Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Woodstock-ten pierwszy raz
Autor Wiadomość
kamil90  
Coś już napisał

Wiek: 33
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 96
Skąd: zielonka
Wysłany: Śro 16 Cze, 2010   

Najlepszą metodą chyba jest pokazać jakąś ekipe znajomych do których twoi rodzice mają raczej zaufanie i powiezieć, że to z nimi jedziesz na wooda. Powinni zaakceptować
 
 
 
Paulina  
Forumowy prawiczek
Kocham życie

Dołączyła: 14 Cze 2010
Posty: 10
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro 16 Cze, 2010   

No tak....ja mam świetną ekipę,tylko że żaden z jej członków nie mówi rodzicom dokąd jedzie,tylko serwuje kity w stylu "jade do koleżanki nad morze".A ponieważ o ni naprawde wczesniej jezdzili do tej kolezanki sa wiarygodni. Gdybym ja tak powiedziala moja mama chcialaby wiedziec do jakiej kolezanki jade i do tego pogadac z jej mama,czy aby nie bede przeszkadzac. I wtedy i dla mnie i dla znajomych z z wooda nici :cry:
noo ale nie martwie sie,bo juz mniej wiecej wiem co i kiedy zrobie :-o
 
 
punk_rock  
wywalacz postów
KRÓLĄTKO LANSU!!!!


Wiek: 31
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 484
Skąd: Glajwitz city xD
Wysłany: Śro 16 Cze, 2010   

Polecam Pianę, ma dar przekonywania 8-)

a tak serio nie wiem czy dobrze jest ściemniać, bo później przypadkiem coś wyjdzie i mogą być na prawdę spore kwasy, trzeba rozmawiać, przekonać jakoś powiedzieć z kim się jedzie a to jak rodziców przekonać to każdy ma już swój sposób bo każdy rodzic reaguje na co innego. . .
 
 
 
Mala92  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 07 Maj 2010
Posty: 106
Skąd: Polska
Wysłany: Śro 16 Cze, 2010   

No nie ma co owijać. Najlepiej jęczeć, chodzić przekonywać w końcu zmiękną;)
A kłamać to nie ma co bo to zawsze wyjdzie.
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 16 Cze, 2010   

Paulina napisał/a:

a właśnie,a co do pociągu,to jak ze Słupska na woodstock dojechać??bo ja sie w tych sprawach nie za bardzo orientuje... :oops:

Najlepiej uderzyć jakąś wczesną SKMką do Gdyni, w Gdyni wsiadasz do specjalnego Woodstockowego (rozkłady są zawsze podane jakoś po 15 lipca). Z Gdyni są 2 trasy - jedna przez Bydgoszcz, druga przez Lębork, Szczecinek. Polecam wsiadać w Gdyni - największa szansa na zajęcie miejsca siedzącego.
Co do przekonywania, polecam wkręt, że jedziesz ze znajomymi (po tych 8-9 godzinach w pociągu, każdy będzie znajomym). Rodzice nie muszą ich znać. (Ja w sumie miałam o tyle łatwiej, że jechałam ze starszym bratem) Albo znajdź kogoś ze Słupska, kto będzie jechał, bo jestem pewna, że nie jesteś jedyną. No i możesz obiecać im, że będziesz np. dzwonić codziennie (polecam telefon z dobrze trzymającą baterią). Bilet na pociąg w 2 strony wychodził jakoś 54 zł.
 
 
 
paular80  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 13 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: krakow
Wysłany: Śro 16 Cze, 2010   

Witam ja tez pierwszak 30-letni az wstyd, ale coz to moje niespelnione marzenie z tych 14-15 lat, dziecko juz odchowane (8 lat) :-P wiec lece doslownie i w przenosni. Mieszkam w UK przylatuje w piatek 30 lipca do Kraka dam mamie dziecko i buzi i jade w Polske :mrgreen: . Ogarnela mnie mysl czy warto tulac sie pociagiem tyle czasu pobyc kilka godzin potem powrot bo w niedziele 1 sierpnia o 21 lece do Uk w poniedzialek o 6 rano w pracy poukladana uczesana i przezorna, ale jak tak czytam Was ludziska to nie wazne ile tam bede ale bede a za rok moze wiecej urlopu dostane.
Pozdrawiam
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 16 Cze, 2010   

Cool, Cool.
Odchowywanie to się dopiero zacznie :mrgreen:
Za 2 lata pojedź razem z dzieciakiem, a jakże! rozrywka rodzinna! 8-)
 
 
Paulina  
Forumowy prawiczek
Kocham życie

Dołączyła: 14 Cze 2010
Posty: 10
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010   

Cytat:
Albo znajdź kogoś ze Słupska, kto będzie jechał, bo jestem pewna, że nie jesteś jedyną. No i możesz obiecać im, że będziesz np. dzwonić codziennie (polecam telefon z dobrze trzymającą baterią). Bilet na pociąg w 2 strony wychodził jakoś 54 zł.


