Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wspomnienia z Wooda 2011
Autor Wiadomość
vasaki  
Forumowy prawiczek
Marzciel


Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 49
Skąd: Polkowice
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   Wspomnienia z Wooda 2011

Ogolnie ja pamietam wszystko bo balowalem tylko wieczorami, poznajac ludzi przez caly dzien :D

1. zjedzenie 5ciu porcji zarcia krishny pod zad + zatwardzenie po tym na next dzien.
2. Wywrucenie toya z dziewczynami w srodku przez ich kolegow
3. Jak zaczelismy sie rozbierac wszyscy toples na grzybku
4. Wyzywanie Owsiaka Zespolu ktory nie dal bisu i za te barierki oraz za swietny koncert ŁŁ
5. Gandzialf
6. Goscia ktory zrobil sobie kanapke w lidlu (widzialem jak podszedl z kajzerka do dzialu z nabialem ogarnol sobie serek i maslo i zjadl XD)
7. Przybijanie zolwika gosciowi ktory sral w lesie (mina goscia zaje&&&sta)

A tu zdiecie ode mnie :D
 
 
 
kunako  
Forumowy prawiczek

Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 22
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Wspomnienia hehehe sporo tego :P

- Z lasu obok w nocy wychodzi zalany punk, otwiera rozporek i pada płasko na twarz zasypiając. Nagle wybiega dwóch w irokezach, łapią go za kostki i ciągną z powrotem do lasu.

- Śpiewak: Taki wesoły brodacz z którym razem śpiewałem gdy dresy się rozbijały szumiąc do sąsiadów.

- Żarcie krysznowców które sprawiło że schudłem jakieś 5kg xD

- Pomaganie w stawianiu masztu by go zaraz ściąć bo był zbyt wysoki.

i uciekanie przed ścianą gdy grał Skindread xD (w tedy połamałem sobie kość w lewej stopie i łaziłem o lasce od tego czasu. a gdy mniej bolało to bez laski łaziłem)

Za rok wracam i biorę agregat i piec do gitary xP
 
 
vasaki  
Forumowy prawiczek
Marzciel


Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 49
Skąd: Polkowice
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

kolezanka zlamala noge w kostce na koncercie " projekt republika " kiedy wokalista skoczyl ze sceny, idiota skoczyl na kolana .... to sie wszyscy odsuneli i pech chcial ze jakis kolega duzej wagi spadl na moja kolezanke, ale i tak sie swietnie bawila.

Koncert SkinDreda Pro :) wg. mnie.

Co jeszcze pamietam ...
hmmmm
Duzo rzeczy xD
Ale nie chce sie wszystkiego pisac, poczawszy od dnia pierwszego w ktorym przezylem 4dni mentalne (bylismy od 1szego i postanowilismy troche przecholowac z racji tego ze nikogo nie bylo i poszlo 10g ziela na 2 w 1,5 dnia) a konczac na gonitwie za tym 3 sekundowym namiotem co byly do sprzedania w lidlu, ktos zostawil a on lecial przez cale pole, to gonilem go od sceny krishny az pod stragany XD
 
 
 
exploited  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 33
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

1) Ekipa Rosjan z ktorymi piłem, Jak i duza liczba innych obcokrajowcow (Litwini, Białorusini, Niemcy, Anglicy) z tymi ostatnimi spedzilem najlepsze chwile, a nawet poznalem dziewczyne ktora dzisiaj dzwonila do mnie z Anglii ze spokojnie dotarla do domu...
2)Vasaki - widzialem zdarzenie z Toi Toiem xd bezcenne... xd
3)Palenie w lesie zielska a obudzenie sie z rana na mieście... nie wiem jak
4)Jazda u allegrowcow na rowerze... gibalem tam 15min a typ mi lal wode do ryja xd
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

- Krzyknięcie "Zaraz będzie ciemno" przy toi toiach obok jezusów i rozpoczęcie długiego łańcucha Zamknij się po czym co chwile ktoś krzyczał to samo :D

