i będzie jedna wielka masakra.
 
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 08 Kwi, 2012   

Jak dobrze wszyscy wiemy, że z organizacja WOŚPu jest bardzo dobra pod każdym względem.
Ktoś wspominał o linie /sznurku, więc ogarnąć ludzi to też nie będzie problem. Można też zrobić tak, by z samego sznurka zrobić kontury Polskiej Flagi - kto chce wyrzucić barwnik po prostu będzie w środku. Więc samą organizacją bym się nie martwiła. Teraz trzeba pomyśleć, czy taki barwnik da taki sam efekt jak na filmie no i kto za to zapłaci. :)


I to jest do zrealizowania. :))

[ Dodano: Nie 08 Kwi, 2012 ]
http://www.ebay.pl/itm/Gu...=item563b33960c


15 PLN za paczuszkę. :d
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Nie 08 Kwi, 2012   

Może by tak biało-czerwono na 40:1 ??? :D
 
 
regret666  
Rozkręca sie
jawna szydera


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 264
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie 08 Kwi, 2012   

Pomysł jest świetny. Gorzej z organizacją. Gdybyśmy chcieli zaangażować w to jakąś znaczną grupę, musielibyśmy sprawę nagłośnić, więc i Juras pewnie by się dowiedział.
A nawet jeśli, to mniejsza o to <haha> bo efekt i tak zajebisty.

Biało-czerwono na 40:1 lub Uprising.. to by było coś. Widowisko dla nas, Jurasa, widzów przed TV, no i dla samego Sabatonu!
 
 
Cru  
Lubi pieprzyć
Asia


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 356
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 08 Kwi, 2012   

Fajny pomysł z kolorowymi barwnikami, ale na rozpoczęcie, niech ludzie widzą jak się bawi Woodstock ;P
Kilka barwników to nie jakiś wielki majątek, a widok może być świetny.
Poza tym jeżeli chcecie więcej ludzi to nagłośnijcie sprawę na Facebooku, na stronie Woodstocku wysłać wiadomość z informacją i wydarzeniem do każdego kto kliknął "Lubię to" pod Przystankiem. Tam można to ogarnąć..
 
 
Kroplova  
Coś już napisał
Było ich tyyle i pobiegli... TAM!

Wiek: 32
Dołączyła: 29 Mar 2012
Posty: 64
Skąd: Pińczów
Wysłany: Nie 08 Kwi, 2012   

Cru dobrze prawi :) Czemuż nie wpadliśmy na pomysł z tym fejsem...
 
 
 
paulin  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 06 Kwi 2012
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 08 Kwi, 2012   

z facebookiem to bardzo dobry pomysł. wystarczy stworzyć wydarzenie z filmikiem, żeby ludzie wiedzieli jaki to ma być efekt i wkleić link tego wydarzenia na stronie fecebookowego woodstoku
nie rozumiem troche z tym liczeniem kasy i pytaniem kto ma za to zapłacić. kazdy kupuje dla siebie.
na stronie wydarzenia trzeba podać iż ma to być barwnik spożywczy, który kosztuje 3 złote i może przyjść zwykłym listem do każdego domu - dla chcącego nic trudnego.
na facebook zajrzy większość tych którzy jadą, a jak spodoba im się pomysł to go podchwycą i podadzą innym znajomym, z którymi jadą.
trzeba tylko ustalić coś konkretnego - co robimy, kiedy (na rozpoczęcie czy na piosenkę), w ktorym momencie.

sabaton gran przedostatni jak dobrze pamiętam więc będzie ciemno - proszek będzie widać tylko w miejscach gdzie zaświeci reflektor...chyba...

nie widziałam zeby na woodstocku ktoś się kłócił. zauważyłam raczej że to jedyne miejsce na ziemi gdzie przez te trzy dni cała masa tam zgromadzonych odkłada wszelkie spory na bok i każdy do każdego się uśmiecha
każdy jest pełen entuzjazmu przed tym co go czeka i chyba byłoby to radosne przywitanie przyjaciół - z tego co doczytałam to tymi kolorkami posypuje się właśnie przyjaciół a na woodstoku wszyscy nimi są :)
pozdrawiam!!
 
 
Jacu  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 16
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 08 Kwi, 2012   

Dokładnie na Sabatonie może być za ciemno, jestem za tym by takie coś było na rozpoczęcie np na gwizdek przy rozpoczęciu byłoby ciekawie (gorzej jak będzie padać deszcz)
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie 08 Kwi, 2012   

Mi się pomysł zajebiście podoba, ale na bank będą osoby którym będzie to przeszkadzać, sama takowe znam. Ogłoszenie tego na facebooku sprawi ze więcej osób się o tym dowie, tylko czy każdy da sobie z tym radę i czy przed całym wydarzeniem nie machnie na ta ręką. Jurek też się o tym dowie tak czy siak, jak będziemy to rozgłaszać w internecie (a będziemy bo zależy nam na jak największej ilości zaangażowanych ludzi). A co do zakupywania tych barwników to już każdy by musiał kupić sobie indywidualnie, i wątpię żeby udało się skupić ludzi i ustawić w flagę, za dużo zamieszania. Jak wyglądałyby w powietrze wyleciały po prostu dwa kolory bez żadnego ustawiania?
Oczywiście w przypadku Sabatonu, bo pomysł z rozpoczęciem też jest genialny. Powiedziałabym nawet ze lepszy, w dzień, w pełnym słońcu byłby to bardziej widoczne, i lepszy efekt, a koncert Sabatonu jest planowany na wieczór... czy nie, czy się mylę?

To się łatwo zmywa? i czy w oczyska nie szczypie....
 
 
xXXxGumisxXXx  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 253
Skąd: Głogów
Wysłany: Nie 08 Kwi, 2012   

Jeżeli to wypali czy to na rozpoczęciu, czy na Sabatonie to i tak będzie zajebiście ;D
Ja się podpisuje pod tym ;)
Najlepiej w obydwu przypadkach; na rozpoczęciu kolorowe barwniki, a na koncercie biało-czerwone ( chociaż jak ktoś trafnie zauważył, tutaj lepsza organizacja potrzebna ).
 
 
 
Cru  
Lubi pieprzyć
Asia


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 356
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 08 Kwi, 2012   

Na koncercie będzie za ciemno... jak dla mnie nie ma sensu.
Na koncert Sabatonu fani mogą wymyślić coś innego i coś co będzie łatwiejsze w organizacji ; )
A kolorowe barwniki jak każdy będzie miał i rzuci w słońcu to będzie lepiej widoczne, a potem pod grzybek.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group