Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
22 PW Imprezą masową o podwyższonym ryzyku
Autor Wiadomość
nexus  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Cze 2016
Posty: 21
Skąd: warszawa
Wysłany: Sob 09 Lip, 2016   

DRY CIDER napisał/a:
Teraz juz chyba taki nakaz z "gory dobrej zmiany" zeby robic pod gorke Jurkowi,az ten sie podda,bo np koszty za wysokie i sponsorzy moga nie pokryc ich itp. i to wszystko upadnie.Mam nadzieje ze do tego nie dojdzie,ze to "oni" predzej skapituluja.K**wa czemu w tym kraju tyle jadu? Nie na reke "wam" Woodstock,to wara od nas,my sie "wam" w SDM nie wp***dalamy,sa to sa,a my mamy na to wy***ane. <zly>


ale jadu to dużo jest w Tobie właśnie :) gdzieś pod innym postem napisałem coś takiego postaw się na miejscu pisu, jest taki Owsiak ciągle krytykuje (chce nawet z baśki niektórym dać), "buntuje młodzież organizując ten festiwal" to po co taki pis ma iść mu na rękę i przymykać oko na ustawę o imprezach masowych jak to robiła poprzednia władza? po co ma dawać darmowe bilety wolontariuszom jednak prywatnego/komercyjnego przedsięwzięcia a tym samym dokładać się do organizacji, no po co? skoro może wyegzekwować prawo jak to egzekwuje się od Jarocina, Open Era, różnych dożynek i innych meczów Widzewa czy Legii. Mnie też się nie podoba ogrodzenie tylko, że my jesteśmy tutaj tylko pionkami, bo kogo tak naprawdę obchodzi czy się jeden z drugim dobrze tam bawimy, nikogo.
 
 
KuniOl  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 28 Paź 2014
Posty: 26
Skąd: Bytom
Wysłany: Sob 09 Lip, 2016   

To chyba normalne, że mam prawo mieć w sobie dużo jadu, gdy ktoś wpierdziela mi się z butami w moją wolność osobistą, prawda? Nie każdy musi ślepo podążać za fałszywymi bożkami czy być pionkiem jakiegoś karła. Nie mam też powodu, aby zgadzać się na to - może i nikt z władzy tego nie usłyszy, ale w sumie wolę być zgodny sam ze sobą niż mieć mordę zamkniętą i być na krótkiej smyczy ;)
 
 
Pomarańczowy  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 27
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob 09 Lip, 2016   

KuniOl co Ty wgl. gadasz człowieku? <prysznic> <szok> <olaboga> <rotfl3> <niedowiarek>
 
 
KuniOl  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 28 Paź 2014
Posty: 26
Skąd: Bytom
Wysłany: Sob 09 Lip, 2016   

Pomarańczowy napisał/a:
KuniOl co Ty wgl. gadasz człowieku? <prysznic> <szok> <olaboga> <rotfl3> <niedowiarek>


mistyfikacja, sytuacja taka
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pon 11 Lip, 2016   

ehhh nawet z tego co widzę to w pogodę pis ingeruje.. wszystko żeby mam utrudnić zabawę.. a na śdm to na pewno będzie wymarzona pogoda.. :D
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 11 Lip, 2016   

Przecież to wszystko wina pisu... Gdzie nasz książę z brukseli :( kiedy powróci na białym koniu i znów nad festiwalem przelecą iskry?? No kiedy?? :( a i pogodę z pewnością przyniesie słoneczną, europejską...
 
 
Pudelek  
Coś już napisał


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 95
Skąd: spodchmurykapelusza
Wysłany: Pon 11 Lip, 2016   

clover93 napisał/a:
a na śdm to na pewno będzie wymarzona pogoda.. :D


bombowa!
 
 
magius  
Rozkręca sie
m000OOOOooOOO000ooo


Wiek: 34
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 241
Skąd: Legnica
Wysłany: Pon 11 Lip, 2016   

nexus napisał/a:
po co ma dawać darmowe bilety wolontariuszom jednak prywatnego/komercyjnego przedsięwzięcia a tym samym dokładać się do organizacji, no po co? skoro może wyegzekwować prawo jak to egzekwuje się od Jarocina, Open Era, różnych dożynek i innych meczów Widzewa czy Legii. Mnie też się nie podoba ogrodzenie tylko, że my jesteśmy tutaj tylko pionkami, bo kogo tak naprawdę obchodzi czy się jeden z drugim dobrze tam bawimy, nikogo.


Wiem, że nieładnie jest odpowiadać pytaniem na pytanie... Jednak to zrobię. Proszę powiedz mi, dlaczego my wszyscy mamy się też dokładać do organizacji ŚDM? Mianowicie rozchodzi mi się o darmowe przejazdy w moim mieście dla uczestników. Dowód? Proszę bardzo:
http://fakty.lca.pl/legni...rezydentem.html
Śmiech jest najlepszy, że nawet się pokłócili o to. Także jak na moje to jest nadal stronnicze podejście władzy do tego festiwalu a nie traktowanie tak jak inne festiwale itp.
Reasumując wolontariuszy na Wooda pozbawiono darmowych przejazdów, gdzie u mnie (nie wiem jak w innych miastach) uchwalono, że zwiedzającym ogarnie się dojazdy za free.
Jak to mawiają, przyroda nie lubi pustki <haha>
 
 
 
Pudelek  
Coś już napisał


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 95
Skąd: spodchmurykapelusza
Wysłany: Wto 12 Lip, 2016   

Przecież takie darmowe przejazdy to kropla w milionach wydanych na ŚDM <haha> Pomijam koszty służb, ale przygotowanie gruntów i infrastruktury, darmowa autostrada na ten czas, zawieszenie niektórych połączeń kolejowych aby wozić pielgrzymów, narzucanie samorządom obowiązku nocowania u siebie pielgrzymów (bo zwykli ludzie okazali się mądrzejsi i mało kto chce ich przyjmować, a księża przecież na plebani nie będą) i wiele, wiele jeszcze innych rzeczy. Niestety, mamy państwo wyznaniowe i impreza organizowana przez, bądź co bądź, funkcjonariuszy innego państwa zamiast być traktowana jak każda inna impreza prywatna jest traktowana jak publiczna.

Władze sami sobie wybraliśmy, miast narzekać trzeba było głosować inaczej. Nie mniej poprzednicy także lizali tyłki czarnym aż miło i właściwie od 1989 roku Kk współrządzi tym krajem i nie wygląda aby się miało coś w tym zmienić... <zniesmaczony>

Ja mam tylko cichą nadzieję, że w ten ostatni weekend lipca nad okolicami Krakowa będą przechodzić wielkie ulewy i burze i w naturalny sposób trochę uwalą tą hucpę <haha>
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 12 Lip, 2016   

Pudelek napisał/a:


Władze sami sobie wybraliśmy, miast narzekać trzeba było głosować inaczej.


Masz u mnie piwo :D
 
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 12 Lip, 2016   

Z całym szacunkiem dla obecnych tutaj, ale wydarzenie typu szczyt NATO czy ŚDM to jednak inna ranga niż jakikolwiek festiwal :)
 
 
Pudelek  
Coś już napisał


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 95
Skąd: spodchmurykapelusza
Wysłany: Wto 12 Lip, 2016   

Oczywiście. Ale o ile rozumiem fakt, że państwo finansowało szczyt NATO, to nie rozumiem dlaczego organizuje spęd organizacji religijnej. Kościół wymyślił ŚDM, to niech finansuje to ze swoich funduszy, w końcu miliony osób w tym kraju deklaruje się jako katolicy, miliony są za granicami - to chyba ich stać na wyłożenie pieniążków na takie zabawy?
 
 
nexus  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Cze 2016
Posty: 21
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 12 Lip, 2016   

magius napisał/a:
nexus napisał/a:
po co ma dawać darmowe bilety wolontariuszom jednak prywatnego/komercyjnego przedsięwzięcia a tym samym dokładać się do organizacji, no po co? skoro może wyegzekwować prawo jak to egzekwuje się od Jarocina, Open Era, różnych dożynek i innych meczów Widzewa czy Legii. Mnie też się nie podoba ogrodzenie tylko, że my jesteśmy tutaj tylko pionkami, bo kogo tak naprawdę obchodzi czy się jeden z drugim dobrze tam bawimy, nikogo.


Wiem, że nieładnie jest odpowiadać pytaniem na pytanie... Jednak to zrobię. Proszę powiedz mi, dlaczego my wszyscy mamy się też dokładać do organizacji ŚDM? Mianowicie rozchodzi mi się o darmowe przejazdy w moim mieście dla uczestników. Dowód? Proszę bardzo:
http://fakty.lca.pl/legni...rezydentem.html
Śmiech jest najlepszy, że nawet się pokłócili o to. Także jak na moje to jest nadal stronnicze podejście władzy do tego festiwalu a nie traktowanie tak jak inne festiwale itp.
Reasumując wolontariuszy na Wooda pozbawiono darmowych przejazdów, gdzie u mnie (nie wiem jak w innych miastach) uchwalono, że zwiedzającym ogarnie się dojazdy za free.
Jak to mawiają, przyroda nie lubi pustki <haha>


to jest forum o przystanku woodstock a nie światowych dniach młodzieży chyba? po co te wkręty, pozatym na open era też pracownicy organizatora nie mają darmowych przejazdów
 
 
magius  
Rozkręca sie
m000OOOOooOOO000ooo


Wiek: 34
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 241
Skąd: Legnica
Wysłany: Wto 12 Lip, 2016   

nexus napisał/a:
to jest forum o przystanku woodstock a nie światowych dniach młodzieży chyba? po co te wkręty, pozatym na open era też pracownicy organizatora nie mają darmowych przejazdów

Jakbyś przeczytał raz jeszcze, to co pokazałem a nie zacietrzewiał się ( <haha> ) to byś zrozumiał, że traktowanie PW przez władzę tą samą miarą co inne festiwale/eventy ma się ni jak do tego jak twierdzisz w zacytowanym przeze mnie poście. Przykład który został przedstawiony idealnie to obrazuje i to chciałem przekazać.
Ale co by nie było off topu panie moderatorze, jak na moje, pomimo wszystkich obostrzeń, zakazów oraz utrudnień wood sam się obroni swoją atmosferą a ludzie będą mieli to wszystko gdzieś :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group