- Wycinanie całego arbuza od środka i rozdawanie po ludziach

- Stukania ludzi po moim arbuzowym kasku który całe dnie nosiłem na głowie/ przybijanie piątek,żółwików,przytulania,całusy i to, że ludzie robili sobie ze mną fotki :)

- Podczas jakiegoś koncertu ja i pewna osobniczka płci pięknej wpadliśmy na siebie podczas fali u góry, przytuliliśmy się w górze i razem nas nosili na rękach :D

- Zapytaliśmy się księdza wieczorem czy udzieli 2 koleżanką ślubu i powiedział że Nie, lecz Ja to mogę zrobić :D Tak więc udzieliłem ślubu 2 kobietom, poszliśmy do wioski piwnej i śpiewaliśmy co chwile STO LAT STO LAT wraz z ludzmi którzy mieli na czołach napisane "BEZ OPORU" i tak też było wesele :D

- tańczenie na przystanku jezus Waka Waka,Radio Hello i Tunak Tunak Tun hahahaha :D


oj pewno jeszcze dużo bym mógł wymieniać, ale pamięć zawodzi :D


aaa i jeszcze jedno mi się przypomniało :D

3 Niemców którzy mieli około 40-50 lat, rozbijali się obok nas. Przez jakieś 2 godziny męczyli się z namiotem więc pewna dziewczyna powiedziała że mamy iść im pomóc :D
Podczas rozbijania namiotu, jeden niemiec który nie znał ani polskiego ani anigelskiego(my niemieckiego nie znaju) wygiął jakoś tak kijki, że je połamał i zaczął krzyczeć "SZAJSE SZAJSE SZAJSE!!!!" i rzucał w 2 kolesia śledziami :D:D Mimo złamanego kijka rozbiliśmy ten namiot w jakieś 5-10 minut heheh
  
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Niemiec, który wszedł nam do namiotu i nie wiedział, że to co pożeramy, to tuńczyk z puszki i musiał sam spróbować, o tak :D

Obdarte plecy, bo ktoś w błotku rzucił mnie na kamienie, ale jest okej, zaczęło boleć dopiero w domu, kiedy przejrzałam się w lustrze :D

Wszyscy ludzie uśmiechający się do naszych tabliczek "Need a Weed" oraz "free wpierdol" :D

ARKA NOEGO !

prodidżi.
 
 
 
vasaki  
Forumowy prawiczek
Marzciel


Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 49
Skąd: Polkowice
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

No jak wywalili te toje to przegiecie xD
Widzialem FREE WPIERDOL :D!
O i przystanek jezus te łaka łaka i 20x z kolei Helo Helo Radio Radio juz przeginalo XD

Hmmmm....
Zamykanie ludzi w toyach (wiem ze to chamskie xD) poprzez wlozenie patyczka w otwor na kludke.
Gosci co wpadli 3ciego, rozbili sie obok nas i az do koncertu prodigy i wyjscia do wioski piwnej po piwo nigdzie nie chodzili tylko siedzieli pili i jarali. Jeszcze majac waty do wszystkich ze chodza kolo ich namiotow XD
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Ej, widziałam chłopaka o lasce!

- na polu namioty ustawione w kółku a w środku basen (pozdro Tempe Hóje :* ), i ten dach zrobiony z namiotu kumpla xD

- Grajki - z perkusją z puszek, trzema gitarami i tłumem ludzi.

- Banan (kumpel), który jebnął twarzą o puszkę piwa (nie swoją) i ujebał sobie kawałek zęba (jedynki).

- Noc, kiedy grało Prodigy, a my dawałyśmy koncert pod namiotem.

- Rozbieranie mnie przez dwóch facetów (i kobietę!) na środku drogi przy kranach.
(łaziłam bez stanika, więc chcieli mi bluzkę zdjąć).

- Szatan w stroju Assasina (:*)
 
 
 
vasaki  
Forumowy prawiczek
Marzciel


Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 49
Skąd: Polkowice
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

chodzi ci o tych grajkow?
siedzialem dlugo przy nich na lewo od perkusistow (bo sie zmieniali)


jezeli tak to lap filmiki :D
http://www.facebook.com/video/?id=100002091021490

ZOBACZ SAM, JAK GUMISIE SKACZA TAM I SIAM :D
 
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

oni byli świetni, ta perka jest genialnym pomysłem :D

wspomnieniem dla mnie są jeszcze lekko pogujące sobie przy Arce Noego zakonnice.... :mrgreen: BEZCENNY WIDOK!

