Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie byliśmy rozbici
Autor Wiadomość
Kaaaasiula  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 05 Paź 2011
Posty: 17
Skąd: Kępice
Wysłany: Śro 05 Paź, 2011   

Ja z ekipą byłam rozbita na górce koło lasku, na którą się szło najpierw koło TOITOI a następnie koło takiej bramy i piaszczystą drogą . Dziękuję ekipie, do których należała wieeelka flaga ,, ZNAK ROZPOZNAWTRZY '' , dzięki Wam nawet po % mogłyśmy trafić do namiotu ;)) . I oczywiście za przygarnięcie nas pierwszego dnia jak jeszcze byłyśmy zdezorientowane i szukałyśmy naszego namiotu ;))
 
 
 
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Czw 06 Paź, 2011   

Kaaaasiula napisał/a:
Dziękuję ekipie, do których należała wieeelka flaga ,, ZNAK ROZPOZNAWTRZY '' , dzięki Wam nawet po % mogłyśmy trafić do namiotu ;)) . I oczywiście za przygarnięcie nas pierwszego dnia jak jeszcze byłyśmy zdezorientowane i szukałyśmy naszego namiotu ;))


I ugoszczenie łiskaczem z Biedronki :mrgreen:
 
 
auberginesgeneration  
Coś już napisał
blizny, alkohol i tatuaże


Wiek: 27
Dołączyła: 10 Lut 2011
Posty: 97
Skąd: Posen
Wysłany: Czw 06 Paź, 2011   

my z ekipą... trochę trudno opisać, ale byliśmy blisko sceny a naszym nawigatorem była flaga obozowiska z "piździwólki polkowickiej' :D jak was znajdę za rok stawiam piwo :D
 
 
 
kowal  
Rozkręca sie


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 235
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 06 Paź, 2011   

my przy fladze Wioski Tyskie. pozdrawiam sąsiadów, krakowianki z nocy z 3/4.08 z którymi piliśmy wino, chłopaka z bks bielsko też pozdrawiam i ogólnie wszystkich którzy przewinęli się przez nasze parę namiotów w trakcie wooda :)
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Czw 06 Paź, 2011   

ja w tym roku ogólnie nie byłam rozbita xD
ciągle się przenosiłam gdzieś, ale w dwa dni spałam u moich rodziców w samochodzie, oni byli rozbici na płatnym parkingu, niedaleko czerwonego samochodu (chyba Tico) z flagą "Jedzim na ŁUDSTOK" i niemców w boratach :p tam przynajmniej była trawa i CZYSTE TOJKI :lol: czasem wolałam przelecieć te 2 km i mieć czyściutko, pachnąco i w ogóle elegancko niż iść do głównych Tojek :D tam jest nie drogo i fajnie ogólnie :D
 
 
pankowa  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 223
Skąd: z nikąd
Wysłany: Czw 06 Paź, 2011   

ja w tym roku byłam rozbita gdzieś na środku górki do ASP tej bliżej kriszny, parę metrów za sektorem d-up/a :-D
 
 
FunnyKiller  
Forumowy prawiczek
Dzifki, koks, firefox


Wiek: 30
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 32
Skąd: Augustów
Wysłany: Sob 22 Paź, 2011   

Ja byłam rozbita w obozie, który zbudował Marchewka. Obóz nazwaliśmy pod dębem bo mieścił się pod tym drzewem na początku ulicy :D. Miał wspaniałą niebiesko-pomarańczową plandekę. Spali tam wszyscy z ulicy:d każdy kto przychodził tak i zostawał. A samego organizatora poznałam przy sklepie, stał z jakimiś chłopcami i dziewczyną o imieniu Anka :d
Do dziś pamiętam co się tam działo, impreza była przednia, czasami było aż za wesoło i nie dało się odpocząć(nie mówię już o sapaniu) zgnietli nam naszą komnatę, musiałam spać na trawie xD Tak jak już wspomniałam dużo ludzie przewinęło się przez nasz obóz. Nawet czerwoni byli na imprezie...
 
 
 
qwe999  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 34
Skąd: Police
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011   

Przy lasku obok drogi na ASP, tylko przy tej lewej drodze. :P
 
 
Winiacz  
Forumowy prawiczek
Mandżurskie wiosło.

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 40
Skąd: Wałcz
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011   

Wioska WAłcz, nie mój namiot, przeludniony o 3 osoby w stosunku do założen konstrukcyjnych, ogółem nocleg niespodzianka :D
5-litrowy baniak z woda to calkiem niezla poduszeczka jest :)
 
 
SmartCheetah  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 16
Skąd: Kielce
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011   

kizia napisał/a:
Niedaleko Haribola - trzeba było skręcić obok niego w lewo (koło drzewa; na szeroką piaszczystą drogę) i przejść ze 20m. Byliśmy tuż przy drodze, mieliśmy 3 namioty ogrodowe. Za nami były Tychy.

Tam nieopodal była taka skośna flaga z napisem "Szczecin" chyba, nie? Bo jeśli tak to jakoś po sąsiedzku byliśmy rozbici:P
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011   

A powiem Ci, że Szczecina na pamiętam :P Nasz znak rozpoznawczy to 3 kanapy, krzesła i takie tam :P
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

Za gastronomią, Obok nas mieli polską flagę (nie pamiętam czy był jakiś napis) a co dziwne wszystkie odgłosy dochodzące z tamtej strony miały niemiecki akcent, nawet nazywaliśmy "niemiecką granicą" folie odgradzająca nas z tamtej strony. My za to siedzieliśmy pod folią :D Mieliśmy rozłożony foliowy daszek pomalowany zielonym sprayem
 
 
SmartCheetah  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 16
Skąd: Kielce
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

kizia napisał/a:
A powiem Ci, że Szczecina na pamiętam :P Nasz znak rozpoznawczy to 3 kanapy, krzesła i takie tam :P


A może to Olsztyn był? Nie pamiętam, pijany byłem. Wiem że często przychodził do nas koleś który nosił jednego klapka (Bo drugiego zgubił), sępił przechodzących ludzi z piwa i kazał nam je pić (HAHA)
No i przez trochę miał namalowany markerem zegarek na ręce z godziną 12:30 bodajże cały czas prosząc byśmy go pytali która godzina.
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

destruction5 napisał/a:
Za gastronomią, Obok nas mieli polską flagę (nie pamiętam czy był jakiś napis) a co dziwne wszystkie odgłosy dochodzące z tamtej strony miały niemiecki akcent, nawet nazywaliśmy "niemiecką granicą" folie odgradzająca nas z tamtej strony. My za to siedzieliśmy pod folią :D Mieliśmy rozłożony foliowy daszek pomalowany zielonym sprayem


i ten taki do głośnego mówiena przyrząd? i cosw stylu "prosze sierozejść, nie robić zamieszania, tu sienic nie dzieje"???
 
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

A tu chyba było bardziej przy ścieżce pod lasem prawda? bo coś kojarzę, ale to kawałek od nas, nawet dobrze tego nie słyszałam.
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

destruction5 napisał/a:
A tu chyba było bardziej przy ścieżce pod lasem prawda? bo coś kojarzę, ale to kawałek od nas, nawet dobrze tego nie słyszałam.


o tak, ale irytujący byli... szczególnie nad ranem:)
 
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Śro 16 Lis, 2011   

Jak się było w pobliżu to nie dało się ich nie słyszeć tym bardziej ze oni cały czas coś mówili! O coś mi się jeszcze przypomniało! Nasz "sąsiad" cały czas krzyczał "TIIMIIIII" czy coś takiego :D
 
 
daep  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 11
Skąd: ZIELONA GORA
Wysłany: Nie 04 Mar, 2012   

Yuri8 napisał/a:
Ja byłem z ekipą rozbity w lasku zaraz przy skrzyzowaniu w drodze na ASP, wisiał średniej wielkości szyld "Welcome to Sunrise" :D!


Bylem rozbity ze znajomymi 2-3 metry od tej flagi w głąb lasu :d

http://imageshack.us/phot...djcie0331b.jpg/
Namiot ktos kojarzy ?
 
 
regret666  
Rozkręca sie
jawna szydera


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 264
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 05 Mar, 2012   

@up
ja kojarzę ;) przechodziłam niedaleko parę razy :D

ze znajomymi rozbiliśmy się przy latarniach na przeciwko gastronomii ;d
 
 
Baton  
Lubi pieprzyć
Power Wafel


Wiek: 37
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 341
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 05 Mar, 2012   

Ja ogólnie byłem roz*ebany przez cały Woodstock :P
 
 
 
semar  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 3
Skąd: Zielona Gora
Wysłany: Wto 06 Mar, 2012   

Cytat:
Ja byłem z ekipą rozbity w lasku zaraz przy skrzyzowaniu w drodze na ASP, wisiał średniej wielkości szyld "Welcome to Sunrise"

Byem rozbity za wami, pozdrowienia od Krolika Zajaca ;D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group