Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Pon 11 Kwi, 2011
Sposób na podryw ;)
Autor Wiadomość
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011   

Jumbo napisał/a:
Do studentki można powiedzieć że ma się jedzenie albo coś takiego. Coś na wzór tego co Aras napisał :D



albo pralkę.. 8-)
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011   

Jumbo napisał/a:
Do studentki można powiedzieć że ma się jedzenie albo coś takiego. Coś na wzór tego co Aras napisał :D

Hehe potwierdzam, na zupę pomidorową np. :mrgreen:
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011   

mój kumpel poderwał na Woodstocku Japonkę na tekst "Do you like Playstation?" xD inny poderwał dziewczynę trzęsąc toi toiem w którym siedziała xD

więc panowie... wszystko możliwe :mrgreen:
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011   

Słuchajcie, a ja kiedyś poderwałem...

A nie kurwa nie poderwałem...

Dostałem po pysku :-/
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011   

Kobietę to przy dobrych wiatrach można nawet na "Władce Pierścieni" poderwać. Mi się kiedyś udało :-D
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011   

ja widziałam ostatnio piękną akcję przed odnową jak laski próbowały wyrwać kolesi na teksty w stylu "co studiujesz, bo my to".. ogólnie odradzam takie teksty, w jedna i drugą stronę, bo mozna trafić tak jak te laski na odpowiedź "gry i zabawy, co mnie kurwa obchodzi co studiujecie?!"
laski wymiękły, a kolesie mieli ubaw po pachy :mrgreen: ja z resztą też i to nie mały..
myślę, ze jak już próbować, to z bardziej oryginalnymi tekstami niż "a co to za książka co czytasz, yhm no fajna fajna, ja też lubię" czy jw. panowie wysilcie się, panie tym bardziej..
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011   

 
 
ruda maruda  
Coś już napisał
adrianna


Wiek: 31
Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 88
Skąd: Tuchola
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011   

moze na poczatku miły uśmiech, ciepłe spojrzenia. Potem podejdz nie zaczynaj od rozmowy [albo od tekstów tych u góry, choc są bardzo nietypowe i inne :)] jeżeli dziewczyna nie boi się ludzikiego spojrznia spojrzy w Twoje oczy, jeżeli masz w nich coś co może ją zaczarowac to niekoniecznie 'podryw' a ciekawa znajomosc może okazac sie czymś nie zapomnianym. Spróbuj podejsc do tego z innej strony, nie codziennej nie typowej...
To taka głupia rada na wieczór ;}
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011   

Ha! Kiedyś byłem na targach.*

Chodziła taka sobie oto piękna dziewczyna w stroju Lary Croft. No i ja zamiast do niej zagadać co tam jak tam i wyciągnąć numer to wolałem się zapytać co ma w kaburze? Po czym wyciągnąłem Colta i ją wyśmiałem że to jakaś wieśniacka wersja i że ma chu*owe okładziny. Po czym koledzy zaczęli się pukać w głowy co ze mnie za kretyn. Także w sumie nie znam dobrego motywu na podryw oprócz tego z jedzeniem. W sumie kiedyś użyłem raz takiego tekstu na imprezie do poznanej dziewczyny - "dręczy mnie niesłychanie jedno pytanie, czy mogę Cię odprowadzić do domu?" No i tak ją 1,5 roku odprowadzałem.

No ale prośba, jak mogłem poderwać laskę co miała wieśniackie okładziny do Colta?
//Musiałem to napisać
pewnie miała plastiki zwykłe ;-) /Y

* (No i stwierdziłem że nie umiem "wyrywać lasek".)
 
 
 
kasiulaaa666  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 165
Skąd: Nietążkowo
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011   

Ja jestem ze swoim chłopakiem już 3 lata i 4 miesiące :-P
Swego czasu zaprosiłam go na portalu społecznościowym (bo głupia byłam - fotka.pl) po czym jakoś się stało, ze to zaproszenie anulowałam. On napisał dlaczego to zrobiłam, bo ogólnie to znaliśmy się tak przelotnie wcześniej. No i rozmowa się zaczęła ;-)
Potem często widywaliśmy się w szkole, na przerwach gadaliśmy, potem spacery się zaczęły, wspólne wyjścia. Zainteresowanie rosło coraz bardziej ;-) Dużą rolę muzyka odegrała, było o czym gadać :-P
No, a ostatecznie zeszliśmy się 6 grudnia 2007 r. podczas "oglądania" filmu pt. "Katyń", z którego rzecz jasna wiele się nie dowiedzieliśmy :->