Bede jechać przynajmniej z 2 koleżankami. Zastanawiam się też czy nie poprosić o "pomoc" kolegi,który już parę woodstockow przezyl,ale boje sie ze mnie wysmieje albo cos w tym stylu....Dzwonienie 2 razy dziennie uwzglednilam w moim planie juz wczesniej :mrgreen: Dzięki za info o pociągu :-)
A zmieniajac temat- nie posiadam glanow..jak myslicie moge jechac w adidasach albo trampkach??
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010   

Paulina napisał/a:
Zastanawiam się też czy nie poprosić o "pomoc" kolegi,który już parę woodstockow przezyl,ale boje sie ze mnie wysmieje albo cos w tym stylu....


To o co Ty chcesz go pytać ? :-P


Paulina napisał/a:
A zmieniajac temat- nie posiadam glanow..jak myslicie moge jechac w adidasach albo trampkach??


Co to za pytanie ? Nawet w kaloszach możesz jechać, jeśli masz taką ochotę. Co to kogo obchodzi w jakich butach jedziesz ? :-D
 
 
Asiek006  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 127
Skąd: ^^
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010   

Cytat:
A zmieniajac temat- nie posiadam glanow..jak myslicie moge jechac w adidasach albo trampkach??

skąd takie pytanie? :lol:
Ja nawet wole jechać w trampkach, gdyż po pierwsze jest gorąco, po drugie glany są ciężkie, a po trzecie boję się, że wróce bez glanów.
 
 
 
Paulina  
Forumowy prawiczek
Kocham życie

Dołączyła: 14 Cze 2010
Posty: 10
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010   

acha to dobrze. A pytanie wzięło się sama nie wiem skąd. :mrgreen: tak jakoś samo mi się nasunęło...Co do kolegi, to chyba przyda się ktoś bardziej doświadczony w tych sprawach,bo w razie gdybym miała jakieś problemy-już tam,na miejscu-to chociaż miałabym do kogo się zwrócić :-D
A to prawda,że na woodstocku tak strasznie niebezpiecznie jest?? Bo jedna znajoma panikuje i mnie to juz wnerwiac zaczyna,bo nie moge pojac czego ona tak sie obawia...
 
 
Jorguś  
Lubi pieprzyć
Jorgus89


Wiek: 34
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 358
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010   

moze kolezanka ma delikatna dusze i wszystkiego sie boi?
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010   

Jedyne strasznie, jak tam występuje, to strasznie gorąco :-P nie jest niebezpiecznie ;-) wiadomo, na tyle osób zawsze się trafi ktoś, kto będzie siał ferment, ale na ogół są to marginalne przypadki i trzeba mieć pecha wielkiego, żeby trafić na takich. Generalnie jest spokojnie i sympatycznie. :-)
 
 
Paulina  
Forumowy prawiczek
Kocham życie

Dołączyła: 14 Cze 2010
Posty: 10
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010   

No to świetnie!!! Jeejj już się doczekać nie mogę.
Podobno też strasznie legitymują jeżeli o alkohol chodzi??? Czy chociaż to jest prawda?? :mrgreen: (mam nadzieje,ze nie xD)
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010   

legitymują? pierwsze słyszę.. byle nie w szkle i jest lós. no i raczej piwa nie sprzedają bez dowodu.. ale na to jest tysiąc i jeden sposobów ;]
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010   

legitymują nawet kolesi z broda przy kupnie w wiosce piwnej,ale na mieście w marketach jak się "wygląda+18 " to nie chcą dowodu
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010   

Ja miałem brodę większą jak teraz noszę w wieku 16 lat, oraz owłosioną klatę :lol:
Więc im się nie dziwię, pytają zawsze. Tylko tak jak powiedzieli - do hurtowni i poprosić znajomego, czy za 2 browary nie kupi zgrzewki :-P
 
 
basbara123  
Forumowy prawiczek
;]


Dołączyła: 14 Lut 2010
Posty: 21
Skąd: władysławowo
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010   

kurcze po przeczytaniu tego wszystkiego juz zadnych dodatkowych informacji chyba nie potrzebuje ;p oczywiscie to tez bedzie moj pierwszy raz, i juz taaaaaaaaaaak bardzo nie moge sie doczekac!
Jeszcze tylko 42 dni!! ;D;D;D
 
 
 
Paulina  
Forumowy prawiczek
Kocham życie

Dołączyła: 14 Cze 2010
Posty: 10
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010   

aaa no to oki. Na pewno coś się jeszcze wymysli :mrgreen:
mam tylko nadzieje,ze rodzice sie zgodza,bo juz sie tak na ten woodstock napalilam,ze bez wzgledu na to co powiedza pojade. Nooo ale wole po dobroci :-P
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 18 Cze, 2010   

Ależ oczywiście, że Wood jest niebezpieczny, możesz obudzić się np. w wykopanym przez ludzi grobie, na karimacie, za tobą krzyż z gałęzi, na kartce twoje imię i data zgona, wstążki 'Ostatnie pożegnanie', a na 'pogrzebie' odśpiewają Ci 'dobry Jezu a nasz panie daj mu wieczne chlanie' ;d
przy okazji można trafić także na ludzi dzwoniących do rydzyka (który jest porażający... prądem).
Jak się trafi dobre towarzystwo to i namiotu popilnują.
Najlepiej jechać dużą grupą.
 
 
 
Paulina  
Forumowy prawiczek
Kocham życie

Dołączyła: 14 Cze 2010
Posty: 10
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią 18 Cze, 2010   

A często wam się takie sytuacje zdarzały??(jak z tym grobem) czy to tylko takie pojedyncze wypadki??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania