Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie byliśmy rozbici
Autor Wiadomość
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

Jak stanęłam przodem do drogi to przed sobą niedaleko miałam krany , po prawej lidl , po lewej toitoje a kawałek dalej pokojową i kawałek drogą była duża scena :D ogólnie dobra miejscówka bo wszędzie blisko :]
 
 
 
pancernik  
Forumowy prawiczek
Jagoda

Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 15
Skąd: Połaniec
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

Nasza Kielecka ekipa rozbiła się (jak podobno co roku) na górce po drugiej stronie ulicy gdzie były krany i tojki (tam szło się dalej były kolejne tojki przy lasku , i dziki śmiernik na środku drogi;P ) Następnie uderzało się w górę w stronę lasku , aż napotkało się bodajże na śląskich numerach auto z pięterkiem , a także flagę z napisem początkowym POLI ŁÓDŹ ,następnie zostało tylko POLI ;P idąc dalej dochodziło się do naszej ciemnozielonej plandeki i już wiedziałam gdzie jestem ;)
 
 
 
czlowiekzlasu  
Coś już napisał
Zero smutków, zero złości, wyjebane po całości


Wiek: 32
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 99
Skąd: Bieszczady
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

A kojarzycie wielki napis "Kefir" po lewo od niego był biały napis na czarnym materiale "TORUŃ" - to mniej więcej 10 metrów od tego napisu. Wioska Toruńska była baardzo sympatyczna, pozdrawiam toruniaków
 
 
 
ama  
Rozkręca sie


Dołączyła: 06 Gru 2010
Posty: 164
Skąd: Ustroń
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

Na przeciwko puszki Tigera i Dużej Sceny, niedaleko drzewa.
Z flagą "ANAL, ORAL, HEAVY METAL" :D
  
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

ja byłem rozbity gdzieś za sceną folkową w chuj daleko i pamiętam napis Kefir codziennie koło niego przechodziłem;p
 
 
pancernik  
Forumowy prawiczek
Jagoda

Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 15
Skąd: Połaniec
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

Też pamiętam napis Kefir i Toruń chyba też ;P tylko nie pamiętam skąd?;>
 
 
 
bajkjo  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 16 Sie 2011
Posty: 13
Skąd: Bdg
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

Martyna Kuszyk napisał/a:
W głębi lasu. Jeżeli ktoś kojarzy ogromny krawat pomalowany w kolory rasta, był on właśnie na polu namiotowym pod "moim" laskiem.

Pamiętam krawat :)

My byliśmy trochę dalej, jak innym tłumaczyliśmy drogę to zawsze było "koło samochodu w las do góry, i koło kutasa w prawo". Tak więc charakterystycznym punktem była czyjaś flaga - męskie przyrodzenie namalowane czerwoną farbą na białym prześcieradle :)
 
 
MERY  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sie 2011
Posty: 4
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011   

A ja dobrze wspominam ludzi od flagi: "Życie jest ciężkie" :-) Dzięki Wam zawsze wiedziałam gdzie mam zmierzać :-) Chociaż nigdy Was nie poznaliśmy to hasło z Waszej flagi stało się naszym przewodnim woodstockowym mottem :D
 
 
tom_blake  
Coś już napisał


Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 86
Skąd: z Marsa
Wysłany: Śro 17 Sie, 2011   

My byliśmy w tym lasku:


Uploaded with ImageShack.us
 
 
kaliber44  
Coś już napisał
``Zdecydowany niezdecydowanie..``


Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 17 Sie, 2011   

m20 napisał/a:
Ktoś kojarzy Forfitera? :-D To właśnie tam.




HAhahaha pamiętam tego krokodyla :D on był zarzucony gdzieś na drzewie przy namiocie gościa co kiedyś go TV trwam nagrało i na pytanie dlaczego przyjeżdża na woodstock odpowiedział "dla klimatów" z wódką w ręce :D
 
 
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Śro 17 Sie, 2011   

kaliber44 napisał/a:
HAhahaha pamiętam tego krokodyla :D on był zarzucony gdzieś na drzewie przy namiocie gościa co kiedyś go TV trwam nagrało i na pytanie dlaczego przyjeżdża na woodstock odpowiedział "dla klimatów" z wódką w ręce :D

Tej historii nie kojarzę, ale jeżeli kumasz miejscówkę, to dobrze. ;-)
 
 
DeadHolly  
Forumowy prawiczek
cycków nie będzie!


