Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Moja wyprawa na Woodstock \m/
Autor Wiadomość
Evela  
Lubi pieprzyć
;]


Wiek: 95
Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Lubin
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011   

szympas95666 napisał/a:
pierwszą spotkaną osobę czy wygladam na bardzo wykończonego(czy może nie) potem jeszcze jedną i jeżeli oni stwierdzą, że jest ze mna źle to biorę stopa.



hahahahahahahahahahahahahahahaha nie mam pytań aahhahhaha

Czy Ty się człowieku z choinki urwałeś? Twoja głupota mnie zniewala.
 
 
pauli  
Rozkręca sie
hej hej chyba śni mi się życie!


Wiek: 29
Dołączyła: 08 Lip 2011
Posty: 100
Skąd: Polkowice/Wrocław
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011   

Evela napisał/a:
szympas95666 napisał/a:
pierwszą spotkaną osobę czy wygladam na bardzo wykończonego(czy może nie) potem jeszcze jedną i jeżeli oni stwierdzą, że jest ze mna źle to biorę stopa.



hahahahahahahahahahahahahahahaha nie mam pytań aahhahhaha

Czy Ty się człowieku z choinki urwałeś? Twoja głupota mnie zniewala.



Jak wyżej...
Coś mi się wydaje, że nie potrafisz powiedzieć "nie dam rady".

Głupi, nieracjonalny, niedorzeczny no i kretyński pomysł z tą wyprawą. Mimo wszystko życzę ci powodzenia, oby nic ci się nie stało i mam nadzieję, że jednak się rozmyślisz.
 
 
 
alonzy  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 9
Skąd: Brzeg
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011   

Moc.
Ciężko to sobie wyobrazić nawet:
- " przepraszam, na jak bardzo wycieńczonego wyglądam? "

Chłopie, jak Ty nie potrafisz ocenić swojego stanu to tak właściwie co Ty w harcerstwie robisz?

Generalnie to wszystko w temacie było powiedziane, ale nie lepiej odpuścić sobie, nabrać więcej doświadczenia, rozumu i przede wszystkim zaufania u rodziców?
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011   

czytam tak ten temat i czytam i z każdym postem p. założyciela coraz bardziej zastanawiam się czy to nie jest prowokacja? bo bez obrazy chyba nie można być tak głupim, żeby chcieć coś takiego zrobić. takie wyprawy to nie wypad do monopolka w papuciach, trzeba znać swoje możliwości, mieć zgodę rodziców. to tak na mój gust

ale i tak :lol: :lol: :lol:
 
 
 
Paat  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 22 Lip 2011
Posty: 4
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 22 Lip, 2011   

Też jestem harcerką. Dokładniej drużynową, mam pod sobą około 20stki dzieciaków w wieku podstawówka/gimnazjum. Żeby dostać takie państwowe uprawnienia trzeba przejść szereg kursów, zdobyć pewne umiejętności itp. To serio skomplikowane. I płakać mi się chcę jak widzę (z całym szacunkiem) tak "odpowiedzialnych" kretynów jak Twój drużynowy. O.O A potem to się dziwicie "skąd o harcerzach takie dupne opinie". A no już wiesz :p no cóż, harcerz też człowiek a idioci wszędzie się znajdą :P
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią 22 Lip, 2011   

Owca Inblack napisał/a:
I w tym momencie jakoś przestaję żałować, że jednak nie należałam do harcerstwa :shock:

Ja też i całe szczęście. Miałem raz z harcerstwem do czynienia i NIGDY więcej (kupa kasy za obóz żeglarski, za kadrę z uprawnieniami instruktorskimi, opłaty za egzamin, itd. oczywiście wszystko z góry. Okazało się, że z "kadry" jedna miała patent żeglarza, a reszta po prostu umiała pływać...o samej organizacji to nie wspomnę - ważniejsze było robić jakieś totemy i wspólne ogniska niż pływać. Do tego obieranie ziemniaków zamiast pływania, zbieranie chrustu zamiast pływania, cokolwiek zamiast pływania) A jak kiedyś będę miał dzieci i wymyślą, że chcą do harcerstwa, to zamknę w piwnicy chyba...
 
 
Paat  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 22 Lip 2011
Posty: 4
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 22 Lip, 2011   

nie oceniajcie całej organizacji po jednostce :-|
 
 
outsider  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 44
Skąd: czewa
Wysłany: Pią 22 Lip, 2011   

to musiałeś mieć naprawdę mega pecha, u mnie akurat zwykle obozy są o wiele tańsze niż inne możliwości a co do kadry, to zależy jak sie trafi
 
 
żaba  
Rozkręca sie
łajza

Wiek: 31
Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 100
Skąd: ze wsi
Wysłany: Sob 23 Lip, 2011   

akurat jeśli chodzi o zapytanie kogoś - to jest dobry pomysł. Zachowujecie się jak rasowi wyśmiewacze, a ile razy zdarzyło wam się powiedzieć "nie jestem pijany, mogę pić dalej" i potem tego żałować. Jakbyśmy nie byli przekonani o naszej samokontroli - często drugi człowiek widzi prawdziwszy obraz naszego stanu niż my sami.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group