Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: voo_doo
Nie 24 Cze, 2012
po ostatniej owcy, czyli sny forumowiczów
Autor Wiadomość
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2012   

Sister Midnight napisał/a:
że mudżyn?
prawdziwy mudzyn.... podnosze koszulke a tu czorny brzuch.....
Sister Midnight napisał/a:
mi się kiedyś śniło, że jestem facetem
ktos kiedys powiedzial ze sny ukazuja nasze ukryte pragnienia ,ale ja nie chce byc czarny!!!!
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2012   

zlowieszczy4 napisał/a:
ktos kiedys powiedzial ze sny ukazuja nasze ukryte pragnienia


możliwe, zawsze chciałam być facetem;]
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2012   

a ja nie chcialem byc mudzynem.... choc jakby tak sie glebiej nad tym zastanowic
:D
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2012   

A co powiecie na to, że mi się śnił czarny Jorguś :D W czarnym dresie z bling blingiem i rozdawał płytki z kazachstańskim dziecięcym rapem....he? ;P
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2012   

bez komentarza..
 
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2012   

Bling bling jest spoko ...ale czarny Pyrkacz już nie
 
 
 
sobi89  
Forumowy prawiczek
ciągle szukam szczęścia


Wiek: 34
Dołączył: 08 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: NL/PL/PŃ/RCT
Wysłany: Pią 13 Kwi, 2012   

Za smarkacza, jednym ze snów, który mnie często prześladował, był sen o tym jak mnie goniło oko :P
Nie było to jakieś zwyczajne oko. Było baaardzo duże, cały czas patrzyło wprost na mnie a gdy zaczynałem uciekać, z oka zaczynały wychodzić żyły, przy pomocy których, oko mogło się poruszać i mnie gonić :/ To nie jest takie fajne, i nie wesołe, uciekać przed okiem po ciemnej nieskończoności...

Wczoraj natomiast, śnił mi się pokój mojej byłej... W realu był pomalowany na czerwono, we śnie był zielony z białymi akcentami. Wystrój mi nie pasował, ale gdy podszedłem do okna, lokalizacja pokoju była identyczna jak na jawie... no i jeszcze musiała się ta moja była panna w Tym śnie napatoczyć, a ten rozdział już zakończyłem, najwidoczniej moja podświadomość nie :P
<z jezorem>
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 13 Kwi, 2012   

hmm mnie za młodzieńczych lat w snach gonił wielki bóbr. jedynym miejscem, gdzie nie mógł mi nic zrobić to była wanna i ja się w niech chowałam, ale on wkoło tej wanny skakał i próbował mnie udziabać tymi swoimi pięknymi żółtymi zębiskami. zawsze się budziłam w momencie jak udawało mu się mnie dosięgnąć zlana potem i przerażona biegłam do rodziców :D
 
 
 
Kroplova  
Coś już napisał
Było ich tyyle i pobiegli... TAM!

Wiek: 32
Dołączyła: 29 Mar 2012
Posty: 64
Skąd: Pińczów
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2012   

A mnie za szczeniaka gonił wieeeeeeeelki telewizor z wieeeelkim monitorem o.O

A dzisiaj poznałam przypadkowego gościa (nie powiem, przystojnegooo <zawstydzony> ), który nie wiem kiedy się ze mną ożenił, mieliśmy 3 dzieci, które umiały latać, wszystko skończyło się tym, że wypadłam z okna podczas jego mycia, połamałam się a oni mnie zostawili. Strasznie wkurzona się obudziłam, a potem mi się śniło, że jestem w Arce Noego <haha> i coś tam śpiewałam.
 
 
 
Kroplova  
Coś już napisał
Było ich tyyle i pobiegli... TAM!

Wiek: 32
Dołączyła: 29 Mar 2012
Posty: 64
Skąd: Pińczów
Wysłany: Nie 22 Kwi, 2012   

Ohimee śniłaś mi się dzisiaj o.O

Przyjechałam z bratanicą (?!) na woodstock, błądzimy nie wiedząc co i jak, siadamy pod jakimś wielkim murem (?!) i patrzymy na ludzi a tu proszę 200m ode mnie siedzi jakaś kobitka, wydaje mi się znajoma i nagle olśnienie! Widziałam ją na zdjęciu toż to forumowa Ohimee ;D Podchodzę, witam się, przedstawiam jako kroplova a ty oczy jak 5 zł na mnie i "aleeee z ciebie brzoooza"... A potem to już jabol za jabolem szedł i nagle teleportowałam się do domu, gdzie czekał na mnie jakiś czarny, gadający kot...
 