Wiek: 30
Dołączyła: 18 Lip 2011
Posty: 10
Skąd: Piła
Wysłany: Nie 21 Sie, 2011   

Ja byłam w lasku zaraz obok drogi,pkp i policyji... 8-)
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 21 Sie, 2011   

Kicaj napisał/a:
Pozostaliśmy przy stałym miejscu między gastronomią a drogą z sektorów parkingowych. Flagi mieliśmy jednak nie tak wysokie jak sąsiadów z lewej ( dwie wysoookie żółte flagi - jedna: "Wałcz")


No to namiotowaliśmy się po sąsiedzku.Flaga "Wałcz" to byl nasz punkt odniesienia.Dobra miejscówa.
 
 
Kermitaniu  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 135
Skąd: ZG/Bournemouth
Wysłany: Pią 02 Wrz, 2011   

czlowiekzlasu napisał/a:
A kojarzycie wielki napis "Kefir" po lewo od niego był biały napis na czarnym materiale "TORUŃ" - to mniej więcej 10 metrów od tego napisu. Wioska Toruńska była baardzo sympatyczna, pozdrawiam toruniaków


JA BYLEM W KEFIRZE!!!! JESTEM, BYLEM I BEDE!!! :)

Fajnie, ze ktokolwiek kojarzy, za rok - obiecuje Wam - to bedzie najwieksza flaga woodstocku. Jesli bywaiscie w Kefirze, to pewnie sie znamy :) swoja droga, czlowiek, ktory "zalozyl" wioske Kerif byl na polu juz w Poniedzialek 25 lipca i dostal gratulacje od burmistrza, hehe ;P
 
 
rus_one  
Coś już napisał

Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 71
Skąd: K-n
Wysłany: Pią 02 Wrz, 2011   

Hehe jedni z pierwszych byliście, pamiętam was. Ja byłem gościnnie u ekipy naprzeciwko namiotu medycznego. Na początku (od soboty) stał terenowy nissan, przyczepa kampingowa i platforma widokowa na rusztowaniu. Pewnie przechodziliście nie raz obok :mrgreen:
 
 
Kermitaniu  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 135
Skąd: ZG/Bournemouth
Wysłany: Pią 02 Wrz, 2011   

Jasne, codziennie na autopilocie do namiotu. Te terenowki byly tam tez rok temu :)
 
 
Leser  
Rozkręca sie
WhyDuck Oi!


Wiek: 33
Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 119
Skąd: Płock
Wysłany: Nie 04 Wrz, 2011   

m20 napisał/a:
Niedaleko gastronomii, bliżej punktu medycznego, dmuchany Forfiter zawieszony na palu. :-D Tak jak na mapce, mniej więcej.


Sasiad pamietasz taka atrape ktora miala chronic przezd sloncem z poncho spiwora i niebieskich firanek pkp oraz krzaków i nibieskofirankowym sztandaże xD obok?
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pią 09 Wrz, 2011   

Wraz z kumplem rozbilismy sie w lasku kolo kranow :) co sie pozniej okazalo dobry wybor :P fakt troche daleko do duzej sceny ,ale za to krany i lidl po drugiej stronie jezdni i gdy meczyla dwojka to nie musielismy korzystac z tojkow bo wystarczylo pojsc dalej w las oczywiscie tak aby to przypadkiem nikomu nie przeszkadzalo :)
 
 
Rosa  
Lubi pieprzyć
Co ty wiesz o sztuce!?


Wiek: 34
Dołączyła: 05 Wrz 2011
Posty: 455
Skąd: Narnia
Wysłany: Pią 09 Wrz, 2011   

My z ekipą rozwaliliśmy się na stoku wzgórza ASP, bliżej Wioski Kryszny. Gnieździliśmy się w 5 osób w połamanym 4-osobowym namiocie z rozbałaganionymi po kątach rzeczami, sufitem 30 cm nad podłogą (trzeciego dnia się wkurzyłam i poprawiłam trochę kije), budziła nas śpiewana mantra, mieliśmy dość niedaleko do kranów, pokojowego jedzenia, tojów i na scenę folkową i warsztaty ASP - uwzględniliśmy to na samym początku, bo cała ekipa to ,,plastusie" ;)
 
 
OchO  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 63
Skąd: Tuchola
Wysłany: Pon 19 Wrz, 2011   

Ja z ekypa byliśmy rozbici na górce (w sumie to w połowie górki) jak się szło na ASP xD Mieliśmy fajną żółtą flagę ze stanikiem kumpeli. Pozdro dla sąsiadów! :mrgreen: :mrgreen:
 
 
 
Yuri8  
Forumowy prawiczek
hey miłego dnia daj buziakaaa <;


Wiek: 30
Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 38
Skąd: się wziołeś?
Wysłany: Pon 03 Paź, 2011   

Ja byłem z ekipą rozbity w lasku zaraz przy skrzyzowaniu w drodze na ASP, wisiał średniej wielkości szyld "Welcome to Sunrise" :D!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group