Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Pon 11 Kwi, 2011
Sposób na podryw ;)
Autor Wiadomość
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Pią 19 Sie, 2011   

Wiadro na łeb i za powodzian :-P
 
 
 
Marvin  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 12
Skąd: Gniezno
Wysłany: Czw 14 Mar, 2013   

a może taki bajer ?? :DD

http://www.youtube.com/watch?v=fYb8CFgvr1o


prowadzisz wykopaliska? :P /voo
 
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Sob 16 Mar, 2013   

-Fajne masz buty... połykasz? <rotfl3>
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Nie 17 Mar, 2013   

widzę Mirek w formie jesteś :D
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Nie 17 Mar, 2013   

Na woodstocku koleś ryczał za mną 'ruda jest moja'
Nnny podbiegł i zaczął wspominać nasz ostatni woodstock, jak to się świetnie nie bawiliśmy.. <oczywiście go nie znałam>
Fajny motyw mieli kolesie przed dużą sceną biorąc w kółeczko ofiarę płci pięknej i krzycząc 'pokaż cycki'. Ludzi to hasło gromadziło i trzeba było dźwignąć tę bluzkę, no bo nie puścili...
Oczywiscie była to forma żartu ale jedna hardkorowa zdjeła bluzke pod którą nie miała stanika i dumnie wymaszerowała z kółeczka.
No i może ostatni, koleżanka idąc ze mną spotkała kolesia w koszulce systemu? nie jestem pewna. powiedziała mu, że podoba jej się ta koszulka a on zaproponował, że się zamienią. I tak o to chłop 185 lekko ubrał koszulke dziewczęcia 160 ledwo. No a ona jego. Całus i się rozeszliśmy ; )
 
 
 
secondpercent  
Forumowy prawiczek
Taki Tam Grajek


Wiek: 32
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 28
Skąd: PBC/Łódź
Wysłany: Śro 12 Cze, 2013   



GINGER REVOLUTION! <winko>
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Śro 12 Cze, 2013   

Czytałem kiedyś, że najlepiej by poderwać dziewczynę trzeba zacząć z nią gadać i po chwili delikatnie olać. No i komplementy takie, że dziewczyna wie, że chciałeś powiedzieć coś miłego, ale odbierze to jako pojazd np." Masz śliczne kolczyki. Bardzo podobna nosi moja 13-to letnia siostra". Niby nie jest to straszny pojazd, ale już porównujemy gust laski do dziecka. Szczególnie to olewanie działa, bo laski nie potrafią znieść obojętności :P Podchodząc do takiej zajebistej dupy pokazujesz, że masz charakter, po czym olewając ją pokazujesz, że jednak nie podoba ci się i ona nie daruje sobie tego. Z tego co czytałem, to w Londynie przeprowadzili testy i 8 na 10 lasek, z którymi tak się obchodzili faceci dawało się wyrwać bez problemu z czego chyba 20% lądowało w łóżku już po pierwszej randce. Dawno to czytałem i nie pamiętam dokładnie. Jak sam próbowałem, to tak mniej więcej pół na pól :P
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Śro 12 Cze, 2013   

Hahahah. Jakby facet mnie zlewał, albo rzucał obrażające mnie teksty to by ze mną długo nie pogadał :P Ja nie znoszę być ignorowana ;) Takie gierki to dla nastolatków (bez urazy).
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Śro 12 Cze, 2013   

to jeszcze zależy jakby to robił. Napisałem "delikatnie olać" a nie zlać totalnie. Niby słucham co mówisz, ale zatrzymuję wzrok na innej lasce. Poza tym to nie na wszystkie działa. Samo twoje stwierdzenie, że nienawidzisz być olewana, powoduje, że byłabyś najprawdopodobniej pierwszą ofiarą, która by się dała na to złapać :D Nie wiem dokładnie na czym to polega, ale w Londynie są całe kursy i za już nie pamiętam jakie pieniądze powodują, że wyrwiesz prawie każdą laskę. Oczywiście nie opublikowaliby wszystkich trików, bo na czym by wtedy zarabiali. Ten opublikowany czytałem z 5 lat temu i nie pamiętam szczegółów, ale tak jak mówię, 50/50 lasek w moich testach na to się łapie. Oczywiście pojazdy i stopień olewania trzeba dobrać odpowiednio do laski i wtedy to ona zabiega o twoją uwagę a nie ty o jej. Tyczy to się głównie dziewczyn z wysoką samooceną.
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Śro 12 Cze, 2013   

Ja sama wyrywam facetów :) I tylko tych, którzy okazują mi dużo uwagi i przy których dobrze się czuję i bawię ;) Nie raz zdarzało mi się, że rozmówca gdzieś się gapił i średnio mnie słuchał. Natychmiast szłam poszukać innego towarzystwa ;)
 
 
Marg!tta666  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 438
Skąd: Bojanowo
Wysłany: Śro 12 Cze, 2013   

Ja też nie lubię być ignorowana..... Jeśli zauważę, że ktoś mnie ignoruje to także zaczynam tą osobę ignorować więc w moim przypadku też by to się nie udało :P Jestem osobą która nie lubi się narzucać czyli jeśli zauważyłabym, że coś jednak nie do końca jest ok to bym sobie odpuściła i poszła szukać towarzystwa kogoś kto mnie nie olewa:P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang