Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Moja wyprawa na Woodstock \m/
Autor Wiadomość
DamieN79  
Rozkręca sie
Welcome to hell .

Wiek: 29
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 122
Skąd: Płońsk
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011   

Dr rację masz, z tym obwinianiem to żarcik, bo nie o to w tym chodzi ;p

Może to nie jest odpowiedzialne, ale napewno da mu to coś .. Nie ma co się wypowiadać i tak decyzja zależy od niego .
 
 
 
antyl  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 40
Skąd: ok. Poznania
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011   

Samą wyprawę rozumiem... chęć przygody.

Ale i tak mimo pomysłu uważam cię za tchórza, który boi się powiedzieć rodzicom.

Egoizm i tyle. A kolega wyżej w takim wieku jest, że jednak nie powinien udzielać rad.

Co innego nie powiedzieć, że się idzie na imprezę a co innego, że pójdzie się samemu 100 kilosów.
 
 
DamieN79  
Rozkręca sie
Welcome to hell .

Wiek: 29
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 122
Skąd: Płońsk
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011   

Sory ale jestem starszy od niego o rok, jeden rok . Btw nie udzialałem rad czytaj ze zrozumieniem ..


Spokojne\\Yava
 
 
 
Dr.Jekyll  
Coś już napisał
& Mr.Hyde


Wiek: 30
Dołączył: 27 Cze 2011
Posty: 56
Skąd: Lodzia
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011   

Panowie, spokojnie :)

Antyl, często ten głupi wiek potrafi zaślepić zdanie o innym człowieku... zresztą szympans pytał się nas o zdanie na początku ;) odpowiedzieliśmy.

DamieN, ty też nie zarzucaj komuś niskiej inteligencji skoro go nie znasz ... bo po co ? ;)
 
 
tool  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 129
Skąd: plock/poznan/wawa
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011   

jak dla mnie to jest forum bez ograniczen wiekowych i kazdy ma rowne prawo wypowiedzi, wiec zasadzanie sie na DamieN79 gdzie prowokatorem jest antyl jest nieco bezzasadne. Moze i Danien mogl nieco w bardziej przemyslany sposob odpowiedziec, jednak nie zmienia to faktu, ze to byl kontr atak. Wiec jesli juz sa jakies notki od modkow, to w wyraz sprawiedliwosci powinno byc dla obu panow :)
Kod:
A kolega wyżej w takim wieku jest, że jednak nie powinien udzielać rad.

jak dla mnie jest to jawny wyraz dyskryminacji ze wzgledu na wiek

Wracać do tematu\\Yava
watku by nie bylo jak bys sprawiedliwie ocenial sytuacje\\tool
 
 
DamieN79  
Rozkręca sie
Welcome to hell .

Wiek: 29
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 122
Skąd: Płońsk
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011   

Trochę mnie to zdenerwowało o tym wieku.. nie wiesz antyl co się dzieje w mojej psychice i jakie mam przeżycia i doświadczenia wiek nie ma tu nic do znaczenia .. Są też młodsi i co oni mają się nie wypowiadać ? przecież to bez sensu . Dr i tool mają rację i to 100% i szanuję to bo nie naskoczyli na nikogo tylko piszą z pełnym stoickim spokojem.. i tak się powinno zachować .
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 29 Cze, 2011   

Rany, biadolicie jak stare babcie czy ma iść czy nie.
Sami wiecie, że jak człowiek coś sobie postanowi to ma zamiar to zrealizować.
Od pięciu stron próbujecie gościa przekonać, że to nieodpowiedzialne. Może już starczy? Jak dla mnie to postawa drużynowego jest biedna, ale w razie "w" to on za to będzie odpowiadał. Doradziliście już co ma zabrać, a czego nie. Nabijanie kolejnych postów o tym samym nic nie da.
Myślę, że na tym można by skończyć te do niczego nie prowadzącą dyskusję.
 
 
antyl  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 40
Skąd: ok. Poznania
Wysłany: Śro 29 Cze, 2011   

Ja chciałem tylko zaznaczyć, że jesteście prawie rówieśnikami, czyli nie możesz spojrzeć z perspektywy kogoś starszego, co trzeźwiej na to patrzy. Nigdy nie wywyższam się wiekiem więc proszę mi tu nie wmawiać.

Jak mówiłem, sama wyprawa akt odwagi, a do odważnych świat należy. Ale nie popieram idei buntu przeciw rodzicom ( kłamstwo, uważam za bunt i brak zaufania). Każdy wyraził swoje zdanie, po to ten wątek został stworzony. A jak się odniesie do tego szympans to już mnie nie obchodzi.
 
 
Evela  
Lubi pieprzyć
;]


Wiek: 95
Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Lubin
Wysłany: Śro 29 Cze, 2011   

Niech idzie. Ale niech pomyśli o swoich rodzicach którzy w tym czasie będę siedzieli i pili sobie w domu herbatkę myśląc że ich synek świetnie się bawi na wyjeździe harcerskim. Nie szkoda Ci ich? Może najeżdżają na policję że są tacy i tacy, ale sądzę że większość z tutaj obecnych zatrzymała by się widząc 15 latka idącego sobie z parówką w ręce...Jeśli to wyjdzie na jaw tracisz zaufanie rodziców które na prawdę jest ciężko odrobić. A Twój drużynowy to jakaś kpina.
 
 
szympas95666  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 33
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Śro 29 Cze, 2011   

Znalazłem pewien sposób na rodziców taki pół na pół(pół kłamstwa pół prawdy) i chciał bym was zapytać co o tym sądzicie.
Ja znajdę się na Woodstocku to zadzwonię do rodziców(taty bo lepiej to przyjmie) i powiem, że druh zrobił nam niespodziankę i zamiast do Międzychodu pojechaliśmy na Woodstock.
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 29 Cze, 2011   

szympas95666 napisał/a:
druh zrobił nam niespodziankę i zamiast do Międzychodu pojechaliśmy na Woodstock.



Mam tą samą reakcje :D \\Yava
 
 
Gucio  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 246
Skąd: Oleśnica
Wysłany: Śro 29 Cze, 2011   

:shock: a rodzice to debile?
 
 
 
żaba  
Rozkręca sie
łajza

Wiek: 31
Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 100
Skąd: ze wsi
Wysłany: Śro 29 Cze, 2011   

hahahahaha :lol:
 
 
 
Evela  
Lubi pieprzyć
;]


Wiek: 95
Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Lubin
Wysłany: Śro 29 Cze, 2011   

I dalej masz zamiar kłamać, z deszczu pod rynnę. Szczerze stwierdzam że jesteś wyjątkowy nieodpowiedzialny jak na swój wiek.
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Śro 29 Cze, 2011   

[video]http://www.youtube.com/watch?v=XZxzJGgox_E[/video]

Harcerze na woodzie ...
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 29 Cze, 2011   

A potem rodzice będą mieli pretensje do drużynowego, że robi taki 'niespodzianki' bez ich wiedzy i zgody..ehh..
 
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 40
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Śro 29 Cze, 2011   

Niez napisał/a:
szympas95666 napisał/a:
druh zrobił nam niespodziankę i zamiast do Międzychodu pojechaliśmy na Woodstock.

Obrazek

Mam tą samą reakcje :D \\Yava


przyłączam sie. posmarkałem sie ze śmiechu z hasła o druhu
 
 
 
Owca Inblack  
Rozkręca sie
Faszystka językowa


Wiek: 33
Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 212
Skąd: Żary/Wrocław
Wysłany: Śro 29 Cze, 2011   

I w tym momencie jakoś przestaję żałować, że jednak nie należałam do harcerstwa :shock:
 
 
 
tool  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 129
Skąd: plock/poznan/wawa
Wysłany: Śro 29 Cze, 2011   

Szympans - w tej calej twojej filozofii zapomniales ze druhu ponosi za ciebie odpowiedzialnosc karna :) a zeswirowani rodzice nie mysla zbyt racjonalnie :)
Wiec albo bedziesz klamac i bedziesz w tym konsekwetny (i liczyc ze prawda nie wyjdzie na jaw) albo bedziesz prawdomowny
Zreszta mozesz upiekrzyc prawde i powiedziec starym ze chcesz jechac na woodstock, bo tam czesc harcerstwa od ciebie bedzie, a druga czesc na tym obozie i sprobowac przekonac do racji woodstocku, jak nie wypali to z czystym sercem bedziesz mogl ich oklamac ze pojechales na oboz. A w przypadku wpadki jakis argument zawsze - ze probowales byc szczery, ale cie nie posluchali :)
Zreszta pokojowy patrol sklada sie w znacznej czesci z harcerzy i nie wszyscy sa pelnoletni.
 
 
Evela  
Lubi pieprzyć
;]


Wiek: 95
Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Lubin
Wysłany: Śro 29 Cze, 2011   

Jak juz tak bardzo lubisz ściemniać i bezczelnie kłamać i wyłudzać przy tym pieniądze bo w innym przypadku by Ci nie dali to powiedz po prostu że jedziesz na woodstock z drużyną bo będziecie pomagać w pokojowym patrolu i wsio.
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Śro 29 Cze, 2011   

nie naskakujcie tak na niego.... :mrgreen:
człowiek zrobi wszystko by dostac się na Woodstock :-P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group