Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: voo_doo
Nie 24 Cze, 2012
po ostatniej owcy, czyli sny forumowiczów
Autor Wiadomość
ikswezclam  
Rozkręca sie
@->---


Wiek: 39
Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 161
Skąd: z nienacka
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   po ostatniej owcy, czyli sny forumowiczów

To może sam zacznę, rzadko kiedy coś zapamiętam ale zdarza się.

1) Byłem małym murzyńskim chłopcem w murzynkowie, kiedy to najechali nas duzi biali ludzie, podobni do rewolwerowców aczkolwiek posługiwali się batami i każdy jeden miał twarz Chucka Norissa. Zapakowali wszystkie dzieci płci męskiej i odpłynęli do swojej wyspy/kontynentu. Mieszkali wzdłuż wybrzeża ponieważ centrum ich krainy zamieszkiwały króliki mutanty. Każdego świtu przychodził po mnie strażnik zabierał na linie łączącą las z nadbrzeżem gdzie cały dzień budowałem mur (właściwie to była siatka) chroniący ich przed potworzastymi króliczkami, o zmierzchu odprowadzał mnie do celi gdzie dostawałem posiłek i szedłem spać. Tak mijały dni, miesiące, lata. Murzynek rósł, wyrastał, mężniał, starzał się, aż któregoś ranka zmarłem na co strażnik przyprowadził na moje miejsce kolejnego małego murzynka.

2) Byłem starym rybakiem, który niejedno przeżył niejedno widział, mieszkałem na końcu jakiegoś pólwyspu gdzie miałem chatę i gdzie do pomostu przycumowany był stary kuter rybacki. Akcja dzieje się właśnie na owej łajbie, zaszczycił mnie swoją obecnością super znany reżyser filmowy, który chciał bym zagrał w jego "super mega filmie" herszta piratów a statkiem pirackim miał być mój kuter. Sen polegał na tym iż targowaliśmy się zażarcie ile mam dostawać premi za każdego wmordę od głównego bohatera.

the end
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

O to ja miałem kiedyś chory sen za dzieciaka. Aż mi wstyd pisać :-P

Otóż śniło mi się, że tata kupił mi w sklepie zielone kapcie za którymi strasznie ryczałem. No i jak wróciłem już do domu z tymi kapciami to okazało się, że każdy z kapci ma oko a te oczy połączone są żyłką. Do tego te oczy jeszcze mrugały. No i tak sobie żyłem z tymi kapciami. Nawet je zakładałem.
W końcu którejś nocy nastała pełnia księżyca a trampki zamieniły się wtedy w... Hulka.
No i się obudziłem.
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

Mnie się za gówniarza śniło (niejednokrotnie), że był taki dziad u mnie w mieście, który porywał dzieci. I kiedyś porwał mojego brata (miał wtedy koło 2 lat), wsadził go na przyczepkę taką zwykłą do samochodu i uciekał i mimo że był strasznie stary to nie mogłam go dogonić.

Albo mniej więcej w tym samym okresie, również niejednokrotnie śniło mi się, że Potwór grasuje obok mojego domu, taki wielki, jak 4 piętra normalnej chaty. Kiedyś mnie ganiał i chciał złapać i zjeść czy coś i ja uciekłam do domu. Moi rodzice skoczyli z balkonu i się zabili ze strachu, a ja, żeby uratować braciszka, wpychałam go do kibla... xD
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011   

Mi się śniły gołe baby
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

Kijana, wszak to nic dziwnego, nie spodziewałam się po Tobie innych snów :D
 
 
 
ikswezclam  
Rozkręca sie
@->---


Wiek: 39
Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 161
Skąd: z nienacka
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

Rozwinąłbyś o tych gołych babach, byłeś alfonsem, byłeś zgwałcony, miałeś harem? Gdy byłem piękny, młody i napalony marzyłem by zgwałciła mnie jakaś ostra laska ;] .

Wracając do snów, gdy miałem około 10 lat rodzice przeprowadzili się z miasta na wieś, straciłem kolegów przyjaciół pierwszą miłość, bezpieczne miejsca itp, przełożyło się to na moje nocne lunatykowanie przez jakieś 3 miesiące. Potrafiłem wejść do pokoju siostry i ciągnąc ją za rękaw wrzeszczeć "Marta nie płacz wojna się skończyła" albo wyjść w nocy na podwórko na pytanie jeszcze nie śpiących rodziców dokąd idę padła odpowiedź "naprawić furtkę" po czym zacząłem zrywać trawę i znosić do łóżka.


Szczegóły zostawię dla siebie ;)/kijan
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Sob 08 Paź, 2011   

ja to lepiej nie pisze o swoich snach bo jeszcze bana dostane :P
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 09 Paź, 2011   

ikswezclam napisał/a:
Gdy byłem piękny, młody i napalony marzyłem by zgwałciła mnie jakaś ostra laska ;] .


Hmm..a facet może być zgwałcony przez kobiete?
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Nie 09 Paź, 2011   

oczywiscie przeciez mamy rownouprawnienie nieprawdaz??
 
 
Paula  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączyła: 19 Kwi 2009
Posty: 218
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 13 Paź, 2011   

Miałam całkiem dziwny sen. Zastrzeliłam Batona, pocięłam na kawałeczki i zakopałam w lesie w wielu miejscach. Złapali mnie jak paliłam dowody :|
 
 
 
Cru  
Lubi pieprzyć
Asia


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 356
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 15 Paź, 2011   

Gwiezdne wojny na ziemi. Walczyłam z Imperium i postrzelili mojego partnera w głowę :( A ja zostałam wzięta do niewoli i się obudziłam.
 
 
Mysi  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 35
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: Nie 16 Paź, 2011   

A mi sie ostatnio woodstock snil ; ) I z tego co pamietam to bylem na jakims koncercie na fali i wszyscy mnie podrzucali do gory, a wtedy widok mialem jakby na cala kule ziemska i widzialem tych wszystkich ludzi i scene jak z lotu ptaka :D Potem ktos mi oznajmil ze musimy wracac w piatek o 13.00 i wtedy sie obudzilem ; <
 
 
Pryncypałek  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 43
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 17 Paź, 2011   

Miałem dwa podobne sny...
Pierwszy.
Mroźna zima, II wojna światowa, wsadzili mnie i kolegów do niemieckiego więzienia. Po jakimś czasie postanowiliśmy żeby z ów więzienia uciec. Zdobyliśmy klucze od celi i zjechaliśmy po takiej linie, musieliśmy ukraść jakieś płaszcze zimowe wiec przechytrzyliśmy strażnika i ukradliśmy je. Uciekliśmy jakimś oknem, wsiedliśmy do ciężarówki i pojechaliśmy do Polski. Koniec snu pierwszego.

Drugi.
Taka sama historia, takie samo więzienie, tylko ze było lato i nie kradliśmy płaszczów, uciekliśmy oknem, wsiedliśmy do ciężarówki, nie chciałem z nimi jechać ponieważ chciałem wracać do domu, koledzy i inni którzy uciekli z innych cel namówili mnie żebym pojechał z nimi na Litwę, gdy dojechaliśmy na Litwę ze szpitala wybiegły pielęgniarki wtedy kolega wziął mnie na stronę, pokazał plik pieniędzy i powiedział 'z takim wsparciem nie wjeżdżaliśmy do Polski' Koniec.

nie rozumiem tego, drugi sen przyśnił mi się tydzień po tym pierwszym :-P
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

Cholera zeszlej nocy mi sie snilo ze bylem na woodstocku.... ale jakis dziwny byl ten wood.... polowa byla w jakims miescie pomiedzy budynkami i polowa normalnie na polu.Tez byly jakies dlugie pomieszczenia jak gdyby bunkry i w tych bunkrach krzatali sie rozni ludzie jakies chinki robily masaz....... a potem widzialem jak porywaja mojego kumpla i go uratowalem w ostatniej chwili jak go chiceli zalac plynnym metalem o.O.....
i caly czas padal deszcz... ehhh te sny czasami potrafia zmeczyc czlowieka bardziej niz caly dzien w pracy
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 25 Lis, 2011   

Hehe kiedyś miałam sny prorocze, każdy sprawdzałam w senniku i wszystko się sprawdzało, później historie miały za dużo wątków i ciężko było to wszystko odczytać, więc sobie darowałam. Później przez jakiś miesiąc noc w noc miałam koszmary np:
1. Budzę się w nocy i wiedzę że mama zostawiła w pokoju oświecone światło, wstaje żeby je zgasić, a gdy wchodzę do pokoju mama leży zadźgana nożem. Gdy się obudziłam naprawdę, cała spocona zobaczyłam ze u mamy faktycznie świeci się światło ale nie miała odwagi iść go zgasić.
2. Mafia przyjechała do nas, zrobiła wjazd na chatę i pozabijali wszystkich z mojej najbliższej rodziny jak się później okazało, moi przyjaciele też zostali zamordowani w ten sam wieczór.
Itp. W każdej tej historii ginął ktoś z mojej rodziny

Pod koniec wakacji miałam same sny erotyczne, z udziałem moim i chłopaka którego znam ale nie utrzymujemy żadnych kontaktów.

Ale to co działo się ostatnio pobiło wszystko co to tej pory wyprodukowała moja podświadomość. Wszystkie Sny łączyły się w jeden wielki serial! w pierwszym uprawiłam sex ze swoim byłym, w drugim spóźniał mi się okres i zrobiłam test, w trzecim okazało się ze wynik był pozytywny, w czwartym powiedziałam o tym chłopakowi i mamie, w piątym wizyta u lekarza...itd cały rozwój płodu. skończyło się na 8 albo 7 miesiącu nie pamiętam, w każdym bądź razie przegapiam kilka odcinków :D Kilka tygodni później trochę mnie poturbowała banda dresów w ciemnej uliczce wiec prawdopodobnie poroniłam.
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 25 Lis, 2011   

Woodstock też mi się śnił Ale to było bardzo dziwne, również jak u złowieszczego były bunkry na polu ale w tych bunkrach było coś w stylu takiego starego więzienia, każda ekipa która razem przyjechała siedziała w jednej celi, rozkładała sobie namiot, rozwieszała flagę wszystko było tak samo oprócz tego ze byliśmy przetrzymywani za kratami i każdy się na to godził bo to było normalne, wejścia bo bunkru pilnowali niebiescy. Na polu natomiast przebywali tylko dresy, solary w różowych szpileczkach, nasmarowane olejkiem i z tapetą na ryju, my zaś byliśmy w kajdankach przeprowadzani przez PP na teren pod sceną i grzybkiem, który był odgrodzony siatką. Wszystko to wyglądało tak jakby "dzikusów" odizolowali od prodiżowców dla bezpieczeństwa.

Sen chory jak każdy z mojej kolekcji.
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pią 25 Lis, 2011   

destruction5 napisał/a:
Woodstock też mi się śnił Ale to było bardzo dziwne, również jak u złowieszczego były bunkry na polu ale w tych bunkrach było coś w stylu takiego starego więzienia, każda ekipa która razem przyjechała siedziała w jednej celi, rozkładała sobie namiot, rozwieszała flagę wszystko było tak samo oprócz tego ze byliśmy przetrzymywani za kratami i każdy się na to godził bo to było normalne, wejścia bo bunkru pilnowali niebiescy. Na polu natomiast przebywali tylko dresy, solary w różowych szpileczkach, nasmarowane olejkiem i z tapetą na ryju, my zaś byliśmy w kajdankach przeprowadzani przez PP na teren pod sceną i grzybkiem, który był odgrodzony siatką. Wszystko to wyglądało tak jakby "dzikusów" odizolowali od prodiżowców dla bezpieczeństwa.

Sen chory jak każdy z mojej kolekcji.


ciekawy sen jak bede mial czas to go przeanalizuje i postawie diqagnoze heheh :)
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Czw 15 Gru, 2011   

uhhhhh ale mialem sen :/ snilo mi sie ze ktos mnie dusil ,ale tak mocno ze bol czulem przez sen.... a jak mnie kolega uratowal to przez dluzsza chwila tak rzezilem i ledwo co oddychalem. Sen byl naprawde realistyczny i czulem bol. Mysle ze to jakas zmora mnie dusila przez sen
 
 
duś  
Forumowy prawiczek
plepleple

Wiek: 34
Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 42
Skąd: w drodze
Wysłany: Pią 30 Mar, 2012   

Cytat:
Mysle ze to jakas zmora mnie dusila przez sen
Dusiołek ;P

Ja tam nie mam specjalnie skomplikowanych snów, ale co dziwne, najczęściej jestem w nich rodzaju męskiego Oo

Ostatnio w ogóle śniło mi się coś takiego, że byłam małym chłopcem w jakimś średniowiecznym mieście, zwinęłam coś i mnie ścigali, a jak już zwiałam to okazało się, że jednak jestem dziewczyną, i to w dodatku czarownica, którą też ścigali Oo

Jest jeden sen, który miałam kilka lat temu i nie mogę go zapomnieć, bo strasznie się go bałam. Na takiej uliczce z amerykańskich filmów, co to ładne domki, ogródki, trawniczki przystrzyżone itp, biały słoneczny dzień i biegnie sobie koleś w białym ubraniu. Koniec :] Żaden sen mnie tak nie przeraził jeszcze.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 30 Mar, 2012   

ja ostatnimi czasy mam cały czas jeden sen, który zmienia tylko tło - zbiegam ze schodów w bloku, bo nie działa winda i na niektórych piętrach zaglądam do drzwi, jakbym czegoś szukała.. rzadko dobiegam do samego dołu, zwykle spotykam kogoś za którymiś drzwiami. no i tak codziennie;]
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 30 Mar, 2012   

Mi się śniło jakiś czas temu, że wymyśliłam nową emotkę w gg.
Gdy się wpisało <666> wylatywała z tego biedronka :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group