Kefir z ziemniorami. Me gusta.
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Tak! Ci! Też mamy gdzieś zdjęcia i filmiki. Ja tam codziennie z nimi siedziałam, co najmniej po godzinie :D


EDIT

Masz mnie kurwa na tym filmiku! xD
 
 
 
vasaki  
Forumowy prawiczek
Marzciel


Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 49
Skąd: Polkowice
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

heheheh, where? minuta i ktory filmik

Nie sadze abys mnie zapamietala, ale moze.

ten po prawej xD
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Nie wiem, raczej nie.

Na tym najdłuższym, takie grubsze dziewczę w czarnej koszulce xD
 
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

aaa jeszcze jedno wspomnienie :D Spotkanie się z Jurkiem w Środę o godzinie 18 za dużą sceną, i odporwadzenie nas po strefie VIP :D Na sam środek dużej sceny nie mogliśmy wejść bo coś niestety robili, ale staliśmy obok tam gdzie te ruszowania :) Strzeliliśmy sobie zdjęcia z Jurkiem, spotkaliśmy Zebrahead'ów jak sobie siedzieli i wysłuchaliśmy bardzo ciekawe opowieści i czasami jebitne żarty jurka :D Opowiedział nam o zabobonach The Prodigy, o kapelach typu "Pearl Jam" które w ogóle nie odpowiedziały na zaproszenia i o tym dlaczego Papa Roach nie mogli przyjechać w tym roku na Woodstock :)


 
 
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

DarthMessiah napisał/a:
o kapelach typu "Pearl Jam" które w ogóle nie odpowiedziały na zaproszenia

O kapelach typu "Pearl Jam" czy konkretnie o nich? :-(
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

konkretnie pearl jam. tzn. Pearl Jam było jednym z zespołów które w ogóle nie odpisały na zaproszenie. Innych kapel co podał nie pamietam
 
 
hCrusoe  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 5
Skąd: W L K P !
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Węgier mówiący po angielsku, poproszony o powtórzenie "stół z powyłamywanymi nogami po chwili rzucił łamaną polszczyzną: stół bez nóg! :D
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Niemiec stojący przy grajkach i krzyczący "Cycki, piwo, muszelka" xDD
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Mi najbardziej zapadła w głowie sytuacja kiedy jakiś chłopak zupełnie nagi biegał ze zgrzewką piwa a dwóch jego kolegów go goniło :lol:
 
 
 
Kudłaty  
Rozkręca sie
Born to lose, live to win


Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 242
Skąd: Z Mordoru
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Trzech gości, z którymi podczas piątkowego deszczu brałem "prysznic" pod gołym niebem śpiewając "Mydełko Fa" :mrgreen: oraz dziewczyna, która po opuszczeniu błotka poczuła nieodpartą chęć by mnie przytulić :mrgreen:
 
 
Larry  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 25
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Cytat:

2. Wywrucenie toya z dziewczynami w srodku przez ich kolegow

Konkret :shock: .
Cytat:


- Żarcie krysznowców które sprawiło że schudłem jakieś 5kg xD

Taa... jakoś wyjątkowo destrukcyjnie działało na żołądek w tym roku :-) .

A ja do dzisiaj zastanawiam się jak udało mi się przeżyć pogo na Kontruście będąc w rozwalających się sandałkach (po tym koncercie rozwaliły się już całkowicie) :mrgreen: . Z innych wspomnień - w nocy przycisnęło mnie to tojka w okolicy kranów, a na pole po papier miałem za daleko - stwierdziłem, że podejdę do Lidla. Kupiłem, wychodzę z jedną rolką i zapewne wielkim napięciem na twarzy, jeden typ stojący przy wyjściu zmierzył mnie wzrokiem i "Oho, konkretny zakup kolego" :-) .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group