Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Woodstock od Czwartku do Niedzieli ?
Autor Wiadomość
tsukushi  
Forumowy prawiczek
Tsukushi


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Sie 2010
Posty: 31
Skąd: Szczecin/Police
Wysłany: Pią 05 Lis, 2010   

jestem za.. haha fakt, ciężko było by się domy po woodstockowym kurzu i błotku :d
 
 
 
tyczunia89  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 173
Skąd: Beskid Niski
Wysłany: Sob 06 Lis, 2010   

taki reset tygodniowy byłby najlepszy.. 3 dni to tak troszki mało ;) ale najważniejsze że mamy to nadal...
 
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Sob 06 Lis, 2010   

tsukushi napisał/a:
jestem za.. haha fakt, ciężko było by się domy po woodstockowym kurzu i błotku :d


spoko ponoć brud powyżej 1cm sam odpada a poniżej jest nieszkodliwy :P

A co do tygodniowego wooda jasne... byłoby naprawdę zajebiście ;]
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob 06 Lis, 2010   

hmm tylko kto by przeżył tydzień takiego wycieńczenia organizmu..? ja po 4 dniach czuję się jak.. w ogóle się nie czuję :mrgreen:
 
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Sob 06 Lis, 2010   

trzeba się hartować ;p
 
 
 
tyczunia89  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 173
Skąd: Beskid Niski
Wysłany: Sob 06 Lis, 2010   

dla chcącego nic trudnego ;) ale hartując się w ten sposób może być baaardzo wesoło ;)
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Nie 07 Lis, 2010   

chyba niedziela od czwartku do wooodstokcu. ktoś juz to powiedział ?
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 07 Lis, 2010   

Dahomej napisał/a:
Ja bym polemizował z tym, że rok Wooda, a tydzień normalnego życia to lepsze rozwiązanie. Zatraciło by to swój urok, piękno, nudne by się po prostu zrobiło. Pojechać na tydzień na Woodstock, tam się wyszaleć, oderwać od szarego, codziennego świata, pozostawić wszystkie problemy w miejscu zameldowania, to jest to. Cała wspaniałość tej imprezy polega na tym, że jest raz w roku, to wyczekiwanie, ta tęsknota za brudem, kurzem, syfem, delikatną anarchią. O to w tym chodzi. Chyba, że Simon pisałeś to z lekką nutą ironii, wtedy mój wpis jest nie istotny. :-P

Była w tym nutka ironia, przyznaję, co nie zmienia faktu, że zajebiście byłoby ogólnie stworzyć sobie "alternatywny świat" bez presji, wyścigu szczurów, polityki.
Tylko dla ludzią którzy chcą tam być, którzy potrafiliby w to włożyć swoje serce i dużo pracy.

Bajka w stylu rycerza na koniu, ale dość miła, przynajmniej dla mnie.

[ Dodano: Nie 07 Lis, 2010 ]
Sister Midnight napisał/a:
hmm tylko kto by przeżył tydzień takiego wycieńczenia organizmu..? ja po 4 dniach czuję się jak.. w ogóle się nie czuję :mrgreen:

E tam, fajnie jest.
Ja potrafiłem pod namiotami siedzieć prawie 2 miesiące i było fajnie. Chodź gdy powróciłem do cywilizacji to te wszystkie wygody zachodniego świata bardzo doceniłem, to jednak czegoś mi brakowało. Jednak nie ma to jak być obudzonym na skraju lasu gdzieś przez budzącą się naturę, hehe
 
 
tyczunia89  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 173
Skąd: Beskid Niski
Wysłany: Nie 07 Lis, 2010   

ciekawy i kuszący jest taki alternatywny świat :)
 
 
 
iwa  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 244
Skąd: Głogów
Wysłany: Nie 07 Lis, 2010   

Sister Midnight napisał/a:
hmm tylko kto by przeżył tydzień takiego wycieńczenia organizmu..? ja po 4 dniach czuję się jak.. w ogóle się nie czuję :mrgreen:

Racja,ale szczerze mówiąc(pisząc) nie jest tak źle. Najdłużej byłam 5 dni, było świetnie, dwa dni dodatkowo nie robią różnicy, oby pogoda tylko dopisała, grzać sobie słonko może , w końcu zajdzie, byle by nie padało, wszystko przemoczone...to już nie jest takie fajne!:P
 
 
 
Madziur
Gość
Wysłany: Wto 09 Lis, 2010   Hej!

Ludzie bez jaj! Jak można się zastanawiać nad tym czy warto zeby woodstock trwal dłużej? Przecież to jasne że warto... są ludzie którzy nie mogą np przyjechać na pierwszy dzien a potem zalują tego przez caly rok... a tak trzy dni są i dla nich... ja i tak przyjezdzam parę dni przed więc cieszę się ze pobędę dłużej ze wszystkimi i z muzyką an scenie:P
 
 
tyczunia89  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 173
Skąd: Beskid Niski
Wysłany: Śro 10 Lis, 2010   

ja tam lubię z tydzień wcześniej zawitać do lasku Woodstockowego
 
 
 
Xandra  
Coś już napisał
nie.


Wiek: 33
Dołączyła: 15 Lip 2010
Posty: 54
Skąd: Wawa
Wysłany: Śro 10 Lis, 2010   

U mnie sprawa wygląda tak : choćby Woodstock był od poniedziałku do piątku, choćbym miała najgorszy kocioł w pracy i nie dostała urlopu to i tak pojadę na sto procent, chociażby rowerem lub hulajnogą z samej Wawy. :mrgreen:
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 11 Lis, 2010   

Xandra napisał/a:
choćbym miała najgorszy kocioł w pracy i nie dostała urlopu to i tak pojadę na sto procent,


Jak? Zwolnisz się z roboty?
Jeśli pracujesz od pon. - pt. to kawałek Woodstocku zahaczysz bez żadnego problemu. Gorzej, jak pracujesz też w weekendy.
Miło się mówi takie rzeczy, ale nie zawsze da się zrealizować swoje plany, zwłaszcza ludziom z ruchomym tygodniem pracy.
 
 
futuristka666  
Rozkręca sie
Kwasożłop


Wiek: 114
Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 255
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 12 Lis, 2010   

Jak dobrze być w wieku szkolnym i nie mieć zmartwienia "Praca, praca, jak tu na wooda jechać?" <cwaniak>
 
 
Madey
Gość
Wysłany: Pią 12 Lis, 2010   

Ale macie problemy i tak polowa ludzi przyjezdza najpozniej w srode... i jakos maja czas jak dla mnie moze byc od poniedzialku wood to niedzieli... bedzie trzeba i to 2 tygodnie tam spedze. a wy tylko narzekacie ze wam zle i niedobrze... tylko narzekac umiecie
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 12 Lis, 2010   

Madey napisał/a:
Ale macie problemy i tak polowa ludzi przyjezdza najpozniej w srode... i jakos maja czas jak dla mnie moze byc od poniedzialku wood to niedzieli... bedzie trzeba i to 2 tygodnie tam spedze. a wy tylko narzekacie ze wam zle i niedobrze... tylko narzekac umiecie


Masz rację.
Połowa ludzi przyjeżdża najpóźniej w środę, a my tylko narzekamy, bo tylko to umiemy. Jakie to szczęście, że jest taki ktoś jak Ty, kto potrafi nam wszystko uświadomić. Dziękujemy.

:shock:
 
 
Kermitaniu  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 135
Skąd: ZG/Bournemouth
Wysłany: Sob 13 Lis, 2010   

Nie no, z jednej strony ma racje - wszystkim NIGDY nie bedzie dobrze. Ale moim zdaniem wielkiej roznicy to nie robi. Musicie odpowiedziec sobie na jedno wazne, ale to zajebiscie wazne pytanie - (nie - nie, co chcecie w zyciu robic :P) czy wolicie byc na zakonczeniu, czy na rozpoczeciu? Ja mysle, ze nie jest big deal opuscic pierwszy dzien (jesli ktos pracuje) ale dobrze jest jednak doczekac do konca, a jesli ktos bardzo chce i ma mozliwosc, to i tak moze zostac dzien lub 2 dluzej, jak znowu deszcz nie bedzie padal w ostatni dzien, bo od 2 lat pada :P
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 19 Lis, 2010   

Kermitaniu napisał/a:
i tak moze zostac dzien lub 2 dluzej, jak znowu deszcz nie bedzie padal w ostatni dzien, bo od 2 lat pada


niebo płaka, ze woodstock się kończy, to dlatemu
 
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Sob 20 Lis, 2010   

Sis ma rację... nawet niebo wie że koniec świetnej imprezy i że jest to warte opłakiwania ;]
 
 
 
BornOfHope  
Forumowy prawiczek
.Złodziejka Nadziei.


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lis 2010
Posty: 2
Skąd: Piła
Wysłany: Sob 20 Lis, 2010   

Broken Miru, Czemu mnie pozdrawiasz? ^^

Co do wooda planuje być, jak najbardziej, ale też nie wiem, bo może jakąś prace załapie, na samochód trzeba zbierać many ; p
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group