Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Siłownia, kulturystyka, kondycja, zdrowie
Autor Wiadomość
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 21 Mar, 2010   

KACZMAR napisał/a:

Co Ty chłopaku za głupoty gadasz, jaka modyfikacja?? Sylwetka od samego brania wspomagaczy się nie zrobi, trzeba ćwiczyć, żeby mięśnie pracowały,

Thank you captain obvious!!!
KACZMAR napisał/a:

a podczas pracy pobierały, z organizmu substancje potrzebne do rozwoju a czy to będą naturalne białka i węglowodany czy jakieś sztuczne substancje to zależy od samych ćwiczących.

podczas pracy spalają głównie glikogen, tak w woli ścisłości - budowanie mięśni to proces w którym musimy doprowadzić do mikrouszkodzeń w mięśniach, które gdy będą odbudowywane zostaną wzmocnione dodatkową tkanką mięśniową - trochę jak z bliznami, zbliznowaciała skóra jest grubsza i twardsza.

Testosteron(a więc i wszelkie "sztuczne substancje"(btw, jakie to są sztuczne a jakie niesztuczne ? tak tylko pytam...)) stymuluje syntezę białek, przez co mikrouszkodzenia są naprawiane szybciej i więcej dodatkowej tkanki się tworzy, poza tym zatrzymują wodę w organizmie, stymulują apetyt - wspomagają rozbudowę tkanki mięśniowej na wiele sposobów. Bez testosteronu nie byłoby przyrostów i tyle.

Synthol - czyli specjalny olej wstrzykiwany w mięśnie który powoduje ich rozszerzenie. W ten sposób można mieć łapę 70cm w której jest tylko 40cm mięśnia - to są właśnie "mutanty", mięśnie rozpierdolone syntholem. Oczywiście po jakimś czasie olej zostanie wydalony z organizmu a ręka wróci do poprzednich rozmiarów...o ile skóra wytrzyma.


I nie pierdolcie, że czepiam się szczegółów - staram się wyjaśnić o co chodzi. Jasne, że niektóre grupy death-metalowe zjadają koty na scenie i rzucają baranimi łbami wychwalając szatana - ale przecież na tym metal się nie kończy, prawda ?

Stawiając znak równości pomiędzy kulturystyką a...chm...tymi dziwadłami dopuszczacie się strasznego uproszczenia i schematyzacji, w sumie jeśli was to nie interesuje to po chuj ze mną dyskutujecie ? a jeśli chcecie się czegoś dowiedzieć to nie jebcie mnie za to, że wykładam wam na ławę swoją wiedzę i poglądy i tłumaczę pewne procesy.
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Nie 21 Mar, 2010   

Czyli Marit Bjoergen to też mutant??
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 22 Mar, 2010   

KACZMAR napisał/a:
Czyli Marit Bjoergen to też mutant??

z tego co wiem nie używa syntholu ani nawet sterydów :-P
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pon 22 Mar, 2010   

Simon napisał/a:
KACZMAR napisał/a:
Czyli Marit Bjoergen to też mutant??

z tego co wiem nie używa syntholu ani nawet sterydów :-P


Ale pod względem kondycyjnym i wytrzymałościowym ;-)
 
 
J-23  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 13
Skąd: Abwera
Wysłany: Pon 22 Mar, 2010   

KACZMAR napisał/a:
Czyli Marit Bjoergen to też mutant??


Nie, nie jest Niemką (DDR)
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pon 22 Mar, 2010   

J-23 napisał/a:
KACZMAR napisał/a:
Czyli Marit Bjoergen to też mutant??


Nie, nie jest Niemką (DDR)


Apropo DDR, to niektórzy do dzisiejszego dnia nie są pewni czy pani Szewińskiej wypada mówić: proszę pani :lol:
 
 
Krzysiu28165  
Rozkręca sie
Wole umrzeć niż byc trendy


Wiek: 27
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 112
Skąd: Żywiec
Wysłany: Nie 01 Sie, 2010   

Jesli o mnie chodzi to jeśli ktoś cwiczy to mi to nie przeszkadza ,ja sam np.lubie pobiegać poćwiczyć na hantlach,pocwiczyć na drążku ,pompki,brzuszki itd ale robie to nie dla wyglądu czy siły ale bo lubię sie czasem zmęczyć :-P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group