Tak było
XXIII PRZYSTANEK WOODSTOCK JUZ ZA

Poprzedni temat «» Następny temat
Muzyka czy klimat Woodstocku ?
Autor Wiadomość
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life

Wysłany: Sob 27 Sie, 2011   

Chętnie bym Ci ulalo odpisał,ale potem znowu budzie,że się czepiam dla zasady.Chociaż nie,zamknąć klawiatury sobie tyż nie pozwolę. Wiesz o co mi chodzilo z tym "lusterkiem".O to,że zewsząd słyszałem i zbyt często czytam,że to fani The Prodigy zepsuli atmosferę,to dresy wywalały toi-toie,to bikeji szczały gdzie popadnie,to hip-hopowcy byli agresywni i to inni zostawili po sobie górę śmieci. No właśnie zawsze jacyś inni.A my nie?A wy? Woodstockowicze czujący rzekomy klimat nie mają sobie nic do zarzucenia.Tylko o to chodziło.

P.s.I nie zarzucaj mi czepialstwa,kiedy chcę jeno zgłębić dany temat.Wymienić opinie.Podyskutować.Moja wina,ze coraz rzadziej jest z kim?

vin  
Zakurwim dęsa ?

Wysłany: Sob 27 Sie, 2011   

Nie chcę bronić fanów TP a przy okazji Milana..ale..większość zachowań opisanych widziałam wcale nie u dresów tudzież innych 'jednodniowych' gośći, ale u punków, metali czy tam innych osobników, którzy wydawali się być wpasowani w klimat (przynajmniej wyglądem). Cóż może akurat miałam takie szczęście? Jedyne co mnie przeraziło w sobote to ilość ludzi..i muzyka puszczana przed samym koncertem TP..doprowadzała mnie do szału. Myślę, że przypuszczalnie agresywne zachowania (przypuszczalnie, bo sama takich nie widziałam) przed i podczas koncertu po części spowodowane były właśnie tym tłumem..nigdzie nie dało się normalnie przejść itp., poddenerwowanie zaistniałym faktem rosło i wystarczył jeden komentarz i niektórzy się burzyli. Moim zdaniem to samo by mogło być przy takim samym tłumie na innym sławnym zespole rockowym.

<sex>

zero smutków, zero złości, wy***ane po całości ;)

Uwaga!Wszystkie linki, które tu wklejam otwieracie na własną odpowiedzialność :P

stwierdzam zgon, bo woodstock!

Kermitaniu  
Rozkręca sie

Wysłany: Pią 02 Wrz, 2011   

Klimat 80% ---||---------- 20% Muzyka.

Jasne, muza jest wazna, ale nawet jesli wszystkie grajace tam kapele byly by mi nie-znane lub nie bylbym ich fanem, ani troche nie odparlo by to mojej checi pojechania na woodstock :)

szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3

Wysłany: Pon 05 Wrz, 2011   

Ja pojechałam dla muzyki, aczkolwiek połowę koncertów, jakie mnie interesowały przegapiłam... Dla ludzi, bo są tam zajebiści no i dla klimatu też... Ale jeśli chodzi o klimat to w tym roku czułam niedosyt ^^

no siema Gość

pancury, naćpane sanrajsy, kinder-punki, dresy i inne osobliwości, HELL YEAH WOODSTOCK!

Szatan666PL  
Forumowy prawiczek
Biała Potęga

Wysłany: Pon 05 Wrz, 2011   

Hmmm tak eee za klimatem jestem ... :D
Dużo się działo, poznałem wielu wspaniałych ludzi. Picie, palenie, orgie i ch*j wie co jeszcze, że tak powiem. haha

zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje

Wysłany: Pią 09 Wrz, 2011   

ja pojechalem dla klimatu :)
ale wiadomo muzyka tez jest wazna ;] I tak najbardziej wymiotly te dzieci z arki noego :)

up
Cytat:
i ch*j wie co jeszcze,

to ja ci powiem co jeszcze. H*j,wszy i gesty grzebien!

"Moje zasady choć nie zrozumiałe dla was
są moją biblią za którą dam się zadźgać"

"Rosół byś ugotowała a nie mordę piłowała"

OchO  
Coś już napisał

Wysłany: Pon 19 Wrz, 2011   

Byłem pierwszy raz... i jestem pod wrażeniem! Pozytywnie wspominam PW 2011 ;-)

Klaudia;))  
Coś już napisał
woodstokowiczka;)

Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

Klimat oczywiście! ;D Muzyka też ważna, ale ten klimat na Woodzie to coś niesamowitego ;)

Lake Bodom  
Rozkręca sie

Wysłany: Śro 05 Paź, 2011   

Bez takiej muzyki nie byłoby takiego klimatu 8-)

milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life

Wysłany: Śro 05 Paź, 2011   

Lake Bodom napisał/a:
Bez takiej muzyki nie byłoby takiego klimatu 8-)

Ha!A po mojemu nie dość,że bylby,to wlaśnie jest.A argumentem za tym jest fakt,że wbijam na PW wcześniej nim zaczyna się "graństwo" na scenach i uwierz,że już wtedy klimat jest genialny.Nawet wtedy jest o tyle fajniej,że ma się więcej czasu na szlajanki po polu i okolicach,poznawanie ludzi,raczenie się najróżniejszymi cieczami i specyfikami,delektowanie się wizytami w Toi-Toiach i robienie co tam tylko do lba przyjdzie w gronie-często-najbliższych.

ares502  
Forumowy prawiczek

Wysłany: Wto 25 Paź, 2011   

Bez porównania klimat w 80% 20 % muzyka, klimat jest tam jedyny w swoim rodzaju nigdzie indziej z takim sie nie spotkałem i niewiem czy kiedyś sie z takim podobnym spodkam
:-D :-D
No najwyżej na następnym przystanku

Simon  
Typowy spamer

Wysłany: Śro 26 Paź, 2011   

Woodstock się zmienił mocno, ale patyk w to i tak dalej kocham tą imprezę i będę tam co roku hehe. Będę mieć 70 lat o lasce swoje dupsko tam dotaszczę :lol:
Poznałem jak co roku mnóstwo wspaniałych ludzi a opisywanych nieprzyjemnych sytuacji widziałem mało(raz stałem sobie w kolejce po jedzenie z moją woodstockową amore, jakiś dres podszedł i pierdolnął z bara, przepchał się przez nas aż w końcu ktoś nie wytrzymał i kolesiowi dał w pysk, hehe).
because I'm too busy
loving people
who love me

tubka  
Forumowy prawiczek
kiwi belzebuba

Wysłany: Śro 26 Paź, 2011   

Ja w dalszym ciągu nie mogę wyjść z podziwu jak 'wyniesiony w kosmos' klimat panuje na Woodzie :mrgreen: szkoda że został w tym roku trochę popsuty przez te dzikie tłumy nieokrzesanych prodżigów, sporo było nie do końca miłych akcydentów choć oczywiście nie były one zasługą tylko fanów TP.
Jak dla mnie w przyszłości by mogły grać nawet same mało znane zespoły- nie zjechało by się tyle 'przypadkowych' ludzi przyciągniętych możliwością obejrzenia 'gwiazd' za free i nie wiedzących na czym ten festiwal polega. Klimat by pozostał- bo muzyka to tylko dodatek, a i tak na 100% każdy by znalazł coś w swoim guście do posłuchania 8-) także pokrzywdzenia żadnego by chyba nie było :roll:

rapeme  
Forumowy prawiczek

Wysłany: Czw 27 Paź, 2011   

Klimat jest o stokroć ważniejszy. PW 2011 był moim pierwszym Woodstockiem i strasznie żałuję, że wybrałam się na niego dopiero drugiego dnia festiwalu. Odbiję to sobie w 2012, kiedy to wsiądę w pociąg na Kostrzyn przynajmniej z tydzień przed jego rozpoczęciem. Wracając do klimatu - jest niebywale niepowtarzalny; nie mam pojęcia jak to się dzieje, ale konsoliduje ze sobą nawet z pozoru zupełnie innych ludzi, całkiem sprzeczne osobowości. Bynajmniej w moim przypadku zdarzyło się tak kilka razy. ;-) Muzyka jest dodatkiem? Być może. Moim zdaniem nie. Jest ważnym elementem festiwalu i bez niej nie byłby tym samym, ale z drugiej strony - fani danego zespołu, Prodigy czy innego, liczą na darmowy koncert i fajną zabawę, a cały Woodstock tak naprawdę nic dla nich nie znaczy... a to już mija się z celem, którym jest przede wszystkim dobra zabawa oraz poznawanie nowych, ciekawych ludzi.
Można by dyskutować na ten temat w nieskończoność, a przecież nie o to chodzi.

tak więc - miłość, przyjaźń i muzyka! ahoj!

19kojot91  
Lubi pieprzyć

Wysłany: Pią 28 Paź, 2011   

Jak dla mnie klimat wiąże się mocno z muzyką ...
Więc jeśli nie będzie dobrych klasycznych zespołów klimat przepadnie

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi