Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Moja wyprawa na Woodstock \m/
Autor Wiadomość
DamieN79  
Rozkręca sie
Welcome to hell .

Wiek: 29
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 122
Skąd: Płońsk
Wysłany: Pon 27 Cze, 2011   

Też nie o jazdę , jak to napisałem o znalezienie sensu, głównie chodziło mi o czas do przemyśleń, reflekcji i o przygodę ;D
Sam ? hmm wątpię że bd sam, chyba nie idzie przez pustkowia i napewno bedą jakieś domy, czy ludzie więc nie powinno mu się coś stać .. Chyba że planuje chodzić po 22 po Drodze bez oświetlenia wtedy to wspułczuję , ale ja nieraz wracalem z ogniska o porach hmm nonych i jakoś żyję. Czasami pod wpływem a On bd trzeźwy więc powinno być ok .
Ps . Jakby coś to jestem chętny na te pierniki ;D
 
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pon 27 Cze, 2011   

smiercionosna napisał/a:
[
BTW Kolego nie do wiarku poszperaj sobie w necie i sprawdź ile się spala kcal przy normalnych czynnościach ;) A śmiech Waldusia bardzo lubię, dzięki za poprawienie nastroju ;)

Lepiej sama sprawdz, bo w tym momencie się tylko ośmieszasz.
 
 
Dr.Jekyll  
Coś już napisał
& Mr.Hyde


Wiek: 30
Dołączył: 27 Cze 2011
Posty: 56
Skąd: Lodzia
Wysłany: Pon 27 Cze, 2011   

Vin, przepraszam za zmianę płci, :P polać "jej" a nie "mu" ;)

Dobra, zaczekajmy aż kolega szympans nam coś odpowie :)
 
 
michal220  
Rozkręca sie


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 151
Skąd: Znienacka
Wysłany: Pon 27 Cze, 2011   

Tak sobie policzyłem, że kiedyś w czasach technikum (bardzo czasami, jak odwołano pociąg albo miał przybyć z opóźnieniem) chodziłem do szkoły około 4 km w 40 minut w jedną stronę. W ciągu doby bym musiał obrócić 12,5 raza tam i z powrotem aby wyszło 100 km. Pamiętam jak kiedyś byłem na wagarach i zrobiłem 4 kursy w tę i z powrotem. Miałem osiem lekcji, wychodziło, że podczas jednej lekcji robiłem kurs w jedną stronę. I jeszcze odpoczywałem sobie po drodze. Nogi co prawda w dupę mi wchodziły jak wróciłem do domu, ale myślę, że jak bym trenował chodzenie dałbym radę przejść tę trasę 12 razy.



Powodzenia i napisz czy dałeś radę.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011   

Nie wiem, może ja jestem jakaś inna, ale nie wyobrażam sobie, żeby moja siostra (15l) poszła sama 100km na pw, nawet jakby była super przygotowana kondycyjnie, ale chłopak zrobi jak uważa, oby to była rzeczywiście tylko przygoda i nic się nie stało.

DamieN79 napisał/a:
Ps . Jakby coś to jestem chętny na te pierniki ;D


Jak mi podasz adres na PW to serio mogę Ci wysłać :)

Dr.Jekyll napisał/a:
Vin, przepraszam za zmianę płci, :P polać "jej" a nie "mu" ;)


właśnie oglądałam film o zaburzonej tożsamości seksualnej..
 
 
 
Dr.Jekyll  
Coś już napisał
& Mr.Hyde


Wiek: 30
Dołączył: 27 Cze 2011
Posty: 56
Skąd: Lodzia
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011   

Ludzie ! to, że robicie nawet 20-40 km w ciągu dnia to spoko ;) da się. ale gdy przekroczymy magiczną barierę 40 (tzw. bariera marszowa)to problemy się zaczną przy 50, a przy 75 zaczniecie padać na ryjka.

nie wystarczy pomnożyć czas i kilkometry i postoje policzyc....

Vin, jaki tytuł ma ten film ? z chęcią obejrzę :)
  
 
 
DamieN79  
Rozkręca sie
Welcome to hell .

Wiek: 29
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 122
Skąd: Płońsk
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011   

Hmm. W końcu to harcerz, btw przygotowuje się niech chłopak realizuje swoje plany i nie mącić mu tu . Bo drodze są sklepy więc da radę .

vin Zawsze możesz przywieźć na woodstock ;D
 
 
 
Evela  
Lubi pieprzyć
;]


Wiek: 95
Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Lubin
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011   

A co zrobisz gdy złapie Cię patrol policji? Niepełnoletni, z dala od domu idzie sam na woodstock :] ?
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011   

Dr.Jekyll napisał/a:
Ludzie ! to, że robicie nawet 20-40 km w ciągu dnia to spoko ;) da się. ale gdy przekroczymy magiczną barierę 40 (tzw. bariera marszowa)to problemy się zaczną przy 50, a przy 75 zaczniecie padać na ryjka.


Taak to idź w całym oporządzeniu na poligon :-D 20km i masz dość ;-)
 
 
 
Dr.Jekyll  
Coś już napisał
& Mr.Hyde


Wiek: 30
Dołączył: 27 Cze 2011
Posty: 56
Skąd: Lodzia
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011   

Wiesz, mówiłem tu o dystansie bez plecaka, albo z plecakiem do tych 50 l ;)

Z pełnym oporządzeniem, to pewnie i po 5 km miałbym dość :D
 
 
smiercionosna  
Forumowy prawiczek
Zaczarowana Tobą


Wiek: 32
Dołączyła: 08 Cze 2011
Posty: 15
Skąd: Dobroszyce
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011   

Wiaderko napisał/a:
smiercionosna napisał/a:
[
BTW Kolego nie do wiarku poszperaj sobie w necie i sprawdź ile się spala kcal przy normalnych czynnościach ;) A śmiech Waldusia bardzo lubię, dzięki za poprawienie nastroju ;)

Lepiej sama sprawdz, bo w tym momencie się tylko ośmieszasz.


Po co się zaraz unosisz? Spala się 300 kcal ale mój błąd, nie w 10 minut... Źle doczytałam, po temacie, ok?

A co do tematu głównego... Mi cały czas chodzi o bezpieczeństwo... taki syndrom Matki Polki ;) I pamiętam jak miałam 16 lat, toć to dawno przecież nie było i pamiętam jakie rzeczy robiłam, nie mówię, że nie... Ale zawsze wiedziałam gdzie leży granica... Nie wiem, może za bardzo się rodziców słuchałam (oj żeby nie było - buntowałam się i to bardzo), ale jak coś powiedzieli to przemyślałam najpierw czy czasem, rzeczywiście nie mają racji. Np. z Woodem moja Mama powiedziała nie i koniec, wzięliśmy ją sposobem, pojechałam, a jak wróciłam cała, żywa i zadowolona z życia to już problemów nie robiła.
Dlatego wiem po sobie, że czasem nie ważne jak by nam na czymś zależało i czasem, gdy chcemy zrobić coś na przekór warto się zastanowić, czy czasem rodzice nie mają racji, toć im przede wszystkim chodzi o nasze bezpieczeństwo.
 
 
DamieN79  
Rozkręca sie
Welcome to hell .

Wiek: 29
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 122
Skąd: Płońsk
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011   

Z tą policją to może i tak ale co w kostrzynie ich nie ma niebieskich ? teź Cię mogą zatrzymać i np ktoś ma 300km albo jak ja prawie 400 . Policja w Polsce woli zatrzymać trzeźwego za chodzenie po 22 niż grupę pijanych osób demolujących jakieś mijsce takie są Polskie realia więc trochę z tą policją niebezpiecznie .
 
 
 
szympas95666  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 33
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011   

Po pierwsze dziękuję serdecznie wszystkim tym którzy mnie wspierają(a tych przybywa) za krytykę też dziękuje.
Jeżeli chodzi o tę policję to ja myślę, że w tych dniach na na drogach do Kostrzyna będzie więcej autostopowiczów i wędrujących osób, więc policji raczej nie zdziwi jak zobaczą jednego pieszego więcej.
A co do byća już na Woodstocku grupą to część kolegów jedzię pociągiem wiec na miejscu się z nimi spotkam i będzie ok.
 
 
 
tool  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 129
Skąd: plock/poznan/wawa
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011   

mnie to bawi w tej calej twojej inicjatywie 1 rzecz, przejdziesz kawalek na pieszo, dojedziesz reszte i przy zalozeniu ze wszystko sie pozytywnie uda to przespisz z pol woodstocku :)
co do autostopowiczow to fakt ze moze i ich wiecej, lecz widok ledwie idacego nastolatka moze policje sklonic do spytania z czystej uprzejmosci - czy wszystko w porzadku :)
i oczywiscie misja misja, ale musisz sobie przed wyjsciem postanowic, ze w razie nadmiernego zmeczenia przerywasz pomysl, bo jak juz wczesniej pisalem, to skrajne wyczerpanie moze byc smiertelne - a potrafi to dotknac nawet osoby dobrze przygotowane, sporadycznie takie przypadki sa na przyklad podczas maratonow.
Aaa i bym byl zapomnial, w razie jak by cos poszlo nie tak, to wiedz o tym ze istnieje takze realna szansa ze media sie na ciebie rzuca :) co z gory powiem, ze nie jest po mysli woodstocku, ktory i tak juz ma mase swoich problemow. Ale to tak na marginesie...
Jesli jestes swiadom wszystkich powyzszych motywow, to z mojej strony zycze powodzenia :)
 
 
szympas95666  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 33
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011   

Oczywiście, że gdy nie będę się czuł nie na siłach aby iść dalej to złapie stopa.
Na tyle głupi nie jestem aby iść dalej widząc np. krasnoludki albo inne smerfy.
 
