Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
:) niech nikt nie mówi Jurkowi...
Autor Wiadomość
Rosa  
Lubi pieprzyć
Co ty wiesz o sztuce!?


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 455
Skąd: Narnia
Wysłany: Nie 06 Maj, 2012   

Jakby co to znalazłam stronę z anglojęzycznymi przepisami na proszki gulal: http://www.indiaparenting...al-colours.html

Przy pomarańczowym raczej mało kto się porwie na to rozwiązanie z szafranem, bo w Europie to raczej drogi interes, ale ta suszona skórka już się wydaje bardziej realna
 
 
NickOver  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 06 Maj, 2012   

Może po prostu połączmy Konfetti z Barwnikami ? Tzn. w jednej ekipie będziemy rzucać Konfetti i barwniki. Najlepiej by było jak zrobić fifty fifty :)
 
 
regret666  
Rozkręca sie
jawna szydera


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 264
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie 06 Maj, 2012   

A konfetti nie leci przypadkiem z tych wielkich wyrzutni..?

poza tym nawet mała ilość proszku u każdego, z wiatrem da fajny efekt. A konfetti? raczej słabo..
 
 
airsoftowo  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 16 Kwi 2012
Posty: 10
Skąd: Stróża
Wysłany: Nie 06 Maj, 2012   

Kurde burdel sie troche robi, a konkretów brak. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że jeżeli powie sie ludziom, że kazdy ma przynieść barwnik dla siebie, ew. dla swojej ekipy to bedzie nas pod scena moze z 10 osób. Smutne to bo wg mnie pomysł jest bardzo pozytywny i wyglądałoby to pięknie. W dodatku jego realizacja nie jest trudna. Trzeba tylko działać. No chyba ze Fundacja sie nie zgadza czy coś takiego (nie wiem nie znam sie, zarobiony jestem :D)
 
 
 
regret666  
Rozkręca sie
jawna szydera


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 264
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 07 Maj, 2012   

@up

najgorsze jest właśnie to, że choć uprzedzamy, że to na razie tylko pomysł, to już panuje powszechna panika, co kto ma zamówić, za ile, gdzie, kiedy będziemy sypać itp..
Jeszcze Owsiak nic nie powiedział, a tu już ogólne ogarnięcie się szykuje.
Być może skończy się na tym, że zbierzemy chętnych w jednym miejscu, ruszymy razem pod scenę, i choć nie będą to może grube tysiące, ale możliwe paręset osób, to jeśli Sabaton zobaczyłby przed sobą biało-czerwone chmury, myślę, że zrobiłoby im się fajnie :))
 
 
airsoftowo  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 16 Kwi 2012
Posty: 10
Skąd: Stróża
Wysłany: Pon 07 Maj, 2012   

Myslę, że Jurek też był zachwycony. Pamiętam jak oglądałem jakiś filmik, w którym podziwiał woodstockowiczów za to, że przed koncertem The Prodigy zostali poproszeni o cofnięcie sie o te kilka metrów i zostało to wykonane bez najmniejszego problemu i narzekania. Wydaje mi się, iż takie wykazanie inicjatywy z naszej strony byłoby bardzo pozytywnie odebrane. Ale nic, czekamy, czekamy :D
 
 
 
regret666  
Rozkręca sie
jawna szydera


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 264
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią 11 Maj, 2012   

Wypowiedź Piotra Michalaka z Ekipy Owsiaka na FB:
"Hejka , tu Piotr z Ekipy FB Woodstocku. Super pomysł , ale myślę że nie przejdzie to pod sceną... Myślę że musicie wybrać jakieś miejsce na terenie festiwalu i tam przeprowadzić akcje. Postaramy się wysłać tam kamery owsiaknet.pl. Kombinujcie. Piszę prywatnie. nie jako "ktoś" z Fundacji (nawet tam nie pracuje)."

także.. być może nie wszystko pójdzie na marne :))
 
 
Marg!tta666  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 438
Skąd: Bojanowo
Wysłany: Pią 11 Maj, 2012   

Więc jest nadzieja :D
 
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Sob 12 Maj, 2012   

Jeśli naprawdę się skrzykniecie w co bardzo powątpiewam ... <spoko> so good luck ;)
 
 
regret666  
Rozkręca sie
jawna szydera


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 264
Skąd: warszawa
Wysłany: Sob 12 Maj, 2012   

http://www.facebook.com/strefabezkibica?sk=info

a tutaj na FB nowa inicjatywa ;) polecam przeczytać info, mogą być pomocni
 
 
paulin  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 06 Kwi 2012
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 17 Maj, 2012   

cieszę się bardzo że pomysł wypalił i oczywiście będę z barwnikiem pod sceną.
Tylko wg mnie brakuje konkretnych informacji na fb - że ma być na rozpoczęciu - kiedy np Jurek będzie odliczał. nawet bez wsparcia fundacji wierzcie mi wypali świetnie - na fb jest juz ponad tysiąc chętnych. Jurek na pewno się ucieszy, tym bardziej że sami też potrafimy coś zorganizować. Pozdrowienia dla Dziewczyn, które wzięły sprawę we własne ręce na fb - powodzenia!
 
 
regret666  
Rozkręca sie
jawna szydera


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 264
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 17 Maj, 2012   

@up

serio wypalił? ;o jakieś info mnie ominęło?
 
 
pattvampire  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 20 Kwi 2012
Posty: 40
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 22 Maj, 2012   

ja przyniosę barwnik. Właśnie najlepiej by było różne kolory i na rozpoczęciu. Bez układania wzorów itp. Bo większość stwierdzi że im się nie chce a tak to więcej ludzi się zbierze. W jednym miejscu, różne kolory. I jak np będzie gwizdek to sypnac tym ;)
 
 
regret666  
Rozkręca sie
jawna szydera


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 264
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 24 Maj, 2012   

na fb zgłosiło się przeszło tysiąc osób, nie wyobrażam sobie, żeby zareagowały na gwizdek. trzeba by było wybrać paru 'komendantów imprezy', zsynchronizować im zegarki, a oni by już w tłumie odliczali nie wiem, np.. od 10 do 0 i buch.
 
 
agataKKS  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 11 Cze 2012
Posty: 20
Skąd: Żnin
Wysłany: Wto 12 Cze, 2012   

Ale świetny pomysł!
Nie rozumiem tego negatywnego nastawienia.. 1267 osób na fb to już coś, nawet jeśli połowa potraktuje to na poważnie i się stawi to i tak wg mnie będzie fajny efekt :) tylko trzeba ogarnąć co i jak farbować, gdzie i kiedy byc i to wszystko podać każdemu kto kliknął, że weźmie udział w tym wydarzeniu :)
 
 
Marg!tta666  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 438
Skąd: Bojanowo
Wysłany: Wto 12 Cze, 2012   

Tylko barwnik spożywczy podobno nie daje tak spektakularnego efektu jak proszek na swieta holi. Sama nie wiem.... Ale mysle ze pomimo tego bylaby świetna zabawa a jakis efekt na pewno by z tego byl.... moze nie taki zajebisty jak ten na filmikach no ale cóz :P
 
 
 
agataKKS  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 11 Cze 2012
Posty: 20
Skąd: Żnin
Wysłany: Wto 12 Cze, 2012   

to trzeba pofarbować mąkę i rzucać. :D
 
 
Marg!tta666  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 438
Skąd: Bojanowo
Wysłany: Wto 12 Cze, 2012   

Haha :P Tylko czym ja pofarbowac xD Jak sie pomiesza z potem i woda to będą z nas ciastowe potrowy :D
 
 
 
regret666  
Rozkręca sie
jawna szydera


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 264
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 14 Cze, 2012   

barwnikiem spożywczym w proszku.
 
 
Marg!tta666  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 438
Skąd: Bojanowo
Wysłany: Czw 14 Cze, 2012   

A zafarbuje mąkę ?? Bo ktoś gdzieś napisał że mąki nie zafarbuje tak na sucho :P Osobiście nie sprawdzałam czy faktycznie tak jest :P Może czas wypróbować:D
 
 
 
regret666  
Rozkręca sie
jawna szydera


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 264
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 14 Cze, 2012   

a ja wiem.. ale chyba jak się mąkę zmiesza z proszkiem w odpowiednich proporcjach, to da ładny efekt ;d
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania