Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Jumbo
Nie 21 Lut, 2010
JP na 100 % czy na 50%?
Autor Wiadomość
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Czw 11 Mar, 2010   

 
 
szczyglet  
Forumowy prawiczek
Oi !

Wiek: 30
Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 33
Skąd: Wojkowice
Wysłany: Wto 08 Cze, 2010   

ja JP na 10% bo mam policjantów w rodzinie i jako Strażak często z nimi współpracuje policjant człowiek jaki on będzie dla ludzi tacy ludzie będą dla niego xD i na odwrót rozpierdale mnie to całe JP xD
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Wto 08 Cze, 2010   

szczyglet napisał/a:
ja JP na 10%
To w czym ich j*****sz?
 
 
kamil90  
Coś już napisał

Wiek: 33
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 96
Skąd: zielonka
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

szczeniacka postawa nic ze sobą nie niosąca. Policjant to też człowiek(może troche głupszy niż przeciętny) ale jednak człowiek ze wszystkim swoimi wadami i zaletami jak nie dasz im powodu to nie będą ce pałować proste. Jeżeli chodzi o sprawdzanie kieszeni hmmmm... tu winne jest bezsensowne prawo antynarkotykowe które oni mają obowiązek wypełniać więc mając owe hasło policje proponował bym zamienić na polityków, a wszyscy będą szczęśliwi
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

kamil90 napisał/a:
Policjant to też człowiek(może troche głupszy niż przeciętny)
A dlaczego od razu głupszy? bo się kawałów o policjantach naczytałeś?
 
 
kamil90  
Coś już napisał

Wiek: 33
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 96
Skąd: zielonka
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Cytat:
A dlaczego od razu głupszy? bo się kawałów o policjantach naczytałeś?

kto przy zdrowych zmysłach idzie do policji jak już chce być przydatny to bardziejh idzie do starży pożarnej, medycyny itp. kierunków
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

kamil90 napisał/a:
kto przy zdrowych zmysłach idzie do policji jak już chce być przydatny to bardziejh idzie do starży pożarnej, medycyny itp. kierunków
tzn, że policja nie jest przydatna tak?
Mogę Cię zabić? Mogę. Bo skoro policja nie jest przydatna to może jej nie być. Skoro jej nie ma to nie ma kto mnie złapać.
 
 
kamil90  
Coś już napisał

Wiek: 33
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 96
Skąd: zielonka
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

nie mówie że jest nieprzydatna! bardziej to że idą tam osoby ktore nie były dostać się do troche bardziej elitarnych kierunków pomocowych lub wojska
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Złapie Cię rodzina i będzie samosąd :-P
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

kamil90 napisał/a:
nie mówie że jest nieprzydatna! bardziej to że idą tam osoby ktore nie były dostać się do troche bardziej elitarnych kierunków pomocowych lub wojska
a Ty myślisz, że tam tak też łatwo się dostać?
I od kiedy sanitariusz czy trep jest bardziej elitarny od gliniarza? No sorry, ale bzdury piszesz.
 
 
kamil90  
Coś już napisał

Wiek: 33
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 96
Skąd: zielonka
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

jak dla mnie to ochroniarz w tesco jest chyba bardziej elitarny to nie jest polska z 20-lecia międzywojennego gdy tam była część elity kraju
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

To podejdź do gliniarza i powiedz że jest popierdółką....
 
 
Mala92  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 07 Maj 2010
Posty: 106
Skąd: Polska
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Nie wiem jak jest u was ale u mnie w mieście niestety policja to są przymuły totalne, takie młokosy i spisują ludzi którzy siedzą np na przystanku. Raz jak siedziałam na przystanku to była bójka i jechała policja oczywiście przystanek zaczął być demolowany, latały butelki a policjanci co jechali śmiali się i nic zero reakcji... Albo idzie koleś z psem rasy amstaff pies bez kagańca bez smyczy strach przejść no i obok chodnikiem idzie pani z psem takim starym no i jechała policja i co oczywiście doczepili się do tej pani dlaczego pies bez kagańca idzie... Ludzie to po prostu chcieli zagryźć tych policjantów. Albo siedzę na przystanku z koleżanką obok stoi grupa chłopaków pali i pije piwko no i jedzie policja no i zgadnijcie do kogo wyszedł młody szczylowaty policjant? Tak nie mylicie się do mnie i koleżanki! Myślałam że się wścieknę... Albo wypadek miał motocyklista na ścigaczu wywalił się, policja przyjechała i gościu zwija się z bólu a policja stoi i się gapi... Ja najbardziej szanuję straż pożarną u mnie w mieście to nawet do szpitala zawożą jak jest wypadek i nie ma karetki, bo i tak się zdarza.
I powiedzcie mi jak mieć szacunek do policji? Może w innych miastach jest inaczej ale u mnie ...
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Bi to wina bojaźliwości policjantów i zbyt olewackiego podejścia innych. Jasne, ze gliniarz zatrzyma grupkę małolatów palących fajki niż dresa robiącego rozpierduchę. Sposób? Zmienić kryteria. Pozwolić czasami przyjebać im z pały w ryj. Nauczy się jeden z drugim, to i my będziemy mieli spokój.
 
 
kamil90  
Coś już napisał

Wiek: 33
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 96
Skąd: zielonka
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

FeSTeR napisał/a:
Zmienić kryteria. Pozwolić czasami przyjebać im z pały w ryj.

w tym momencie by się w tym kraju a przynajmniej w warszawie bezpiecznie na ulice nie dało wyjść bo byłby strach, że za nic cie spałują
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Nie za nic. Jakbyś się stawiał, to z pały i na wytrzeźwiałkę lub do aresztu. Oczywiście po uprzednim wykręceniu jakiegoś numeru.
Jakbyś powiedzmy palił czy pił tylko w miejscu publicznym to upomnienie albo mandacik.
 
 
kamil90  
Coś już napisał

Wiek: 33
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 96
Skąd: zielonka
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

TEORETYCZNIE tak jest teraz
 
 
 
Mala92  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 07 Maj 2010
Posty: 106
Skąd: Polska
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Nie sposób jest jeden. Żeby każdy ale to każdy przechodził jakieś specjalne testy i nie tylko szkolenia itp. a nie w stylu : ok Krzysiu nie ma sprawy przecież to mój chrześniak( czy ktoś inny) oczywiście że się dostanie bez niczego pozdrów żonkę.
 
 
kamil90  
Coś już napisał

Wiek: 33
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 96
Skąd: zielonka
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Mala92 napisał/a:
Nie sposób jest jeden. Żeby każdy ale to każdy przechodził jakieś specjalne testy i nie tylko szkolenia itp. a nie w stylu : ok Krzysiu nie ma sprawy przecież to mój chrześniak( czy ktoś inny) oczywiście że się dostanie bez niczego pozdrów żonkę.

kolesiostwo w służbach mundurowych zawsze było, jest i będzie
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

a ja tam nic złego ani dobrego na policję powiedzieć nie mogę, jak nic nie robiłam, co nie było do końca zgodne z prawem to się czepiali, a jak siedziałam spokojnie to oni tez się nie czepiali.. zawsze najwięcej złego do powiedzenia mają ci, którzy mają coś na sumieniu i niech nikt mi nie wciska, że bezbronnych, niewinnych ludzi katują.. to już nie te czasy 8-)

a jak się paliło przed szkołą, to dobrzy panowie policjanci podwozili pod samą bramę :mrgreen:

a powiedz mi Mała, gdzie nie ma protekcji? wszędzie coś takiego jest, było i wątpię, że nie będzie..
 
 
 
Mala92  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 07 Maj 2010
Posty: 106
Skąd: Polska
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

kamil90, No właśnie a tak nie powinno być, niby wszyscy mają równe szanse a guzik prawda.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group