 
 
grzechu007
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Kwi, 2012   

Dziś polowałem na szczury i był to zajebisty sen
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Pon 23 Kwi, 2012   

Mi to Woodstock się śnił już kilka razy, tylko zawsze jakoś dziwnie, bo w sumie nigdy na niego nie docierałem. A to popsuł się autobus, a to ktoś mnie odciągał na inną imprezę(oczywiście bardzo smętną), a to jakiś pilny telefon z roboty itd. choć cały czas byłem jakiś kilometr, dwa od Wooda.
Ale zawsze jakoś byłem na Woodstocku na zakończeniu i zawsze w tym momencie toczyła mi się piana z ust ze złości.
Dopiero rano uświadamiałem sobie że jeszcze wszystko przede mną i z ulgą rozpoczynałem kolejny dzień :)
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 23 Kwi, 2012   

heh mi się dziś śniło, że zombiaki atakowały.. ale się natłukłam dziś tego dziadostwa <haha> a na koniec okazało się, że odtrutką jest wirus grypy, bo ci co byli na nią chodzy nie reagowali na ugryzienia o.O
 
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Pon 23 Kwi, 2012   

Sister Midnight napisał/a:
(...) zombiaki atakowały.. ale się natłukłam dziś tego dziadostwa <haha> (...)


Mi też się kilka razy śniły zombie xD zabijałam je tak jak w filmie Resident Evil pomagał mi w tym jakiś aktor i ogólnie dużo rozwalanki, a na końcu miałam zabić jakiegoś dużego potwora morskiego - mission impossible.
Pamiętam, że kiedyś mi się śniło coś takiego: wracałam do domu, chyba z kościoła, szli też inni ludzie - nikt mnie nie znał, nie kojarzyli mnie. Zatrzymuję się na drodze przed miejscem, w którym powinien stać mój dom, a tam niczego nie ma. Okolice poznaje ale mojego domu nie ma :Q pamiętam, że nieźle się wtedy wystraszyłam.
Śniły wam się kiedyś dwa razy praktycznie takie same sny? Takie deja vu ale we śnie?
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 23 Kwi, 2012   

Cytat:
Śniły wam się kiedyś dwa razy praktycznie takie same sny? Takie deja vu ale we śnie?


ja mam jedensen, który śni mi się kilak razy w roku od kilku lat;]
a mieliście kiedyś sen, który Wam się sprawdził? mi się kiedyś śnił facet, który przytulił mnie na dworcu w Toruniu. rok później ten facet przytulał mnie w tym samym miejscu co we śnie. uznałabym to za jakieś przekłamanie w matrixie, gdyby nie to, że opowiadałam ten sen znajomym i mi o tym przypomnieli o.O
 
 
 
pattvampire  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 20 Kwi 2012
Posty: 40
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 23 Kwi, 2012   

Mi też się często woodstock śnił. Raz był organizowany w Pile i wieczorem grał Kontrust ale nikt na niego nie przyszedł więc bawilam się sama z kumpela a później zespół poszedł z instrumentami do blotka grac koncert.
Mojemu kumplowi raz się śnił woodstock i obudził się najebany mimo że w ralu nic nie pił.
Często mam sen że moja kumpela umiera. A w każdym inaczej. Raz znalazłam ją martwa w woodctockowym namiocie, raz chodziłam po cmentarzu szukając jej grobu itp. W każdym śnie wszyscy płaczą i ją samabudze się zaplakana.
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Pon 23 Kwi, 2012   

Sister Midnight napisał/a:

a mieliście kiedyś sen, który Wam się sprawdził?


<haha> ciekawie... xD z drugiej strony wolę żeby moje sny się nie urzyczywistniły - kiedyś mi się śniło, że miałam jakąś randkę i się całowałam z chłopakiem a on przez to zamienił się w bobra :D
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 23 Kwi, 2012   

no ok, nie chciałabym, żeby większość moich snów się sprawdziła, ale ten akurat dobrze, że okazał się być realnością;]
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pon 23 Kwi, 2012   

pattvampire napisał/a:
Mi też się często woodstock śnił. Raz był organizowany w Pile i wieczorem grał Kontrust ale nikt na niego nie przyszedł więc bawilam się sama z kumpela a później zespół poszedł z instrumentami do blotka grac koncert

Mi się jakoś na dniach śnił Woodstock i to bardzo prawdopodobne, że w Pile, bo było to w miejscu w którym we śnie mieszkałem. Co najlepsze jak już mi się śni PW to zawsze w jakimś innym miejscu niż w rzeczywistości i jakiś zupełnie inny.
Oxx napisał/a:
kiedyś mi się śniło, że miałam jakąś randkę i się całowałam z chłopakiem a on przez to zamienił się w bobra :D

To jakiś bardzo zawoalowany sen lesbijski :D
 
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Pon 23 Kwi, 2012   

Kefir napisał/a:

To jakiś bardzo zawoalowany sen lesbijski :D


no... ;D naprawdę bardzo skryty, bo ten:


bóbr ma raczej mało wspólnego z kobietą
 
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Pon 23 Kwi, 2012   

[quote="Oxx"]
Sister Midnight napisał/a:

a mieliście kiedyś sen, który Wam się sprawdził?

Być może sny się sprawdzają, tylko my nie potrafimy je interpretować.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime