Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Woodstock od Czwartku do Niedzieli ?
Autor Wiadomość
Jorguś  
Lubi pieprzyć
Jorgus89


Wiek: 34
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 358
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Nie 19 Wrz, 2010   

A ja wroce jednak do daty nastepnego wooda. Dla mnie to troche kicha bo wiarze sie to z wiekszym urlopem ktorego nie wiem czy dostane tak wiec za dobrze nie jest;/
 
 
 
wojciecheu  
Rozkręca sie
Samotnik

Wiek: 33
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 102
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pon 20 Wrz, 2010   

No właśnie, a ja moge mieć w tym czasie praktyki studenckie w Niemczech tak więc szansa na bycie na PW i/lub mogą być marne :-/
 
 
iwa  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 244
Skąd: Głogów
Wysłany: Pon 20 Wrz, 2010   

Szczerze mówiąc mi to bez różnicy, trzeba bedzie już w środe,albo we wtorek się wybrac heh i tak tydzień urlopu biorę. Nic nie zmienimy.
 
 
 
mieta84  
Forumowy prawiczek


Wiek: 40
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 6
Skąd: Świecie
Wysłany: Wto 21 Wrz, 2010   

wojciecheu napisał/a:
No właśnie, a ja moge mieć w tym czasie praktyki studenckie w Niemczech tak więc szansa na bycie na PW i/lub Obrazek mogą być marne :-/


//Jaki jest sens pisania postu, który jest tylko cytatem? Dobrze mimo wszystko jest napisać ze dwa słowa od siebie, nawet, "mam to samo" punk_rock
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 21 Wrz, 2010   

iwa napisał/a:
Szczerze mówiąc mi to bez różnicy, trzeba bedzie już w środe,albo we wtorek się wybrac heh i tak tydzień urlopu biorę. Nic nie zmienimy.


Jak był PW od piątku to już jeździliśmy we wtorek albo w środę, a Ty przy czwartku chcesz jechać JUŻ w środę :lol:


Mi to strasznie nie pasuje. Tzn nie do końca bezpośrednio mi, gdyż jako nauczyciel mam wakacje :mrgreen: ale wiem, ze moi znajomi, którzy nie mają tego (nie)szczęścia i mają tylko 2 tygodnie urlopu jest to wielka lipa. Tak wystarczało poświęcić raptem parę dni (w najgorszym wypadku jak ktoś nie miał urlopu to od pt do ndz), a w tym wypadku trzeba będzie na to "stracić" cały tydzień. Już teraz wiem, że co najmniej połowa z mojej paczki będzie na PW :-( I z tego co sysze wokół to ludzie nie są zachwyceni tym pomysłem. Owsiak chciał chyba dobrze, a wyjdzie lipaaa :-/
 
 
iwa  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 244
Skąd: Głogów
Wysłany: Czw 23 Wrz, 2010   

alieen0709 napisał/a:
iwa napisał/a:
Szczerze mówiąc mi to bez różnicy, trzeba bedzie już w środe,albo we wtorek się wybrac heh i tak tydzień urlopu biorę. Nic nie zmienimy.


Jak był PW od piątku to już jeździliśmy we wtorek albo w środę, a Ty przy czwartku chcesz jechać JUŻ w środę :lol:


Mi to strasznie nie pasuje. Tzn nie do końca bezpośrednio mi, gdyż jako nauczyciel mam wakacje :mrgreen: ale wiem, ze moi znajomi, którzy nie mają tego (nie)szczęścia i mają tylko 2 tygodnie urlopu jest to wielka lipa. Tak wystarczało poświęcić raptem parę dni (w najgorszym wypadku jak ktoś nie miał urlopu to od pt do ndz), a w tym wypadku trzeba będzie na to "stracić" cały tydzień. Już teraz wiem, że co najmniej połowa z mojej paczki będzie na PW :-( I z tego co sysze wokół to ludzie nie są zachwyceni tym pomysłem. Owsiak chciał chyba dobrze, a wyjdzie lipaaa :-/


Nie każdy ma tak dobrze jak Ty i mógł jechać wcześniej.
Widzisz, ja dopiero za rok załatwię sobie tydzień przed już urlop
 
 
 
mafiaB  
Forumowy prawiczek
Kot-prostota indywidualizmu na czterech łapach.

Wiek: 34
Dołączyła: 11 Cze 2010
Posty: 8
Skąd: Dymitrów Duży
Wysłany: Śro 29 Wrz, 2010   i elegancko

a mi to obojetne. czy bede miec praktyki w tym czasie czy prace , rzucam wszystko i chocby chuj na chuju stawal,ze tak brzydko powiem, na woodstocku będę. bo tylko na to czekam... :roll:
 
 
 
martaaa  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 29 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: z nikąd
Wysłany: Czw 30 Wrz, 2010   

fakt, woodstock najważniejszy
 
 
 
mieta84  
Forumowy prawiczek


Wiek: 40
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 6
Skąd: Świecie
Wysłany: Czw 30 Wrz, 2010   

A nie da się nic z tym zrobić i przełożyć na weekendowe dni bo z tego co ja słyszę to Bardzo dużo ludzi nie przyjedzie na WOODA dla mnie to żadnej różnicy nie robi ale patrze też na innych i moich przyjaciół lepiej żeby się to zmieniło :(
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Czw 30 Wrz, 2010   

Niech nie przyjeżdżają. mniejsza kolejka pod krany i do toja, a najważniejsze że mniejsza będzie kolejka we wiosce upojnej.
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 30 Wrz, 2010   

Jumbo napisał/a:
Niech nie przyjeżdżają. mniejsza kolejka pod krany i do toja, a najważniejsze że mniejsza będzie kolejka we wiosce upojnej.


Egoista :-P
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Czw 30 Wrz, 2010   

Proszę Cię. Jak chcesz przyjechać na wooda to i tak przyjedziesz i nie ma bata. Z resztą był taki temat "praca a wood" więc rozpisywać się nie będę.
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Czw 30 Wrz, 2010   

Jumbo napisał/a:
Proszę Cię. Jak chcesz przyjechać na wooda to i tak przyjedziesz i nie ma bata.

Zgadzam się w 100% Wiadomo, że są czasami sytuacje losowe ale to, że zmienili dni akurat nie ma z tym nic wspólnego!
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 30 Wrz, 2010   

Na Wooda 2010 dojechałam dopiero w piątek rano, czego niezmiernie żałuję. Na następnym więc spędzę pewnie z tydzień, w ramach wyrównania. Mi pasuje, ważne że wood, nie ważne kiedy, chociaż powroty w niedzielę mi się nie podobają. Mało autobusów od dworca do mnie.
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 01 Paź, 2010   

Kefir napisał/a:
Jumbo napisał/a:
Proszę Cię. Jak chcesz przyjechać na wooda to i tak przyjedziesz i nie ma bata.

Zgadzam się w 100% Wiadomo, że są czasami sytuacje losowe ale to, że zmienili dni akurat nie ma z tym nic wspólnego!


A jeśli masz pracę tylko na przykład tylko do maja i potem szukasz nowej, to w jaki sposób chcesz być na Woodstocku powiedzmy od środy, jak żaden dyrektor nie da Ci urlopu po przepracowaniu niecałych 3 miesięcy. Albo gdy pracujesz dopiero rok, to wiadomo, że pierwszeństwo urlopu mają osoby pracujące dłużej i nie zawsze może być tak szczęśliwie, że jako ostatni dostaniesz urlop akurat wtedy kiedy będziesz chciał.
Ja będę i tak, bo jako nauczyciel mam całe wakacje wolne :mrgreen: Ale myślę też o wielu innych osobach (w tym z mojej paczki), którym nowy rozkład Woodstocku jednak nie pasuje.
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pią 01 Paź, 2010   

to ja nie wiem gdzie wy pracujecie :P ja to jednak mam dobrze xD
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 01 Paź, 2010   

A Ty gdzie pracujesz? I jak długo? ;) Jeśli można spytać :P
Poza tym inną sprawą jest to, że mój bierze w wakacje 2 tygodnie urlopu i zawsze w tym czasie zdążyliśmy zahaczyć o morze (od pt do sr), Woodstock (od sr do pon) i jeziorko (ostatnich parę dni). A teraz to ja nie wiem jak to rozwiązać z tymi 2 tygodniami urlopu :-/
 
 
Paula  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączyła: 19 Kwi 2009
Posty: 218
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 01 Paź, 2010   

Kurde, to dopiero w przyszłym roku. Będę martwić się tym 1-2miesiace przed :roll:
Póki co nie wiem czy lepiej, czy gorzej. Ocenię ten pomysł dopiero po Woodstocku 2011
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pią 01 Paź, 2010   

Alien napisał/a:
Kefir napisał/a:
Jumbo napisał/a:
Proszę Cię. Jak chcesz przyjechać na wooda to i tak przyjedziesz i nie ma bata.

Zgadzam się w 100% Wiadomo, że są czasami sytuacje losowe ale to, że zmienili dni akurat nie ma z tym nic wspólnego!


A jeśli masz pracę tylko na przykład tylko do maja i potem szukasz nowej, to w jaki sposób chcesz być na Woodstocku powiedzmy od środy, jak żaden dyrektor nie da Ci urlopu po przepracowaniu niecałych 3 miesięcy. Albo gdy pracujesz dopiero rok, to wiadomo, że pierwszeństwo urlopu mają osoby pracujące dłużej i nie zawsze może być tak szczęśliwie, że jako ostatni dostaniesz urlop akurat wtedy kiedy będziesz chciał.
Ja będę i tak, bo jako nauczyciel mam całe wakacje wolne :mrgreen: Ale myślę też o wielu innych osobach (w tym z mojej paczki), którym nowy rozkład Woodstocku jednak nie pasuje.


No może 2 tygodnie urlopu to nie ale te 2-3 dni chyba da radę wykombinować :)
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pią 01 Paź, 2010   

ja pracuję w zakładzie Swedwood koncernu Ikea xD robię miesiąc, ale już urlop mogę brać bez problemu xD
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 01 Paź, 2010   

Aras - to faktycznie masz dobrze.
Kefir - a jak możesz wziąć urlop tylko 2 - tygodniowy? To jak chcesz wyczarować te 2-3 dni? ;) Chodzi o to, że nawet jak mój facet nie miał urlopu to na weekend zawsze dało się przyjechać, a teraz w czwartek i piątek jest to "nieco" utrudnione. Zostaje ewentualnie tylko sobota.
Ale Jurek chciał pomóc tym, którzy w niedzielę wracali do domów i widać nie skojarzył, że jednocześnie pomagając jednym, zaszkodzi drugim. Życie...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group