To taka krótka historia moje :-P
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011   

napisałam już co nie działa, to może podzielę się podrywem, który może nie tyle zadziałał, bo koniec końców skończyło się jedynie na bardzo miłej znajomości, ale z pewnością mnie zaskoczył. otóż dostałam maila o krótkiej treści "Cześć. Kocham Cię", a na moje pytanie po czym wnosi bardzo długo i kwieciście dywagował nad pojęciem "miłości", na koniec dochodząc do puenty, że można się tak po prostu zakochać nie znając, nie widząc i nie rozmawiając z kimś :mrgreen: później niejedną noc spędziliśmy na filozoficznych rozmowach o niczym, a nad ranem podziwialiśmy wspólnie wschód słońca, dzieląc się swoimi przemyśleniami przez telefon. żeby nie było, że wschody słońca, rozmowy nocą, romantycznie, bla bla muszę tu wspomnieć, że te rozmowy raczej takowymi nie były, bardziej przypominały szydercze wyśmiewanie, tudzież zacieszanie z każdej pierdoły 8-)
jak widać liczy się pomysł. a ten mnie na prawdę się podobau :mrgreen:
 
 
 
Oskark650  
Coś już napisał

Wiek: 30
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 60
Skąd: Chełmno
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2011   

Sister Midnight napisał/a:
ja widziałam ostatnio piękną akcję przed odnową jak laski próbowały wyrwać kolesi na teksty w stylu "co studiujesz, bo my to".. ogólnie odradzam takie teksty, w jedna i drugą stronę, bo mozna trafić tak jak te laski na odpowiedź "gry i zabawy, co mnie kurwa obchodzi co studiujecie?!"
laski wymiękły, a kolesie mieli ubaw po pachy :mrgreen: ja z resztą też i to nie mały..
myślę, ze jak już próbować, to z bardziej oryginalnymi tekstami niż "a co to za książka co czytasz, yhm no fajna fajna, ja też lubię" czy jw. panowie wysilcie się, panie tym bardziej..

Co do odnowy to fajny klub raz tam podczas Blues Metting na koncercie Dżemu poznałem fajną dziewczyne a podryw wyglądał tak że Ona miała wode mineralną a ja niechciałem iść po piwo opuszczając koncert i poprosiłem ja aby dała mi się napić. później było dosyć ciekawie:mrgreen: Także są różne sposoby na podryw:)
Najlepszy podryw na dziewczyny z Rolnika : "Mała mam taki płóg że jak cię przeoram to już nikt cie nie zasieje". Osobiście tego nie stosowałem :-P
 
 
 
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2011   

"Dziewczyno, ale Ty masz prześliczne nozdrza!"
 
 
 
Oskark650  
Coś już napisał

Wiek: 30
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 60
Skąd: Chełmno
Wysłany: Śro 20 Kwi, 2011   

W linku jest film instruktarzowy. Nic tylko oglądać i przestudiować dokładnie materiał i do roboty Chłopy. To napewno zadziała Laski będą miękły
http://www.youtube.com/watch?v=KgcP52SLD7g
 
 
 
magn  
Forumowy prawiczek
Rzeczywistość dała dupy.


Wiek: 35
Dołączyła: 24 Kwi 2011
Posty: 35
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2011   

hahahaha! opadło mi wszytsko po obejrzeniu "tego"!!! :lol:
Taaaa proponuję brać z tego gościa przykład, jeśli chcecie do końca życia na ręcznym jeździć hehe
 
 
nikodemek  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 23
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 03 Maj, 2011   

Drogie Panie... skreśliłybyście tak uroczego mężczyznę? 8-) szarmanckiego...bezpośredniego:).. posiadającego rozległe kontakty...
 
 
zlamas  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 109
Skąd: Zabrze
Wysłany: Śro 04 Maj, 2011   

ha! A ja ostatnio łaziłem sam po górkach z dupnym plecakiem i parę kobitek zagadało gdzie, po co itd. po czym zaczynała się gadka wszystkim. Nazwałem to sposobem na dupny plecak! Prawda, że pomysłowe?:D
2 edycja- zapomniałem dodać, że 2 numery mam.
Kuźwa i 3 edycja- ale w sumie to nie ja wyrwałem..
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Śro 04 Maj, 2011   

A propos podrywu to przypomniała mi się taka stara piosnka ;-)

[video]http://www.youtube.com/watch?v=d_sXPoeBVT8[/video]
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 04 Maj, 2011   

Tak w skrócie:
1) Fajne miejsce na randke, oryginalne
2) Kontakt fizyczny(złapanie za ramię gdy się coś mówi, takie zwykłe rzeczy)
3) Poczucie humoru oczywiście pomaga, ale w moim przypadku muszę trafić na kobietę którą śmieszy mój specyficzny humor - inaczej wolę sobie darować :mrgreen:
4) No i przede wszystkim trzeba pokazać, że jest się facetem, wiesz co robisz w życiu, nie jesteś zdziecinniały(to oczywiście, jeśli myślicie o jakiejś relacji z kobietą a nie jedno-nocnym wybryku).
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Śro 04 Maj, 2011   

Jak chłop ma jebnięte poczucie humoru i nieograniczoną wyobraźnię, to już jestem jego :P Lubię absurd i niestety ciężko mi się dogadać z facetem, który nie rozumie moich odpałów :P
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 04 Maj, 2011   

kizia napisał/a:
Jak chłop ma jebnięte poczucie humoru i nieograniczoną wyobraźnię, to już jestem jego :P Lubię absurd i niestety ciężko mi się dogadać z facetem, który nie rozumie moich odpałów :P

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga