Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Nie pale / pale

Palisz?
tak
40%
 40%  [ 53 ]
nie
35%
 35%  [ 47 ]
w przeszłości
9%
 9%  [ 13 ]
zamierzam xD
0%
 0%  [ 1 ]
tak,ale tego nie lubię(rzucam)
6%
 6%  [ 8 ]
tylko na faziee
7%
 7%  [ 10 ]
Głosowań: 132
Wszystkich Głosów: 132

Autor Wiadomość
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 02 Mar, 2010   

vin napisał/a:
co do ooddzielnych miejsc dla palących to całkowicie jestem za i nie jest to jakieś trudne do zrobienia bo po prostu zwykle pub jest podzielony na jakieś tam części to wystarczy w jednej części zrobić "palarnie" a w pozostałych zakaz i już


nadal twierdzę, ze nie da się tego do końca zrobić;]
zapewne znasz Milesa czy Vento w Toruńcu - tam to jest fizycznie niemożliwe, te lokale sa zbyt małe. aczkolwiek sam pomysł dzielenia na strefy dla palących i niepalących jest chyba najlepszym rozwiązaniem.
 
 
 
ygerna  
Forumowy prawiczek
niezgrabny motylek


Wiek: 32
Dołączyła: 20 Paź 2009
Posty: 25
Skąd: Bezdroża Wyobraźni
Wysłany: Wto 02 Mar, 2010   

wiesz, ja nie krytykuję tutaj nikogo i nie mówię, ze jak ktos nie pali to ma nie chodzić do pubów. Po prostu w pubach jest wiecej osób palących, a od zawsze rządzi prawo większości, więc salki dla niepalących powinny być wydzielone, a nie na odwrót. W niektórych pubach jest to nie do zrobienia, wydzielenie takich miejsc i wtedy po prostu nieplący powinni się przyzwyczaić, bo jest ich po prostu mniej. Ja, kiedy nie paliłam też przeszkadzał mi dym, ale skoro idę do pubu i mam znajomych palących to nastawiałam się na to i trudno. Niepalący mają wybór i nie traktujmy ich, jakby byli uciśnieni inie mieli praw ^^
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 02 Mar, 2010   

batman napisał/a:
Na wiosnę będę walił browar na łące wypuszczając kłęby dymu tytoniowego prosto w krowie odbyty ;]

na wiosnę to aż żal do pubów chodzić..
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 02 Mar, 2010   

Sister no tak znam..chociaż do milesa nie chodze raczej - chyba żeby się dopić nad ranem ;p Vento kiedyś byłam częściej tam teraz troche rzadziej..no tam rzeczywiście to jest niemożliwe ale sądze ze jakby wprowadzili zakaz palenia to by im klientów ubyło bo który palacz by siedział kilka godizn przy piwie bez fajki
 
 
 
ygerna  
Forumowy prawiczek
niezgrabny motylek


Wiek: 32
Dołączyła: 20 Paź 2009
Posty: 25
Skąd: Bezdroża Wyobraźni
Wysłany: Wto 02 Mar, 2010   

puby są dobre tylko w zimie.

bo kto nie lubi leżec, patrzec w niebo w winem/piwem w ręku i w chmurach dymu śpiewac glupie piosenki przy akompaniamencie gitarki?

każdy lubi;] ale wróćmy już do tematu :mrgreen: Sis
 
 
 
Sz.P.Szatan  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 106
Skąd: z Szatanowa
Wysłany: Wto 02 Mar, 2010   

vin napisał/a:
to tak samo jakbym szła do pubu i piła np cole i komuś zabraniała pić piwa w moim towarzystwie bo mi to przeszkadza

To nie jest tak samo. Nie ma obiektywnych przeciwwskazań aby nie pić, chyba, że są piwa dymiące, ale takie są tylko u mnie.

Każdy dobiera sobie towarzystwo według jakiegoś klucza i idzie na niektóre ustępstwa. Podejrzewam, że tu chodzi o ludzi starszych i dzieciatych i te nobliwe restauracje, a nie o towarzystwo młodociane, które chodzi do klubów dla młodocianych i robi rzeczy godne ludzi młodocianych. Jak chcą to niech to wprowadzają do restauracji, gdzie podają homara i zupę rakową za 5 stów (co najmniej), a puby i kluby muzyczne niechaj zostawią w spokoju, bo tam rodziny z dziećmi raczej nie chodzą na piwo w niedziele po schabowym.
Wiecie o co mi cho, czy nie wiecie?
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 02 Mar, 2010   

nie no rzeczywiście przykład głupi..ale wkurza mnie to jeżeli idę na piwo ze znajomymi i większość pali..a zawsze znajdą się z 2, góra 3 osoby które nie palą..i im to przeszkadza no ale jeżeli idą z nami, wiedzą że palimy no to powinny się jakoś dostosować a nie pół nocy marudzić że śmierdzi itp...ja też nie paliłam kiedyś, przeszkadzał mi dym ale nikomu nie marudziłam że ciuchy mi śmierdzą bo idąc gdzieś miałam tą świadomość że tak będzie
 
 
 
ygerna  
Forumowy prawiczek
niezgrabny motylek


Wiek: 32
Dołączyła: 20 Paź 2009
Posty: 25
Skąd: Bezdroża Wyobraźni
Wysłany: Wto 02 Mar, 2010   

w restauracjach mógłby być zakaz- z tym się zgodzę. ale właśnie puby powinni zostawić w spokoju.

I właśnie- takie marudzenie jest kompletnie bez sensu, bo jeśli ktoś idzie z osobami palącymi ijest tego świadomy to po co marudzi? Może się równie dobrze przesiąść tam, gdzie siedzą niepalący albo po prostu w domu zostać. ja na szczęście problemów takich nie mam, bo 99% znajomych palących mam. Ale raz zdarzyło mi się wyjść do pubu, z samimi niepalącymi, grzecznie zapytałamczy mogę zapalić, bo nadymione nie było- powiedzieli, ze nie lubią, ale dlatego, ze zapytałam to nie będą marudzic. byli w większości, wiec nie wypadało rozsiasc sie z papierosem i ich zmuszac do dymu ^^
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 02 Mar, 2010   

nie no jak ja idę np na pizze z niepalącymi i jest wybór usiąść na sali dla palących lub niepalących to oczywiście siadam dla nie i nie ubolewam z tego powodu, bo do pubu to raczej z palącymi chodzę przynajmniej w większości bo Ci co nie palą z reguły też nie lubią pić i nie chodzą..nie mówię tu o wszystkich tylko o moich oczywiscie bo tak się akurat złożylo :P
 
 
 
Sz.P.Szatan  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 106
Skąd: z Szatanowa
Wysłany: Śro 03 Mar, 2010   

Moi wszyscy znajomi palą, a ciuchy zawsze można wywietrzyć, albo założyć takie, które kwalifikują się do prania w najbliższym czasie(taka napoleońska metoda Szatana). Chociaż, jakby palili Walety, to sądzę, iż mogłoby być gorzej i nie byłoby już tak kolorowo, jak zakładam.
 
 
 
ygerna  
Forumowy prawiczek
niezgrabny motylek


Wiek: 32
Dołączyła: 20 Paź 2009
Posty: 25
Skąd: Bezdroża Wyobraźni
Wysłany: Śro 03 Mar, 2010   

prawda jest taka, że jak komuś coś nie pasuje to zawsze znajdzie dziurę w całym. po co robić problemy i nazwajem soie wchodzic w drogę? wszystko można rozwiązac normalnie. tylko wystarczy sie dogadać. ciuchy można wywietrzyć i wyprać, włosy umyć i nie ma smrodu. a jak ktoś nie lubi wdychac- sala dla niepalących albo zacisze domowe.
 
 
 
Sz.P.Szatan  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 106
Skąd: z Szatanowa
Wysłany: Śro 03 Mar, 2010   

Na dobra sprawę w zaciszu domowym też mogą znaleźć się ludzie palący. Np mój aligator jara camele.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 03 Mar, 2010   

Sz.P.Szatan napisał/a:
Na dobra sprawę w zaciszu domowym też mogą znaleźć się ludzie palący. Np mój aligator jara camele.

to tak jak ja :P bo są tańsze od lm teraz ;d
 
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Śro 03 Mar, 2010   

Ja rzucam palenie ale tylko po to by więcej kaski na picie :D
Zobaczymy co z tego wyjdzie :->
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Śro 03 Mar, 2010   

nic dobrego. alkohol jest gorszy od fajek. mimo ze niby zdrowszy.
 
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Śro 03 Mar, 2010   

Ale też szybciej zbiorę kase na nową gitare :D
 
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Śro 03 Mar, 2010   

Ehhh nie chce mi już się spierać w tym temacie, tym bardziej "z nałogowymi" palaczami w wieku nastu/dwudziestu lat. Mam nadzieję, że już niedługo zostanie wprowadzony prawny zakaz palenia poza miejscami do tego wyznaczonymi. No i na koniec raka płuc życzę, żeby w końcu coś mieć z tego palenia, a nie tylko kasę z dymem puszczać ;-)
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Czw 04 Mar, 2010   

Wstawiam nowy post, żeby wszyscy widzieli tą jakże dla mnie radosną nowinę :D

http://fakty.interia.pl/p...aleniem,1447902
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 04 Mar, 2010   

to sobie idę zapalić z tego powodu..
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 05 Mar, 2010   

to k***a powiem, że chu***nia wielka.. za jakąkolwiek byłabym opcją, ta ustawa nie jest dobra.. źle się dzieje, oj źle.. całkowicie jestem przeciwna tej ustawie.. :roll:
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pią 05 Mar, 2010   

Powiem tak, nie potrafię sobie wyobrazić niektórych pubów bez bymu który dodawał im mega klimatu...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group