Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Woodstock-ten pierwszy raz
Autor Wiadomość
basbara123  
Forumowy prawiczek
;]


Dołączyła: 14 Lut 2010
Posty: 21
Skąd: władysławowo
Wysłany: Pią 18 Cze, 2010   

Mazu napisał/a:
przy okazji można trafić także na ludzi dzwoniących do rydzyka (który jest porażający... prądem).

ha ha ;D dobre . a z tym grobem to chyba trzeba być kompletnym wariatem zeby cos takiego wymyslic ;D
 
 
 
Wacjech  
Forumowy prawiczek
Taki Bombel...

Wiek: 33
Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 18 Cze, 2010   

Kurde.... xD też będę pierwszy raz (wstyd... :-P ) i zaczynam sie zastanawiać co ciekawego mnie spotka xD z kumplem już wiemy że trzeba wziąć fajki, my nie palimy, ale będzie czym innych zwabić do siebie może na handel wymienny czy coś... xD
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 20 Cze, 2010   

Z grobem to było w grupie znajomych, ludziom po % różne ciekawe rzeczy do głowy strzelają. Nie sądzę, aby ktoś obcy wpadł na taki pomysł.
A z Rydzykiem to chodzi o to, że mieli stary telefon nakręcany korbką, i łapało się 2 końce kabla i płynął prąd.
Jeszcze z ciekawszych rzeczy, którejś nocy mieliśmy dodatkowego lokatora w namiocie, wracamy z koncertu, a leży tam jakiś koleś, Piotr miał na imię chyba, leżał głową zupełnie na końcu namiotu, a jeszcze nogi mu wystawały (namiot 2 m). Miał zdrową wątrobę i rano powiedział 'siema' i sobie poszedł.
Namioty w lesie za gastronomią pozdrawiają.
 
 
 
sourgirl  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 26 Lip 2009
Posty: 36
Wysłany: Czw 24 Cze, 2010   

sekator2020 napisał/a:
Ja jadę sam,na drugi koniec Polski,
więc trochę długo będzie to trwało,
ale mam nadzieję że w pociagu kogoś poznam :mrgreen:


przez kilkanaście godzin podróży w tłoku na pewno kogoś poznasz;) wiem z doświadczenia :D

[ Dodano: Czw 24 Cze, 2010 ]
Paulina napisał/a:
No to świetnie!!! Jeejj już się doczekać nie mogę.
Podobno też strasznie legitymują jeżeli o alkohol chodzi??? Czy chociaż to jest prawda?? :mrgreen: (mam nadzieje,ze nie xD)


w zeszłym roku legitymowali mnie za każdym razem, jak chciałam piwo kupić w wiosce piwnej ;)
a jakby nie było, mam 24 lata :D
 
 
 
Pentek  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 26
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 24 Cze, 2010   

Ty! Weź ji se zapjisz:
-przede wszystkiem należy zaopatrzyć się we wódkję! Bo ona rzeczywiście uwzniośla. Ewentualnej jej nadwyżki łatwo się pozbyć - wołając mnie.
-zrób sobie ściągawkę z najważniejszymi numerami i se ją gdzieś wsadź (in kejs zgubienia telefonu).
-dobrze, jesli dysponujesz kartu bankomatowu - wtedy część pęgi wpłacasz na konto, część bierzesz w kieszenie (uprzednio wywalając z nich zgniłe już czereśnie). Zgubisz, przepijesz - wypłacasz; nie zgubisz, nie przepijesz - to też se możesz wypłacić, jak chcesz.
-z resztą nie będzie problemu, bo albo pożyczysz, albo wymienisz, albo sam sobie zrobisz.


Jo ji klapków jeszcze nie zapomnij! Bo jak Cię zobaczę na przysłowiowe boso, to matce wyśpiewam!
 
 
tyczunia89  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 173
Skąd: Beskid Niski
Wysłany: Nie 27 Cze, 2010   

na boso najlepiej się tańczy w błocie pod dużą sceną ;) ale racja weź klapki i najlepiej glany na koncerty (moje stopy cierpiały gdy na boso się tańczyło wśród ludzi w glanach :))
 
 
 
Misza_RAAF  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 25
Skąd: Bielawa
Wysłany: Śro 30 Cze, 2010   

mój pierwszy woodstock to 2004, mialem wtedy 13 lat, pojechalem z chrzestnym ( Panie świeć nad jego Duszą) który zasponsorował mi wyjazd w ramach spóźnionych urodzin:) Ogólnie musialem dojechac do wroclawia, co nie stanowilo zbyt sporego problemu, tam juz czekal chrzestny, później zapakowalismy się na peron i jazda:) w pociągu niesamowita atmosfera, chociaz 1 osoba niestety nie dojechala z powodu próby pochwycenia słupa trakcji elektrycznej:( ale rozczaruje co po niektorych to byl moj BEZ ALKOHOLOWY woodstock, jedyne czego moglem sprobowac to winko które bylo lane w jakiejs knajpce, bylo wyśmienite i lane jak piwo, praktycznie z kraniku, no i calkiem dobrze klepało, sądząc po chwiejnym kroku chrzestnego:) powrót również udany, zapaliłem wtedy pierwszą szluge w moim zyciu:) poczęstowała mnie o 3 lata starsza kolezanka z wrocławia:), nastepne woodstocki to 2005, 2008 i 2009:)
 
 
Aune  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 26 Cze 2010
Posty: 2
Skąd: Daaaleko
Wysłany: Śro 30 Cze, 2010   

Jaaa jadę ! Pierwszy raz w tym roku :-D

Rodziców jakoś nie było trudno nakłonić, zresztą wiedzieli że jak mnie nie puszczą to będę jęczeć aż zmienią decyzje :-P

Biorę więc ze sobą ekipę i widzimy się na woodstock ;-)
  
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 30 Cze, 2010   

Aune napisał/a:
Biorę więc ze sobą ekipę i widzimy się w Jarocinie ;-)


no to wood czy jarocin?
 
 
 
Aune  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 26 Cze 2010
Posty: 2
Skąd: Daaaleko
Wysłany: Czw 01 Lip, 2010   

Tu i tu bede, ale pisałam jedno myślałam drugie... bywa :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga