Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Jumbo
Nie 21 Lut, 2010
JP na 100 % czy na 50%?
Autor Wiadomość
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 24 Sty, 2010   

Tekst dobry, ale biorąc pod uwagę to co reprezentuje sobą Polska Policja sam mam ochotę wymalować na murze JP :-P
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Nie 24 Sty, 2010   

Cytat:
Tekst dobry, ale biorąc pod uwagę to co reprezentuje sobą Polska Policja sam mam ochotę wymalować na murze JP


:| łoł. świat ciągle mnie zaskakuje.
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 24 Sty, 2010   

ale, że o co chodzi ? Ja to olewam ciepłym moczem, mówię tylko, że ta wyszydzana i określana szczeniacką postawa wcale nie powstała bez żadnych podstaw.
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Nie 24 Sty, 2010   

Simon napisał/a:
ale, że o co chodzi ? Ja to olewam ciepłym moczem, mówię tylko, że ta wyszydzana i określana szczeniacką postawa wcale nie powstała bez żadnych podstaw.

Tylko 95% ludzi nie ma podstaw by używać postawy JP na 100% :roll:
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 24 Sty, 2010   

no same hasło jest głupie, ponieważ nie chodzi tu o instytucję policji która jak najbardziej jest potrzebna i nawet jeśli gów** robi to działa za straszak(znaczy, że jeśli obrabujemy sklep to prawdopodobnie nie pozostaniemy bezkarni). Raczej o postawę policji, nadużywanie przywilejów(np. bezpodstawne spisywanie i przeszukiwanie ludzi na ulicach - "za dziwną fryzurę", bezpodstawne bicie ludzi na koncertach/meczach etc.) i chociaż faktycznie JP to moda i lans - to sama krytyka instytucji policji wcale nie jest szczeniacka i głupia.
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Nie 24 Sty, 2010   

Simon napisał/a:
bezpodstawne bicie ludzi na koncertach/meczach etc.


No bez przesady... Jakie bezpodstawne, to że ktoś dostanie czasami pałą po plechach to nic złego. Ja już tam nie wierze w jakieś tam uciskanie i bezpodstawne przeszukiwania itd. Oczywiście zdarzają się nadużycia ale myślę że nie jest to powód żeby zaraz wszyscy byli źli.

Generalnie to tam chodziło o JSP a nie JP więc nie wiem skąd tak nagle Ci się przypomniało : )
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 24 Sty, 2010   

a i tak kiedyś "kwiatki" z cudownego pokolenia JP (jestem pedałem?!) na 50% bo się trochę boją pójdą do policji.. nie wierzę, że nie. o.O ktoś musi :roll:
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 24 Sty, 2010   

hej! opisuję po prostu swoje doświadczenia ;-) Wasze mogą być inne. Spotkałem też fajnych policjantów, ale są tacy nie fajni, bardzo niefajni - i niestety jest ich większość...choć powoli pojawia się młoda kadra która jest o wiele sympatyczniejsza :mrgreen:
a co do postu nade mną - nigdy policja mi w niczym nie pomogła, nigdy. Choć nie raz pomoc potrzebna była. Także tak chętnie tam nie wrócę, choć może to Katowicka komenda jest po prostu taka sparszywiała, nie wiem.
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Nie 24 Sty, 2010   

to dla tych co chcieli by swą cała rodzinę ubrać w ciuszki z JP ;-)
http://www.firmajp.pl/
a w filmiku który jest na samym dole "FIRMA przeciwko podróbkom cz. 1" dowiadujemy się że JP oznacza jestem porządny :mrgreen:

Jeżeli chodzi o moje podejście do sprawy to sie podpisuje pod tym: (co sie będę produkować ;-) )
Simon napisał/a:
no same hasło jest głupie, ponieważ nie chodzi tu o instytucję policji która jak najbardziej jest potrzebna i nawet jeśli gów** robi to działa za straszak(znaczy, że jeśli obrabujemy sklep to prawdopodobnie nie pozostaniemy bezkarni). Raczej o postawę policji, nadużywanie przywilejów(np. bezpodstawne spisywanie i przeszukiwanie ludzi na ulicach - "za dziwną fryzurę", bezpodstawne bicie ludzi na koncertach/meczach etc.) i chociaż faktycznie JP to moda i lans - to sama krytyka instytucji policji wcale nie jest szczeniacka i głupia.
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 24 Sty, 2010   

mogę brzydko? oni tam się chyba z ch*** na głowy pozamieniali tam.. zwykły t-shit z nazwą firmy za ponad 70 zł.. brawo. i każdy by chciał bluzę z "jp" za ponad 200 zł 8-)
bardzo piękne. nie am to jak chwytliwe nadruki :mrgreen:

i ten polarek dla dziecka..
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 25 Sty, 2010   

i jeszcze te apele :mrgreen: Równie dobrze mogliby wystąpić i powiedzieć: dajcie nam więcej pieniędzy, ok ? Ruchamy was w dupę sprzedając ubrania robione za grosze w chinach, wykorzystując przy okazji 7-letnie chińskie dzieci, które robią te koszulki cały dzień za miskę ryżu i chcemy WIĘCEJ PIENIĘDZY! ok ? Bo nam już nie wystarcza na libacje i narkotyki, ok ?
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Pon 25 Sty, 2010   

Simon napisał/a:
i jeszcze te apele :mrgreen: Równie dobrze mogliby wystąpić i powiedzieć: dajcie nam więcej pieniędzy, ok ? Ruchamy was w dupę sprzedając ubrania robione za grosze w chinach, wykorzystując przy okazji 7-letnie chińskie dzieci, które robią te koszulki cały dzień za miskę ryżu i chcemy WIĘCEJ PIENIĘDZY! ok ? Bo nam już nie wystarcza na libacje i narkotyki, ok ?


obawiam sie ze praca w chinach juz tak nie wyglada. stereotypy... ten kraj jest obecnie najlepiej rozwinietym krajem gospodarczo. poza tym ogladalem fotoreportaz z fabryk chinskich. w Polsce takiego pozadku i dokladnosci nie bedzie nawet za 50 lat.
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pon 25 Sty, 2010   

ciekawe co zrobią Ci "J****** Policję" jak kiedyś naprawdę będą potrzebowali ich pomocy.
pokolenie JP psia krew... Skończą szkoły to sami pójdą tam pracować i wtedy będą z pokolenia JSS - "J**** Samego Siebie"
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 25 Sty, 2010   

A ja często gęsto mam wrażenie,że najbardziej z hasłami typu "JP" i ChWDP" obnoszą się ci,którzy mają najwięcej za uszami i którym gul skacze,że np. nie mogą wszędzie gdzie chcą napierać sprayem,zapalić skręcika czy przywalić kolesiowi,który na nich krzywo spojrzał.
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 25 Sty, 2010   

Bo Policja nie jest od ganiania za 15-latkami z lufą trawy i z tym się akurat zgadzam.
Chociaż ciężko się nie zgodzić z Tobą milan, ale Ja mam swoje powody by mieć złe zdanie o instytucji policji w ogóle jako całości. Może niekoniecznie będę się dzielił nimi na publicznym forum, szczególnie, że to tak naprawdę nie moja historia i nie wiem czy ta osoba byłaby zadowolona czytając to tutaj ;-)
batman napisał/a:
A ja zauważyłem, ze im więcej patologii to na tym więcej %%% JP.

Patologia często ciągnie do policji jak muchy do psiego gówna, ale z tym zdaniem też nie da się nie zgodzić.
harry napisał/a:


obawiam sie ze praca w chinach juz tak nie wyglada. stereotypy... ten kraj jest obecnie najlepiej rozwinietym krajem gospodarczo.
W to nikt nie śmie nawet wątpić.
harry napisał/a:
poza tym ogladalem fotoreportaz z fabryk chinskich. w Polsce takiego pozadku i dokladnosci nie bedzie nawet za 50 lat.

Widocznie oglądaliśmy zupełnie różne "reportaże"
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Pon 25 Sty, 2010   

Simon napisał/a:
Widocznie oglądaliśmy zupełnie różne "reportaże"


widocznie ogladałes ten sprzed 50lat.
 
 
 
Kredka  
Rozkręca sie
Die in Hell!


Wiek: 32
Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 191
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto 26 Sty, 2010   

Simon napisał/a:
Bo Policja nie jest od ganiania za 15-latkami z lufą trawy i z tym się akurat zgadzam.


nie jest od tego a to chyba najchętniej robi ;]
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Wto 26 Sty, 2010   

Kredka napisał/a:
Simon napisał/a:
Bo Policja nie jest od ganiania za 15-latkami z lufą trawy i z tym się akurat zgadzam.


nie jest od tego a to chyba najchętniej robi ;]


akurat tak sie sklada ze od tego tez sa. bo jak wiesz w Polsce nadal jest to nielegalne i jest to w obowiazku policji tak samo. a nawet jesli to 15 latkow jak najbardziej powinni gadniac bo są niepelnoletni.
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Wto 26 Sty, 2010   

15 latkowie z trawą i co jeszcze może. Mnie jakoś nie ganiali i nie ganiają bo w wieku 15 lat jeszcze nie myślałem o takim czymś. I nadal nie myślę. I nie przeszkadzają mi akcje policji bo to raczej słuszne
 
 
Kredka  
Rozkręca sie
Die in Hell!


Wiek: 32
Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 191
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto 26 Sty, 2010   

nie mowie ze nie jest tylko rpzytoczylam to co napisal Simon ... ale wolą wpakować kgooś za grama przy dupie niż zająć się patologiami pobiciami i kradzieżami
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 26 Sty, 2010   

no dokładnie, to co wyżej.
Jak powiedziałem, że nie od tego są Policjanci miałem na myśli ustawodawstwo bo co oni mogą zrobić ? Przełożony każe łapać małolatów z trawą, żeby sobie podwyższyć statystyki to łapiemy, co robić...
Jeśli ktoś uważa, że wsadzanie ludzi do więzienia tylko za to, że wybrali inny sposób odurzania się niż najebanie się alkoholem jest słuszne, to szczerze mu współczuję i życzę takiej osobie, żeby problem narkotyków i głupiego prawa też tą osobę dotknął, może wtedy przyjrzy na oczy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group