Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Das puszken czy das Butelken?

Wolisz piwobutelkowe czy puszkowe ?
Piwo w butelce
66%
 66%  [ 49 ]
Piwo w puszcze
17%
 17%  [ 13 ]
Nie widzę różnicy / Szczerze ? Jmt.
16%
 16%  [ 12 ]
Głosowań: 74
Wszystkich Głosów: 74

Autor Wiadomość
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Sob 12 Gru, 2009   

"Moja dupa jest ciasna jak po praniu..."

taaa.... Jesteś tak zajebisty że zaczynam się martwić. Wiesz, normalni faceci tak nie mówią do drugiego. No chyba że u Ciebie to normalne, to spoko. Super ulżyło mi. Może to nie przejaw Homofobii ale Normalności. A skoro się tak zbulwersowałeś określeniem pedał to Ty masz jakiś problem? Dobra koniec Offtopu. Wróćmy do piwa.
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 12 Gru, 2009   

Zależy jak definiujesz normalność, niektórzy uważają za pedalskie i nienormalne za lekki uścisk dłoni a już tym bardziej poklepanie po ramieniu, objęcia już w 100% wskazują na pedała. Niuniek użyłem żartobliwie, nie miało to żadnych ukrytych podtekstów. Pedał mnie nie bulwersuje ani trochę, z czego której części mojej wypowiedzi wynika takie coś ? Po prostu może być to obraźliwe dla ludzi o orientacji homoseksualnej, Ja mam neutralny stosunek ani tego nie adoruje ani tego nie neguje, też mnie wkurwiają podrywający mnie faceci, więc poniekąd rozumiem twoją reakcję. ale źle zrozumiałeś moją wypowiedź. a tak do tematu to Wojak puszka a butelka to zupełnie inne piwo, nawet podobnie nie smakują. Szczególnie czarny.
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Sob 12 Gru, 2009   

Simon napisał/a:
Niuniek użyłem żartobliwie


"Pedał" też użyłem żartobliwie. Bo mogłem napisać "A co ty kurwa, jebanym cwelem jesteś?" (cytat z Kapitana Bomby) ale tego byś pewnie nie połapał i ogólnie była by wojna. No cóż mógłbym wyjebać te posty ale zostawię je 'ku przestrodze' aby zajść podobnych nie było.

Ostatnio wygrzebałem za 1,39 piwo w puszcze a Aldiku i było notabene w Metalowej (Fe) a nie Aluminiowej (Alu) puszcze. No i nawet było dobre.
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Sob 12 Gru, 2009   

butelka to podstawa. w barze (byłem w paru takich co dawali puszkowe), w plenerze, tak jak pisalem wczesniej w shitboxie mozna jebnac ja o jakis murek (mamy u mnie w miescie miejsce zwane "rzeznia". nie nazywa sie tak bez powodu bo była tam kiedys rzeznia. teraz zostało tam mase rozwalajacych sie budynkow. jak po,wojnie wyglada. no i od jakiegos roku probujemy trafic bezskutecznie w dziure w scianie). piwo puszkowe sprawdza sie tylko wtedy jak sa jakies wyjazdy. mniej problemu ze sie zbije. ale smakuje gorzej. no i jest drozsze
 
 
kostuch102  
Forumowy prawiczek
DAMJAN!!!

Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 10
Wysłany: Sob 12 Gru, 2009   

Kredka napisał/a:
Specjal tylko w butelce x). kocham Specjala ;ddd


Specjal rox ;] I jedynie i wyłacznie w szkle.
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Sob 12 Gru, 2009   

Osobiscie wole butelke.
A to czy kupuje butelkowe to zależy od sytuacji, gdzie będę piwo spożywał itd.
Piwo lane kupuje tylko jak nie mam wyboru.
Apropo piwa to wczoraj zrobiłem sobie grzańca z piwa woodstockowego :mrgreen:
Zostały mi jeszcze dwie puszeczki, ale to już na nowy rok 8-)
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Sob 12 Gru, 2009   

Nie no ja z woodstockowym (b)Lechem poczekam do urodzin dobrze ze już niedługo bo nie wiem czy bym wytrzymał :P Kaczmar? O ile ja dobrze pamiętam to chyba Ty miałeś w tym roku tyskie z 2008, tak? jakoś tak przez mgłę wszystko pamiętam... nie wiem czemu...? :D
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sob 12 Gru, 2009   

Czy tylko ja wolę puszkowe ? Dodam ankietę to się dowiem.
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob 12 Gru, 2009   

nie tylko, ja też! pucha lepsiejsza..
 
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Nie 13 Gru, 2009   

pucha
lepiej smakuje, lżejsza, zgnieciesz i mniej miejsca zajmuje.
 
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Nie 13 Gru, 2009   

FeSTeR napisał/a:
butelka to podstawa. w barze (byłem w paru takich co dawali puszkowe), w plenerze, tak jak pisalem wczesniej w shitboxie mozna jebnac ja o jakis murek

no ty sobie jebniesz o murek a ja potem z psem lecę wo weta bo krwawienie nie chce ustać i szycie ...
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Nie 13 Gru, 2009   

miminka napisał/a:
no ty sobie jebniesz o murek a ja potem z psem lecę wo weta bo krwawienie nie chce ustać i szycie ...
spokojnie kobieto. wybieram takie miejsca gdzie nikomu sie nic nie stanie pozniej.
 
 
Kredka  
Rozkręca sie
Die in Hell!


Wiek: 32
Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 191
Skąd: Bytom
Wysłany: Nie 13 Gru, 2009   

mój kumpel w jednym miejscu zabraniał nam trzaskać butelki, bo przychodził tam z psem. a jak sam strzaskał to zawsze krzyczał: `przepraszam Atena!` :D
 
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Nie 13 Gru, 2009   

Jumbo napisał/a:
..Kaczmar? O ile ja dobrze pamiętam to chyba Ty miałeś w tym roku tyskie z 2008, tak? jakoś tak przez mgłę wszystko pamiętam... nie wiem czemu...? :D


Zgadza się, Harremu dałem, bo gdzieś pisał na na forum, że nie ma w kolekcji puchy z 2008 roku, wieć dostał puche z zawartośćią, a co z niązrobił top juz pojęcia nie mam.

Co do pytanie głównego, to piwo w puszcze jest o tyle korzystniejsze, że łatwiejsze jest opakowanie do kolekcjonowania.
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Nie 13 Gru, 2009   

FeSTeR napisał/a:
spokojnie kobieto. wybieram takie miejsca gdzie nikomu sie nic nie stanie pozniej.

uwierz mi nie ma takiego miejsca na ziemi na które pies by nie miał po co chodzić. Szkło pochowane w krzakach leżące przy murkach to najgorsza zmora.

A w kolekcjonowanie opakowań po piwie przestałam się bawić, przerzuciłam się na wino :lol:
 
 
 
Oliwicia  
Rozkręca sie

Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 107
Skąd: PL
Wysłany: Śro 16 Gru, 2009   

a ja tam nie wybieram z czego wolę pić ;) mi to bez różnicy czy puszka czy butelka ;p jestem po środku 8-)
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
  Wysłany: Sob 02 Sty, 2010   

Ode mnie głos na puszkę.Wersja butelkowa lubi się czasem nie donieść w drodze do domu...
 
 
kotula  
Rozkręca sie

Wiek: 37
Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 190
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 02 Sty, 2010   

to zależy od sytuacji jak w domku czy pubie to oczywiście że z butelki , jak na imprezie masowej czy w parku to wolę puszke ponieważ zawsze znajdzie sie jakich kolekcjoner puszek który je pozbiera
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Sob 23 Sty, 2010   

Właśnie otworzyłem Lecha - Blecha z wooda. Smakuje jak smakuje każdy lech czyli z dupy, i na dodatek jest z puszki co już w ogóle dramat sieje... Ale wiecie co...? Jest w woodstocku i w momencie otwierania puszki wyleciała cała atmosfera z niego i poczułem się jak na polu... 8-)
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob 23 Sty, 2010   

Ale to Twoje piwko chyba już po terminie było? ;> Może dlatego tak Ci nie smakowało... :P
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Sob 23 Sty, 2010   

A tam po terminie, było do 6stego a mamy 23ci. Przecież nie takie się piło :D No Ja po prostu nie lubię Lecha :mrgreen:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group