 
 
DamieN79  
Rozkręca sie
Welcome to hell .

Wiek: 29
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 122
Skąd: Płońsk
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011   

Widzicie chłopak głupi nie jestem bd wiedział kiedy ma złapać stopa . Media mediami zawsze można zrzucić na harcerstwo ;]
 
 
 
Dr.Jekyll  
Coś już napisał
& Mr.Hyde


Wiek: 30
Dołączył: 27 Cze 2011
Posty: 56
Skąd: Lodzia
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011   

Damien, Harcerstwo jak i Woodstock tez mnóstwo problemów ma.

Szympans, zabronić ci nie zabronimy, bo nie ma jak, chcesz , idź. tylko czy jest sens ? ludzie naprawdę podali ci mnóstwo (według mnie) racjonalnych argumentów. J awiem, że im więcej sprzeciwu tym bardziej człowiek próbuje na przekór .

tool napisał/a:
mnie to bawi w tej calej twojej inicjatywie 1 rzecz, przejdziesz kawalek na pieszo, dojedziesz reszte i przy zalozeniu ze wszystko sie pozytywnie uda to przespisz z pol woodstocku :)
co do autostopowiczow to fakt ze moze i ich wiecej, lecz widok ledwie idacego nastolatka moze policje sklonic do spytania z czystej uprzejmosci - czy wszystko w porzadku :)
i oczywiscie misja misja, ale musisz sobie przed wyjsciem postanowic, ze w razie nadmiernego zmeczenia przerywasz pomysl, bo jak juz wczesniej pisalem, to skrajne wyczerpanie moze byc smiertelne - a potrafi to dotknac nawet osoby dobrze przygotowane, sporadycznie takie przypadki sa na przyklad podczas maratonow.
Aaa i bym byl zapomnial, w razie jak by cos poszlo nie tak, to wiedz o tym ze istnieje takze realna szansa ze media sie na ciebie rzuca :) co z gory powiem, ze nie jest po mysli woodstocku, ktory i tak juz ma mase swoich problemow. Ale to tak na marginesie...
Jesli jestes swiadom wszystkich powyzszych motywow, to z mojej strony zycze powodzenia :)


Zgadzam się w 100 % ! Po prostu stracisz cały woodstock ...

PS: Chciałbym powiedzieć, że idziesz na własną odpowiedzialność, ale jesteś niepełnoletni ... więc się powstrzymam ;)
 
 
żaba  
Rozkręca sie
łajza

Wiek: 31
Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 100
Skąd: ze wsi
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011   

W tym wszystkim najbardziej wkurza mnie Twój egoizm, szympans. Cokolwiek się nie stanie, to nie Ty będziesz ponosił najważniejsze konsekwencje. Prawdziwe kłopoty będą mieli Twoi rodzice, drużynowy, reputacja Przystanku... Wszyscy, tylko nie Ty, bo Ty co najwyżej dostaniesz słuszny opieprz od rodziców. Popierałabym taką akcję, gdybyś był pełnoletni i brał odpowiedzialność za siebie. A tak, możesz w bezmyślny sposób narobić gównianych kłopotów innym, a Ciebie to nic nie obchodzi i srasz sobie na to. I to mi się najbardziej nie podoba. Nie lubię ludzi którzy są odważni tylko wtedy, jeśli nic nie ryzykują.
 
 
 
DamieN79  
Rozkręca sie
Welcome to hell .

Wiek: 29
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 122
Skąd: Płońsk
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011   

Dr rację masz, z tym obwinianiem to żarcik, bo nie o to w tym chodzi ;p

Może to nie jest odpowiedzialne, ale napewno da mu to coś .. Nie ma co się wypowiadać i tak decyzja zależy od niego .
 
 
 
antyl  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 40
Skąd: ok. Poznania
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011   

Samą wyprawę rozumiem... chęć przygody.

Ale i tak mimo pomysłu uważam cię za tchórza, który boi się powiedzieć rodzicom.

Egoizm i tyle. A kolega wyżej w takim wieku jest, że jednak nie powinien udzielać rad.

Co innego nie powiedzieć, że się idzie na imprezę a co innego, że pójdzie się samemu 100 kilosów.
 
 
DamieN79  
Rozkręca sie
Welcome to hell .

Wiek: 29
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 122
Skąd: Płońsk
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011   

Sory ale jestem starszy od niego o rok, jeden rok . Btw nie udzialałem rad czytaj ze zrozumieniem ..


Spokojne\\Yava
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group