Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Muzyka czy klimat Woodstocku ?
Autor Wiadomość
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

Czasy kiedy grały tam przede wszystkim Polskie kapele już bezpowrotnie mineły. Ostatnio słyszałem wypowiedź Jurka że w ciągu trzech kolejnych lat chciałby zrobić z tego festiwalu wizytówke Polski, coś czym nasz kraj mógłby się pochwalić. To raczej wiąże się z zapraszaniem gwiazd.
 
 
 
MrWoodstock  
Rozkręca sie
Jak wygląda twarz bez Brody ?! JAK DUPA !!!

Wiek: 38
Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 126
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

Dla mnie Woodstock to przede wszystkim wspaniała atmosfera. Muzyka jest tylko odpowiednio dobranym dodatkiem :) Żeby wszędzie byli tacy jak na Woodstocku...
 
 
 
rus_one  
Coś już napisał

Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 71
Skąd: K-n
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

Dokładnie tak jak mówisz :mrgreen:
Gwiazdy sobie mogą być, ale jednak z tej samej bajki by się przydały, a nie Schrek i 700000 krasnoludków...
 
 
Rimmel  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 103
Skąd: Gorzyce
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Mam identyczne odczucia co autor tematu. Dwa pierwsze dni pod względem atmosfery były wręcz idealne, trzeciego dnia coś zaczęło się psuć, a im bliżej było do koncertu The Prodigy tym bardziej było to zauważalne.

Ja myślę, że Jurek nie zrezygnuje z zapraszanie gwiazd, będzie pewnie w tym względzie teraz bardziej ostrożny, ale raczej nie zmieni swoich założeń. Z resztą czy można mu się dziwić? Postawcie się na jego miejscu - organizujecie sobie jakiś tam festiwal, na który początkowo zjawia się parę set osób, a po latach jest to jeden z najlepszych festiwali na świecie, doceniany na całym globie. Apetyt rośnie w miarę jedzenia.
 
 
 
Pazio777  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 20
Skąd: Chodzież
Wysłany: Nie 14 Sie, 2011   

Ja tam nie wiem jak to zrobiłem ale nie udało mi się odczuć tego zadresionego towarzystwa :mrgreen:
Fakt że Prodigy "grało" do wacka... dlatego nie narzekałem za dużo tylko po prostu poszedłem spać.
Mimo iż to był mój pierwszy PW to udało mi się odczuć ten klimat o którym wszyscy tak mówią...
Dlatego... Klimat przede wszystkim :mrgreen:
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 14 Sie, 2011   

Pazio777 napisał/a:
Mimo iż to był mój pierwszy PW to udało mi się odczuć ten klimat o którym wszyscy tak mówią...
Dlatego... Klimat przede wszystkim :mrgreen:

Skoro to twój pierwszy woodstock to nie masz porównania. Pomyśl sobie, że mogło być jeszcze lepiej.
 
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

Trudno tu rozróżnić muzyka czy klimat, jedno się przenika z drugim.
 
 
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

Cytat:
Trudno tu rozróżnić muzyka czy klimat, jedno się przenika z drugim.

Chodzi o to chyba mniej/ więcej, że wraz z popularnymi kapelami zaczną napływać ludzie, którym obcy jest klimat PW.
Ja w sumie byłem tylko rok temu i w tym, ale muszę przyznać, że z kim bym w tym roku praktycznie nie zagadał, to większość mówiła, że są pierwszy raz. :shock:
Niech się wypowie stara gwardia, która na woody jeździ od dawna i niech nam opowie o komforcie, jaki musiał panować, gdy było tylko 300.000 osób.. :mrgreen:
 
 
michal220  
Rozkręca sie


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 151
Skąd: Znienacka
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

Komfort... Hmmm, ano był komfort.
Jak się zdoiłem na koncercie Guano Apes w `09 to Pokojowy Patrol zaciągnął moje zwłoki pod deski sceny. I tu muszę jeszcze raz wypowiedzieć się co do barierek: uważam, że były potrzebne. Był taki tłum, że ta masa ludzi by się rozgniotła o scenę.

Wracając do tematu zdecydowanie KLIMAT i chęć poznawania nowych ludzi !!
 
 
Maximus99999  
Forumowy prawiczek
Żyje po to by napiepszać POGO!!!


Wiek: 32
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 20
Skąd: Warka
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

A co do koncertu Prodigy to słyszeliście że manager tego zespołu oskarżył PW i Jurka o to że przystanek był źle zabezpieczony???? Było to szczegółowo opisane w metrze numer bodajże sobotni lub piątkowy.

wiemy, ale to nie ten temat
 
 
 
kaliber44  
Coś już napisał
``Zdecydowany niezdecydowanie..``


Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 18 Sie, 2011   

Niby chcecie się łączyć z ludźmi itd ja jestem łysy nosze szerokie ciuchy nigdy nikogo nie uderzyłem chyba, że w samoobronie, gadacie, że powinno być więcej kapel metal itd ;)

Nie tylko metalowcy i rockowcy są na woodstocku ja chciałbym usłyszeć jakiś rozsądny skład hip hopowy ;]
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 18 Sie, 2011   

A ja bym nie chciał :P 8-)

Temat o życzeniach muzycznych jest gdzie indziej/Kefir
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 18 Sie, 2011   

Klimat ponad wszystko.I bliscy,i znajomi,i nowo poznani,których na co dzień nie sposób zebrać w jednym miejscu. Muzyka?Jest.I dobrze.Ale raczej jako pretekst,haczyk i urozmaicenie niż glówny powód uczestnictwa w PW.
 
 
smutnedziecko  
Forumowy prawiczek
28:06:42:12


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Sie 2011
Posty: 26
Skąd: kalisz
Wysłany: Czw 18 Sie, 2011   

nie pojechałabym tam tylko dla klimatu; dla mnie głównym czynnikiem jest muzyka
 
 
 
Pazio777  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 20
Skąd: Chodzież
Wysłany: Czw 18 Sie, 2011   

Ale i tam ludzie którzy tam są dla nich wielki (+++++) :D nidgy nie spodziewałbym się że taki pozytywizm może panować
Polska odwala najlepsze festiwale muzyczne :D
 
 
 
DeadHolly  
Forumowy prawiczek
cycków nie będzie!


Wiek: 30
Dołączyła: 18 Lip 2011
Posty: 10
Skąd: Piła
Wysłany: Pią 19 Sie, 2011   

Klimat był,choć dużo osób narzekało na dresów... Muzyka też była i to się liczy. A jak komuś nie odpowiadało prodidżi to mógł iść spać tak jak ja :mrgreen:
 
 
Fallander  
Forumowy prawiczek
imperator zajebistości


Wiek: 31
Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 34
Skąd: śląsk
Wysłany: Sob 20 Sie, 2011   

kaliber44 napisał/a:
Nie tylko metalowcy i rockowcy są na woodstocku ja chciałbym usłyszeć jakiś rozsądny skład hip hopowy ;]


Od czegoś takiego masz inne festiwale jak:
KLIK , a od Woodstocku trzymajcie się z dala.

Wybacz, ale moi Woodstockowi sąsiedzi też byli słuchaczami Twoich klimatów.

- Na rozwieszali transparentów z zielonymi listkami tak, że nie dało się chodzić.
- Cały czas siedzieli ze swoją ekipą jarając.
- Pierwszego dnia (byłem rozbity już 2 dni przed) obudził mnie hałas przed namiotem. Okazało się, że zabrakło im miejsca (ale 5x5m "dziedzińca" musieli mieć), pozrywali nasze taśmy i na naszym terenie zmieścili dwa 3-4osobowe namioty, tak że ledwo mogłem wyjść z namiotu.
- Widziałem ich raz poza obozem. Przystanek Republika. Stali niemal przy drodze: białe adidaski, białe spodeneczki przed kolana, Bluzy marki (to marka?) Prosto, okularki przeciwsłoneczne. (Przypominam, że było to między 1-2 w nocy)
Oczywiście.. klimatu się trzymali...
- Podczas przechodzenia obok ich namiotów słychać było słodkie "spie***laj" do wędrowców
- Próba konwersacji kończyła się czymś w stylu " a to mój kumpel. On miesza głowę bigosem, teraz idę jarać"
- Z nikim z poza ich osady nie zadawali się, bo oni byli najfajniejsi
- My krzyczymy w nocy "Andrzej, gdzie jesteś?" Oni: "Morda, chcemy spać"

Mam nadzieję, że już więcej na podobnych agentów nie trafie.
Hip hop niech wyp****a, jak coś to rap-core.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 20 Sie, 2011   

Barwna to opowiastka,ale puentę czuć lekkim stereotypowym zapaszkiem.Bo co gdyby na miejscu wymienionych przez ciebie zawodników,znajdowali się dajmy na to punki,metalowcy czy fani reggae? Również-na podstawie tego jak zachowują się dane jednostki-optowalbyś za tym by na PW nie pojawial się odpowiednio punk,metal i reggae?
 
 
Fallander  
Forumowy prawiczek
imperator zajebistości


Wiek: 31
Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 34
Skąd: śląsk
Wysłany: Sob 20 Sie, 2011   

Nie dane jednostki, a grupa 25-40 "ziomali"

Na tegorocznym Woodzie miałem przyjemność poznać/porozmawiać:
~80 punków z czego 2ch było niezbyt przyjemnych.
~ 100 metali z czego tylko jeden w negatywny sposób zapadł mi w pamięci.
~30 "jamajkarzy" z czego może z 3ch aspołecznych

Skoro tak lubisz liczby

Widziałem punków, którzy pilnowali porządku, widziałem metali grających i śpiewających, jamajkarzy, którzy bawili się razem ze wszystkimi.
Jakoś hip hopowców tam nie widziałem.
Może masz inne zdanie/opinię na ten temat, z chęcią go wysłucham.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 20 Sie, 2011   

Ja nie zaglądam ludziom do subkulturowych majtek.Mam w glębokim poważaniu czego sluchają,jakie mają wlosy,tatuaże i pogląd na rzeczywistość.Oceniam ich poprzez pryzmat ich zachowania,tego co sobą reprezentują. I tylko o to mi biega.Jak ktoś odwala manianę-niechaj sprawiedliwie zostanie pojechany.Ale niech to się nie dzieje pod sztandarem "Od Woodstocku trzymajcie się z dala". Może to naiwność,ale nie znam gatunku muzycznego,którego fan z zasady bylby ciężki we wspólżyciu na PW i w związku z tym należaloby ograniczyć do minimum występy artystów reprezentujących ów gatunek.

Wspomnianego przez ciebie sąsiedztwa wspólczuję,ale jeśli wydaje ci się,że gdyby ofertę muzyczną stanowil tylko i wylącznie rock, to tego rodzaju zdarzenia nie mialyby miejsca,to-wedlug mojej skromnej opinii-mylisz się.
 
 
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Sob 20 Sie, 2011   

Fallander napisał/a:
Od czegoś takiego masz inne festiwale jak:
KLIK , a od Woodstocku trzymajcie się z dala.

To jak słucham hiphopu też, to znaczy, że z woodstocku mam wypie*dalać? :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga