Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Jumbo
Nie 21 Lut, 2010
JP na 100 % czy na 50%?
Autor Wiadomość
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 26 Sty, 2010   

batman napisał/a:
Policja jest od egzekwowania prawa a nie ustalania co jest legalne a co nie. Ustawa jest ustawą

Właśnie to samo napisałem post nad Tobą. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
batman napisał/a:

... Zresztą... Normalni ludzie mało kiedy wpadają z trawą. A nawet jeśli to płacisz grzywnę i zawiasy najwyzej. Jak popełnisz ten sam błąd drugi raz i się dasz znowu złapać no to sorry... Ktoś tu jest debilem.

Wcale nie trzeba być debilem, idziesz sobie ulicą ucieszony z gramikiem w kieszeni - przypadkowa kontrola i bach, leżysz, jak masz dready/irokeza/jesteś łysy ryzyko przekontrolowania wzrasta o 200%.
Zresztą jak już się nie raz wypowiadałem w tego typu tematach - olewam to ciepłym moczem, nie jest to kraj mojego zamieszkania, nie moje prawo - a wprowadźcie se nawet karę śmierci za brak krzyża u szyi, nic mnie to nie obchodzi :-P tylko nie będę przytakiwać i mówić, że to dobre, po prostu - bo nie jest.
Tak samo jak dobre nie są krzyże w klasach, obowiązkowe lekcje religii i faworyzowanie chrześcijaństwa i jeszcze wiele innych praw które mnie obchodzą tyle co nic - ale dla samej zasady gdy ktoś mnie zapyta - powiem, że nie. Bo przez przymykanie oka na zło sami się do niego przyczyniamy, nie mówię, że mamy zmieniać świat czy coś :mrgreen: ale nie bójmy się tego powiedzieć, jeśli coś jest złe - otwarta krytyka.
Mnie krzyże w klasach ani prawo narkotykowe w PL w ogóle nie przeszkadza, co nie znaczy, że się z nim zgadzam, tyle.
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 27 Sty, 2010   

Simon napisał/a:
Wcale nie trzeba być debilem, idziesz sobie ulicą ucieszony z gramikiem w kieszeni - przypadkowa kontrola i bach, leżysz, jak masz dready/irokeza/jesteś łysy ryzyko przekontrolowania wzrasta o 200%.

znajomy pare lat temu szedł sobie ulicą. Że to zatwardziały hip-hop był, to miał szeroką bluze, spodnie opuszczone do kolan. policjanci go zobaczyli i skojarzyli fakty, ze każdy hiphopowiec to cpun (przenosnia jakby co) no i go capneli. miał chyba z 5 gieta zielska w kieszeni i z dwadziescia tabsów
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 27 Sty, 2010   

batman napisał/a:
Nie ma czegoś takiego jak przypadkowe przeszukanie więc mi tu nie pierdziel głupot.

:lol: :lol:
Może nie na głównej ulicy w mieście, ale GWARANTUJĘ, że odpowiednie miejsce, odpowiedni czas - i nie masz nic do gadania :-P
Zresztą nie jest to powodem mojej niechęci wobec Policji. Podkreśliłem tylko, że nie od tego jest - bo po jaką cholerę skreślać dzieciaka już na starcie tylko dlatego, że miał trochę zielska przy sobie ? Chodzi o zupełnie inną i poważniejszą sprawę.
 
 
Kredka  
Rozkręca sie
Die in Hell!


Wiek: 32
Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 191
Skąd: Bytom
Wysłany: Śro 27 Sty, 2010   

Panowie (lub panie) uzasadniają przeszukania tym, że sprawdzaja czy nie mamy substancji odurzajacych przy sobie ;] . Siedziallam kiedys z 3 czy 4 znajomych na lawce na `jedynym dworcu tramwajowym` w Europie, czyli na skwerze pod Operą Śląską i SIEDZIELIŚMY, zero alko, nawet papierosó nie palilismy i podeszli, dokumenciki i pokazac co mamy przy sobie ;] . a jak zapytaismy sie daczego to pierwsze zdanie tej wypowiedzi ...
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 27 Sty, 2010   

Jak to było zatłoczone miejsce to mogliście się wykłócać i odmówić przeszukania, poprosić o powód oraz identyfikator Policjanta(ale tylko w wypadku gdy jest to miejsce publiczne!!! Gdy nikt nie widzi napierdolą wam pałami i złożą zeznania, że byliście agresywni.) a jeśli to by nie pomogło a za powód podaliby "podobny profil twarzy do poszukiwanego przestępcy", to poprosić i spisanie protokołu przeszukania. tyle :-P 99% Gliniarzy wymięka :mrgreen: a NAWET jeśli was przeszukają to po spisaniu protokołu zrobią to bardzo dokładnie - i w tym momencie leci skarga, że przeszukanie było przeprowadzone bez poszanowania godności.
Tylko, że takie mendy to się rzadko zdarzają.
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Czw 28 Sty, 2010   

dziwni jesteście... przeszkadza wam, że chcą was spisać?? :P zwykle jak podchodzą do mnie i chcą mnie spisać, to nie ma sprawy! lubię z nimi gadać i jakoś nie widzę jakiś problemów czemu by nie mieli mnie spisywać :) raz na dworcu we Wrocławiu siedziałem, zimno w cholerę, poszedłem zapalić w miejscu niedozwolonym(myślałem, że tam można palić)... zatrzymali mnie i spytali się czy chce być spisany tutaj czy w ciepłym komisariacie na dworcowym :P posiedziałem chyba godzinę z nimi, pogadałem i nawet fajką poczęstowali, luzik :) jest jedna sprawa, jesteś spoko dla nich, oni są spoko dla ciebie :)
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 28 Sty, 2010   

Nie zawsze jest tak jak opisujecie. Policjant nie straci pracy za pobicie, w życiu :mrgreen: Bez świadków po prostu napiszą, że byłeś agresywny i musieli Cię spałować. Jak myślisz komu uwierzą ? 20-latkowi z Irokezem ? Czy policjantom ? No właśnie ;-)
Problem pojawia się w momencie gdy nadużywają swoich praw, przeszukanie domu na pewno nie było miłe :-P no ale tutaj nie można mieć do nich pretensji, wykonywali swoją pracę. Ogólnie chyba zaczynamy dochodzić do jakichś wniosków :mrgreen: Tylko wasze kontakty z Policją wydają się przebiegać bezproblemowo. Ja mam uraz.
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Czw 28 Sty, 2010   

też mam uraz chłopie, po sądach musiałem latać :P raz za gówniarza oskarżyli mnie o próbę gwałtu (czujecie? 13 lat miałem a mnie o gwałt oskarżają), a to tylko dlatego, że jakaś szmata się najebała, zaczęła rzygać i powiedziała, że coś jej do piwa wrzuciłem ;] zarzuty oddalono... następnym razem dorwali mnie na simsonie i nie miałem OC... okazało się, że zapłacone było, ale w domu zostawiłem :( kupa niepotrzebnego hałasu i tyle... za każdym razem ten sam policjant mnie dopadał xD tak często mnie spisywał, że już nawet danych nie musiałem podawać, bo skubany znał na pamięć... nawet na ty sobie mówiliśmy. Teraz niestety emeryturka, a koleś był całkiem spoko :)
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 28 Sty, 2010   

no Ja wrzucę może coś tak do tematu :lol:
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 36
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

a co to ma wspolnego z policją ?
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

NO właśnie co ma sprawiedliwość wspólnego z policją ? Dobre pytanie hehe
 
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Czw 04 Lut, 2010   

FeSTeR napisał/a:
ciekawe co zrobią Ci "J****** Policję" jak kiedyś naprawdę będą potrzebowali ich pomocy.

 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pią 05 Lut, 2010   

no i prosze. Będzie musiał zmienic tatuaż. Dopisze II i będzie Jan Paweł II
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 36
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Pią 05 Lut, 2010   

ale wiesniak. to tak jakby mial 666 i poszedl do komuni. hahahaha niezly polew.
 
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pią 05 Lut, 2010   

harry napisał/a:
ale wiesniak. to tak jakby mial 666 i poszedl do komuni. hahahaha niezly polew.

Ja kiedyś poszedłem w koszulce Christ Agony do kościoła, na której były pentagramy i inne odwrócone krzyże :mrgreen:

Jeszcze nie jestem pewien, ale w Koszulce KATa z 666, chyba też kiedyś byłem w kościele
 
 
Paula  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączyła: 19 Kwi 2009
Posty: 218
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 06 Lut, 2010   

Ja tam panów policjantów lubię... kiedyś skopałam im samochód, obeszło się bez mandatów a na dodatek chcieli mnie odwieźć do domku, bo padało. Czyż nie są kochani? :mrgreen:
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 08 Lut, 2010   

[video]http://www.youtube.com/watch?v=49Ri51ftwBI&feature=related[/video]
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Nie 21 Lut, 2010   

Właśnie, to co mnie zawsze rozwalało na tych wszystkich antyglobalistycznych demonstracjach.

 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 22 Lut, 2010   

oj Ja bym tak szybko tego nie osądzał na Twoim miejscu ;-) Radzę najpierw poczytać o temacie bo to złożony problem. To co się stało z antyglobalistami we Włoszech to nie była zwykła bojówka stłumiona przez policję, takie teksty są adekwatne IMHO w przypadku jakiejś tam antify czy innych tego typu organizacji - ale nie warto oceniać całości ruchu antyglobalistycznego po kilku tendencyjnych artykułach w gazetach.
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pon 22 Lut, 2010   

Simon napisał/a:
oj Ja bym tak szybko tego nie osądzał na Twoim miejscu ;-)


Nie no ja ich nie osądzam i nie mówię że są źli. Tylko mnie to zawsze rozwalało że ich policja bije a oni są bezbronni : ) Nie mówię że policja jest bez winny bo pewnie też mają w tym swoje zasługi (w podkręcaniu do takich zajść) jak i też Ci demonstrujący nie są bez winy bo nie do końca wierze że policja ich ot tak sobie atakuje. Prawda leży gdzieś po środku.

a cytując klasyka "prawda leży tam, gdzie leży" :D
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 36
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Pon 22 Lut, 2010   

czy manifa w grecji z udzialem studentow.... podpalone samochody podpalone sklepu itp.... choc akurat w tym przypadku staje po stronie studentow.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group